26171
  • Noodlee
    #10915
    :D

    :PP
  • Shaman
    #10914
    "geim" ??????
  • Bobber
    #10913
    Hat tudsz nekunk irni akarhol is vagyunk mar ha online a karakterunk
    azt pedig ugy tudod megtenni, hogy /w *Bobber2 es innen mehet a rizsa

    szal kb ennyi ha en irok neked akkor az neked jelenik meg szep zold szinnel jatek kozben:)

    az este meg majd meglatju mert nekem lehet hogy mas iranyba is lesznek elkotelezetse
    menni kell tibiaval is jatszani:)geim:):)
  • Lantee
    #10912
    Vagyis a karim neve Lanpala, én csak simán Lantee vagyok
  • Lantee
    #10911
    Nagyon Láma kérdés --> Hogyan tudok rátok keresni? (még sosem csináltam ilyet)

    Tegnap este Nightmare Act2-ben kicsit elszaladt velem az idő, mert mire feleszméltem, a 46-os palámból 53-as lett! :)

    Na, akkor ma este hozzunk össze egy közös tápolást! :)

    Az én nevem --> Lanpala
  • Bobber
    #10910
    ja amugy ha tudok akkor majd megint megyek este egy kicst jatszani:)
    bar szerintem ma is fogok tibiazni:)
    de majd meglatom
  • Bobber
    #10909
    :):)
    ugyan ez megvan a tibiaban is:)
    de ott legalabb ha minnel tobben vannak annal gyorsabban teremnek ujra a szornyke is:)
  • Lacika 79
    #10908
    Jó?! Hajnal 4 volt, hogy lefeküdtem, vazze! :D
    De ma csak délután jáccok WoW-al, este Diozok. Nem teccik, mikor olyan sokan vannak fent, és várni kell, hogy újrateremtődjenek a szörnyek.
  • Lacika 79
    #10907
    Na hali!

    16 óra után? :)
    Jah, és ez mindenkinek szól, akinek van kedve jönni.
  • Bobber
    #10906
    Bazze:)):
    de jo egyeseknek:)
  • Bobber
    #10905
    hello
    hat ha van kedved akkor engem is megkereshetsz ha vagyok bar enm ost eppen runolok ezerrel mert szeretnek fejlodni
    szal az accom Bobber2 aszem:):)
    mondjuk en is most kezdetem ujram ert nemjatszottam eleg sokaig:)
    de en nem sokat vagyok most se mert mas gameval is nyomulok es eleg osk idm elmegy a melora is:(
    szal ha vagyok akkor mehetunk egyutt:)
  • Lantee
    #10904
    Bocs, igazad van! Kimaradt egy szó --> KÜLFÖLDI
    Mellesleg itt nem az ismeretlenen volt a hangsúly, hanem azon, hogy széthekkelik. Gondolom te sem örülsz, amikor belép a szerverre egy lvl 90-es akárki, és poénból percenként legyilkol....vagy mondjuk egy Baal után valaki drop hekkel (vagy mivel) egy szempillantás alatt felkapkodja a jobb cuccokat, és már el is tűnik a szerverről.
  • Roly
    #10903
    ismeretlen idiótákból lesznek később a haverok,esetleg barátok. ennyi
  • Lacika 79
    #10902
    Szia!

    Csak a magam nevében tudok beszélni, szal Lacika1979 az accom, ha fent vagyok, bármikor szívesen látlak egy kis hentelésre. :)
  • Lantee
    #10901
    Hali Srácok!

    Örömmel látom, hogy újra pörög a topic!
    Mivel megrögzött Dio játékos vagyok, szívesen beszállnék egy magyar csapatba. Kicsit uncsi egyedül csinálni a küldiket, aztán Baal Run-olni ismeretlen idiótákkal, akik széthekkelik a játékot! :(

    Szóval én szinte minden este 8-9h-től fent vagyok...jelenleg egy lvl 46 Hammer Palával.

    Szóljatok hova/kire kell menni! Nem vagyok mohó és nem csítelek (maphack meg ilyesmik)! :)

    Peace
  • Lacika 79
    #10900
    Meddig kapok határidőt, hogy esetleg változtassak a véleményemen? Vagy már mindenképpen meghalok? Ha igen, akkor megyek Diablozni egyet.
    Vagy inkább nézzétek meg a galériámban az utolsó képet, és találjátok ki, mit fogok jáccani. :)
  • Bobber
    #10899
    nana nem bantani a diablos tarsamat:):)
  • Shaman
    #10898
    már késő....


    [SZMORÚAN,DE ODABIGGYESZTI LACIKA79 NEVÉT A HALÁLLISTÁRA]
  • Lacika 79
    #10897
    Ne báncsatoooook! :D
  • Noodlee
    #10896
    [TOLJA SHAMAN FELÉ A HAJÍTÓGÉPET]
  • Lacika 79
    #10895
    :D
  • Shaman
    #10894
    [ELKEZD KÖVET FARAGNI]
  • Lacika 79
    #10893
    A sok régi Diablo-s Tibiázik! :) Nemtom, nekem nem teccik annyira. De ezt csak halkan jegyzem meg, nehogy megkövezzetek :P
  • Noodlee
    #10892
    Gyere inkább te is Tibiázni :)
    Sok jó magyar arc van.
    Elég csak ránézni a magyar guildre, hogy milyen sokan vagyunk :))
  • Noodlee
    #10891
    Te is fiam bluetooth ?
  • Shaman
    #10890
    meksúgom,hogy Tibiázik.

    Lásd Tibia topig!
  • Lacika 79
    #10889
    :))
    milyen másik játék? én még gyengébb vagyok. ugye a sorci nem éppen egy erőművész :)
    jah, minden nap vagyok 16-17 órától, úgyhogy ez nekem nem gond, majd szólsz, ha tucc jönni.
    Én is éppen "dolgozom". :)
  • Bobber
    #10888
    :):)
    hehe:):)
    sajna mondom nem tudom hogy leszek mert masik gameval fogok valoszinuleg ma nyomulni a baratnommel:)
    szal szerintem a mai nap felejtos:(
    amugy meg nagyon gyenge vagyok:(
    semmit nem tudok csinlani:)
    de ha majd tudok akkor nagyon szivesen segitek ill ha tudunk akkor mehetunk ujra egyut
    szal lehet huzni a karaktereket ezerrel:)

    na bocsi de most baszogat a fonok hogy mi a fenet levelezeek itt egsz nap:(:(
    szal nagyon imitalnom kell a munkat
  • Lacika 79
    #10887
    Hali! 17 órától vagyok megint, majd whispel-j rám egyet.
    Baal run, meg minden?! :)))
    Akkor elég jól haladtál azért. Majd húzhacc át act3-4-en. :)
  • Bobber
    #10886
    azert latom vannak meg gazdag emberek:):)
    legalabb tudom majd kitrol kell kunyeralnom az en noob assamnak a cuccot majd:):)
    hiszen te azt ugy is csak eldobnad:):)
    nekem meg jo:):)
  • oneal1
    #10885
    van még egy jó!!!!:DDD
    ezt csinálom majd meg jövő héten:
    jah,ith,ber=enigma
    vex,hel,el,eld,zod,eth=botd cb
  • Jagi
    #10884
    Hi! van egy olyan rune szó:shael, ko, nef. (valami ama cucc, nem tom a nevét) Milyem fegyverbe érdemes belerakni (bow vagy crossb. nevet plz!)
  • Bobber
    #10883
    tsako joreggelt:):)

    jaja jo lenne atmenni bar en ma nem tudom hogy leszek emrt egy kicsit majd egy masik gameval is nyomulnom kell:)) szal en szerintem ma nem leszek tul sokat de hat ez eleg nehez igy elore megmondani:):)
    amugy telleg jo volt en tok jol szorakoztam:)
    egy kicsit utana runoltam es meg egy par baalrun is belefert mielott aludni mentem szal mar 34 es az asam talan:)
    ugyhogy lehet hoy lssan el kell kezdenem gondolkozni rajta hogy hogy szerezzem be neki a cuccokat:)
    tegnap mar ossze i irtam hogy nagsjabol mi is kell nekem:))

    full nait set
    bartuck
    draculs grasp

    ezekre emlekszem most igy fejbol:)
    szal lesz mit konyorogni:))
    de hat majd csak osszeszedem valahogy:)
    mert hat sajna ezek nelkul az asa eleg halott karakter:(
    na de majd megoldom valahogy:):)
  • Lacika 79
    #10882
    nah, azért jó volt ez a kis szaladgálás. Volt némi izgalom, sok halálozás, de azért jó volt :D
    holnap már át kéne menni nightmare-re, nem? :)
  • Bobber
    #10881

    na vagyok de elfelejtettem mivel is lehet irni a masiknak:):)
    az accom Bobber2
    szal irjal ha van valami addig en is probalkozom:)
    amugy bocsi hogy csak most vagyok de szarakodott a csello es nem volt netem:(
  • Lacika 79
    #10880
    Igen, emléxem. Jó is volt az, Én nagyon élveztem. Hátha sikerül ma is egy jó kis gémet összehozni.
  • Bobber
    #10879
    amugy tom mi az accod mert eleg regota olvasgatom itt a forumot ill anno jatszottunk egyutt is:)
    meg Nood ill Shamanon keresztul:)
  • Bobber
    #10878
    okok:)
    en is 4 ig melozom szal ha hazaertem akko majd felrakom a gamet es megcsinalom amit kell
    a huzasra ha nem gond akkor majd lehet hogy igenyt tartanek:)
    elore is koszi:)
    amugy en eleg jol tom mi kell az asanak csak mar nem jatszottam lassan 1 eve es most elfeljtettem jo alaposan amugy ezek az infok szerintem tok jol elo fognak jonni majd jatek kozben
    csak hat ahoz ugye jatszani kene:):)
  • Lacika 79
    #10877
    Nah, én 17 órától fent leszek. Lacika1979 az accom. Bobber, dobj egy emilt a [email protected], aztán elküldöm neked a maphackot.
    Assám még nem volt soha, így nem is tudom, mit kell neki gyúrni. :)
    Húzásban szívesen segítek, csak szólj.
  • Bobber
    #10876
    na ugy latom senki nicns itt:)
    mind1 ha minden igaz es helyeiűt is tudok csinalni a gepemen akkor majd este leszek ingame es lehet hoyg emg ide is beirom hogy milyen accon nyomom ajd de hat most ugye mindent teljesen elorol kell kezdenem szal meg nem tom az acc nevemet se:)