26171
  • sirdond
    #24927
    amúgy, én a helyedben,ha csak sigleben játszol akkor leszarnám az 1.13 patchet
    gyakorlatilag respecen és a runedroppon kívül semmi lényeges nincs benne
    azokat meg singleben könnyű megoldani
    szóval inkább 1.12-t használj és lesz high res mod, plugy, stb...
  • fawcet
    #24926
    Pluggy az tetszik, az ablakos megoldás már nem annyira. :D
  • JancsiPapa
    #24925
    szia morvaigaben
  • dptr
    #24924
    Üdv Mindenkinek!

    Debian alá csináltam itthonra egy battlenet szervert D2 LOD -hoz.
    PvPGn 1.7.9 (1.8.5-el nem ment a dolog)
    D2gs 1.12a
    Diablo II. LOD v1.12

    Látszólag minden megy rendesen, de amikor létrehozok egy játékot, azt az üzenetet kapom, hogy "Failed to join game". A naplók szerint sikeresen bejelentkeztem, elindítottam a játékot, létrejött a játék, és kapcsolódtam is hozzá, majd kiléptem. Láthatóan a napló "hazudik", hiszen be sem jutottam, tehát nem én léptem ki... :)
    Próbálkoztam másik d2gs verzióval (1.13), de az el sem indul. Azt mondja: "Error Loading Dynamic Libraries", de azt nem mondja meg, hogy pontosan mit keres és hol. Lehet hogy nem csak file-csere a wine alatti upgrade...

    Valaki látott már ilyesmit? Esetleg ötletek?
    Előre is kösz
  • morvaigaben
    #24923
    Sír neked a tudodkid...Istenem ilyen embereket.
    Már rég lezártam a témát de neked feltétlenül bele kellett szólni, gratula hozzá!
    Inkább menj vissza Diablózni komolyan.
    Ide se írok többet
  • JancsiPapa
    #24922
    attól még sírsz
  • faze
    #24921
    Felbontás ha a legújabb patched van: albakos módban futtatod, jobb felső sarokban Maximize (tudja fene mi magyarul a gomb neve), és kinyomja a lehető legnagyobba 4:3-mas képarány mellett.
    Ládára és még pár kellemes apróságra (ladder-only rúnaszavak, megosztott láda, skill/stat visszaszedés) pedig PlugY.
  • fawcet
    #24920
    Úgy néz ki jól használom google-t mert sehol nem találok olyan mod-ot ami jó patch 1.13-ra.
  • plu604
    #24919
    "resolution mod 1.13" "diablo 2 higher resolution 1.13"
    "diablo 2 bigger/larger inventory 1.13"
    A google nem talál? Valószínűleg nincs.

    Morvaigaben:
    "Tudom, hogy van"
    "És mint mondtam elég lett volna hogy van, vagy valami"
    Miről vitatkozunk?
  • morvaigaben
    #24918
    Nem megsértődtem, csak egy fórum szerintem azért van hogy segítsünk egymásnak, nem?
    Tudom, hogy van csak amit leszedtem azzal nem indult el, ezért gondoltam hogy ide írok.
    És mint mondtam elég lett volna hogy van, vagy valami, de erre nem voltatok képes. Mikor viszont ezt megemlítem egyből én vagyok a rosszfiú...
  • fawcet
    #24917
    Milyen szavakkal keressek rá?
    Youtube is csak 1.12-es patchre jó modokat mutatja (resolution).
    Kéne egy működő változat.
  • sirdond
    #24916
    ja, kb 5 sec alatt meg lehet keresni, de egyesek képesek mindenen megsértődni...
  • plu604
    #24915
    srácok, google a haverotok.
  • sirdond
    #24914
    van
  • morvaigaben
    #24913
    Hagyjad, én is ugyanezt kérdeztem...nem válaszoltak.
    Legalább mondanák azt, hogy nincs vagy valami.
  • fawcet
    #24912
    Tudtok e lord of destruction1 1.13 patchez resolution mod-ot? Csak single playerhez kellene. Ha esetleg ilyen megengedhető dolgok hogy nagyobb láda és doboz tartalom legyen az se bánnám.
  • EnxTheOne
    #24911
    köszi
  • faze
    #24910
    Europe van realmnak kiválasztva? Én pár napja újraraktam és valamiért még a beta-s realmra próbált csatlakozni, ugyan ezt az üzenetet dobta.
  • marcipan11
    #24909
    persze h töröltem a registryt. többszöris. vagyis újratette... patch meg a legjobb amit letudtam szedni asszem 1.13
  • JancsiPapa
    #24908
    6-8k
  • sirdond
    #24907
    ja és melyik patch?
  • sirdond
    #24906
    registry törlést megcsináltad?

    úgy is próbálj meg csatlakozni,hogy a router nincs bekötve és a tűzfalat kikapcsoltad
  • marcipan11
    #24905
    már azt is letöltöttem és 50 szer futtattam de semmi
  • EnxTheOne
    #24904
    amazon charged strike-nak mennyi lenen az ideális sebzés? most kb a max 2,5K.
  • sirdond
    #24903
    http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=21138
    Ezt töltsd le.
    Csomagold ki, indítsd el. Elvileg reseteli a battle.net server listát

    esetleg még csináld meg az oldalon leírt registryk törlését
  • marcipan11
    #24902
    tűzfal? ne viccelj :D már minden szart megpróbáltam... :S
  • Fantusz
    #24901
    Tűzfal?
  • marcipan11
    #24900
    az ég világon semmit nem csináltam. feltettem egy másik gépre és már ott nem ment a neten. amikor vissaztettem az eredetire ottsem ment. már a routert is reseteltem, a játékot 10 szer újraraktam. nem vagyok hívő de már imádkoztam is. más játékok tökéletesen mennek.
  • Since
    #24899
    Routered van? Nem lehet hogy letiltottál egy portot amit a D2 használna? Másik játékok mennek neten?
  • marcipan11
    #24898
    UNABLE TO CONNECT TO BATTLE NET. IF USING A MODEM YOU MAY NEED TO CONNECT TO YOUR INTERNET SERVICE PROVIDER BEFORE CONNECTING BATTLENET.
    de mint látod a netem tökéletesen működik. esetleg lehet köze ahoz h a két gép ugyanarra a routerre csatlakozik?
  • JancsiPapa
    #24897
    képet, mit ír ki
  • marcipan11
    #24896
    helo valaki segítsen könyörgöm. az a problémám lenne ha 5 éve vettem meg a diablo 2őt kiegészítővel és 5 évig flottul futott. tönkrement a gépem és feltettem egy másikra és nem hajlandó felmenni a battle netre. kb 10 szer újretettem és tudjuk h nem egyszerű főleg a cd pakolgatás. angolul írja nem értem teljesen de vmi olyat mond hogy kapcsolódjak a modemmel a netre... mi a franc baja lehet? :S HELP
  • EnxTheOne
    #24895
    ha rákatintok a "create a new account"-ra, akkor megjelenik egy kis ablak, de hiába várok, nem történik semmi. :(
  • JancsiPapa
    #24894
    új accot kell ott akkor kreálni, de lehet, persze
  • EnxTheOne
    #24893
    Egyébként valahogy átlehet menni us west, us east,asian realmre? Probáltam , de nem tudtam. :(
  • EnxTheOne
    #24892
    már párszor "hostile-eztek", de akkor mindig kiléptem, és tp-be soha nem én mentem elsőre. :D
  • faze
    #24891
    TPPK és hasonló huncutságok.
  • EnxTheOne
    #24890
    milyen csalókra gondolsz?
    Csak publicra tudok menni, már nincs ismerösöm aki játszana.

  • faze
    #24889
    Elfogytak a csalók hogy hc-ban pub baalrunolsz?
  • plu604
    #24888