26171
  • Csoder
    #11395
    FPS-ekkel már nem igen játszom, max multiban....
  • Csoder
    #11394
    Szerencsére még egyszer sem haltam meg, de azt mondták ha meghalok, elég sok pénzt vesz el a játék.

  • IMYke2.0.0.0
    #11393
    Megszokta az FPS-ekből a mentéseket...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Bobber
    #11392
    de miert gaz az ha mewghalsz??
    annak meg csak hc ban van jelentosege de az meg pont arrol szol hogy ne halj meg:)
    szal en meg mindig nem ertem:):)
  • Csoder
    #11391
    Mert ha meghalok, akkor is csak úgy tudok kilépni ha elmenti:) ha nem mentené el, akkor még a halál előtti gammát tudnám folytatni :)
  • Bobber
    #11390
    miert zavar teged hoyg mindig ment a jatek?
    nem igazan ertem bocsi de azert kivancsi lennek ra:)
    max az imbues questnel lehet zavaro de nem tudok mast moindeni ami indokolna hogy neha elozo allast toltson vissza az ember
  • Noodlee
    #11389
    lvő=lévő
  • Noodlee
    #11388
    A játék bizonyos időközönként autómatice ment, ha kritikus kilépést vélasztod, akkor is elmenti, de nem az akkori inventory, stb. lesz elmentve, hanem valamivel régebbi.

    A lényeg, hogy nem a játék indításakor lvő alapot lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #11387
    Igen.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Csoder
    #11386
    Hi, Engem az eléggé idegesít, hogy csak úgy lehet kilépni a gammából, hogy közben el is menti az aktuális játékállást. Azt kérdezném, hogy úgy is elmenti a játékállást, játék közben, ha CTRL ALT DEL-el lépek ki?
  • EqUiNoX
    #11385
    Ez az a technika, ami sosem érdekelt ;] Én a játék élményéért játszottam mindig is az évek alatt, és ha ennek az a következménye, hogy sosem voltak "hypermegagigatápos" cuccaim, akkor így jártam. Én az élményért és kikapcsolódásért, mások a cuccokért játszanak maximalista módon. Nem rossz ötlet, hajrá, de nélkülem. (wow amúgy is átvette a diablo szerepét, de előbb utóbb megint visszatérek, ahogy mindig is előkerültek a karaktereim, akármit is csináltam mellette..;])
  • Bobber
    #11384
    hat mi amikor tudunk:)
    az a gaz egy kicsit hogy aki nem premi az nem tud olyan konnyen belepni este mert ha egy szerveren 850 emberbnel tobb van akkor sorba allit es csak ha sorra kerulsz akkor tudsz bejonni na ez neha orakat is eltarthat:)
    de azert erdemes probalkozni:)
    ha telleg jonni akarsz majd akkor a secura nevu szerverre kell a karakteredet csinalni mert mi ott vagyunk ill ott soka amagyar es eleg jol ossze is vagyunk szedve:)
  • Lacika 79
    #11383
    végülis, miért ne! mikor szoktatok jáccani? mert éjszaka WoW-ozok, max délutánonként érek rá picit :)
  • Bobber
    #11382
    ja ez eg yjo otlet johetne oda is jatszani:)
    de sajna ha jol tom akkor o WoW ozik szal az meg mar egy kicsit komolyabb mint a tibia:)
  • Bobber
    #11381
    hat ja za mar nem rosz:)
    de ehezkell 7 fanatikus ember :)
    en sajna mar nem az vagyok:(
    sajna megint egyre ritkabban jatszom es en hajatszom is akkor is mar csak a jatek oromert tesezm nem azert hoygneke hude jo cuccaim legyenek:)
  • CattiBrie
    #11380
    Télleg, Lacika!

    Neked nincs kedved kipróbálni a Tibiát :)
  • Russ!an
    #11379
    Azért ez nem teljesen így van. AZÉRT irtam hogy miért nem fogtok ossze. mindenki elkezd 1 karit. 7 kicsi + 1 nagy kari. kb 20 perc alatt LVL 12 Trisrunolva.utána még 20 perc MAX és lvl 20 Tombrunolva.
    5 szint bocizni aztán Baalrun. KB 1,1 és 1/2 ora alatt simén 40 es szint de ez 7 kari. utána ujabb 7 kiskari de ez csak átrángatva lehet 1-es is a végére. Ez megcsináljátok 7x és a 40-es karik 7 kiskarit tudnak átrángatni majd NM-re és Hellre is. tehát kb fél nap game és ez 64 NM HF és 64 Hell HF. azért az nem rossz.
  • Imremagdi
    #11378
    azért kérdeztem, mert az 1.09 patchal sikeressen játszottam a batleneten, egy seria szám generáló progi által kiköpött számmal, és gondoltam hátha a 10-el is müködik, hát nem :(
  • Csoder
    #11377
  • Imremagdi
    #11376
    megtaláltam ! mpq-ban tárolja a seria számot ! a diablo.hu oldalon van egy jó leírás a gyors seria szám cserére !
  • Csoder
    #11375
    Én is ott túrkáltam de semmi :(
  • Bobber
    #11374
    haaat :)
    en az a baj hogy elegge alkalomszeruen vagyo mostanaban szal gondolok egyet es bemegyek ket runra ha nincs benn sennki akkor ugyan azzal a lendulettel amivel a runok mentek jovok is ki:)
  • Lacika 79
    #11373
    ha mész fel, előtte szólj. vagy vegyél fel MSN-en ha használod, vagy mittomén :)
  • Bobber
    #11372
    hat jonagyokat mindenkinek:):)

    Nagyon el vagytok tunve mostanaban gamebol:):)
    vagy csak en vagyok ritkan???:):)
    na jo azert a hetvegen voltam egy parszor de mindig egyedul szal nem is sokatvoltam ert hianyzott a csapat:):)
    de hatha sikerul valamikor osszehozni majd megiont egy kis kozos irtast:):):)
    addig is jo hentelest nektek:)
  • PiszkosFred
    #11371
    Egy jo partyval lev25 megvan hamar. Ha jol csinaljatok, andinal mar 13-14, durielnel meg mar megvan a 18-20. Mefi fele nem kell egybol a traviban kezdeni wpvel, hanem irtani kell utkozben a nyomorult kis "samanok es tarsa kft"-t. Aztan egy gyors travirunk, mefi, tuskeshatu, es anci. Jobb esetben ekkor mar 22-23 siman megvagy, es max par ora telt el. Ha nincs meg a 25, vagy egy nagyobb partyval akt2 tombrun, vagy akt3travirun, esetleg szinten nagyobb partyval diablorun. Akarmelyik is, 1-2 run es mehet a baalrun. Onnantol pedig ahogy irtad, percek kerdese a lev70es szint ;]
  • Lacika 79
    #11370
    registry-ben nem talál semmit. legalábbis Én nem találtam. :)
  • Shaman
    #11369
    próbálj registryben túrkálni,bár nem tenném rá a nagybökőt.....
  • Shaman
    #11368
    Figyi ezzel 1 baj van. 25-ös szintig nem százalékban kapod az xp-t a másik után,hanem iszonyat minimális xp-t kapsz.
    Magyarul lev 25-ig szinte magadtól kell felfejlődni. Onnantól nagyon gyors,mert irány normál baalrun,haver írt te pár run alatt lev 40,aztán mehetsz night,ahol haver megint átránt,baalrun,stb,aztán írány hell.
    Szal lev 25-ig azért fel kell fejleszteni a karit,ami nem 5 perc,onnantól már begyorsul a dolog.
  • Csoder
    #11367
    Azt én sem találtam :(
  • Imremagdi
    #11366
    diablo 2 hol tárolja a telepiési szeria számot? hogy ujtatelepités nélkül ki tudjam cserélni ? sehol se találom
  • Lacika 79
    #11365

    nekem a 2 van ugyanilyen kiadásban
  • IMYke2.0.0.0
    #11364
    Korábban OFF-oltunk a régi szép, dobozos játékokról és akkor került elő részemről a dolog s az ígéret, hogy felteszek róla képet, ha hazakerül a digi...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Aspyrin
    #11363
    Szépek, de mi köze van a diohoz?
  • IMYke2.0.0.0
    #11362
    Szegénykém, immáron 2 éve kallódik a CD-im között, ezért kissé kopott már a doboza...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #11361
    Az általam beígért képek - miután kénytelenek voltunk egy akkutöltőt venni az otthonfeledett hiján az HP-hez:

    Baldur's Gate 1 Collector's Edition 00
    Baldur's Gate 1 Collector's Edition 01
    Baldur's Gate 1 Collector's Edition 02

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Bobber
    #11360
    grata:)
  • Lacika 79
    #11359
  • Aspyrin
    #11358
    Najó, mielőtt szétoffoljátok a topikot lessetek csak ide, egy ládikából mit szedtem ki ma bocin:
  • CattiBrie
    #11357
    jó jó pejsze

    de azért egy két fontosabb dolgot én intéztem neki (tárhely, domain)
  • CattiBrie
    #11356
    :D