26171
  • Valentino
    #12035
    huha, valamit nagyon ügyködnek...
    táncsak nem...?
  • Aspyrin
    #12034
    na jó mentem csicsizni, sehol semmi, úgy néz ki telibeszívattak mindenkit
  • Davidus
    #12033
    nem kell parázni^^
  • Valentino
    #12032
    nem semmi... mexivatták a népet?
  • Aspyrin
    #12031
    eddig semmi reset
    ráadásul arreatról leszedték a hírt is :-(((((
  • JancsiPapa
    #12030
    Aspyrint látom :) fenn van most :)
  • Wayer
    #12029
    amúgy thx :)
  • Wayer
    #12028
    én is iylesmi palát szeretnék kezdeni, lenne már reset... :D
  • JancsiPapa
    #12027
    Jó kis csapásszámai lehetnek gyors fegyóval.Én is egy ilyesmi palát kezdek.Ilyen hibridet.
    20 fana,20 smite,20holy shield,többi zeal.+defenzív aurák 1-1
  • JancsiPapa
    #12026
    Ez nagyban függ attól,hogy mire fejleszted a sorcit.Mf,duel...
    Mf sorcnak legjobb a frozen orb+fireball/chain lightning/nova összeállítás.A blizzardos is jó+a színtiszta firesorc.Azt nem fogom leírni,h mire tegyél,le van írva,hogy mi erősíti a használni kívánt skillt.
    Barbár...Concentration,whirlwind vagy frenzy.Esetleg berserker.
  • Wayer
    #12025
    fana zea pala milyen?
  • JancsiPapa
    #12024
    Barbár az nem túl jó...A bo miatt van,meg esetleg a tank szerep az övé.
    Annál inkább jó egy smiter paladin.
  • Carlos
    #12023
    Engem is érdekelne, hogy 1.11-es über bossokhoz milyen barbár kellene, mert nekem is az lesz az új karim, csak nemtom mire gyúrjam.
  • Aspyrin
    #12022
    lál, várjuk már páran a resetet, 6 magyar csatorna van...
  • Wayer
    #12021
    hi

    2 év után most akarok elkezdeni ujra diozni :)
    a kérdésem az lenne h milyen barbárt és miylen sorcit érdemes most fejleszteni?
  • Aspyrin
    #12020
    még most sem
  • Aspyrin
    #12019
    Sietek haza erre látom, hogy még nem volt reset
  • JancsiPapa
    #12018
    A chaten ott van egy ilyen kavics.Nyomjátok meg!Mit jelent az a gem activated/deactivated?
  • JancsiPapa
    #12017
    Erre az a válaszom,hogy próbáld ki.Nem vagyok benne biztos,hogy menni fog.
  • Carlos
    #12016
    Ha ez nekem jött, akkor nem értem!
  • Davidus
    #12015
    Edward B. Franklyn :DDDDDDDD
  • Carlos
    #12014
    :)
    Más kérdés, az open bnetes (haversráccal nyomjuk) témában lehet majd a kulcsokat összekombinálni?
    (félreértések elkerülése véget, azért open mert ketten nyomjuk csak, de vannal hackjeink (maphack, inventory megnagyobbító) (mindkettőnknek legális d2 és legális lod))
  • JancsiPapa
    #12013
    Azért figyelitek a magyar d2 társadalmat ott a chaten :)
    "anyád" meg egy gyerek UGYSELESSZRESET nevű accal és karival,amin megállás nélkül nyomta a hülyeséget.
    "Edward B. Franklyn,a Blizzard North sajtószóvivője elmondta,hogy a laddert nem áll módukban resetelni." meg hogy csak hackerek írták ki az egészet a hivatalos oldalakra...Na ez a magyar szint áltakában.
    Én is fenn voltam akkor :)
  • Carlos
    #12012
    OK. thx.
  • JancsiPapa
    #12011
    Nem hiszem,h mf-függő...Kb. úgy generálja,mint a rúnákat v ilyesmi.1:34 az esélye,úgy olvastam.Bneten kb 10-15 run alatt bejön.
  • Carlos
    #12010
    Ahha értem.
    És mi triggeleri a kulcsokat? Magas MF vagy valami speckó?
  • JancsiPapa
    #12009
    Nincsenek tapasztalataim,de itt úgy olvastam,hogy kulcsok ugyan vannak,de nem lehet őket összeolvasztani.
  • Carlos
    #12008
    Most néztem meg véletlenül a fórumot és láttam, hogy van 1.11-es patch.
    Lámer kérdés:
    A lenti témák (kulcsok, Uber monsta-k) csak realm-en jönnek elő, vagy single-ben is?
  • Aspyrin
    #12007
    Most megyek munkába de azért felnéztem bnetre, eddig még nem volt reset.
  • Aspyrin
    #12006
    Nem gáz, sosem érdekelt igazán, de mivel tegnap uncsi volt, hát fogtam magam és utánajártam.
  • Aspyrin
    #12005
    Bizony, te pedig az egyik ivadékunk junival
    Istenem, hány kis ebihalat neveltünk fel és már nem nagyon emléxik ránk senki
  • Aspyrin
    #12004
    Nagyon egyszerű :-) Megnyitod notepadod, a bal oldali alt gombot nyomva tartva a numerikus billentyűzeten beütöd a 0255 számsort, ekkor kapsz egy fura karaktert. Rögtön ezután beírsz egy c betűt és egy számot 1-9-ig(ezek a színek, pl. c1=piros), majd jöhet a szöveg. Ha megvagy akkor vágólapra teszed (ctrl+c) majd beilleszted (ctrl+v) a profileba. A színkombinációknak utána tudsz nézni a nagyobb portálokon. Enjoy :-)
  • raziel.
    #12003
    nem cseszegetni akarlak de ez egy vagy másfél éve volt nagy szám:)

    amugy bneten mikor kreálod a gamét aztis kilehet iratni a többieknek szinessel^^
  • phalanx
    #12002
    lol te voltál h2so4?
  • JancsiPapa
    #12001
    Nem értem,hogy mi a francnak kellett botot használni...Rohadtul elveszi a játék örömét.Ráadásul egy este alatt egy csomó cuccot talál és többlet lesz így a realmon - így ha én teljesen legiten szerzek pl. egy shakot,akkor azt nagyon nehezen tudom eladni egy pulért,mert a botozó 6-ot talál egy este.És ez így megy tovább.Nem gondoljátok?
  • JancsiPapa
    #12000
    Engem érdekelne.Mostmár végérvényesen átjöttem a kara oldalán lévő chatről - tele van botos nyomorék ötévesekkel.
    Leírod nekem?
  • Aspyrin
    #11999
    Jó estét, remélem holnap délután már új szezonba kezdhetünk :-) Mivel nagyon unatkoztam utánajártam annak, hogyan lehet színes karakterekkel írni a player profile-ba :-)))

    Ha érdekel valakit szívesen elárulom -.-
  • JancsiPapa
    #11998
    áhh...én is törölném az összes karim meg cuccaimat odaadnám másoknak.Csak új accot kezdek inkább...Valami hihetetlen néhány ember...Van egy dán haverom,felvett havernak.Na most ő már nem játszik,de az egyik haverja is felvett engem,aki jó szokás szerint nem /w *acc.névvel whisperel,tehát ha másnak üzen,azt én is látom.És olvasom a dán hablatyot,ráadásul botozik is és csak jön az üzi: join dfr-baalz-1,meg ilyenek.Akkor még egy magyar ismerősöm is ilyen whisperelős...Inkább 6 legyen a listben,de az normális.
  • Delac
    #11997
    Kosszike szepen Aspyrin. En is ott voltam, egy oriási csocsesz erte. LOL még a képen is ott a a holyfreezes pala.

    Egyebkent Aspyrin olyat tett ami nalam az ember kategoriaba ugrast jelenti alapból. Mert Kopterpala egy olyan kijelentest tett, hogy idezem:

    "Inkabb eladtam az enigmat egy boltosnak 35000-ert, mint egy magyarnak adjam ingyen."

    Van igazsag benne, mert magyar ember egyből eladja csatert-pitykéért. Viszont azt nem veszi figyelembe, hogy a magyarok egymasnak az esetek 99 %ban Hf ert segítenek. AZ ott szerzett nagy runakból vásároltak anno ők is. SZóval ez a ladder reset jó lesz. A magyarok 98% újat kezd LADDER-ban, nem viszi tovabb non-ladderba. Nincs eselyed tőluk segítseget kérni, amit egyebkent is csak 200 % haszonkulcs mellett tesznek. Én ősszegyujtottam amit tudtam, rune, cucc, megyek non-ladderbe. Es új eletet kezdek. HF t mindig elvettek tőlem havertol is. Ott akkor ők kaszaltak. Most meg én. És az nevet, aki utoljara nevet.

    Aspyrin kössz szépen tényleg.
  • Lacika 79
    #11996
    ööö :P
    de ha reset van, akkor azok a cuccok non-ladderek lesznek, ugye? de mivel Te ladderban nyomod, ezért nem mindegy, hogy non-ladderben mi van?
    Amúgy tényleg fáradt vagyok, tegnap éjszaka buli, 2 óra alvás, majd ma 12 óra maszek meló :P