26171
  • IMYke2.0.0.0
    #11195
    Nekem is eredeti CD-m vannak.
    Én CloneCD-vel készítettem image-t róla, majd Deamon Tools 3.47-el bemountoltam és folymatosan benn is van a két virtuális meghajtó egyikében a CD-kép...
    Gond nélkül játszom.

    Username: i2k
    Karakter: IMYke-Boszika

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Mat1k
    #11194
    Lenne 1 problemam:
    Feltelepitettem a Lord of Destruction kiegeszitest az eredeti cd-rol. Azutan cd-kepet csinaltam rola ra a gepre. Mikor beraktam a daemon-toolsba kijott a menuje es elinditottam a menubol a jatekot. egy ido utan kiirta:
    CD-ROM drive error.
    Please verify that your Diablo 2 Expansion disk is in your CD-ROM drive, then click on Retry`.
    Legyszives segitsetek!
  • Lacika 79
    #11193
    rád whispeltem de nem válaszoltál, pedig Én is fent voltam egy darabig
  • Lantee
    #11192
    Bazz!! Kilenc óta nyomom, voltam NM Cow-on, megöltem egy párszolt Diablot és Baalt egymás után, és SEMMIT NEM DOBTAK!! NM Cow-n az egyetlen értékelhető cucc, egy shael rune volt, de ennyi! A mocskos Baal meg Dio még csak unique-ot sem dob...setről nem is beszélve!
    Ez kész! Kicsit sem vagyok ideges!!
  • Lacika 79
    #11191
    :D
    gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a dologban :)
    akkor nyomatom újra, aztán hátha.
    jah, oculust megéri upgradelni?
  • Bobber
    #11190
    annakideen en is megettem es megkerdeztem a dolgot mebb cseten es egybol ez volt a reakcio hogy na meg egy csiter:)
    kapcsold ki a maphecket te noob meg hasonlo finomsagok:):)
  • Bobber
    #11189
    nemvaloszinu csak az a gond hogy ha be van nyomatva a map hack akkor valamiert nem megy a kotyvasztas:)
    szal inditsd ujra a jatekot es akkor menni fog a dolog:)
  • Lacika 79
    #11188
    hm. miért nemtom a THUL rune-kat a cube-ban átnyomni?
    továbbá nem megy a tal+shael+p.diamond+tárgy kombó sem.
    vagy valamit elbasztam?
  • Bobber
    #11187
    en nem valoszinu mert jhon baratnom:):)
  • Lacika 79
    #11186
    :D
    úgy látom, nekem is vennem kell párat
    5 után? valaki?
  • Lacika 79
    #11185
    áááááááááá :DDDDDDDDD
    vesszek el, nem bírtam rájönni. aszittem, valami új runa szó, vagy mittomén :DDDDD
  • Bobber
    #11184
    jaja halgass shamanra o mar kapott Bobber nyelvleckeket:):)
  • Shaman
    #11183
    "kísérő",csak Bobber (köztudomásúlag) nem tud írni....
  • Lacika 79
    #11182
    mijaza lisero?
  • Bobber
    #11181
    a liserot erdemes jol felturbozni es shaftstop vagy mi pancelt adni ra mert az csokkenti eleg jol a sebzeseket ill bonehev vagy milyen kaszat a kezebe nyomni amibe teszel meg ket amn runat hogy minnel nagyobb legyen az eletero visszasziasa de az a legnyerobnb ha ebbol is ethereal van mert azaztan az utos:)
    sapka most nem emlekszem mi is kell ra:(
  • Lacika 79
    #11180
    mint írtam, akkor most fire ág jön. mondjuk a cuccok által már 9-es all skill van, de akkor gyúrunk még vazze :D
    kisérő nekem nm act2 defensive van. esetleg más ötlet? mondjuk neki sem ártana valami nyerő cucc, mert sokat fexik szegény csicska :D
  • Lacika 79
    #11179
    még van időm akkor fire-t is gyúrni, nem?
    A cold akkor elég, rámegyünk meteorra. :)
    de nem is akartam full coldot, ennyi elég neki, azért kérdeztem, hogy mire is tegyek.
    occulus van nekem is. :P
    néha szivat, mikor beteleportál a rosszfiúk közé :D
  • Bobber
    #11178
    hat ja en is csatlakozok az elottem szolohoz a full cold sorc sajna nemsok mindenre jo:(
    mondjuk en most egy elegge fire-re oszpontositott sorcit csinalok de azert mellete meg a cold agat is majd felnyomatom de meg igy is elegge szukseg van ill lesz a kiserore
  • Shaman
    #11177
    hát mire kell neked full cold sorc???

    Full cold sorc 1 dologra jó,hogy runolgassa Pindlét majdan. Egyébként halott szegényke...
    1.10-ben baromira nem jó a full cold...

    valami olyasmi kell,hogy tűz ágon fireball-meteor max-1-2 pötty fire mastery (meteorral irtod a cold immukat),nem könnyü a meteort használni,de idővel bele lehet tanulni..
    cold ágon meg a Blizzard max+ synergie-jei amennyire lehet,itt blizzarddal irtassz. (erre van egy másik verzió,hogy FO + synjei,ki mire esküszik)
    villám ágon staticra 1 pötty,meg teleportra 1 pötty.. (nekem anno a sorcimnak még a energyshield sem volt meg......monnyuk volt Occulusa,ami ugye ütés esetén 25%-ban teleportál...
  • Lacika 79
    #11176
    háj all! :)
    picit kezdek cumizni a sorcival így 63. szint környékén nm-en. jön a sok cold immune állatka, én meg cold-os vagyok. Ice bolt, frozen orb max, van manna shield, static field, meg egy pár a cold mastery-n. szerintetek mire érdemes még tenni, hogy ne feküdjek meg olyan könnyen? Még nem volt nagy sorcim, eddig palával küldtem, az meg tud haladni hellen is "simán" :P
    jah, és persze este gyertek jáccani, 2 napja csak aspyrinnel találkoztam, mondjuk annak nagyon örültem. :D
  • Lacika 79
    #11175
    az ég szakadt volna rá az egész B.netre. fél órája vagyok fent, de már levágott. most akartam éppen áatdni cuccokat a barbinak. még szerencse, hogy nem tettem. nem igaz, hogy nem tudják megcsinálni. szar a WoW is elég gyakran, meg ez is. hát mivel jáccon az ember? sakkozzak? ehhhh!
  • Bobber
    #11174
    hat en csak akkor hiszem majd el hogy lesz dio 3 ha mar megjelent szal eleg regi hir mar hogy lesz ill sokat irkaltak roila de egyilkse volt igaz innen kezdve majd ha megjeelenik es jatszottam vele akkor elhiszem hogy van:)
    ill lesz:):)
  • IMYke2.0.0.0
    #11173
    Információ...

    És, egy magát viccesnek vélő emberke hozzászólása a fenti link alatt megbújó fórumból:

    "na akkor kicsit utánajártam, külföldi fórumokon van egy-két info:
    a hivatalos bejelentés valószínűleg a 2005ös E3-mon fog megesni. A címe Diablo Chronicles, műfaját tekintve TPS nézetű RPG lesz, mint a blizz újdonsült sikerjátéka, a WoW. A grafikát a warcraft3 módosított motorja fogja szolgáltatni.
    Sztorit tekintve két részből fog állni, az egyik a címhez igazodva Diablo útját fogja nyomonkövetni, egyfajta flesbek stílusban. ezután egy új hőssel kell eléggé meglepő kalandokban résztvenni.
    A Blizzardhoz híven természetesen rengeteg újítás lesz, csak egy-kettő: szabad karaktergenerálás, szabad skillrendszer. in-game videók a játék motorjával, új, kombó-alapú harcrendszer, új cucctípusok, guildek...
    Természetesen ez is a B.neten lesz majd játszható, egy játékban maximum 32en lehetnek.
    A karik kreálásánál minden lényeges adatot meg lehet adni, de egyik sem lesz komoly hatással a játékra, mivel bármilyen skillet meg lehet tanulni. összesen 15 skill lehet, de ezek szintje korlátlan. lesznek hatalmas városok, ahol tanítóknál lehet megtanulni a skilleket. a stat-pontokat edzés alapján lehet majd szerezni. a cuccokba rúnákat, köveket csak a városban lévő szakemberek tehetnek, jópénzé. a 15 skillbe a kombók is beletartoznak, de a mesterségek nem.
    persze ez csak vicc..."

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #11172
    Volt egy felröppentett fake hír róla.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Lantee
    #11171
    Köszi a helpet! Csoda, hogy még mindig vannak ilyen "apró" bugok! :)

    Apropó! Semmi hír egy esetleges Diablo 3-ról? Már igencsak időszerű lenne.
  • Lacika 79
    #11170
    inkább bogyóval sokáig............
  • Bobber
    #11169
    ugy nez ki nem lesz semmi kulonos de elete vegeig eleg sok dilibogyot kell szednie ill meg jovohetszerdaig benn tartjak kivizsgalasra:(
  • Lacika 79
    #11168
    nem is kell igérni, ha tucc akkor jössz. :)
    muter jobban van már?
  • Bobber
    #11167
    nem tudom mondom hogy tok e menni mert a masik jatek amivel jatszom lehet hogy elszolit majd mert nagy guild hent lesz benne es ha kimaradok akkor lemaradok:(
    szal lehet hogy azzal kell mennem mindenkeppen ill meg mennemkell muterhoz is be a korhazba szal nem tudom hogy hogy leszek ha tudok akkor mindenkeppen be fogok nezni:)
    de nem merem megigerni:(
  • Lacika 79
    #11166
    jah, tegnap este felhúztam 50-esre a sorcimat :P
    Lassan át kéne menni nm-re. :D
    meg persze gyere este, oszt jól lehentelünk mindenkit :)
  • Bobber
    #11165
    hat lehet hogy ma en is leszek egy kicsit de nem tudok semmit se igerni majd meglatjuk
  • Hegylakolaci
    #11164
    Amikor legközelebb belépsz már tudsz majd kreálni,ha megölted baalt és nem enged egyel nagyobb nehézségi szinten játékot csinálni lépj vissza a karakterválasztó képernyöre majd ujra be a csatira akkor már enged játékot csinálni.Régi,apro,bosszanto bug.
  • Lantee
    #11163
    Kérdés!

    Megöltem Baalt NM-en, egyedül, Champion lettem, de nem enged Hell-es játékot kreálni (szürke). Vajh miért?
  • Lacika 79
    #11162
  • IMYke2.0.0.0
    #11161
    A baj csak az, hogy az én IMYke-Boszikám 5. szintű, normálon.
    A nickem: i2k
    Este 5 után tudok lenni keveset, és még csak most tanulom a Battle.netezést Diablo 2 alatt.
    A Diablo 1 alatt nyomultam B.neten, de az egészen más világ.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Lantee
    #11160
    Na Hali!

    Csak jelzésképpen mondom, hogy én szinte mindennap fent vagyok, legfőképpen este 8h-tól hajnalig! :)
    Általában kreálok szervert (magyar vagy narancs - pass nincs), de soha nem jön senki.
    Most NM Baal következik, úgyhogy ha van valakinek kedve együtt nyomulni, akkor csak pingeljen rám egyet --> Lantee

    Peace
  • IMYke2.0.0.0
    #11159
    Realmdown... a francba!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • unknown nick
    #11158
    "ha uberdiot akarod megolni az nagyon nehezen megy"

    Hammerpalaval regebben egyedul sima ügy volt, runas cucc nelkul. Vinni kell pár full rejut és no problem.
  • Aspyrin
    #11157
    nem volt időm ma, de holnap sztem leszek
  • Lacika 79
    #11156
    most jöttem le, de senki ismerőssel nem találkoztam. mi van veletek? :P