26171
  • Aspyrin
    #12436
    A lényeg az, hogy ne könyörögni tanuljon meg leghamarabb, hanem játsszon és tapasztaljon minél többet;-)
  • Aspyrin
    #12435
    Azért van egy pár ember kettőnél magasabb ikúval is (nekem 3), akik segítenek az újoncoknak :) Látom Delac mély nyomot hagyott benned :DD
  • JancsiPapa
    #12434
    hát hogy segítenek a hunegyen.
    Oda csak akkor járok fel,ha röhögni akarok.
    Sima király...áá új karinév
  • Aspyrin
    #12433
    Most miért mondod?:S
  • JancsiPapa
    #12432
    Sőt rájöttem!!!!
    Ismered aspyrint és tudod hogy hányszor honnan dobott!!!!
  • JancsiPapa
    #12431
    De jóhiszemű vagy...
  • JancsiPapa
    #12430
    Frozen orbhoz kevesebb pont kell,bocihoz viszont nem jó.
    Villámnál mindenképp kell a static meg a teleport (hogy néz ki sorc tele nélkül)és lightning/chain lightning vagy akár fireball is mehet (nekem ilyen van és nagyon jó).
  • JancsiPapa
    #12429
    Mint a sakkban?Vagy koronával a fején?vagy most ez hogy?
    de ha már megfigyeled azt,amit írt,rájössz,hogy hülyeséget írtál be (ő LEGTÖBBSZÖR mefitől kap)
    Ja és köcsögből is kieshet meg patkánylyukból is.
  • andriska
    #12428
    Sorcinál a fagyvarázsoknál a Frozen Orbot vagy a blizzardot érdemes kimaxolni?
    A villámvarázsoknál pedig mit érdemes?
  • Delac
    #12427
    Mondjuk ez nem igaz. Sima király is dobhatja.
  • Aspyrin
    #12426
    Mf-et adhatnak tárgyak (fegyver, vért stb.), charmok, egyes rúnaszavak. Gheedet pedig értelemszerűen az arra alkalmas bossok dobhatnak (én legtöbbszőr Mefitől kapok).
  • csm
    #12425
    és mf-et meg unique gc-t honnan szerezzek?
  • Greegko
    #12424
    Hmm Még mindig ennyire hódit a Diablo2 :)
    Én játszottam vele és végig is vittem jó sokszor.De már valahogy nem nagyo jön be mert nincs pálya meg a többi.Én inkább az energiámat majd a Diablo 3 -ra szegezem. ;)
    Remélem jobb lesz mint a kettö.
  • JancsiPapa
    #12423
    A kara oldalán az írások cikkek menüpontban van egy jó kis leírás!!!
    www.kara.n1.hu
  • Játékos
    #12422
    Csak valahogy nálam ez a parancs nem működik. Felrakom a legújabb javítást, hátha az a baj.

    Az egyszemélyesnél csak akarok egy kicsit időzni, hogy azért belejöjjek a kezelésbe, kis emlékezet-frissítés.

    A multit feltétlenül kipróbálom, majd adok a többieknek az 1-es szintű varázslómmal :))) . Jaj nekik :).

    Kíváncsi is vagyok rá, el sem bírom képzelni, hogy működik, de majd odafigyelek, tanulok.
  • Játékos
    #12421
    Az nagyon jó lenne, köszönöm előre is.
  • Aspyrin
    #12420
    pg = perfect gem
    gc = grand charm
    gheed = unique grand charm
    mf = magic find
  • csm
    #12419
    mi az a: pg,gc,gheed,mf????
  • sz4bolcs
    #12418
    jól hangzanak
  • dorger
    #12417
    mire jók a rúna szavak?????????????
  • tigeroo
    #12416
    ígyvan.
    [én kanin fogom tolni először, pár haver nyaggat hogy mennyek velük:) ha bejön megveszem és mek bnetre]
  • Aspyrin
    #12415
    Single playerben ha jól emlékszem a /player 1-8 paranccsal tudod aktiváni a kívánt erősségi fokozatot. Viszont ha már eredetid van akkor ne pazarold singlere az időd, irány a bnet. Miután felcsatlakoztál kreálnod kell egy karit amit majd a szerver tárol. Ha megvan fellépsz a hun csatira automtikusan, ott majd segíteni fognak ha nem értesz valamit :)
  • JancsiPapa
    #12414
    Este írok egy kis helpet,de most mennem kell.
    Mindenképp bneten nyomd.
  • Játékos
    #12413
    Előre is bocs mindenkitől, de hogy tudom erősebb fokotzatra kapcsolni a játékot, hogy gyorsabban lépjek szinteket? Valami player x parancs volt , de ha beütöm, nem műkszik. Hogy kell beírni és főleg mit? Már régen játszottam vele, vagy két éve, de most beruháztam az eredetire /3990.-/, s most nosztalgiázok.

    Lehet, hogy a BattleNet-et is kipróbálom, bár biztos lenyomnak az első másodpercben. Van olyan oldal, ahol le van írva az internetes játék kellékei, tapasztalatai?

    Köszönöm a válaszokat.

    ui. Bocs, de nem bírom a 12000 hozzászólást végigböngészni.
  • sz4bolcs
    #12412
    A PG-ket legtöbbször rollozoáshoz szokták használni, amit előttem is írtak. 3 pg+gc és megváltoznak a charm statjai. Gheed: unique grand charm, egyszerre csak egy lehet egy karakterednél, nem tudod berakni trade ablakba, tehát csak eldobással tudod eladni, ad 25-40 MF-et. Ami cuccokat vásárolsz (varázsitalok) azok olcsóbbak lesznek, és ad extra goldot monszta ölésnél. :-)
  • JancsiPapa
    #12411
    3-5 próba?
    LOL
    20-30 inkább.
  • Aspyrin
    #12410
    Baal gc-nek hívják azt a grand charmot amit értelemszerűen Baal dobhat hellen. A legjobb skilles charmokat lehet létrehozni vele ha a kockában játszogatsz, ehhez is használhatók a perfekt gemek például. Stat visszaállítás lehet sokféle, talán a tárgyak javítására gondoltak gemekkel.
  • andriska
    #12409
    Köszönöm! És a stat visszaállítás az hogy van?
  • Zsoldos
    #12408
    ne dobald el oket, skiller charmokat lehet pl tokjol krealni veluk.
    3 pg es 1 grand charm a horadric cube -ba, 3-5 probabol szokott jonni valami skiller
  • Shaman
    #12407
    1. gemek kellenek a rúna upgradhez is,illetve a craftoláshoz
    2. Ball GC? (ööö ezt hirtelen nemtom,majd más megmonnya)
    3. hááát talán a páholy oldalon érdeklődj,konkrét árak nincsennek,mert időről időre változik,meg persze a ladder-reset is beleszól...
  • andriska
    #12406
    Újabb kérdésdömping következik
    -Néztem hogy így meg úgy tradelnek a pg-kel.Mivel nem vágom még annyira a Dio-t megkérdeztem minek annyi,hisz van annyi hogy nem győzöm kidobálni
    Erre mondták,hogy vissza lehet állítani a statot vele vagy vmi ilyemi.Ezt hogy lehet?
    -Mi az a Baal GC ?
    -Találok vhol magyar leírást,hogy mi mennyibe kerül?
    Elöre is köszönöm a válaszokat!
  • Lantee
    #12405
    köszi! Természetesen Bnetes a dolog...
    Marad a Teamwork. :(
  • JancsiPapa
    #12404
    Elementál druid így érdemes : 5+ ele skiller,infinity-s társ,facetek,shako... Persze én bneten játszok :)
  • Jagi
    #12403
    Egyébként a macis druidát nem ajánlom, a farkast én jobbanszeretem.
  • Shaman
    #12402
    hát..amennyiben bneten tolod,akkor próbálj másokhoz csatlakozni,egyébként sajnos.....
  • Lantee
    #12401
    Köszi a válaszokat.
    Az a baj, hogy még soha nem indítottam druidát, gondoltam itt az ideje.
    Előtte olvasgattam Arreat Summit-ot, ahol írtak valamit...Páholyban írtam más valamit...madj játék közben jöttem rá, hogy igazából egyik verzió sem az igazi, így magamhoz igazítottam. Szóval először ugyebár kell pár pont summon, hogy ne halj meg...aztán jöhet a szabadon választott (fire) elemental...de pl. a macihoz az összes summonra kell pont...szóval mire Hell-re érek, van egy közepes macim, egy közepes fire elementalom, és egy kísérőm. pfff
    De most 74-es szinten kezdjek újat? :((
  • Jagi
    #12400
    sztem az elemental druid halott, dolog... A lycan druidát próbáltam de az sem az igazi. Ugyan az a baj mint az assával, Norm. NM-en gyilkosok, de hellen jóval lassabban lehet velük haladni. Ha az assának jön egy fiz.immun szörny, 2 lehetőség van vagy elcsalod a pálya végéig és közben mindenkit felrobbantasz (ez a nehezebb... egyéb okok miatt amit most nem részleteznék), vagy a zsoldosod kinyírja aminek kicsi az esélye, mert előbb belehal(sz) (pláne ha light.-en. :) ) a pósön meg ugye... hát limitált.
    A druidával is eltart egy ideig, de az kicsit könnyebb. Az elementálba szvsz bele sem kezdenék. De aki ügyes az csinálhat! :) jóval többet lehet (inkább kell) trükközni.
  • Shaman
    #12399
    nm
  • andriska
    #12398
    Köszi!
  • Shaman
    #12397
    mf = magic find azaz a "x% Better Chance Of Getting Magic Items" tulajdonság rövidídése.
    Ez a tulajdonság bármilyen tárgyon lehet,és összeadódik. Így jön ki egy 3-400-as mf.
    Ez arra vonatkozik,hogy a lények mennyire és milyen jó cuccokat dobjanak.