26171
  • Bobber
    #11155
    latod ezt modnom hogy nem egy tul gyakori dolog hogy elcsipj egy ilyen realmot:(
  • oneal1
    #11154
    nekem még 1x sem
  • Bobber
    #11153
    ha csak nem te kezded el eladni a sojokat akkor eleg kicvis az eseje hogy ilyet talaj mert hat mitom en nekem mondjuk 5000 krealt jatekbol eddig 3 alkalommal volt szerencsem ilyet olvasni na jo lehet hogy tobbszor de lehet hogy sokkal tobb jatekot is krealtam:)
  • Bobber
    #11152
    ugyan ugy nez ki mint ha valaki becsatlakozott volna a jatekba ugyan azzal a szintel irja ugyan oda csak azt irja hogy a realmon eladtak xxxx sojt ennyi
  • oneal1
    #11151
    de hol irja ki hogy hány sojt adtak el?
  • Bobber
    #11150
    ja amugy azt szoktak csinalni mert mindig egy foellenfel helyen jelenik meg hogy egy olyan foellenfel melletti foellenfelhez mennek ahol a foellenfel kinyirasa kinyirja a korulotte leve lenyeket
    ilyen pl act 1 vegen a korbacsos kocsog:)

    erre ugye azert van szukseg mert ha megnezed a linket amit azelobb adtam akkor latodf majd hogy minden szarra imunis szinte es alig lehet megsebezni:(
    szal ha a fenti reszen egy foellenfelet keresel es ot lecsalod a korbacsoshoz es ot siman kinyirod akkor uberdio is meghal es dobja az anit mig ha uberdiot akarod megolni az nagyon nehezen megy
    na szal kb ennyiit uberdiorol:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11149
    Ezt olvasd el - az 1.10 hozta változások...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Bobber
    #11148
    huhh hat ez nem egy egyszeru dolog :)
    szal az anihilus amit keresel azt csak uberdiablo dobhatja senki mas
    inenn kezdve ot kell leolni
    de uberdiablo meg csak akkor jon ha sojokat adnak el a realmban ahol te is bent vagy
    na ez azt jelenti hoyg van egy ip-cim tartomany amire vonatkozik a dolog szal ha elkezdenek eladni sojokat akkor mondjuk 30 jatekot erinte ez a dolog
    hogy tenylegesen mennyit nem tudom de mondom ip cimtartomanytol fugg
    hogy pontosan hany sojt kell eladni hogy jojjon nem tom en se de amig en benn voltam tegnap 9 et adtak el de megallt az eladas szal ki is jottem:( de volt mar amikor ugy voltam benn hogy legalabb 20 sojt eladtak es megse jott:(:( amugy ha meg tovabb varok akkor lehet hogy jott volna de ezt nem lehet tudni

    na ha ez nem volt eleg akkor meg erdemes ezt a linket megnezni bar angol nyelvu de azert elegge ertheto es itt le van irva aszem midnen lenyeges

    uberdiablo
  • Bobber
    #11147
    nem tudjak mi a problema azert van kivizsgalason benn :(:(
    de eleg komolynak tunik elsore sajnos:(
  • oneal1
    #11146
    és mennyi soj után??
  • oneal1
    #11145
    nah és melyik acton jön ez az állat?:)
  • Lacika 79
    #11144
    elfelejtettem mondani, hogy az egyik haveromnak megadtam az accomat, szal ha fent vagyok, akkor nem biztos, hogy Én vagyok fent, de úgyis whispelek, ha Én vagyok. Szal értitek! :P
  • oneal1
    #11143
    most mi ez az überdiablo téma???
    ki az a hüyle aki elad sojt??
    és mikor jön ez a dög???
  • Lacika 79
    #11142
    :(
    mi a probléma? remélem, nem súlyos. Így látatlanba jobbulást kívánok neki! Jah, és kitartás!
  • Bobber
    #11141
    tegnap lett volna ra esely de megsem jott akis kocsog na meg aspyrin is kifagyott szal egyedul eleg gaz lett volna:(
    pedig mar 1809 sojnal jart az eladas es amig bent voltam 9 sojt adtak el
  • oneal1
    #11140
    nyugi azzal nem lesz semmi gáz!
    csak lépjél be vele naponta
    én sem értettem hogy hogyan irja!
    nincs valakineki annihilus charmja???
    6 ist et adok érte
  • Bobber
    #11139
    hat ma nem tudom leszek e sracok mert muterom korhazba kerult es benn is tartottak szal lehet hogy nem nagyon leszek a kozeljovoben:(
    nem tudom meg:(
    majd meglatjuk:(
  • Bobber
    #11138
    hat ja sajna nem jott es amikortol elmentel tobbet nem is adtak el sojt szal nem volt mar semmi:(
    pedig elotte 9 sojt adtak el:(
    szal akar lehetett is volna valami:)
  • Hegylakolaci
    #11137
    Szia!

    Összesen 2 orát kell játszanod a karaktereddel 10 nap alatt,de ha csak belépsz és esetleg benézel egy gameba akkor ujra kezdi a 10 nap számolását.
  • IMYke2.0.0.0
    #11136
    Tegnap létrehoztam egy karit. Ma felléptem a Battle.netre, még be is léptem egy segítőkész kari által kreált játékba, ott dumcsiztunk stb. Aztán én is csináltam magamnak egy játékot, s amikor kiléptem a játék a karakterem neve alatt azt írja, hogy 10 nap múlva lejár...
    Mikortól "él" a karakterem a Battle.neten rendesen?
    Mert most úgy érzékeli, mintha nem is nyúlnék hozzá, ami ugye azt jelenti, hogy 10 nap múlva törlésre kerül...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Aspyrin
    #11135
    Ezekszerint nem is jött über?
  • Bobber
    #11134
    jaja bocsi de meg vaartam vagy egy 20 perce de nem jottel szal en is leptem :(:(:(
  • Aspyrin
    #11133
    B@sszameg, áramszünet volt ideáig, gondoltam, hogy nem talállak már fent
  • Lacika 79
    #11132
    nah, Én most léptem le, mert meghaltam 2x úgy, hogy nem is tudtam mi történik, olyan lag volt. de mostmár 33-as vok, így nagyjából tudok haladni normálon bárhol. még úgy 45-ig elbohóckodok, aztán megyek nm-re. :)
    jah, de mit is akartam mondani: megint beszart a b.net. :P
  • Bobber
    #11131
    aspyrin ha tudsz gyere vissza tartom a frontot:):)
  • Csoder
    #11130
    ahoz képest nem is drága, majd elgondolkozok rajt hogy érdemes a megvennu a multi miatt
  • mgyz2000
    #11129
    Thanx mindenkinek.
  • Bobber
    #11128
    Na a linkek amiket igertem:)

    ez az egyik:)

    es ez lenne a masik
    en aszem eeket nezegettem anno mondjuk ma mar csak az areat summitot nezem
  • IMYke2.0.0.0
    #11127
    Igen. Benne van a Diablo 2 Classic, azaz az alapjáték és a Lord of Destruction küldetéslemez.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Csoder
    #11126
    A deluxe szó mit takar, valami különleges kiadás ?
  • IMYke2.0.0.0
    #11125
    Boltban a Diablo 2 Deluxe 3.490 Ft.
    Ennél jobb áron nem hozod ki a cuccot.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • mgyz2000
    #11124
    Mert reménykedek, hogy így be birom szerezni-végigjátszani-erre utaltam.
  • Aspyrin
    #11123
    Met makányos
  • Noodlee
    #11122
    Miért lenne neked jó, ha valaki küldene neked E-mailt ?
  • mgyz2000
    #11121
    Sziasztok.
    Ebben a fórumban még nem voltam. Nagyon szeretném végig vinni a LoD-ot is.Sajna nincs meg(kes-sincs rá). Ha valaki tudna küldeni emilt azt nagyon megköszönném.
    Előre is kössz.
  • IMYke2.0.0.0
    #11120
    Sajnos, nem vagyok hackerfióka...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Lacika 79
    #11119
    egy ilyen gépet vétek csak munkára elkótyavetyélni. Valahogy csak be lehet jutni rendszergizda jogokkal, nem? :P
  • IMYke2.0.0.0
    #11118
    Szívesen!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Csoder
    #11117
    köszönöm a linket !
  • IMYke2.0.0.0
    #11116
    Én fel se tudnám tenni - agyminisztrátyor barátunk ugyanis komoly restrikciókkal védi az SP2-es ringyózt ezen a szuper gépen... [Intel alaplap, P4 3.0 GHz/512 HT, 512 DDR, 17" HP 1730 LCD, a net az fos.]

    ===============================
    .:i2k:. melóból: