26171
  • IMYke2.0.0.0
    #11955
    Megismétlem kicsit részletesebben:
    A Diablo 2 Classic 1.11 Patch és a Diablo 2 LoD 1.11 Patch mind a Single- mind a Multiplayer részére [javító / módosító] hatással van. A Battle.net-re már fel sem mehetsz 1.11 nélkül.

  • Jagi
    #11954
    Még single-re is? Az ikonja zavart be. Amúgy nem kérdeznék lámaságot.
  • IMYke2.0.0.0
    #11953
    Mindenre jó.
  • Jagi
    #11952
    Ez a peccs... az a "gyanum", hogy már nem single, de azért LANra még jó?
  • Aspyrin
    #11951
    Ezek az új bossok nagyon erősek lettek :-/ végre sikerült a három kulcsot megszereznem, gondoltam lemegyek hammerdinnel elintézni Lilithet, de másfél óra elteltével sem sikerült :-((
  • Gery1980
    #11950
    Benne maradt tegnap a notebookomba, és ma kicseréltem bent egy másik lemezre, a dio-t meg beleraktam egy papír tokba. Most már csak azon imádkozom, hogy el ne keveredjen:D
  • IMYke2.0.0.0
    #11949
    A Patch már letölthető a Battle.net helyett is:
    LoD 1.11 Patch
    Classic 1.11 Patch

  • sz4bolcs
    #11948
    főleg most nem lehet :D patch után. Amúgy ejnye-bejnye, mit csináltál melóhelyen dio CDvel?
  • Gery1980
    #11947
    Hi!

    Bent hagytam az Expansion Cd-met a melóhelyemen, és nem igazán akarok bemászni most érte, viszont játszanék:)
    Nem lehet valahogy kiküszöbölni, hogy ne kérje a CD-t?
    (természetesen minden eredeti)
  • IMYke2.0.0.0
    #11946
    Te magad is készíthetsz hozzá újat... nem nehéz berakni.

    Az animálása a nagy munka.
  • Shaman
    #11945
    Kár,hogy Lilith teljesen úgyanúgy néz ki,mint Andariel.....legalább 1 új szörnyet igazán berakhattak volna...
  • Valentino
    #11944
    Utánanéztem egy kicsit a neten hogy ki is lehet ez a Lilith és magyarul egy érdekes leírást találtam róla. Angolul is van egy csomó érdekesség, akit érdekel az itt el is kezdheti a kutatást.
  • Jagi
    #11943
    pl az elemental (fire, cold, lightning) socri.
  • Jagi
    #11942
    karakterfejlődést tekintve ez is olyan cinkes, mint az 1.10?
  • IMYke2.0.0.0
    #11941
    Semmi gond - mindenkinek van néha rosszabb napja is
  • sz4bolcs
    #11940
    Akkor ezt vedd bocsánatkérésnek a modoromér, mert a félreértés sem indokolná... Ilyenkor este lenyugszom :)
  • Aspyrin
    #11939
    találtam is :-D

  • Aspyrin
    #11938
    Tévedtem, nem kell új kari. Azt hallottam, hogy 1/34 az esély arra, hogy kulcsot dobáljanak :O
    megyek keresni -.-
  • Aspyrin
    #11937
    ezekhez a cuccokhoz új karit kell indítani :-/ amire eljutok megint a végére jönni fog a ladder reset :O
  • Lacika 79
    #11936
    gyá, nehogymá' itt is elinduljon a flém, mert idegbajt kapok.
  • Faterx
    #11935
    nem jó
  • IMYke2.0.0.0
    #11934
    Nem hittem kamunak - a tárgy létezését [beteg Blizzardos fiúk, ejnye-bejnye] el tudom fogadni...
  • Jagi
    #11933
    Yame!!! Mostkell egymásnak ugrani mikor az EU(1) servert építik(tették) át WOW-nak.( csak pletyka sztem)
    ha mindenképpen balhé akkor PvP! :DD

    sz4bolcs neked neg van az 1.11-es?

  • sz4bolcs
    #11932
    ez van... nem szándékosan értettem félre a "Bizonyos, hogy a netről van a kép..." mondatod, ha egyáltalán félreértettem. Nekem az jött le, hogy kamunak hiszed. Tessék:
  • IMYke2.0.0.0
    #11931
    Miközben most is csak ezt csinálod:
    Ébresztő ember!
  • sz4bolcs
    #11930
    És milyen hozzászólások előzték meg? ..hogy ja poén, meg kamu ? Szerintem ez az okoskodás, rinyálás, és annyra idegesít, hogy kijön tőle a negatív IQ szintem.
    Ha ebbe nem kevered bele a rinyálást, akkor kedves anyukád sem keverem bele.
  • IMYke2.0.0.0
    #11929
    Kedves anyukámat ne kavard bele egy olyan dologba, amihez köze sincs - neked pedig csak annyiban, hogy negatív IQ-szinttel közelítettél egy egyszerű kijelentéshez ["Bizonyos, hogy a netről van a kép..."], ami azon hozzászólások fényében született, melyek megelőzték azt... hülyeségedet pedig tetőzted.

  • Kiru
    #11928
    Gondolom a karakterekkel és a cuccokkal együtt
  • Kiru
    #11927
    THX
  • sz4bolcs
    #11926
    A kedves anyukád rinyál? Én leírtam, mi a helyzet, te okoskodtál bele. Ha nem hiszed, attól még nem én hazudok.
  • sz4bolcs
    #11925
    Nekem 1 sincs, én majd veszek később, ha lemegy az ára. Már jó pár napja nem kapcsoltam be diablot.
  • IMYke2.0.0.0
    #11924
    Persze.
  • Kiru
    #11923
    Ha újra kell telepítenem a Diablót (XP telepítés miatt) az Account megmarad?
  • IMYke2.0.0.0
    #11922
    Nem rinyálni...
  • sz4bolcs
    #11921
    Honnan szedjem? Hozok neked Afrikából majmokkal, ok? Shaman is leírta feljebb.
  • bzozo
    #11920
    Nem próbálta vki hogy az 1.10 -es magyartás jó e a 1.11-es patchoz?
  • Shaman
    #11919
    huhh ez kemény....

    1. There are THREE keys. Hate, which is dropped by the Countess (act 1), Destruction, which is dropped by the Summoner (act 2), and Terror, which is dropped by Nihlathlak (act 5).

    2. When you have aquired all the keys, go to act 5, and then transmute them.

    3. A Red Portal will open, and it will take you to Lilith, Uber Duriel or Uber Izual.

    4. They will drop: Diablo's Horn (Lilith) , Eye of Baal (Uber Duriel), and Mephisto's Brain (Uber Izual).

    5. Collect all THREE reagents, and transmute them in act 5.

    6. A Red Portal will open to 'Tristram' with all of the Uber Monsters + ALL THREE Uber Bosses: Uber Diablo, Uber Mephisto, and Uber Baal
  • IMYke2.0.0.0
    #11918
    Bizonyos, hogy a netről van a kép...
  • phalanx
    #11917
    ja igen és neked már kapásból van 4
  • Jagi
    #11916
    Neked meg van?