26171
  • DarkHorSe
    #24847
    jatszik itt valaki a diablo 2 hell unleashed moddal?

  • plu604
    #24846
    A célom nem az volt hogy megtaláljam neki az elérhető legolcsóbb ajánlatot, sokkal inkább hogy felhyvjam a figyelmét rá, hogy messze megéri megvenni :)
    És ha ezt én mondom, akinek a Diablo II az egyetlen eredeti játéka, pedig sokat látott már, akkor az úgy is van.
  • JancsiPapa
    #24845
    6000 a két gameért, fasza, én 5 éve vettem 3000-be postaköltséggel ^^

    vegyél egy cdkulcsot inkább, azzal meg leszeded blizz oldaláról a játékot
  • plu604
    #24844
    Itt árulják a cracket.
    Elsőre drágának tűnhet, de ez olyan crack hogy tudsz vele Battle.Net-en is játszani, szóval megéri!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hidd el, nem fog tetszeni single-ben. Legalábbis nagyon hamar meg fogod unni.
  • kispeki
    #24843
    Hali!

    Tudna nekem valaki segíteni egy telepítés menetének leírásával? Ugyanis nem szeretném elrontani, hogy a Lord Of Destruction ne menjen, plusz milyen crack kell, meg hogy kell? :)
  • gerey
    #24842
    /players 8
  • rbajanlat
    #24841
    Valaki meg tundá mondani , hogy lanban hogy lehet a cuccokat átadni a másik jatékosnak?

    1.13-nál mit kell beírni , hogy a nehézség olyan legyen mintha 8-an lanoznank?
  • rbajanlat
    #24840
    http://www.d2bn.com/diablo2/East-Ladder/Weapons/Unique-Weapons/Death-Cleaver-Ethereal-230-259-ED,37724/

    http://www.d2bn.com/diablo2/East-Ladder/Weapons/Unique-Weapons/Tomb-Reaver-200-259ED---3socketsEthereal,37721/

    Fejsze meg az a pole típusú tetszik.
    Persze javítható formában.
  • plu604
    #24839
    Miért nem tetszik a kard? :D Milyen fegyverrel akarod tolni?
  • rbajanlat
    #24838
    A barbárt hogyan kellene fejleszteni?
    A banner alatt a karakter build nem jön be.
    Segítene valaki hogy mit kellene fejleszteni ha nem akarok kardot használni?
  • Sorius
    #24837
    Ilyet nálam is szokott csinálni, de az az érdekes hogy ha csinálja akkor csak az egyik karakterrel csinálja. Belépek másikkal azzal működik rendesen, visszalépek azzal ami rossz volt és utána működik. :S
  • Danny1987
    #24836
    patch telepítése közben kiírta , hogy nem találja a bnclient.dll fájlt.
  • Danny1987
    #24835
    Ok thx de nekem elég lesz az 1.10 is a hell unleashed csak azzal megy.
  • pointer4
    #24834
    Kezd az utolsóval, ebbe benne van ami az előzőkben. Amúgy nem kell mindet sorba felrakni.
  • Danny1987
    #24833
    lehet kezdeni a d2 lod 1.10 -es patchel?
    Vagy előtte régebbieket kell feltelepíteni?
  • pointer4
    #24832
    Ilyenek ellen adják ki a patch-eket.
    Én azért még azt feltenném. Ha ezek után sem megy, akkor érdemes ötletelni.
  • Danny1987
    #24831


    A d2 lod-nál ezt írja ki.
    Csak az alap d2 multi és a kiegészítő van feltelepítve. Semmilyen patchel vagy móddal nem próbálkoztam. Miért nem indul el?
  • Daell Drow
    #24830
    1-2 alkalommal elofordult hogy szet csuszot, de nem volt jellemzo. Igy kulonossebben nem foglalkoztam vele, esetleg ha at valtasz DirectDraw-ba akkor az segit. Amugy 1680x1050ben tolom.
  • Tower Guard
    #24829
    Jah igen. Én voltam a hülye
    Azért volt ilyen sok hibám, mert a LOD-ot nem tettem rá.
    Miután feltettem már lehet választani.
    Egy hiba maradt csak a kép elmosódik néha, nemtudom ez jelentkezett-e nálad (1920x1080-ban játszom)
  • Daell Drow
    #24828
    Nem tudom mi ez a sok hiba, nalam siman mukodott fuggetlen hogy mien patch volt fent. Amugy ha jol emlekszem az optionsban nincs kulon resoulition, hanem ahol a felbontast allitod (640x480 es 800x600) ott lesz a tobbi felbontas is.
  • Tower Guard
    #24827
    Rájöttem, hogy ez csak 1.12-es patchel működik.
    Nah szóval csak direct3dben indul el a game.( a d2multiresgame.exe-vel elindítom)
    Betöltöm a karakterem, be is jön egy help jobb oldalt rákattintok kiírja hogy a készítő ezt meg azt üzeni. (a txt-ben láttam, hogy meg kell jelennie a video optionsban egy resoulution menünek, ami nekem nincs)
  • Tower Guard
    #24826
    Ennek az 1.13-as patchel is működnie kellene?
    Nem akar jó lenni, ha elindítom a d2multiresgamet hibát ír ki
    Error : Unable to load d2multiresgame ...
    A txt-ben azt írja a d2vidtest-ben váltsam át directdraw-ra, úgy meg a játék nem indul el.
    Amúgy windows7-em van.
  • Tower Guard
    #24825
    Értem. Mindenesetre nagyon köszönöm! :)
  • Daell Drow
    #24824
    Csak felbontas noeles van, INNEN leszedheted. De bnetre ezzel nem tudsz felmenni, mivel kulon exe-el kell inditani.
  • FSpofon
    #24823
    van vmi mod amivel lehet nagyobb felbontásban futtatni, de sokkal nem lesz szebb
  • Tower Guard
    #24822
    Üdv!
    Nem adtak ki a játékhoz valamit ami javítaná a grafikát?
    22"-os monitoron már elég kockás:S
    Mintha egy ismerős mesélt volna valamit hogy kiadnak egy graf javítót, de nemtudom lett-e belőle valami?
  • sz4bolcs
    #24821
    dupla vuvuzelás barbár lesz a köv. kari amit fejlesztek.
  • tigeroo
    #24820
    miért nem tudok játékot csinálni valamint csatlakozni már kreált szobákhoz?

    failed to join game...aha...

    mi lehet a baja? (már tegnap este sem tudtam szobát csinálni, de máshoz belépett... azóta még 1 gépen megnéztem , szintén ez a probléma h nemtudok kreálni/belépni)
  • JancsiPapa
    #24819
    +fel kell patchelni 1.13-ra
  • tigeroo
    #24818
    a kieg megvan?


    amúgy a .mpq fájlokat bemásolod a játék mappájába és jólesz!! ahogy nekemis írták
  • Aljaska
    #24817
    üdv
    eredeti diablo 2 ,3cd s
    hogy telepitsem hogy ne kérjen cdt inditáskor
    kösz
    ha már kérdezték bocs de hoszú
  • dogolj14
    #24816
    walakinek nincs kedve velem nyomni? lanban? : D a Diablo2-LOD -ot? ha igen privibe kérje el az msn-em :P
  • Musztafa111
    #24815
    én meg ezen xD
  • isamood
    #24814
    sziasztok!

    nem tudna nekem valaki segiteni abban hogy Gameranger-en nme tudok Hostolni játékot mert mindig fekete kép és 1 hibaüzenet jön ki a következő felirattal: UNHANDLED EXCEPTION ACCESS_VIOLATION (c0000005)
    MI lehet a megoldás? köszönöm előre is
  • sz4bolcs
    #24813
    "Nyelvtan nem az erosegem bocsi de azert meg lehet erteni amit irok.Nem?"

    -Ezen beszartam. xDDDD
  • sirdond
    #24812
    lehet több accot is 1 keyyel, de 1 keyt egyszerre csak 1 gépen tudsz használni
  • kispeki
    #24811
    Több acc-ot nem, csak több karaktert ha jól tudom
  • tigeroo
    #24810
    és 1 cd kulcshoz lehet több accot csinálni?

    haverommal nyomnánk battleneten (bár sanszos hogy meg kell vennie...)
  • tigeroo
    #24809
    köszi bepróbálom ezt az mpq másolást, aztán ha nem müxik akkor Drow megoldását:D
  • faze
    #24808
    Install meg Play CD-ről beszórod az mpq fájlokat a Diablo könyvtáradba és elviekben mennie kell.