26171
  • Shaman
    #12356
    de be tudod a nehézséget állítani 8 playerig.

    /players 1-8 asszem a parancs,de kérdezz mást.

    Jagi: sztem is a hiba nálad lehetett,nekem a csontik lazán ütötték le a főmonsztákat...
  • sz4bolcs
    #12355
    4 playeR? én egyedül avgyok
  • Jagi
    #12354
    Mit húztál RS, SM, SR, CG?
  • Jozsó
    #12353
    Ha nálad érintésre pusztultak a csontik, akkor úgy gyanítom, hogy nem 1,1-es patch-csel játszol. Nálam, mondjuk players 4-ben, hell baal-t úgy ölték le, hogy 1-2, ha meghalt belőlük (mondjuk, egy ideig eltartott, de a nekró olyan biztonságban volt, hogy addig nyugodtan kimentem a konyhába, főztem egy kávét).

    Átokra nem érdemes sok pontot rakni, + skillek majd lesznek úgyis. AD akármeddig jó. Gólemből agyag gólem a legjobb. Alig üt, viszont lassítja a monstákat.
  • Jagi
    #12352
    Én is singleben tolom, (Egy bizonyos szolgáltató tavaly szeptember óta hiteget, hogy majd nálunk is be lesz vez., a fura, hogy városközpontban lakom :S), assázok most NM act3-on még idegbeteg állat...
  • Jagi
    #12351
    szal LAN-ban ment hell act4-ig. Utána nem harcolt csak átkozott mint állat :) vicces volt :D
  • Jagi
    #12350
    A necronál csontikat nálam a bossok érintésre pusztították (???) pedig +skillesek (meg volt summon res. is) voltak. Diablot nem is látták. Egyedül firegolem élt egy ideig, persze odáig már csak segítséggel.
  • sz4bolcs
    #12349
    Van még rajtam kívül, aki játszik single-ben.. magányosan?
    "suddenly this time I found I'm on streets and I'm all alone."
  • sz4bolcs
    #12348
    Singleben játszom, ..mert nincs netem -írtam már. 41-es lett tegnap a hammerdinem. Kérdés: Summon necro vagy hammerdin jobb singleben hellen? Ahogy észrevettem hammerdin egyszemélyes hadsereg, de summon necro a másik kedvencem, mégis szórakoztatóbb ..talán. Kérdés az, hogy hellen mennyire tudok-e summon necroval haladni? Valakinek vannak single-ös tapasztalatai hammerdinnel+summon necroval, hogy melyikkel könnyebb haladni, melyik a pusztítóbb? Melyik jobb single-ben? Eddig hammerdinnel könnyen haladtam nightmare act1ig, nem tudom később hellen mennyire lesz könnyű.
  • JancsiPapa
    #12347
    Nah...Izzasztó játék után.Lvl 89! :)
  • Shaman
    #12346
    nm
  • andriska
    #12345
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • Shaman
    #12344
    még AD érdemes esetleg IM.

    De én is főként a Dec-et használtam..
  • andriska
    #12343
    Decrepifyről tudom,hogy elég jó.Az elég lesz vagy esetleg tegyek másra is?
  • Shaman
    #12342
    jah igen az majd elfelejtődött,hogy melléjük permészetes kell átok is!
  • Jozsó
    #12341
    Revive-ot nem érdemes maxolni. 1.1-ben a csontik az igazán nyerők. Szórakozásként még egy gólem ballaghat mellettük, kissé szinesebbé teszik a SM-ek is, de igazából a RS a fő skill. Meghát fontos egy nagyon erős kísérő, hiszen valahogy létre kell hozni az első csontikat.

    (ja és a csontik fizikait támadnak, de AD-el szinte mindenkiről le lehet pattintani a fizikai immunis tulajdonságot...)

    Van pár karakterem, de 1.1-ben egyértelműen a csontis nekró a legerősebb.
  • andriska
    #12340
    Köszönöm!
  • Shaman
    #12339
    itt minden kérdésedre választ találsz.

    Egyébként csak lev 3-ig nő egyesével a csonti.
    lev 20-on 8-at tudsz idézni + 8 sceleton mage + 20 revive.
    ha nincs gólemed,akkor igen 36 lényed lehet. Persze +skillt adó cucokkal ennél több is.

    Ha 1.10-et illetve 1.11-et játszol elég jó az idézős nekró. Nighotn nagyon szépen fogsz haladni,hellen már sokkal lasabban,de mégiscsak fogsz,viszont akkor maxolni kell a RS,SM,RSM, az SR meg revive-ra meg amennyit akarsz,nekem nem volt túl sok,monnyuk én annó adtam rá 1 pontot,igaz így is 8-as lett,mert volt +7 skillem...
  • andriska
    #12338
    Még egy kérdés: ha kimaxolom a raise skeleton , skeletal mage , revive skilleket,akkor összesen 36 lényem lehet a pályán?Vagy be vannak korlátozva bizonyos mennyiségbe.Nem igazán szeretnék feleslegesen pontokat rakosgatni...
  • Shaman
    #12337
    jaja így van csinájj másik accot. nekem is vagy 3-4 volt anno..
  • Shaman
    #12336
    sose hallottam még ilyen progiról...
  • andriska
    #12335
    Azt hittem egy cd kulcshoz egy accot lehet kreálni.
    De akkor csinálok még egy párat :)
    THX!
  • raziel.
    #12334
    nem kell oda progi...ha cuccos karik kellenek csinálj mégegy acccot és kész, anno nekem is volt vagy 3
  • sz4bolcs
    #12333
    27es singleben a hammerdinem! :-) Act5ben tartok anyanál.
  • andriska
    #12332
    Valaki nem tudja melyik az a progi,aminek a segítségével több mint 8 karit lehet csinálni?Mert ez így igen szűkös :(
  • Shaman
    #12331
    nem tudi,de a diablo klészítőgárdájából már jópáran kiléptek,szal lehet,hogy már nem lesz olyan jó,bár az is igaz,hogy Blizzard szar játékot még nem nagyon adott ki...
  • Shaman
    #12330
    passzolok...őszintén szólva 1.10-ben sztem nem sokat ér az elementál druid hellen....
  • Lacika 79
    #12329
    mi is
  • mike69
    #12328
    Hy all! Ha valaki meg tudná mondani hogy mikor lesz D3 annak naon Őrülnék!!!
  • STREEX
    #12327
    Szerintetek melyik a druida legjobb tömegpusztító varázslata?
  • Shaman
    #12326
    hááát azért inkább találni lehet jó cuccokat,mint a kovácsnál venni...okes játék elején még nem gond,de később...
  • JancsiPapa
    #12325
    Még ha mondanál szempontokat...Hogy kire-mire,mi legyen rajta stb stb...
  • Martin Rome
    #12324
    ok!de ami kovácsnál van az sz*r nekem valami 600-700 védelmü kéne!na jo adok érte max 4 pgt
  • JancsiPapa
    #12323
    Van ám!Elmész a kovácshoz,tele van armorral.Nem free,de olcsó!
  • Martin Rome
    #12322
    van valakinek jo páncélja free?
  • Aspyrin
    #12321
    mázlista, nekem még 1.10-ben dobott láda mal-t :)
  • andriska
    #12320
    Thx!
  • JancsiPapa
    #12319
    Talán az a legértelmesebb...Meg néhány pont a concentratera.
    Ma vexet találtam ancient tunnelsben :))) Egy rat's nestből :D
  • andriska
    #12318
    Érdemes ezzel a fegyverkategóriával a whirlwindre gyúrni?
  • andriska
    #12317
    köszi!