26171
  • sz4bolcs
    #12276
    "8. Most teszed fel az 1.11-es NoCD-törést, ha CD nélkül kívánsz játszani!"
    - Jó, nekem mindegy, ki mit tesz föl a gépére, de loaderért, és maphackért letiltanak bnetről, úgyhogy ajánlanám, hogy nocd patchet senki ne rakjon a gépére, ha tudja, oldja meg daemonnal. (nocd patch még mindig csak loaderrel működik tudásom szerint)
  • Aspyrin
    #12275
    Felmész páholyra, letöltöd és élvezed
    [2 hónapja használja]
  • MadJani
    #12274
    Egy kicsit kijavitanám. Nem az Anci quest kell hozzá, hanem Baal. Olyan emberrel kell partiban lenni aki Quest-böl öli le Baal-t, és akkor te állhatsz a városban is. És Anci Quest is megmarad késöbbre.
  • IMYke2.0.0.0
    #12273
    Heheh, én is pécsi vagyok... :) Eddig hol laktál?
  • IMYke2.0.0.0
    #12272
    Mondom, nem kell hozzá Loader, olvass lejjebb!
    Elkészíted a LoD iso-ját CloneCD-vel és behúzod Deamon Tools-ba... ennyi.

  • sz4bolcs
    #12271
    Beköltöztem Pécsre, most nincs netem, csak singleben tudok játszani. Szerintetek mennyire volt jó választás hammerdint kezdeni? Hammer pala és summon necro közt vaciláltam. Van más kari is, ami nem hibrid, de jól öl single pvm-ben?
  • sz4bolcs
    #12270
    Mutass olyan nocd cracket, ami működik 1.11-ben, de nem kell hozzá loader:
  • sz4bolcs
    #12269
    Loader, maphack, bot most egyre megy...
  • IMYke2.0.0.0
    #12268
    Nem kell Loader hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #12267
    Nekem meg elhiheted, hogy működik rendesen - 1.10-es verzióra + a hozzátartozó magyarításra raktam fel az 1.11-est, s lám, semmi gonddal végignyomtam SP-ben is, és Battle.net-eztem is!
    Azért, mert valamit elszúrsz ne általánosíts, kérlek!
  • sz4bolcs
    #12266
    NE rakjatok NoCD patchet, mert új 1.11-es loader kell hozzá, ha pedig azt fölrakod, akkor banolnak a bnetről. Haverom is így járt.
  • andriska
    #12265
    Nekem meg elhiheted,hogy nem működik tökéletesen....
    Nekem Harrogath-ba nem sikerült átmenni a magyarítással,mert mindíg kifagyott,úgyhogy azóta angolul játszom.
    Mindezt újratelepítés után,mert a patch felrakása után még a bnetre sem tudtam fellépni,mert már akkor kifagyott..
  • IMYke2.0.0.0
    #12264
    De jó. Csak néhány angol kifejezéssel fogsz találkozni. Amúgy tökéletesen működik, nekem elhiheted.
  • Faterx
    #12263
    1.11-hez nem jó a magyar 1.10
  • Shaman
    #12262
    Egyszerü.
    A lényege,hogy ha olyanokkal csinálod meg az Ancikat akiknek még nincs meg,s te a városban vagy akkor a questet ugyan nem kapod meg automatikusan de tovább mehetsz Baalhoz. És ennyi.
  • cece
    #12261
    Köszönöm szépen a javaslatokat.
    Este kipróbáljuk remélem müködni fog.
    Üdv
    Cece
  • IMYke2.0.0.0
    #12260
    Nem topikba illik, de elárulom, mit kell tenned [nekem eredetim van, de korábban nem az volt]:

    1. Diablo 2 Classic telepít
    2. Diablo 2 Cinematics CD-ről felmásolod a movies.mpq-t és a Play CD-ről a music.mpq-t a telepítési könyvtárba.
    3. Diablo 2 LoD telepítése
    4. Diablo 2 LoD Cd-ről felmásolod a music.mpq-t a vinyóra.
    5. Felteszed az 1.10-es Patch-et.
    6. Felteszed az 1.10-es LoD magyarítást.
    7. Felteszed az 1.11-es Patch-et.
    8. Most teszed fel az 1.11-es NoCD-törést, ha CD nélkül kívánsz játszani!
    [Vagy, bármilyen CD-image készítő progival a LoD CD-jéről készítesz egy *.iso-t, és egy Cd-emulátorba [Deamon Tools, Alcohol, VirtualCD stb.] töltöd a Játék indítása előtt]
    9. Kész, ennyi.
  • melorin
    #12259
    Az én procim is 64bites, és jóformán minden meleg a gépemben, mégis indul. Egy tipp: Alcohollal csinálj a LoD-ból tükörfile-t, töltsd bele, és vedd ki a cd-t a DVD-ből. Én is ezt csináltam, és nem is kéri a cd-t, megelégszik a virtual drive-val. Így véded is a diabloCD-t ;)
  • cece
    #12258
    LoD Cd, Biztos hogy jót tettünk be, sőt nem is ittunk mostanában a vízen kívül mást:-) Gyerek mellett nem nagyon lehet mulatni.
    Amikor sikerült belépni akkor módosítottuk a meghajtó betűjelét, akkor ment is, ám következő indítás után ez már nem segített.
    Ami még gondot okozhat szerintünk az a 64 bites proci és a dvd olvasó melegedése. És hogy mindez notebookban van. Még megpróbáljuk ma egy asztali gépen is.
    A NoCd-t nem vágja ki a Bnet?
  • Laalee
    #12257
    nekem 1.09 nél volt ez nem szerette a toshiba dvdolvasót, ott megoldottam egy nocd loaderrel.
  • melorin
    #12256
    LoD CD-jével indítod, vagy a play disk-kel? Nem lehet, hogy nem jót tettél be?
  • sz4bolcs
    #12255
    Józanodj ki, és rakd be a lemezt a meghajtóba. Velem is előfordult.
  • cece
    #12254
    A játék eredeti. Mindkettő azonnal a megjelenés után lett megvéve.
    Tegnap egyszer sikerült belépnie a bnetre, viszont utánna ismételten elöjött ez a probléma. Kicsit értetlenül álunk a dolog elött.
    Más ötlet nincs véletlenül?
  • IMYke2.0.0.0
    #12253
    Eredeti játék / CD-kód kell hozzá.
  • cece
    #12252
    Sziasztok

    Egy ismerősöm elővette a diablót újra hogy nyomjuk kicsit a battle neten, de olyan gonddal találtuk szembe magunkat, hogy az 1.11 telepítése után a játék közli, hogy nem találja a lemezt a meghajtóban. A Supportos dolgokat végignéztük 1x elindúlt rendesen, de ezóta megint nem hajlandó. Valaki találkozott már ilyen problémával?

    Pl. help
    Cece
  • Anakin13
    #12251
    hali! az hogy van hogy hellen 1es szintu karakter mászkál???? mivel normon is csak
    20 as szint kell az ancikhoz! akkor ez hogy van? valami trukk ? pls mondjatok el hogy kell hellen 1es szintu karival nyomulni...
  • Sheltem
    #12250
    Utánanéztem,de az még mindig nem derül ki, hogy csak hell fokozaton lehet überezni? Tehát hell fogokozaton dobják a kulcsokat a countess, stb fölények? És ha igen minden alkalommal? Vagy x százalékban csak.
  • IMYke2.0.0.0
    #12249
    Nem. S amúgy jó pár HSZ-el korábban le lett írva, hogyan lehet őket elkapni...
  • Sheltem
    #12248
    Ha jól látom csak battle.net en jönnek elő hellen tehát single playerben nem ? :(
  • Sheltem
    #12247
    Na ez engem is érdekelne...Van lilith, üver izual, über diablo stb. Csak azt nem tudom hogy jönnek elő... Gondolom hellen de hogyan? Leírná valaki ?
  • Yoshimo
    #12246
    Kár hogy nem lehet feljebb vinii a felbontást...azért köszi...az ilyen nemű dolgokat amúgy patchekkel tudná a blizzard orvolni?
    Amúgy felraktam az 1.11es patchet(akinek kell crack szóljon :P) és olvastam,hogy ban benne egy új főmufti valami Lilith...hol találom meg őt és a többi új szörnyikét?
  • melorin
    #12245
    Én pedig pénteken vettem a Galaxisban 4.000-ért...
  • IMYke2.0.0.0
    #12244
    MediaMarkt - 3.490 Ft.
  • Sheltem
    #12243
    Sziasztok

    Gondoltam megveszem már a diablo2t...régebben láttam a kiegészítövel együtt párezer ftért (asszem 3 vagy 4 volt). Erre nézem a cdgalaxist és sehol sincs diablo2. Valaki nem tudja hol lehet kapni a kiegészítővel együtt?
  • sz4bolcs
    #12242
    Pedig tetszik a szó... :D
  • Broafka
    #12241
    nem lehet növelni, de a monitor frissítési sebességét lelehet fixálni, szóval pl 800X600-as felbontással is lehet 100 Hzt frissíteni, lehet hogy most nem mondtam újat :)
  • Aspyrin
    #12240
    sajna a felbontást nem lehet növelni :/
  • Yoshimo
    #12239
    A magyarosítás szót ne vegyétek figyelembe...lusta voltam még egy szöveget írni úgyhogy bemásoltam az elkészítettet ide csak éppen nem erre a témára írtam :D na de nem baj..
  • Yoshimo
    #12238
    Csövi gyerkőcök!

    Tudom,hogy ez egy magyarosításról szóló fórum mégis kicsit más témát dobok be.Na már most nekem lenne egy olyan problémám,hogy szeretném felvinni a diablo 2 felbontását 1024x768-ra,de akárhogy próbáltam nem sikerült.Mpq editorral lehet ilyet csinálni?Remélem van köztetek egy pár gépzseni,aki tud nekem segíteni :D Minden tippet szívesen fogadok! Köszi
  • Jagi
    #12237
    De, az mert 4 éve nyonatja és ezkre nem tudott magától rájönni! :) THX!

    A Barbár zsoldos csak a modokban ordibál :(