26171
  • Davidus
    #11875
    mi?:P
  • sz4bolcs
    #11874
    ÉS nem a ladder -resethez.
  • Shaman
    #11873
    monnyuk niklahtah-ot eleve nem kéne megölni ,hogy nyitva maradjon a portál Pindléhez,bár nighton még meg lehet...
  • Davidus
    #11872
    minden server leállításnál ezt a szót használják:) javítési munkálatokba simán belefér egy reset:P
  • sz4bolcs
    #11871
    Javítási munkálatok. maintenance a kulcsszó.
  • Davidus
    #11870
    RESET?
  • sz4bolcs
    #11869
    Soha nem fogja leütni fegyverel. :) Nekem most 94-es a kisérőm, tal vértben, insight a kézben, adi sisak a fején. Az erős. Ja és nightmare act2-es kisérő. Fölhúztam nightmaren.
  • Shaman
    #11868
    kísérő...
  • IMYke2.0.0.0
    #11867
    Marad a malee attack - ronts neki fegyverrel.
  • vigyori14
    #11866
    mi az a slayer rang? most járok nightmar on 5. városban akkor majd most felszedem ha továbbb tudok jutni.
    télleg varázslónővel jácok 59-es szintű vagyok a jégesőt kimaxoltam meg a fagymesterséget is majdnem kimaxoltam, de van egy ellenség a niklathak őt kéne megölnöm de fagyimmunis és nemtom sebezni. mit csináljak vele? van tűz varázslatoom de azok 1-2 szintűek.
  • sz4bolcs
    #11865
    ez a magyarázat :D:D:
    Most már van minimum 30 istem + felszerelés + cuccok tatyóban.
    Ez egy sikertörténet.
  • Mr_no_NaMe
    #11864
    Heya!
    Normalszinten felveszed a lábat,normal szinten kiütöd Baalt,megszerzed a Slayer rangot,
    és a nightmare szintet,visszamész normal modba,ott a menekült táborban (Act I,indulóhely)fogod és belepakolod a teleportkönyvet és a falábat a rubikkockába,majd heggesztesz és nyílik a kapu a boceekhoz!
    Have fun!
  • vigyori14
    #11863
    üdv.
    a falábat mire lehet használni? azzal lehet a tehenes pályára menni vagy mi?
  • IMYke2.0.0.0
    #11862
    Nincs.
  • Nuki
    #11861
    nincs dír Diabló III-ról esetleg?
    [reménykedik]
  • Shaman
    #11860
    topik haldoklik...
  • Lacika 79
    #11859
    hú, tegnap jáccotam pár órát. qrvára szokatlan volt a WoW után itt hentelni. kellett vagy 5 perc, mire újból ráéreztem a dolgokra. :)
  • isi
    #11858
    tudom.de én már azt leszedtem és fel is raktam...de most ujra elkezdi tölteni...
  • sz4bolcs
    #11857
    pszt! Én is így kezdtem :P
  • sz4bolcs
    #11856
    MiérT? Vajon nem az 1.10-et kezdi tölteni? :-)
  • Sir IvanHoe
    #11855
    Ugy tudsz jatszani,hogy leszaladsz a Mediaba es 3ezresert kapsz egy 1.10 compatibilis jatekot!
  • isi
    #11854
    hello.kérdezni szeretné, hogy hogy játszak a neten a diablovaé?letöltöttem a kani.hu-ról azt rendszerleírót fájlt be is regisztráltam a rendszerbe,mert láttom mikor belépek a játékba hogy ott van gateway kani.hu.Igen idaáig minden sima csak ugye kell az 1.10-es patch is azt is leszedem de ekkor kéri a cd-t crackelem mennék jáccani klikk battle.net(gateway:kani.hu)és elkezdi tölteni a patchet mit csináljak hogy maradjon meg az 1.10-és tudjak menni jáccani?
  • Lacika 79
    #11853
    walkolunk :P
  • sz4bolcs
    #11852
    Mi van veletek?
  • IMYke2.0.0.0
    #11851


  • Lacika 79
    #11850
    "..... lakom a gothicban különleges cuccokat és helyeket amiről nem írnak"

    a város nevét direkt vettem ki :)
  • Lacika 79
    #11849
    :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11848


    S mi volt végül is ott nekije?

  • Lacika 79
    #11847
    mer mán kivette a sok baszogatás miatt
  • sz4bolcs
    #11846
  • IMYke2.0.0.0
    #11845
    Nincs is nekije... :D
  • Lacika 79
    #11844
    hagyd, nem érti úgy sem, miről van szó. a WoW fórumba is írt már érdekes hozzászólásokat. Jah, aláírást nézted már? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11843
    Az az 1. rész: Diablo
    Mi a Diablo 2 Deluxe-ról beszélgetünk = Diablo 2 Classic + Lord of Destruction

  • #11842
    Én a diablot 1.200 vetem eredeti
  • sz4bolcs
    #11841
    Akkor szivacs :(
  • Bobber
    #11840
    hat ennyiert tuti hogy ez is csak arr amewgy hogy legyen egy eredeti cd kulcsod es nem lesz benns semmi extra
    sajna ez van
  • HerrKiss
    #11839
    Helló!
    #11835 - egyáltalán nem jön, hogy te egy f*sz lennél, mindenkinek meglehet a véleménye. Lehet, hogy neked a 3.990 Ft nem egy nagy összeg, én azért már ennél kevesebbet is meggondolok, hogy mire költöm...
    Most ne álljunk le vitatkozni azon, hogy a 3.990 Ft sok vagy kevés.
    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=868
    Ebből számomra nem derült ki (lehet hogy azért, mert nem vásárolok túl sok eredeti szoftvert), hogy ez most egy BestSeller vagy Sikersorozat vagy akármilyen kiadás. Szemben a Diablo 1-gyel:
    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=7239
    Na, ebből egyértelműen kiderül, miről is van szó...
    Nem vígasztal az a tudat sem, hogy a kollegám vadiúj Stronghold 2-je ugyanilyen budget-kiadásnak néz ki, pedig az ára a duplája volt...
    #11834
    Nem, sajnos nem a Battle.NET-ért vettem, mert az otthoni internet megint egy olyan dolog, amit nem tudnék anyagilag bevállalni. (A melóhelyemről meg valószínű repülnék, ha munkaidőben Battle.NET-en Diablo2-znék...) A manual hiányát még csak-csak elviselném (bár szerintem az is járna...), de azt elvártam volna, hogy ne papírtokban legyenek a lemezeim...
    Sajna az Internet hiánya miatt a WoW is kimarad az életemből, pedig annyira imádtam a Warcraft sorozatot...! :-((((

    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=1343
    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=1344
    Szerintetek ez rendes kézikönyves kiadás, vagy ez is ilyen budget...?
  • sz4bolcs
    #11838
    Mondjuk moziban is ugyanannyiba kerül egy jó és egy trágya film. :-) Bár az is lehet, ez már csak izlés-vita...
  • sz4bolcs
    #11837
    De szép is lenne, ha minél több ilyen játékot adnának ki, aminek az árát nem az idő múlása határozza meg, hanem a valódi értéke - gondolok itt játékélményre szórakoztatására. Azért blizzard ebben a szempontból nagyon ottvan pl. starcrafttal, diabloval, wow-val, és talán a wc3-mal.

    Van ellenpéldának sok csicsás játék, ami kiadáskor ugyanúgy 13000 Ft-ba kerül, mint egy diablo2 annak idején, aztán tényleg túlzással fillérekre lemegy az ára, ahogy múlik az idő. Na az olyanokat sem új korukban, sem sok év múlva nem érdemes megvenni. Szerencsére el is tűnnek.
  • sz4bolcs
    #11836
    Mondjuk épp ez a baj, biztos csalódtál, mert a kézikönyvet is vártad... Azrét remélem bnet kárpótol.