26171
  • Bobber
    #10875
    amire tuti emlekszem az a full nati ill egy bartuk
    ill a draculs grasp kesztyu a tobbi jo cucra mer nem emlekszem de majdazok is eszembe jutnak ha egy kicsit utana nezek megint a dolognak:)
    szal majd irok egy listat hoyg miket szeretnek tolletek kunyeralni:):)
  • Bobber
    #10874
    mondjuk mar nem nagyon emlekszem arra hogy mit is kell egy martialos assanak fejlesztni de hat majd kitalalom
    ill ha valaki tud akor egy meg mukodo maphecket kuldjon mar pls
    priviben megbeszelhetjuk hogy hova kerem ill ha van link az is jo koszike:)
    aztan meg majd mondomhogy milyen cuccot szeretnek kerni tolletek:):)
  • Bobber
    #10873
    na lehet hoyg az este folyaman en is fellepek es nyomatom majd a gamet
    bar azert nem emrem megigierni 100%ra
  • Andie
    #10872
    Lehet, hogy épp akkor léptem le :( Kb 2 órát jáccottam.
    Ma este megint leszek sztem, majd irok ide idöben!
  • Lacika 79
    #10871
    fél 5 után felnéztem, de nem találtalak. :(
    viszont 7-ig nyomtam én is, találtam is egy-két jó cuccot a palámnak, és a készülő sorcimnak :)
  • Andie
    #10870
    Azzal max Lan-on, vagy ilyen ál-szervereken.
    Bnethez kell CD kulcs. Méghozzá egyedi. Ezért vettünk mi is 2 diablót (loddal), hogy bnöm is tudjon jáccani, velem egyidöben.
  • NeoMaN
    #10869
    biztonságival én tudnék játszani? kipróbálnám, mert eddig csak szinglibe nyomtam sokat
  • Andie
    #10868
    Nah ittvagyok, nyitok egy gammát, egy darabig ott nyomulok.
    name : sgplayers
    pw : sgpw
    Várok mindenkit szeretettel!
  • Lacika 79
    #10867
    Holnap egész nap ráérek, ha van kedved jönni, írj. Jah, ez szól mindenkinek. :)
  • Andie
    #10866
    Biztos vagyok benne, hogy az itt jelenlevök mind jóarcok, igy bárkivel szivesen nyomulnék pár órát. Ha van kedvetek, beszéljünk meg egy idöpontot, mikor mindenkinek jó, és hajrá. Az accom AndieSphinx. De mostanában keveset vagyok online úgyhogy vagy itt, vagy icq-n tudtok utolérni....
  • Noodlee
    #10865
    :DDDD

    Jóvót !
  • Shaman
    #10864
    Akit maximálisan nem ajánlok az valami Noodlee nevü illető!!!4:-p
  • Noodlee
    #10863

    Np.
  • Shaman
    #10862
    tudom először mi is venni akartunk vex-ért,de csak max 32-eset adtak volna...ekkor gondoltuk,hogy attól csak jobb lesz,hisz 8:2-höz az esélyünk rá....sajna nem jött be:-p
  • Evil
    #10861
    Anno sikeralt egy VEX ert 39 est tradelnem, szal ha megvan a VEX lehet probalkozni trade utjan is, igy legalabb biztosan tudod mi sul ki belole.
  • Lacika 79
    #10860
    jah, Lacika1979 az accom, ha van kedved egy picit jáccani. én benne vagyok, SŐT. Alig várom, hogy végre normális arcokkal jáccak.
  • Lacika 79
    #10859
    thx
  • Lacika 79
    #10858
    ez jól esett, thx!
  • Jagi
    #10857
    Téééééleg!
  • Shaman
    #10856
    Mi amikor megcsináltuk a HOTO-t sajna az egyik leggyengébb lett...

    HOTO erősségét az mutatja,hogy mekkore all-rest sikerül rárakni. Egy perfect azaz 40-es all reses elég dárga. Nekünk sajna anno csak 31-es lett:-((
  • Shaman
    #10855
    Hammer pala kezébe
  • Jagi
    #10854
    Mihez kell ez?
  • Evil
    #10853
    Heart of the Oak*
    4 Socket Staves/Maces* Ko + Vex + Pul + Thul

    +3 To All Skills
    +40% Faster Cast Rate
    +75% Damage To Demons
    +100 To Attack Rating Against Demons
    Adds 3-14 Cold Damage, 3 sec. Duration (Normal)
    7% Mana Stolen Per Hit
    +10 To Dexterity
    Replenish Life +20
    Increase Maximum Mana 15%
    All Resistances +30-40 (varies)
    Level 4 Oak Sage (25 Charges)
    Level 14 Raven (60 Charges)
    +50% Damage To Undead
  • Noodlee
    #10852
    Lacikát, és Oneilt tudnám ajánlani, mert jó arcok !
  • oneal1
    #10851
    vex tuti kell bele vagy gul
  • Noodlee
    #10850

    Na igen.
    Ilyen játékot csak a régi jó ismerős arcokkal lehet nyomni !
  • Andie
    #10849
    Nekem is hiányzik a régi csapat, akikkel tényleg vállvetve haladtunk, hárman, négyen, ha cucc esett, felvettük, felvittük a városba, ledobáltuk, és megosztoztunk. A kis hüje gyürütöl kezdve a Bruziáig, mindenen. Ha ama voltam, és burit találtam, akkor is ledobtam a földre, és igy jártak el a többiek is, bármennyire is tetszett nekik a talált cucc - hisz KÖZÖSEN találtuk. Az más kérdés, hogy mivel amával voltam, a végén 99%, hogy nekem jutott a buri, a pala cucc a palának, stb, de a tisztesség igy kivánta. Az elején még az eladott cuccok pénzeit is elosztottuk. Igazi bajtársakhoz, testvérekhez méltóan. Nem kellett játék közben azon fosni, hogy hü baze, de közel álljak ám Diablóhoz, mikor megmurdél, jusson már nekem is valami a szórásból. Ez elveszi a játék szépségét. Keselyü módjára lesni a lehulló cuccot.
    Úgyis van 1-2 karaktertipus, aki nem tud közel menni a balhékhoz, távolról támogatja a bajtársait. Akkor vele mivan? kimarad minden jóból? Fenét, ugyanúgy megküzdött, megérdemli a cuccot, de ez csak a fent emlitett módon lehetséges.
    Ha lenne itt egy ilyen csapat, akár csak 2-3 ember, én megint örömmel játszanék esténként...
  • Lacika 79
    #10848
    Ha lenne
  • Lacika 79
    #10847
    Hm. mi is kell hozzá pontosan?
  • Lacika 79
    #10846
    Zakarum volt nekem is Reset előtt, de most nem állok valami fényesen. Van mindenféle assa ill. sorci cuccom, de palának valót alig találni. :(
  • Bobber
    #10845
    amugy telleg egy hameres pala nem is pala Zakarum ill hoto nelkul:):)
  • Bobber
    #10844
    jaja a regi szep idok:))
  • Shaman
    #10843
    aki gazdag azok már HOTO rúnaszavas láncosbuzogánnyal rohangálnak mind......

    ahogy mi is tettük anno:-p
  • Noodlee
    #10842
    Szinte mind1ik a tőrrel rohangál...
  • Shaman
    #10841
    hammer palának nem számít a fegyver....

    mivel ugye hammerrel írt!

    hammer palának,vagy + skilleset szoktam tenni,vagy azt a tőrt ami egy csomó manát ad,mist nem jut eszembe a neve...
  • Lacika 79
    #10840
    én mostanában csak megindulok, és össze-vissza csinálom a kveszteket, amihez éppen kedvem van. Az a gáz, hogy egy normális fegyvert nem bírtam találni mostanában, ami a hammerpalámnak megfelelne. Mondjuk még nem haltam be egyszer sem (51.szint)de néha elég neccesen húzom ki a csatákat. Persze egydül nem is várhat mást az ember. De így szabadon működhetek, nem kell a másik után szaladni, aki úgyis felkapkodja az összes cuccot előlem. Ezért lenne jó egy baráti kis csapatnak megindulni, aztán végig gyakni mindent. Már írtam Oneil-nek vagy két hete, de azóta sem érkezett válasz tőle. :P
  • Bobber
    #10839
    abbol aszem talatam vagy 2ot szinten:):)
    mondjuk sajnos nekem amikor jatszottam a kkor a jatekido 80%-at az tette ki hogy runoltam mefit meg andit ill nagyon sokat countest:(
    egy kicsit ebbe is untam bele:(
  • Jagi
    #10838
    Életem első Mahim-Oak-ját vagy 2 hónapja találtam. (Karácsonyi LAN party)
    Monjuk rögtön el is bizniszeltem.
  • Bobber
    #10837
    nekem a masodikat o dobta:))
  • Herkulles
    #10836
    Állítólag andi dobál soj-okat, sokadik run után.