26171
  • Bobber
    #11795
    na szerintem meg hagyjuk az egesz temat mert mar nagyon a csalas iranyaba ment el meg a botozas szal tema ejtve senkit ne erdekeljen a bot stb
  • sz4bolcs
    #11794
    Én most pl meg vagyok lőve, mert 1 accon van 2 karakterem, ami übert tud ölni, de egy accről nem tudok 2t kreálni. (igaz van 2 bnetes cd-kulcsom, de nincs másik accomon magas kari) NEkem most találnom kell este 9ig egy ismerőst, akit bneten ismertem meg, és bízik bennem annyira, hogy kölcsönadja az accountját 3 ist reményében, amúgy most 6 istet kockáztattam über diablos tapasztalatért. Úgy látom holnap is lesz 1 walkoltatás, és ha azon is részt tudok venni, akkor már 6 istet nyertem.
  • sz4bolcs
    #11793
    Kulcsszavak a meggazdagodásban: soj, annihilus, cd-kulcsok (minél több van annál gazdagabb leszel egy walknál)
  • sz4bolcs
    #11792
    A botoknak is két célja van. Van 1 aki MFeltet vele meggazdagodás reményében, de legtöbb amit látunk hell-baal játékokban nem a tárgyak miatt botozik, és nem is marad megölni baalt, ha csak parancsot nem kap rá a többi bentlevő játékostól. Ők azok, akik egy akármilyen runaszavas tárgy megszerzésénél nem ütköznek anyagi problémákba, ők annihilus eladásból gazdagodnak tovább.
  • Bobber
    #11791
    hehe en lattam:):) sott nekem is volt de nekem is kellet hozza egy fel ev
  • Shaman
    #11790
    áz!
    Mondjuk én majdnem mindent láttam már a játéban (úgy értem megvolt),kivéve nagyon értékes rúnacuccok (BOTD,Enigma),az átlagos rúnacuccok is megvoltak (HOTO stb.),de nekem,nekünk mindenből max 1 volt....és ehhez kellett minimum egy jó fél év. Soha nem láttam még 2 sojt együtt:-pppp
  • Lacika 79
    #11789
    Bobber, Shaman: vazze, lámák vagyunk :D
  • sz4bolcs
    #11788
    Máj 17-én lett meg a jogtiszta diablom, amivel egyből jöttem is bnetre, előtte már kipróbáltam bnetet, mert kaptam egy kölcsön cd-kulcsot, de akkor még csak kanin játszottam 2 hónapja. De kanin én nem tudtam ilyeneket, bár ott is jó gyorsan összekapartam magamnak annyit, mint az ottani elit fél év alatt.. :-)
  • Shaman
    #11787
    ok kösz
  • sz4bolcs
    #11786
    HR: High rune - vexnél magasabb rúnák (lehet már vex is az ezt ne mtudom, de ohm már biztos).
  • sz4bolcs
    #11785
    Fogalmam nincs, szerintem van, de nem lényeges, mert non-ladder anni nem hiszem, hogy sokat érne
  • Shaman
    #11784
    HR=?
  • sz4bolcs
    #11783
    A sojokat nem kell leküldeni, lemennek maguktól, ladder resettel. Azért használtam a "leküldeni" szót, mert ladder reset előtt érdemes minél több sojt vásárolni, azok kerüljenek le non ladderre, ugyanis non ladderben 1,5 HR = Soj.
  • Shaman
    #11782
    non-ladderben is van Über Diablo??
  • Shaman
    #11781
    ha már ezt nézzük Pindle bot sokkal jobb,mert Pinle igaz ritkábban dob,mint mefi,de dobhat olyan cuccokat amit mefi nem. Pindle ha jól tudom szinte bármit dobhat. max 1-2 cucc van amit nem.
  • Bobber
    #11780
    miota is jatszol a diabloval?
    ill miota nyomad bneten?
    mert tul sok az infod ahoz kepest hoyg meg csak 3 hete tolod alitolag foleg olyna dolgokrol amirol egy kezdo nem is nagyon tud
  • sz4bolcs
    #11779
    Épp ez az egész lényege. A soj az egész játék kulcsa, ugyanis minden ladder resettel lekerülnek non-ladderre a sojok, és non-ladderből is lehet walkoltatni, és ladder játékban meg hc játékban is meg fog jelenni über.
  • IMYke2.0.0.0
    #11778
    - kapizsgálom.

  • sz4bolcs
    #11777
    Bobber: Köszi :-) Arról én nem tehetek, hogy miközben öljük diablo minionjait esik egy vex, és a necro aki húzott épp becsontfalazta magát :-))) Másik meg, hogy megtalálom első sojom, 1 napra rá pedig ugyanúgy dob andi egy sojt, és 5 runra rá még1et. Meg hogy mefi 3x egymás után Paladin combat skillert dob, abból is, ami a legértékesebb +34 life-os. 3 napja meg marát.. Vex-ből lett 38-as hoto, a skillerből Enigma+HR, 2soj az ujján, 1 amazonomon, Hr-ből most annihilus, és itt tartok most. Remélem 9 óra után annihilusból lesz 3 annihilus. Ennyi a sikertörténet. :-)

    Próbáltam a botot, kb 1 órát volt a gépemen, ez idő alatt nem talált semmit. Le is töröltem mondván, majd fejlődök én ha akarok, és találok cuccokat, ha akarok. Most szóbeli érettségizek majd, úgyhogy ha nem tanulok, nem kell épp segíteni vmit szülőknek, akkor diablozok. Ez úgy néz ki, leülök gép elé, nyomok 4-5 mf kört, aztán elmegyek tanulok 4-5 oldalt, aztán mf, aztán megnézem mi van angyszülőkkel, visszajövök mf, kaja, benézek suliba, megjövök mf.. és akkor van este idő hajnalban, akkor nincs máshoz kedvem, sokszor 3-4 órán keresztül játszom elálmosodásig. Zene mellett diablo az amiért lelkesedem kicsit, bár én bármiért tudok. Bnő nincs, az sem rabolja az időt. Kocka vagyok ez van! :-) Egy kocka naplóját olvastátok.

    A bot egy program, beállítod, kiválasztod melyik főmuftit ölje, elindítod, bejelentkezik neked bnetre, creál egy játékot, előre megtervezett útvonalon (már benne van programban) odamegy muftihoz, és megöli. Csak Mephistot tudom elképzelni (csak azt állítottam be), azt úgy öli meg, mint ahogy bármelyik másik MF-es ember, a vérpatakot átugorva megzavarja mefit, odacsalja vérpatakhoz, visszaugrik olyan helyzetbe, ahol mefi már nem lő rá, és lenyomja a blizzarddal.
    Hammer pala baalbotot meg gyakran láthatunk ugye... Azért annak érdekes a felfogása, aki ezeket nem szúrja ki. Nekem kb 2 kör alatt esett le (előtte még nem jártam bneten, és nem is látta mbotot), hogy ezeket nem ember irányítja, mert nem is válaszolnak, és olyan kidolgozott sablon a mozgásuk.
  • Shaman
    #11776
    nem-nem a bot nem erre való,az nem nagyon játszik helyetted,nem nagyon tud tápolni,csak bizonyos főszörnyeket tud gyakni.
    Persze ehhez neked kell elérned a megfelelő szintre,illetve nem árt ha van egy megfelelő felszerelés is,mert hiába kapcsolod be,ha mondjuk minden körben meghal...
  • Shaman
    #11775
    Bobber elég pontatlanul írta le.

    A botot legalábbis amit én láttam macróval volt megcsinálva.
    Mivel Pindle mindig és mindenkor ugyanott van és ő az aki szinte mindent dobhat a játékba (persze csak hellen),ezért elég egyszerü volt valakinek megírni.
  • IMYke2.0.0.0
    #11774
    Pázzerr... ez durva...
    Na, szigorúan csak tanulmányozásra, honnan lehet ilyet beszerezni, leírással...
    Érdekelne egy direkt cheater karit milyen gyorsan nyomna fel 40-re... :))

  • Shaman
    #11773
    "és egy 15 sojt össze tudnék dobni, akkor annak aki 2 éve játszik, nem nagy szám nonladderbe "leküldeni" rakás sojt."

    Ez érdekes,ha jól tudom non-ladderben nincs Über-Diablo.....de lehet,hogy rosszul emlékszem,viszont ha jól,akkor mindek leküldeni a sojokat?
  • Bobber
    #11772
    azt hogy en elmentem alukalni a gepemen meg futott egy progi ami azt hitte hoyg en vagyok es folyamatosan runolta pindlet es reggel mikor felkeltem mondjuk volt 2 tal armor nalam es egyeb okossagok szal eleg kemeny csalas
  • IMYke2.0.0.0
    #11771
    BOT... Quake és társaiban tudom, de Diablo 2-ben el sem tudom képzelni mit jelent... vagy ugyanazt?
  • Bobber
    #11770
    huhh hogy en erre a hozzaszolasomra mi anyazasokat fogok kapni:):):)

    amuy a multkor is amikor ujrakezdtem sajna eleg hamar beluntam megint mert sajna nem szol mar semmi masrol a dio2 mint hogy runoljuk baalt:(
    ill mennek a sajat rnok:(
    mivel en amazonnal voltam igy csak baalrunokba tudtam menni ill masik embereket huzni de egy io utan unalmassa valik az hogy amikor valakinek felajanlom hogy segitek huzni akkor csak surget es semmmi jatekszelem nincs mogtotte:( szal megint abahagytam szerintem mostmar sajnos veglegesen:(:(:(
  • Bobber
    #11769
    jaja sajna ez van:(:(
  • Bobber
    #11768
    hat azert ez eleg durva hogy 3 hete jatszol es olyan cuccaid vanak amikre en amikor jatszottam fel ev jatek utan is csak gondolni mertem de neha meg azt se:(
    szal nem tudom mit meg hogy csinalsz de megneznem szivesen
    en azert hagytamanno abba mert rengeteget jatszottam rengeteget runoltam de irtora untam amikor napi 4 oraban 2 heten keresztul csak run hol mefi hol countes hol baal es meg igy se volt meg mindenem es ezert elkezdtem botozni na az volt csak az iluzio rombolo dolog es bele is untam es abba is hagytam most amikor a multkor ujrakezdtem akkor csak egy karit csinaltam es csak funbol de ha nincsenek rendes emberek akik adtak egy ket cuccot akkor semmim se lett volna mert anno a bot radobbentett menyire felesleges es illuziorombol a csalas (miutan elinditottam a botot 3 nap utan abahagytam a jatekot mert ertelmet vesztette) szal mondom nem tudom mit es hogy csinalsz es nem mondom hogy csalo vagy mert nemmondhatom de ha legalisan es teljesen tisztan erted el ezt akkor csak gratulalni tudok ha meg nem az a te dolgod:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11767


  • Bobber
    #11766
    hat akkor le vagy maradva sajna nincs tiltva ill tiltva van de mindig vanak lelemenyes emberek akik tudjak mit kell csinalni:8:(
    szal sajna ma is megy a dolog:(
  • IMYke2.0.0.0
    #11765
    Én úgy látszik szerencsés vagyok, mert olyan "magas szintű" emberkékkel (tehát Dio-karakterekkel) találkoztam a játékokban, akik nem beszéltek csalásról...
  • sz4bolcs
    #11764
    Ez tényleg lohasztó.. :( de egyszer sem volt téma játék közben a csalás? Én azért szoktam irka-firkálni játékban, sőt ez az amit diabloban legjobban szeretek, és ott rakás téma közt ezt is kibeszéltük.
  • IMYke2.0.0.0
    #11763
    Tévedés.
    Illúzió volt hinni, hogy nincs csalás a Diablo 2-ben, részemről csak ennyi történt.

  • sz4bolcs
    #11762
    Persze, amit nem tudsz elképzelni, vagy elérni, az mind csalás és ámítás.

    Igen, vannak csiterek, nem is kevés. De amiről most én beszéltem, az nem az, és nem azok. Csalós walkban soha nem vennék részt.
  • IMYke2.0.0.0
    #11761
    Hát ez eléggé lohasztó... Néha felnézek a B.netre. Eddig azt hittem [most már tudom: naívan], hogy a Diablo 2-ben az egyedüli "csalás" a Diablo- és Baal-run... ehhez képest...

  • sz4bolcs
    #11760
    Csak számold ki, 1 anni=1 hr hány soj..
    A walkhoz azt hiszem 100-120 kell, annyit pedig simán össze lehet dobni. Nem véletlen, hogy 1 anni a belépő.
  • Laalee
    #11759
    persze tiltva van, de ügyes emberek mindig vannak
  • sz4bolcs
    #11758
    JA legtöbben utálják itt is a dupereket, de biztos van jó pár, aki így jut előnyhöz :(
  • sz4bolcs
    #11757
    Igaz természetesen, ha nem lenne igaz, nem lennének ilyen walkok, mert nem bízna senki a haszonban. Mindenképp össze kell fogni a bandát, ezért olyanok szervezik, akiknek opjuk van azon a csatornán, amelyik csatorna már több walkot szervezett.
    Egyébként nem csalnak. Össze van dobva egy alaptőke, amiből meglett az első rakatnyi annihilus, abból tudtak eladni, és venni mégtöbb sojt. Persze sojok gondolom nagyrészt dupeoltak. Van aki csak sojban gyüjti az értékét, mondván az a játék kulcsa. Én 3 hete játszom, és egy 15 sojt össze tudnék dobni, akkor annak aki 2 éve játszik, nem nagy szám nonladderbe "leküldeni" rakás sojt.
    Magyarok közül, kik vesznek? Nem tudom, és még nem hallottam olyat, hogy magyarok közül vett volna valaki ott annit, de el tudom képzelni, hogy van egy rakás nyubi akik soha nem fognak übert látni, inkább megveszik. Külföldön nem olyan sok pénz az az 500 Ft..
  • IMYke2.0.0.0
    #11756
    Én először és utoljára Diablo 1-ben hallottam a duplázásról... Battle.neten utáltuk is, aki így csalt.
    Azt hittem, Diablo 2 B.neten ez már eleve tíltva van a Patchek segítségével...!