26171
  • oneal1
    #10675
    na mégsem hagyom abba a játékot:DDD
    tradeltem egy aoth ot(axe)
    395-900 ig va na kétkezes dam ja:))szval most csinlok egy fejszés barbot.már 72 es....
    ebből áll a barbi:
    eza fejsze amit írtam
    arky 2 um al
    arreat 36 ed es jewellel
    verdungo
    bk4
    ravenforst 247
    sandstorm cipő
    steerend kesztyű
    és mara amu 21 es
    + charmok 2 wc 1 masteri ,és egy csomó poison charm 177 sc meg iylenek:)
  • raziel.
    #10674
    ez igy szokott lenni....:)
  • Aspyrin
    #10673
    Tegnap kellett volna gyorsan cuccolnom egyet egy trade miatt, de mivel nem tudtam melyik karinál van a dolog ki-be járkáltam a szobába. Mindez sikerült is kb. az ötödikig amikoris kaptam egy szép "unable to connect" feliratot amivel egy órán keresztül folyamatosan találkoztam is.
  • raziel.
    #10672
    :DDDDD ez mekkora már :)))
  • PiszkosFred
    #10671
    "Mikor rd van, mindig rájövök hogy van családom is..." ;]
  • vvega
    #10670
    Mikopr rd van mindíg rájövök, hogy olvasni jó....
  • oneal1
    #10669
    ok leszedem valamikor
  • oneal1
    #10668
    rohadt realm down:(
  • via_mala
    #10667
    Jól mondja Fred/EqUiNoX, gyakorlatilag még nem jelent meg a 2. része. Az első rész kiegészítővel együtt 3 CD, és Dungeon Siege - Legends of Aranna névre hallgat.
    Szvsz érdemes kipóbálni.
  • EqUiNoX
    #10666
    Van, de még csak a fejlesztés végső szakaszában. Idén fog ha minden igaz megjelenni... Az alap DShez jött ki egy kieg - Lands of Aranna (?) - de az csak egy kieg, nem folytatás.
  • lovagregeny
    #10665
    Én paladin botot láttam egyszer. Hellen úgy runoztunk vele, ahogy még normálon se soha idáig.. Nagyon gyors és nagyon erős volt.
    De kaniról még mindig senki semmit nem mesélt, interneten meg nem találni róla infót. Aki ismeri ossza meg velünk tapasztalatait! Köszi
  • oneal1
    #10664
    komoly????
    nem játszottam még vele!!
    de annak van 2. része is nem??
  • Bobber
    #10663
    lol
  • raziel.
    #10662
    igen keresi a lejáratot amugy pro cucc ha azt veszed mert...

    felconigolod hogy csak az unikue gyürüket meg amukat vegye fel aztán belép kreál gamát telézik öl enyi...ha kevés a life kilép belép és tölt akaránál, ha cucc törik megy charsihoz javitani szal te lefekszel recskázni az meg találja sojokat...a councess ugyanez csak oda lighsorc kell enyi...van pl shopbot...beállitod keres megveszi pl 100 lifeés 4 sockos armort ami sokat ér aztán csá..botablo powered...
  • lovagregeny
    #10661
    Meséljetek Kaniról légyszíí!
    Tárgy/rúna találati esélyekről, van-e törlés stb...
  • Aspyrin
    #10660
    lassan fél órája rílm dávn
  • shaba23 #10659
    countess bot: a kari addig rohangál/teleportálgat, amíg a lejáratot megtalálja:)
    Mefit szintén megkeresi a bot
  • hosszupuska
    #10658
    kanin voltam anno 1-2 hónapja és azért hagytam ott mert soha nem tudtám játékot kreálni anyira le van korlátozva a hostok száma
    mondjuk ha nemlenne akkor meg a laggmiatt sirnánk:))
  • EqUiNoX
    #10657
    Akkor meg inkább várd meg a DS2-t ;]
  • via_mala
    #10656
    >> diablo 2 őt kéne megcsinálni kurvaszépre
    Ismered a Dungeon Siege-et? Hát az tényleg marha szép, és egy az egyben Diablo klón.
  • Shaman
    #10655
    Countess-bot?????

    Azt hogy hiszen változik a dungeon nem?
    Andi botot sem értem,de mind1....

    Én Pindle botról tudtam egyedül...
  • oneal1
    #10654
    végülis jah de most tényleg nagyo nfelbaszott:DD
    amugy van most mással játszanom:D
    GTR meg iylenek..
    diablo 2 őt kéne megcsinálni kurvaszépre és akkor nyomnám megint tuti!!
  • lovagregeny
    #10653
    Kanin milyen a játékosok népsúrüsége most? 1 éve kifejezetten kicsi volt, ezért nem mentem oda.
    Ott van olyan hogy ladder reset? Vagy egyáltalán ladder? Ezekre már nem emlékszem.
  • Aspyrin
    #10652
    World of warcraft ~~
    Node kár izgulni egy ilyen balaeset miatt, u know amikor 2001-ben elkezdtem bneten nyomni (akkoriban még sojban mértek mindet:-O) az első három hónap után átvertek 14 sojjal (teleport trükk), majdnem sírtam is miatta . Azóta számtalanszor történtek már sokkal komolyabb dolgok, de u know egy-két köcsög miatt nem hagytam abba (igaz volt fél év pihenő idáig), hiszen mindig tanul az ember, és előbb-utóbb már csak nevet a saját hülyeségén.
  • oneal1
    #10651
    én már többet nem játszom vele
  • oneal1
    #10650
    mien WOW?:D
  • raziel.
    #10649
    látod én pont erről irtam kicsit lejebb........

    szal enyit bnetről én tudom mert toltam ott jo sokat és velem is volt csomo lopás, de megis bánták az illetők;]

    és erre untam rá egy idő után én is hogy bnet abbol áll hogy ki tud többet lopni a másiktól...:(
  • PiszkosFred
    #10648
    No ezért nem tradelek sosem. A kutyát nem érdekli hogy sosem lesz perfekt GFem, vagy WFem. A játékért játszok, és még egyszer sem vágtak át ilyen módon. (Igaz sosevó't 2 IST-em egyszerre, de inkább csórón élvezzem a játékot, mint "gazdagon" szopassanak;]) Egyébként meg ott a WoW, lazíts azzal egy picit...
  • oneal1
    #10647
    bazdemg a faszom kivan ezzel a geci játékkal!!!!!!4
    egy rohadt köcsög szemétláda lenyult tölem tradehackel 2 ist et meg egy bk4 et!!!!!!
    rohadt állat!
    soha nem játszom ezzel többen
    iylen egy szar rendszert amiben leeht hackeket hasznalni:((((((((
    röhadt állat
    a köcsög neve: stalyn
    pfffú bazzzz...............................
  • raziel.
    #10646
    olyanokat régen megse tartottam ;]
  • HammeRed
    #10645
    En nem olyan regen um,mal runakat kaptam 2 shakoert.Nem olyan ocska cucc meg a shako.
  • vvega
    #10644
    akkor nekem adhatnád az összes semmit nemérő ist meg maljaidat esetleg umokat is
    :)))
  • raziel.
    #10643
    és a pul runa az mi....alap free...jo igaz ér valamit de nekem bneten gul alatt runa nem ért semmit:)
  • oneal1
    #10642
    azé free nem
    pul ér adják
  • raziel.
    #10641
    hát runolni csak haverral szabad ez igy van mert bneten az emberek 95%-a pickitel ha nem több...egyedül meg azért nem érdemes mert ugyse esik értékes cucc ha csak nem ladder elején vagyunk de ugye most inkább már a vége fele van a szitu...ezért maradnak az ocsmány botok...Botablo;)
  • raziel.
    #10640
    hja vannak rendes emberek bár shako elég free cucc semmit nem ér...viszont jo item:)
  • PiszkosFred
    #10639
    Sosem szoktam tradelni. Egyreszt fingom sincs az "arfolyamrol", masreszt nincs annyi idom hogy ezzel is tokoljek. Ha van valami hasznalhato targybol 4-5 darab, es mondjuk belole csak 3 kell nekem, a maradekot en is minden tovabbi nelkul leadom valakinek. Igaz inkabb bemegyek egy normal act1es kezdo hostra, es ott gyorsan szetosztom. (majd belenonek). Igaz az esetemben nem kell hatalmas nagy dolgokra gondolni, de miert adjam el 1000 aranyert, vagy hagyjam a foldon, amikor talan egy alacsony karakternek barmi jol jon ;] De ugyanez forditva is igaz, sok jo embertol kaptam mar en is csak ugy hipphopp olyan cuccokat, amelyekre talan heteket kellett volna vadasznom. ;]
  • Aspyrin
    #10638
    Azért találni még érdekes embereket:
    Tegnap este beugrottam egy o shako szobába, mondom magamba veszek egy olcsó shakot. Látom bent van egy pala és egy sorci, éppen üzletelnek. Fogtam magam és kiírtam a "n cheap shako"-t a fejem fölé, erre válaszul kapom palától a "w8 u get ur shako assa"-t. Na mondom ez mit is akar most?
    Ezután gyerek odalép hozzám, trade ablak, majd a kezembe nyom egy unid shakot :-D mondom thx, asszongya np :-)
    Sazl vannak még jófejek a játékban
  • oneal1
    #10637
    hali
    kell valakinek egy perfekt Grandfather????
    akinek kell az irjon privátban
    accom: oneal2
    jah még van egy 177 es poison damages small charm
    szval akinek kell szóljon
  • vvega
    #10636
    es megint ríl dánom van
    kbnet...

    asszem ez 12 ora lessz:((