26171
  • Daell Drow
    #24807
    Hat nem tom pontossan mien neted van, nekem se gyors (2mb).
    En pl koztes megoldast csinaltam, ugy hogy az alapjatekot a 3cd-rol tetem fel, es csak a kiegeszitot szedtem le b.net-rol ami csak 477mb.
    Es igy lemezt sem ker es nyugodtan mehetsz netre is vele.
  • tigeroo
    #24806
    mi a különbség a battle.net accról letöltött diablo 2 kliens és a feltelepített között?
    mert az a baj hogy "itthon" nincs jó netem hogy letöltsem a játékot az accomról, de ha cd-ről teszem fel a gépre akkor meg kell neki a lemez. meglehet valahogy oldani, ha már letöltött játéknál nem kell cd itt se kérje? (úgy hogy blizzard ne bannolhasson - neten nyomnám)
  • Klemice
    #24805
    mutass egy olyan helyet...
  • Musztafa111
    #24804
    ó igazán nincs mit...
    nemokoztal gondot..
    nekedis...
    xD
    végre kezd beindulni a dolog már hellre jutottunk végre xD
  • dogolj14
    #24803
    köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :) (főleg nekeg Musztafa111 :) )
    és sajnálom ha valakinek gondot okoztam.
    További szép napot and jó játékot
  • Majesty
    #24802
    Nekem is 1 utan szar volt az internet lehet ez volt a problema.
  • Musztafa111
    #24801
    http://www.diatro.fw.hu/

    jobb felsó sarok táján katt Eastern Sun 3 -ra. ott levan írva...
  • dogolj14
    #24800
    elnézést hogy megint kérdezek de hogy lehet eljutni a diatro-ra? :P mert el kell lennem valamivel amíg meg nem szerzem a D2-t és tudtam hogy kieg a lod de gondoltam elég az eredeti lod ha már a D2-megvan másoltba és rábaxtam :(
  • Musztafa111
    #24799
    hát nekem sem ment már kb éjjel 1 után de fura volt a netem is...
    legalábbis torrent müködött de böngésző és diablo nem érdekes...xD
    mostmár tuti jó..
  • Musztafa111
    #24798
    Hát inkább megkérdezem minthogy googlevel tököljek és a végén rossz oldalon szorakozzak ennyi időm azért nincs...
    1szerübb megkérdezni...főleg hogy nemsürgős
    Kösz a linkent.
    Véleményem az az hogy nemkéne legyengézni a játéot azért mert ez az indoklás nem minősíti a játékot hanem max a diatro-s közösséget.
    A játék eastern sun márpedig marhára nem gyenge...
    Hol van olyan lod-on hogy csinálsz új karit mondjuk barbatot 1edül nekiindulsz den of evilnek de kb 2 perc mulva már a szörnyek visszakergetnek a városba mert olyan erősek?:D
    Eastern Sun csodálatos.
    Diatros közösségről meg annyit hogy 1hónapig nagyon aktívan toltam,
    1 bunkó ember nemvolt! sőt segítőkészek és rendes emberekkel találkoztam szinte kivétel nélkül...
    Irónikus hogy pont tegnap találkoztam az 1. faszkalappal a szerón..
    Na mind1, az admint szerintem az is minösíti hogy mennyi pénzt és munkát időt fektetett a dologoba..
    Igaz nemillő h tört szerórol csábítás, hisz bnetről kéne csábítani az embereket!
    Sajnos reset volt pár csaló miatt tehát aki jön jöjjön most! xD
  • Majesty
    #24797
    Most olvasom hogy 23-kan ujra mukodik a diatro de en nem tudok fel menni.ki irja szerver keresesnel valamilyen Q Gateway aztan a szokasos hiba uzenet.nalam van problema vagy masnak is van ilyen problemaja?
  • JancsiPapa
    #24796
    http://www.arimyth.com/hell.htm
    parancsolj, a google csodákra képes.

    Hogy miért gyenge? maga az egész mókázás, ahogy felment egy másik törtszerverre a tulaj, hogy átcsábítsa a usereket. aztán ok, lehet régen voltam ott, de a profizmust azt eléggé megölte már innentől kezdve
  • kispeki
    #24795
    Köszi :)

    Azt hittem serialról beszél, legközelebb visszább olvasok :)
  • Sorius
    #24794
    Ha arra a piros tűzre gondolsz amit fúj, akkor azt csináld amit elöttem írtak. Csak simán körbe szaladod és kész. Hozzád se fog érni.
  • faze
    #24793
    Ő eredeti kulcsról beszélt. Diablonál meg ha látod hogy emeli a kezét akkor kezdj el futkosni körülötte.
  • kispeki
    #24792
    Egyéb torrent oldalakon nfo-ban benne is van a serial :)

    btw.. Hogyan győzzem le barbárral diablot... minden resistance-om az egekben, kivéve a fire :( Ugrálva, pedig nem tudok elég gyorsan elugrani ahhoz, hogy ne égessen meg a tűz amit köp :(
  • dexkill
    #24791
    ne bénázzatok már... leszeditek torrentről az image-et és vesztek egy szaros keyt valamelyik itemshopban. Legit, megbízható, korrekt, olcsó. A "cuccoskaraktergyárat" még ajánlani is tudom... (nem, nem vettem ott sem Enigmát, sem 20/5 sc-ket... csak key-t, sokat, az össze hibátlanul működik.)
  • Musztafa111
    #24790
    én 2,7 k ért vettem eredeti dio+lod cd ket már kb. 3 éve,
    nem a coraban kéne játékot venni xD
  • Terence007
    #24789
    Lehet, hogy ezért írták a doboz jobb felső sarkára, hogy a játékhoz az alap Diablo II is szükséges?
  • dogolj14
    #24788
    az a gondom támadt hogy cora-ba wettem meg és a d2-3k és a LOD-4k és miwel lodozni akarok ezért ez nekem 7k-ba fáj :S mert a LODot megvettem és nem működik másolt D2-vel :S csak a LOD eredeti :S
  • Musztafa111
    #24787
    game.exe és a patch_d2.mpq -t kitöröltem, de nemvágom milyen dll-röl dumál és mi a rák ez a cleanxxx.zip
  • Musztafa111
    #24786
    valaki tudna ebben segiteni?
    felakarom tenni eastern sun-t hivatalos oldalról...
    viszont problémáim akadtak a telepitéssel és a leirása megértésében.
    http://miyoshino.la.coocan.jp/eswiki/?Install%20Guide
    méghozzá ebben a szakaszában:
    Now, if your main D2 gets corrupted, just delete game.exe, *.dll, and patch_d2.mpq and then extract cleanxxx.zip to main D2 dir. instant(almost) clean D2. You can also upgrade by going directly to the battle.net website, or by connecting to battle.net via the game.

    aki tud segiteni annak THX xDD
  • Musztafa111
    #24785
    http://homepage3.nifty.com/miyoshino/es/es3top.htm
    itt megtalálsz minden változást...
  • sirdond
    #24784
    azt tudjuk,hogy a diablo 2 miért jó játék
    inkább azt mondd el,hogy szerinted miért jó a diatro?
  • Musztafa111
    #24783
    mindenhol 3k
  • Klemice
    #24782
    d2+lod van valamerre 3000 körül a kettő újonnan?
  • Musztafa111
    #24781
    ugyan mi a gyenge benne?
    ezek szerint nemjártál nithlaknal és über diával se taliztál...
    amugy ha visszaolvasolol kérdeztem párat a Hell Unleashed-el kapcsolatban...
  • Alyra01
    #24780
    szia !

    régen jár6tál arra
  • JancsiPapa
    #24779
    hát én voltam diatron, gyenge.
  • Delac
    #24778
    Konkrét helyet nem tudok, ahol tuti van, viszont pár helyet igen, ahol talán:
    öt7hat bolt forum
    Média maris
    elektrowörld
  • Musztafa111
    #24777
    tört szerver amiröl tudok: kani meg a diatro szerok, diatro még nemmüxik....kaniról semmit sem tudok de ugyláttam kihalt..
    3k huf tartalmazza eredeti diablo cd-ket és cdkulcsokat amivel feltudsz menni bnetre...
    viszont ha már megszeretted diatrot onanntól szánalommal fogsz nézni bnetre ami eléggé gáz :D
  • Krezga
    #24776
    Jól néz ki ez a mód, ahogy látom van benne sóló mód is. Viszont azt írják, hogy win7-el nem szeret nagyon barátkozni:(
  • dogolj14
    #24775
    tudsz debrecenben egy jó boltot ahol esetleg megvehetném vagy az említett 3000Ft mit tartalmaz?és milyen fizetési mód stb.?
  • Delac
    #24774
    Gyerekek, tört szerver témában ne itt kutakodjatok!!
    Az a 3K HUf nem a világ vége egy olyan játékért, amit a blizz még b*szott el. Ha tetszik, meg kell venni.
  • dogolj14
    #24773
    elmondanád hogy hogy lehet egy bizonyos tört szerverre eljutni és az mit takar? :D kezdő wagyok ezen a téren valami olyasmi szeró kéne amin sokan vannak :)
  • sirdond
    #24772
    én tudom mi van a diatro-val, elvitték a szervert a razzia alatt
  • Musztafa111
    #24771
    és van aktív multizásra való ingyenes szerver?
  • Musztafa111
    #24770
    ahhoz h bnetre föltudj menni kell eredeti cd key! ez 3000 ft...
    vagy pedig választasz 1 szimpatikus tört szervert...
    Diatro Easter Sun nagyonjó csak sajnos ott most gondok vannak de véleményem szerint megoldoldik..
    Jancsi Papa kösz, utánajárok amint leszrá eröm...
    Hasonló amugy eastern sunhoz vagy mégnehebb?vannak új runák cuccok stb?
  • dogolj14
    #24769
    változó az IP-címem a leír IP-cím már nem használható és nem tudom kiállítani a váltakozó IP-címemet :S
  • dogolj14
    #24768
    Szeretném megkérni a tisztelt fórumosokat továbbá arra hogy D2-LOD-ozni szeretnék legalább lan-ban az IP.: ---> 94.44.30.176 <--- előre is köszönöm nektek a segítséget a neten kerestem megoldást de nem találtam a CD-kulcsos megoldásra :(