26171
  • Davidus
    #12316
    mace
  • andriska
    #12315
    Az Immortal settnek milyen kategóriába tartozik a fegyverrésze?
  • melorin
    #12314
    Technikai kérdés következik:

    Tegnap telepítettem windózt, de a diablo-t nem telepítettem újra, hanem csak úgy, naturban indítom az előző telepitettet, és mûködik. Viszont érdekes módon az egeremen lévõ extra gombokat nem tudom most beállítani játékon belül semmire, pedig fontos lenne. Lehet ez amiatt, mert nem telepítve van a játék???
    Az a baj, hogy amikor a dio-n belül a "configure controllers" vagy mi-n belül mondjuk megakarom adni pl. a Skill16-nak a bill.ét, akkor hiába nyomom az egérgombot, nem érzékeli, tovább várva az inputot...
    5let?
  • sz4bolcs
    #12313
    Nehéz fölfogni, hogy d2eventes loader volt, ami páholyon is föntvan... 25000 ember 300 000 acca volt, de nem tudom hányadrésze volt magyar, mert külföldiek is használnak(/tak) maphacket
  • raziel.
    #12312
    jo hát elhiszem de sztem az valami pickites vagy kicsit haxos lodaer lehet:)
    amugy 1.11 utána 300.000 accot bannoltak mh miatt és háromnegyede magyar volt¢¢
  • sz4bolcs
    #12311
    Én pedig tudom, hogy (nem 4 év alatt, hanem most) 1.11 kiadása után sok embert banoltak ezért a loaderér, ami páholyon, és d2eventen van.
  • raziel.
    #12310
    én nem hiszek semmit hanem tudom ...kb 3-4 éve bnetezeke vagy amiota elindult szal pár ladder megértem már ...mh miatt bannolnak föleg de loaderért nem az biztos max ha pickites..
  • sz4bolcs
    #12309
    Ja... van ismerős aki már 4 éve használ mh-t, 1.11 után banolták, van aki 2 éve botot, most banolták. Másik kettőnek soha nem volt se botja se maphackje, csak (ugyan)ez a loader, amiről a vita folyik, és banolták. Chaten is 50en figyelmeztettek, hogy nem csak maphackér jár ban, hanem a loaderér is. Mire fölhívtam haverom, hogy ne tegye föl, mert letiltják a kulcsot, már le is tiltották. Ezután erről nem szeretnék vitázni, higgyetek, amit akartok.
  • sz4bolcs
    #12308
    Ezt írd azoknak, akiket banoltak ezért a loaderér, ne nekem.
  • raziel.
    #12307
    nem csak 1.11 után bannoltak, régen is volt bann cask nem enyi amugy meg loaderért nem bannolnak mert az pont azért van hogy megkiméld discedet...
  • sz4bolcs
    #12306
    1.11 patch után kezdtek banolni te is nagyon jól tudod, de okoskodj még egy kicsit... Sok embert nem banoltak ezárt a loaderér, és sokat igen. Mást nem tudok ehhez hozzáfűzni, örülj, ha téged nem, de te most azt képzeled, hogy hazudok, de legalábbis a saját tudatlanságom miatt nem írok igazat, pedig ezzel magad csapod be.
  • Aspyrin
    #12305
    A mephek okozta 35000 cd kulcs tiltásáról bármelyik hivatalos d2 szájton találsz infót augusztus 11-i dátummal, igaz nincs megnevezve a "gyártója" értelemszerűen. De látom jobban járok, ha nem vitázom ilyen tapasztalt emberrel, mint te. Azért azt ne felejtsd el, hogy 2001 óta kizárólag nocd crackkel tolom, szal állati szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem bannoltak szanaszét azóta... pájz
  • sz4bolcs
    #12304
    Nem kevertem. Loaderér is banoltak. És ahogy az easy maphack banolásról sincs hivatalos link, erről sincs. De értetlenkedhetsz, azt csinálsz, amit akarsz, a 30000 (pár emberke) között volt egy rakás acc, amit loaderért, és nem maphackér tiltottak le, közte jópár ismerősöm.
  • Aspyrin
    #12303
    Nemtom miféle banról beszélsz amit nocd crack váltott ki, de lökhetnél egy hivatalos linket nekem erről, úgy látszik levagyok maradva. Hamár a d2eventről beszélünk azért fontos lenne megemlíteni, hogy az onnan szerzett mephek miatt bizony bannoltak pár emberkét, amit ugye nem érdemes összekeverni a nocd crackkel.
  • sz4bolcs
    #12302
    Ez a loader a páholy oldalán gyakorlatilag megegyezik a diablo-event oldalán található loaderrel (leszedtem mindkettőt, és összehasonlítottam), amiért rengeteg embert banoltak. Én a helyedben most ugrándoznék örömömben, hogy nem tiltották le 1 hónapra a kulcsom és törölték az accom.

    /vette a fáradságot, és utánanézett/
  • Aspyrin
    #12301
    Ma jött ki az 1.11b patch, azzal nem működik már a páholyos nocd sem!
  • Aspyrin
    #12300
    Te miről beszélsz? Vedd már a fáradságot mielőtt válaszolgatsz mindenfélét és látogass a páholyra, ott van az 1.11-es nocd crack, mint ahogy azt már említettem is és kifogástalanul működik.
  • sz4bolcs
    #12299
    A metál tőlem is.
  • Jagi
    #12298
    #12281 ???
  • IMYke2.0.0.0
    #12297
    Én trance és progressive house zenét hallgatok, meg régi dance slágereket... A metál és a rock távol áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől...
    Bár, az is igaz, hogy a napokban Eleven Holdat is hallgatok - magyar alternatív rock együttes.

  • sz4bolcs
    #12296
    Axl Rose? Guns?
  • IMYke2.0.0.0
    #12295
    Ja, azt tudom, hogy rock-party volt...
    Nyomták ezerrel a "Nem kérdem én, hogy miért vagy Te árva..." [Vikidál] stb.-t...
    Nekem az ordibálós éneklés nem tetszett elsősorban - "bár" hangjuk van és volt... bár ne hallanám!

  • sz4bolcs
    #12294
    Rock party volt István a királlyal, Ákossal, és hasonlókkal...;]]]
    Én sem szeretem az olyan zenéket, amiket...
  • IMYke2.0.0.0
    #12293
    A kolinál "pincében"? Szerintem a Négy Szoba nevű helyre gondolt, magában a koliban...
    Én nem voltam - nem szeretem az olyan zenéket, amiket a mai fiatalok hallgatnak.
    Csigát, Erazunt nem ismerem...

  • sz4bolcs
    #12292
    Tegnap haver volt ott fönt kolinál vmi pincébe, azt mondta, nagyon nagy buli volt, és nagyon lerészegedett mindenki. Te is ott voltál? Ismered Csigát vagy Erazunt?
  • IMYke2.0.0.0
    #12291
    Ha melót keresel, akkor nem a BMMK Megyeközpontba [hozzánk], hanem a Zrínyi utcai Munkaügyi Kirendeltségre kell(ene) menned... Mi az EU-programokkal foglalkozunk.
    Kolis vagyok - úgy, hogy az egyetemista ex-kedvesem helyén lakok.
    Egyetem letudva - végeztem vele :)

  • sz4bolcs
    #12290
    Ha meló kell, mehetek hozzád? Amúgy még mindig kolis vagy? Egyetemen mi történt? Végeztél?
  • IMYke2.0.0.0
    #12289
    Tény, épp ezért ajánlott a ~3500 Ft-os csomag megvásárlása, és a CloneCD-s ügyködés végrehajtása. Szerintem, megéri a pénzét a Játék!
  • sz4bolcs
    #12288
    Én is az 12260-as HSZ-re írtam, hogy a CD-ellenőrzést átugró programok nem biztonságosak 1.11-ben, mert bármikor letilthatják az accod, és a kulcsod.
  • IMYke2.0.0.0
    #12287
    Munkaügyi Központ.
    A Diablo 2-höz nem kell NoCD akkor, ha eredetid és CloneCD-d van.
    Amennyiben valaki másolt verzióval akar játszani, mindenképp szüksége lesz egy CD-ellenőrzést átugró megoldásra.
    Arra ott van amit lejjebb, pontokba szedve leírtam [12260-as HSZ], plusz egy NoCD. Csak hát, az valóban eléggé rizikós.

  • IMYke2.0.0.0
    #12286
    Ez tök érdekes, nekem simán megcsinálta. CloneCD 3.4-es. Protected Game-t választottam és már ment is móka.
  • sz4bolcs
    #12285
    Hol melózol? Amúgy ez amit írsz, nem nocd patch, ez a másik lehetőség. Lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett?
  • andriska
    #12284
    Rád hagyom....
  • melorin
    #12283
    Sajna a CloneCD nem bírja rendesen átírni az origi Diablot :( Alkohol már megbírkózik vele..
  • Faterx
    #12282
    Látod ez az "nekem elhiheted" nem mindíg helyénvaló...
    Ti. most fededeztem fel a bibit: magyar 1.10-re fájlból kell frissíteni! A bnetes autómatikus 1.11 patch nem megy fel elt. ver. hibaüzenet mián!
    Így aztán mindenkinek igaza van...
  • Jagi
    #12281
    Kezdtem egy assát. most lvl28.
    15 clawmastery, 5 block, 5 brust of speed
    lightning sentry-ig 1 pont a bal oldalin
    + 1 dragon claw.
    kérdés:
    a death sentryt meddig érdemes húzni,
    szüksége lesz-e a tiger strike-ra,
    a BoS-t meddig húzzam.(1.09-ben elég volt 6-7. szinten is)
  • IMYke2.0.0.0
    #12280
    Nem tévedsz, de amúgy már nem vagyok egyetemista - a Belvárosban dolgozom :)

    Loader-t nem szabad használni, ez tény. De ha protected came Clone image-t készít valaki az eredeti CD-jéről, akkor nem is kell trükközni. Csak az image legyen a gépen és be kell tölteni a Játék indítása előtt Alcoholba, Deamon Tools-ba [stb.] és kész is... az eredeti CD védve, és játszani is lehet SP-ben, B.neten...

  • sz4bolcs
    #12279
    Belvárosban.
  • sz4bolcs
    #12278
    Eddig Vajszlón voltam, és bejártam, már egy hónapja itt élek pécsen. Te merre? Úgy emlékszem kolis vagy a Szántóban, de lehet tévedek.
  • sz4bolcs
    #12277
    1.10-es loaderrel indítasz bnetet?
    Én nem is egy embert ismerek, akinek ezért 1.11 kiadása után törölték az accountját, és letiltották a cd-kulcsát.