26171
  • andriska
    #12396
    ööö hadd kérdezzem már meg,mi az az mf? :)
    Illetve az a gheedes cucc is mi?
  • Aspyrin
    #12395
    ez így van :)
  • Shaman
    #12394
    nemtom én 1.11-el még nem toltam,de régebben azé,hogy jókat dobjanak kellett a magas mf. Sorcinál monnyuk minimu olyan 400 körüli...

    Nem értek annyira a druidákhoz,de már 1.10-nél is megvolt az a szabély.hogy nem szabad össze-vissza pakolgatni a skillekre,mert míg nighton még vígan elvagy hellen jön a nagyhalál. hell-re mindig egy teljesen synergie-ket is figyelembe vevő,nem szétszórt skilles,hanem koncentrált karakter kell.
    Ha a druidád elementál druid,akkor hellre úgy kell készülni,hogy a cold és tűz ág is hatékony legyen,ugyanis a lények fele tűz immu a másik fele cold immu,olyan 70%-uk méreg immu (bár ez druidának mind1). Így is leszenk olyanok akik tűz és cold immuk is egyben,s azokra vagy egy tápos kísérő kell,vagy.......hááát summon nem túl jó,mert akkor már pontokat kell pazarolni rá...

    Egyébként anno ahogy olvasgattam druidából az átváltozós a leghatékonyabb,második aaz elementál,s a legnehezebb szinte lehetetlen az a summonos druid....
  • Shaman
    #12393
    de abból csak 1 lehet nálad...
  • JancsiPapa
    #12392
    Oculus...és honnan...ki nem találjátok...

    duriel xDDDD
  • Lantee
    #12391
    Ja, és olyan 250 körüli mf-el, nightmare baal 10-ből 10-szer szar drop. Max flawless gem. Pff...mi van ebben az 1.11-ben?
  • Lantee
    #12390
    Asszem elbaltáztam a druidámat.
    Kimaxoltam a Fissure-t, az Armageddon-t, és a Macit...de Hellen már az alap goblinok is fire resistesek, a maci meg nem elég erős. Gyorsan pakolgattam párat Hurricane-ra (most 10-es), de az meg még ali sebez...és már lvl 74-es.

    Kezdhetek új karit, vagy van még remény?
  • Aspyrin
    #12389
    erre való a gheed, azon 40mf a max
  • Jagi
    #12388
    Igen Death mask nálam 117-es def.-fel ,de asszontam, hogy nála van nem rajta :) (és nem is ad res.-t) :) Az volt rajta amíg ki nem dobta és nem adtam el.
  • Shaman
    #12387
    hmmm nem értem a Tal rasha cuccban mintha rémlene,hogy van mask is,nem? akkor hogy van rajta Lore shako?
  • Jagi
    #12386
    Ja, nem rossz. Egyébként jól tudod. :) Ja csak egy baj van vele, hogy grand. Jó lenne hasonló kisebben is. Bár a socrimnál vannak érdekes small charmok(life- resist, meg mana resist) így 75 fire, 75 light, a másik kettő meg olyan 50 körül hellen. Ez azért nem rossz egy socritól, főleg hogy egy runeszavas cuc van nála a Lore egy shakoban(1.10-es full Tal Tasha, ronda is szegény, de tápos:) )
  • Shaman
    #12385
    nem rossz,bár asszem grand charmon a max mf 12%.
  • Jagi
    #12384
    Olyan 200 körülivel
    De...

    ez volt a döntő! NAgyon sokat segített. :)
  • Shaman
    #12383
    mekkora mf-el müvelted ezt?
  • JancsiPapa
    #12382
    Ez még jó is az átlaghoz képest! :)
  • Jagi
    #12381
    :DDDDDD
  • Shaman
    #12380
    csodás...
  • Jagi
    #12379
    Na kéremszépen:



    Ezt dobta :P
  • Sotero
    #12378
    Kösz a tanácsokat! Egyébként Andariel és Duriel - nél tényleg nagyon ratyi cuccokat szoktam találni. Pedig Duriel szerintem az egyik legszopatósabb ellennfél. Mondjuk egyszer találtam egy unique övet, aminek a plusz védelmen kívűl egy speckója volt, nem tudtak megfagyasztani
  • Shaman
    #12377
    jah és ha többször is meg akarod nyitni,akkor NE ÖLD MEG a bocikirályt...
  • Jagi
    #12376
    Követ azt általában dob a többi meg vagy rare(ritkán),vagy magic ami már használhatatlan. Unique 20-ból kb 1x esik :( Ő meg Duriel dob szarul a többieknél általában hasznát veszem a cuccoknak.
  • Jagi
    #12375
    ...és már a tárgyakat se dobják úgy :(
  • jazzy
    #12374
    Legegyszerubb ha meg sem nyitod mivel miutan megolted baalt szar xp a boci ;]
  • Shaman
    #12373
    azon a szinten tudod megcsinálni,ahol már megölted Baal-t. Szal ha normálon megölted,de nightmare-en nem,akkor csak normál szinten tudod bocit megnyitni..
  • Sotero
    #12372
    Persze hogy végigvittem, a második részben kicsit később próbáltam meg, amikor már megint eljutottam Tristramba, ott nem engedte felvenni az újabb lábat.

    Lehet hogy rögtön a legelején kellene megpróbálni??

    Egyébként hallottam hogy a főnöküknél durva cucc van, azért érdekelne, meg jó poén.
  • JancsiPapa
    #12371
    :D Az eddigi legjobbak : magefist - 2 flawless gem...
  • Aspyrin
    #12370
    Cicero vazz gyere bélránra, haverral megbeszéltem-.-
  • Jagi
    #12369
    nyírd ki Baalt, irány a Rouge E. ott kever úgy menni fog.
  • Lacika 79
    #12368
    végigvitted normálon?
  • Sotero
    #12367
    Sziasztok tud nekem valaki segíteni?
    Nem tudom előszedni a bónuszpályát. Mindent úgy csinálok ahogy elvileg kellene, Wirth's lábát a második részben belepakolom a Cube - ba egy Book of townportal-lal együtt, eredmény: semmi.
  • Jagi
    #12366
    Mér' healing, townportal, mint Durielnél? :)
  • JancsiPapa
    #12365
    Andariel dropját ennyire levették hellen?
  • Jagi
    #12364
    AD megy(ment) folyamatosan :) a decre meg váltani kellett nagyobb bandánaál használtam csak mindkettőt
  • Shaman
    #12363
    jah és átok a lényekre sose feledd!!

    monnyuk AD vagy DEC.
  • Shaman
    #12362
    nekem olyan +10 skill körül volt a summoning ág,s az már elég jó volt.
    Próbáld az elején a az RS és SM-et tolni...
  • Jagi
    #12361
    csak 5. :( volt. Kezdek egy másik nekrot
  • Shaman
    #12360
    többet persze,de nehezebb is a játék jóval...
  • Shaman
    #12359
    hááát azé Sr az kell..lehet,hogy kevés a plussz skilled...
  • sz4bolcs
    #12358
    És 8 playerben több xpt kapok single playerben, mint ha 4 playeresre állítom?
  • Jagi
    #12357
    Akkor vmi L lett b*szva... :( synergiek? Nem húztam volna... vagy a lvl10-es SR?