26171
  • DORSANAX
    #24967
    Igen, össze lehet hozni...
    Az előzőek szerin kell eljárni,viszont csak a LODPatch_112a mehet fel, 1.13-al nem működik.
  • DORSANAX
    #24966
    Bocsi, neked válaszoltam...:D
  • DORSANAX
    #24965
    Azt úgy lehet megoldani, hogy 1.11b patch után magyarítod, majd jöhet a LODPatch_112a és utána a LODPatch_113c...

    Normálisan felmennek a javítások a magyarítás után és láthatóan magasabb lesz a TC-ben a fájl értéke.
    A patch-ek átírják ugyan az említett fájlt, de a magyarítás megmarad...
    Tehát 1.13-as lesz a játékod.

  • sirdond
    #24964
    hehe, eddig én sem :D
  • plu604
    #24963
    sirdond, nem is tudtam hogy együtt vetjük bele magunkat az új ladderbe :)
  • Imremagdi
    #24962
    Ok, 1.13 patch kapcsán jutott eszembe, hogy amit változtattnak a játékba, az pont abba a fájba van, ahol a magyarítás.

    Vagyis ha egy 1.13-ra rárakom az 1.11-hez készült magyarítást, akkor a játékom tulajdonképp 1.11-es lesz.
    Rosszul gondolom?
  • mascarun
    #24961
    Megy vele.
    Azt hiszem csak egy helyen volt hiba. De az is csak annyi hogy a végén kiírta angolul is meg magyarul is.
  • Imremagdi
    #24960
    Most vettem észre a mutliRest 1.12a LOD verzióhoz.

    ezt össze lehet hozni magyarításal? 1.12a magyarítást nem találtam.

    kösz
  • Fantusz
    #24959
    Socetes tárgyakat viszonylag sokat lehet találni, sokkal nehezebb a hozzá való rúnákat összegyűjteni
    A Diablo2 legnagyobb varázsa a rúnaszavak, jelentéktelen, szürke tárgyakból lehet erős mágiával átitatott fegyvert, páncélt alkotni
  • Fantusz
    #24958
    Vannak lehetőségek, bár nem biztos, hogy megéri a kockázatot, ugyanis a végeredmény többnyire random tárgy, s előfordul, hogy nagyon ritka kincset (rúna) kell beáldozni.

    Horadric kocka receptek
  • mascarun
    #24957
    Decard Cain magyarázta hogy a kardot a Horadic cube segítségével meg lehet piszkálni hogy lehessen bele köveket rakni.
    Ugyanezt vérttel is meg lehet játszani valahogy?
  • plu604
    #24956
    Főleg hogy 28-án ugye ladder reset... :)
  • nearo
    #24955
    Én atma-t szoktam használni... jó kis tartalékot felhalmoztam már pl rejuv potiból meg gemekből :)
  • dexkill
    #24954
    ne használj segédprogramot, mert azt csít... azt tedd el, ami tényleg értékes, vagy használj Hero Editort (ami sokkal nagyobb csít, ha rosszul használod:D) és mentegesd ki azt ami tetszik...

    (vagy néha csináljatok LAN-t a haverokkal és cuccoljatok át egymás között...)

    (vagy játsz battle.neten, ott az igazi!)

    :)
  • dexkill
    #24953
    nem igaz, mert 99

    20 un. "hard" pont (skillpont) és a többi egyéb forrásból (all skill, skill tab, BO, stb.)
  • Tomib55
    #24952
    Sziasztok.
    Lehet, hogy már valaki kérdezett ilyesmit, szóval bocsesz, de létezik mod 1.13 alá, amely nagyobb inventory-t eredményez? A plugY megnöveli a láda méretét, de az inventory-ét nem...
    Előre is köszi a segítséget.
  • mascarun
    #24951
    köszönet!
  • Fantusz
    #24950
    5 farkasod lehet
  • mascarun
    #24949
    Druidánál most 4 es szinten van a Szellemfarkas és négyet is tudok idézni!
    Akkor 20 as szintnél is meg bírok idézni annyit?
  • Fantusz
    #24948
    20
  • mascarun
    #24947
    Egy adott skill-t maximálisan milyen szintre lehet felfejleszteni?
  • GyaxyBoy
    #24946
    Van egy eladó Diablo 2-m! 4CD (Kiegészítő benne van) Ha kell, írj privit.
  • edios
    #24945
    igaz 10 éve játszok vele, de most hogy leírtad, hogy csak fejlesztgetés az egész, ráadásul nem is rpg, azt hiszem le is törlöm a gépemről. köszönöm, eddig ezeket nem vettem észre.
  • dexkill
    #24944
    A Diablo2 nem RPG. És? Egy kalandjáték, amely a közösség erejének és a nagyszámú játékosnak köszönhetően hatalmas népszerűségre és játszhatóságra tett szert az évek alatt.

    Valóban nem a játékmenet és a beépített feladatot miatt lett olyan népszerű, amilyen.

    A kapcsolt dolgok miatt lett ilyen: kielégíti az ember gyűjtési szenvedélyét, az adrenalin utáni vágyat, a vágyott tárgy megszerzése feletti elégedettségérzést adja, gyors, olcsó (nem úgy, mint pl. a rally-versenyzés).

    A Mass Effect-re 5 év múlva senki nem fog emlékezni, a Diablo2 még akkor is népszerű lesz. (Sőt megkockáztatom, hogy az Activison mohósága miatt a Dio3 sem fogja megfosztani a trónjától, ld. Starcraft 2 vs Starcraft: Brood war...)
  • Fantusz
    #24943
    Nekem meg nem szokásom olyan fórumokba írogatni, ahol számomra érdektelen a téma
    Azon is gondolkozz el, mit hasonlítottál össze: egy 1998-ban kiadott játékot egy 2007-ben (Mass Effect2 2010) megjelenttel, az egyik online, a másik kizárólagosan single player...
    Abban igazad van, hogy teljesen más kategória a két játék, márcsak ezért is értelmetlen a hasonlítgatás, de a Diablo2-vel még évtized múltán is sokan játszanak, ami a Mass Effect esetében még kérdéses.
  • mascarun
    #24942
    Én mind a kettőt szeretem! Akkor velem valami baj van?
  • nearo
    #24941
    Szia!
    Én meg nem értem, hogy egyes emberek miért nem szeretnek aknakeresőzni, vagy passziánszozni, meg miért nem szeretik azokat a zenéket, amiket én hallgatok, meg stb.
    De így van ez jól, hiszen ha egyformák lennénk, akkor marha unalmas lenne a világ. Te a mass effectet szereted, mások meg a diablot.
    Köszönjük, hogy megosztottad velünk a véleményed!
  • tgary
    #24940
    Sziasztok!Én megmondom őszintén.nem tudom mit szerettek ebben a játékban.Szerintem nem is tekinthető rpg-nek,szerintem ahoz hozzátartozik a döntés lehetősége is,és hogy a világ hozzádállása is ezen változzon.(pl.mass effect).Itt kimerül a pontok szétosztásában és a táposabbnál táposabb fegyverek megszerzésében.A hangulat elmegy,de hosszútávon(nálam kb 1 hét) dögunalmas.
  • plu604
    #24939
    Na igen, az sem lenne rossz.
  • sirdond
    #24938
    igazából egy havi rendszerességű rust storm is elég lenne szerintem
    biztos kihalnának az itemshopok és vele együtt a botok is, mert ki az a hülye aki fizet egy itemért, hogy aztán max csak egy hónapig használhatja
    nem is értem miért nem használják?
  • mascarun
    #24937
    Tényleg!
    A hülye tölgyszellem!
    Köszönet!!
    Nem is figyeltem....
  • Delac
    #24936
    Lehet valami más is előkövetelménye még, pl egy oldalról is beágazó skill. Valamelyik creep, vagy szellem?
  • mascarun
    #24935
    Üdv!
    A napokban elkezdem játszani a játékkal.
    Olyan gondom van hogy a Duridával elértem a 19 es szintet de még mindig nem tudok rémfarkast idézni holott a követelménye 18as szint!
    Gondoltam arra hogy az előtte levő "szellem farkast" kellene nagyobb szintre emelni de nem írta sehol. 4 es szintif felhúztam hátha de mégsem.
    Mi lehet az oka.
    ver 1.12
  • Delac
    #24934
    Az árak úgyis elszálltak, had vesszen, jöhet a respawn, főleg hogy nem játszok sűrűn. :P
  • plu604
    #24933
    Ha egy kicsit odacsapnának a botoknak az igen jó lenne...
    De gondolom ez hiú remény, nem sokat foglalkozik ezzel a Blizz, csak hogy a bannolási politikájukat említsem...
    (hagyják botozni a népet aztán félévente bannolnak mindenkit akit a warden megjelölt. nevetséges.)
  • sirdond
    #24932
    én is csak tegnap tudtam meg, mást nem olvastam eddig, csak,hogy reset lesz, de hátha készülnek valami meglepetéssel :)
    pl a botokat, hackeket visszaszorítják valahogy, mert ez a fél éves ladder tényleg meglepően rövid volt
  • plu604
    #24931
    Királyság, de miért ilyen hamar?
  • Terence007
    #24930
    Fél év után? Lesz valami?
  • sirdond
    #24929
    reset hamarosan :D
    http://forums.battle.net/thread.html?topicId=26850274965&sid=3000
  • Sorius
    #24928
    Ááá de jó hogy ezt belinkelted. Nem is tudtam hogy már van 1.13-hoz.