26171
  • dokar
    #12636
    én nem olvastam el. Jó volt?
  • Shaman
    #12635
    monnyuk abból konkrétan a játék storyja nincs benne,mert másról szól
    Tudom,mert olvastam őket..
  • dokar
    #12634
    Van belőle könyv! Három részes!
  • Shaman
    #12633
    van a gonosz,meg vagy te a hős,aki dio-ben végül gonosz lesz,mert ő lesz dio.


    elég?

    :-pp
  • tigeroo
    #12632
    valaki leírná a diablo 1-2 történetét diohéjban?
  • tigeroo
    #12631
    minek dolgozzanak? a WoW-al szarrá keresik magukat :S
    őkse hülyék, nyugi.
  • sz4bolcs
    #12630
    Diablo2 is nagyot ütött minimális kampánnyal. Emlékszem E3on mutattak be valami bétát a kiadás előtt, de annyi volt az összes kampány, amire emlékszem. Szerintem unalmas kampány nélkül nagyobbat robbantanak, meg fogják ezt tenni helyettük minden körben. (újságok - netes lapok...)
  • Jagi
    #12629
    Lehet rá várni egy kicsit még, Ezek sem hülyék már évek óta csinálják a SC2-t...
    Blizzard:
    -Ú srácok, végre készen vagyunk az SC2-vel tiszta jó ennyit meg ennyit költöttünk rá, kampányra ennyit meg ennyit, mindenkinek jó játékot kívánunk... ja és majd' el felejtettem közben megcsináltuk a Dio3-at.
    Mi (játékosok):
    - Úúú, tök jó, nagyon király stb...
    a dio3-ra meg. Ja, köszi.

    Sztem kacsa. Olyan kapánya lesz a Diablo 3-nak, hogy tényleg megnyílik a föld.
    Ráadésul két nagyágyút egyszerre a piacra dobni... nem hülyék a PR-osok...
    szóval nyugi egy darabig nem lesz Dio 3. Sztem az SC2 után fogják fejleszteni és lehet nem is az lesz a neve.
  • dokar
    #12628
    sokan ígérgetik... De, jó lenne!
    (Felíratkoztam a Blizzard hírlevélére.)
  • oaken
    #12627
    Egy Ex-Blizzardos szerint már készül a Diablo 3 és hamarosan be is jelentik a Starcraft 2-vel együtt!
  • Shaman
    #12626
    pedig érdemes runolni..én thul-tól felfelé mindent felszedtem amit dobott,s upgradeltem szépen őket...jó sok és magas szintü rúnákat lehet így összehozni,persze ehhez sok run kell...
  • JancsiPapa
    #12625
    2 mal eddig de elegem lett belőle :)
  • raziel.
    #12624
    háromezermagyarforint
  • Aspyrin
    #12623
    Mostanában eljárogaok kánteszhez kulcs ügyben. Régebben is hallottam már, hogy bizony dobhat komolyabb rúnákat is, de sosem jártam szerencsével. Megtört a jég, tegnapelőtt pár kör után Mal-t dobott, tegnap pedig Um-ot.
  • sz4bolcs
    #12622
    Beszorult valahova? :)))
  • Noodlee
    #12621
    Egy eredeti CD kell hozzá.
  • Peppuu
    #12620
    Helló, mi kell ahoz hogy neten tolhassam? Nincs eredeti CDm!
  • JancsiPapa
    #12619
    Hát ja...De lehet singleben nyomja...
    Pl. kezdtem egy full firesorcot,mert van egy 3/15+ eschutám,CoH-om shakom,torchom (meg újonnan vett 5 fire sk...)28k damage meteor,13,5k fireball
  • Lacika 79
    #12618
    OMG! :D
  • dokar
    #12617
    ... és kijött hozzá a kiegészító (LoD) is!!!
  • Lacika 79
    #12616
    mi az a 2?
  • andriska
    #12615
    Jav and spear ágasra gondoltam sry.
  • Noodlee
    #12614
    Ez remek vicc volt, gratulálok.
  • Shaman
    #12613
    valóban??
  • Myron
    #12612
    Kijött a Diablo 2!
  • Shaman
    #12611
    a registry-ben keresgélhetsz,de én javaslom,az újratelepítést...
  • Equilibrium
    #12610
    Hi!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy nekem állandóan realm downom volt, elegem lett, és szereztem még egy eredeti cd-kulcsot. Na most, azt hova kell beírni, hogy azzal induljon el a játék, amikor dr-m van az egyikel.
    Magyarul: hol vannak elmentve cd-kulcsok írva???
  • jebedias
    #12609
    én addig nem kezdek olyan karit, ami gosu cuccok nélkül sz*rt sem ér, amíg ezeket a cuccokat nem tudom előteremteni valamiből... neked pl hány isted van andriska?
  • Jagi
    #12608
    Nemtom nekem "egykilencben" volt...
    A chain lightning-es skillje(nemtom a nevét) volt kihúzva meg a Jab kb(all skillel együtt)lvl10-en
    De ez hibrid volt.
    Csak Jav-es...? Nemtom sztem nem éri meg foglalkozni vele, félő, hogy gyenge lesz,de próbáld ki, ha akarod. :)
  • andriska
    #12607
    Akarok csinálni egy javelines amát,csak nem tudom mikre érdemes rágyúrni.Adjatok tippeket plz!
  • sz4bolcs
    #12606
    Beerwolf.. tudtam én, hogy nincs új a nap alatt.
  • dokar
    #12605
    TIPP
  • dokar
    #12604
    Mi értelme? Teljesen új arculatot teremt a játéknak: más helyszínek, más küldetések, más tárgyak, egyedi karakterek, egyedi történet, új skillek, új ellenségek...stb. (Akár az optikai tuning az autókon)
    Pl. ezek a modok nagyon jók: Escape From The Afterlife, Middle Earth, Baldurs Gate

    De amúgy ez tök egyértelmű sztem.
  • Shaman
    #12603
    jó okés a modolás nem csalás,akkor kérdem annak mi értelme?
    tele nyomja a játékot überbrutál cucokkal,meg esetleg cserbée erősíti a lényeket,akkor ugyanott vagy nem? ha meg nem erősíti a lényeket csak téged tápol,akkor közel járunk a "csalás" fogalmához...
  • EqUiNoX
    #12602
    Nem állítom, csak én erre tippelek. Aztán majd egyszer talán kiderül ;]
  • dokar
    #12601
    Azt mondod, hogy csak tesztelésből maradt bennt a játékban a skill lista?
    Lehetséges, hogy tényleg így van, mert elég értelmetlenül jönnek egymás után a skillek.
  • EqUiNoX
    #12600
    *régen = régóta
  • EqUiNoX
    #12599
    Morrowindben is van egy "cella" amelyet a fejlesztők tesztelésre használtak, és ahova a normal játékos nem juthat be sosem - ergo nem létezik a számára. Ha tudod a koordinátát, akkor persze konzolból két másodperc odajutni. Diabloban is maradtak olyan tesztelésre használt dolgok, amelyek a játékosok számára majdhogynem elérhetetlenek, főleg bneten, amit tekintsünk most alapesetnek. Ez a skill lista már angyon régen létezik, és szerintem ugyanúgy "csak" bennemaradt a tesztverziókból, mint ahogy a cset középső gombja (gondolom még midnig ott van a gemes gomb) Vagyis ezek előhozása "modokkal" egyfajta érdekesség, de hogy a játék szerves része lenne e, azt részemről kétlem. De ez csak egy vélemény.
  • dokar
    #12598
    A modolás és a csalás teljesen különböző dolog. A modolásnak van értelme, a csalás pedig megöli a játékkedvet.
    De a tábla amiről az infót adtam a játék része, szal érdekes.
  • Jagi
    #12597
    Ja azon én is röhögtem.
    A socrimat már nagyon régen "I need mana"-nak hívom (story: A How High c. fimlben volt egy I need money nevű arc, onna ugrott be... :) )