26171
  • horpeti
    #13996
    Ha rak skillt warmithra, akkor bír :)

    de PVP karira gondolom ebből nem jut, mert akkor kevesebb lesz a damage :))


    WW igen, gondoltam, csak azt nem értettem akkor, hogy minek van blokkod?
    A blokk WW közben nem működik ha jól tudom, és WWs barb igazán csak akkor nem pörög ha i need mana, vagy nincs már enemy :P

    szal ezért nem értettem blokkot, ezért kérdeztem meg
  • JancsiPapa
    #13995
    Hmmm mikor a sorc 100x eltelézik akkor nem használ manát?
    Lol,sajnos egy lvl 60-70 sorctól ezt NEM HISZEM EL, h nem használja a kéket...
    Mert h a lightsorcomnak 3 pontba kerül a tele az egy dolog, de a firesosonak akkor is 10-12...
    Amúgy nem tabu, h duelben iszunk manát...BvBben szoktuk is mondani, h vegyen manát :)
  • JancsiPapa
    #13994
    Whirlwinddel megyek.
  • JancsiPapa
    #13993
    Igen...haver szórakozott így duelben, lőtte a láma fire sorc és haverom gyógyult tőle...
    A privátot máris írom :)
  • Grayback21
    #13992
    Ezért szeretem a druidnal a Cyclone armort. ugyan resitet nem add a sebzést felfogja és 1 elemtekre (ez alatt én a coldal kezdödöd ágat értem) gyúró druid igen csak elönyben van. Főleg PvP-néh ha az ellen fele sorc.
  • Aspyrin
    #13991
    Ha lenne kedve valakinek hf karit csinálni az ne fogja vissza magát és szóljon, kb. fél óra alatt megvan egy ha minden jól megy.
  • horpeti
    #13990
    hm, az absorb az működik PvPben? :)

    pl.: coldsorc ellen 2 ravenfrost: 40% cold absorb...

    kis fejszámolással akkor a te elmondásod szerint 20%a a sebzésének fog eltalálni engem, nem igaz? :)
    (de pl. arra is van 75% resist).

    akkor ez így elég táp PvPre coldsorc ellen :P
  • horpeti
    #13989
    Jancsi mi van akkor ha resistek után 10 lightning damage ér engem
    + 20 lightning absorbbal?

    Akkor abból végülis 10et tud levonni és 10et tud hozzáadni, ergo 10zel gyógyulok, nem???

  • horpeti
    #13988
    :D

    tévedsz, ha elolvastad volna HSZeim, láthatnád, hogy már fenn vagyok.
  • Aspyrin
    #13987
    Áááá most kapcsolok, hogy megint szivatsz minket, hiszen úgysem mész fel bnetre :DDD
  • horpeti
    #13986
    Ohh...

    az duplán jobb, mint a resist :)

    akkor az az Absorb az 20 darab, vagy %os???


    csak mert pl:

    ravenfrost:
    Cold Absorb 20%


    Wisp Projector:
    Lightning Absorb 10-20% (varies)


    Na most Thundergodra meg értéket ír ugyanez az oldal...

    szóval akkor az valszeg nem elírás, ugye?? (Arreatom most nincs, szal nemtom checkolni)


  • Aspyrin
    #13985
    Ööö, sztem gáz ha valaki potiont vedel legyen az life/mana :p
  • horpeti
    #13984
    mivel támadsz, megkérdezhetem?

    (le van tiltva oldal, nem tudom megnézni)
  • JancsiPapa
    #13983
    Igen, pvpben nem működik :)
  • JancsiPapa
    #13982
    Absorb: gyógyít azzal a feltüntetett értékkel.
    Pl.: 1000 light dam jön rád,85% a resist, rád jön a maradék 150, amiből 20 abszorbálódik,+20 lightning dmgt életté alakít, így 110et fogsz végül sebezni.
  • JancsiPapa
    #13981
    Nézd, van 11000 defem, 75% blockom, nem sűrűn fog be az a charge...
  • JancsiPapa
    #13980
    Figyelj van 340 manám boval, egy duelbe úgy vedeled a mana potit ahogy bírod úgysem látszik, nem?
  • horpeti
    #13979
    Deadly Strike az ugye dupla damaget jelent?
  • horpeti
    #13978
    igen, tudom, ezért táp így a paladin :)
    Oksa, ha perfect, akkor nem kell, de valami gyengébb is megteszi! Ha esne pl...
    De mind1, majd akkor megveszem mástól, meg lehet esni is fog.

    Ha nincs hitel, vagy részlet, akkor mind1 kitől veszem meg :PP
    Csak inkább ismerősnek adok rúnát

    izé:
    a +20 lightning absorb mit is jelent?

    ha pl. mér rám 1000 lightning damaget 85%os lightning ressel, akkor absorb nélkül: 150 damage lesz rajtam ugye?
    a +20 absorb az mit is jelent? (ez %os ugye?)

    ebből a 150ből, ami rámhat, akkor mi is lesz???
    még levon 20%ot???
    ergo levon HPból: 120at ??


    vagy hogy jön ki a gyógyulás??? nem értem a képletet...

    jó ha: 85+20=105ös res, és még gyógyít az úgy túl könnyű lenne, szerintem nem így van, mert thundergoddal is a soulok azért sebeztek, ha jól emlékszem!


    de anno haver is mondta hogy gyógyul a soultól, csak nem értem :))
  • horpeti
    #13977
    Aspyrin:


    ha nagyon szépen megkérem, valaki priviben (hogy titeket ne zavarjon) el tudná küldeni arreatról a:

    SPEAR
    Lance
    War Pike


    adatait?
    sebességtől elkezdve minden, amit ír róla.


    Nagyon megköszönném!

    köszi! :)
  • Aspyrin
    #13976
    Az a baj, hogy a thundergodom pont egy perfect darab és istnél alább nem adom :D Egyébként én minden karimon tgodot hordok, ha megvan a max res akkor bizony igen finom a 85 lightres, soulok csak gyógyítani tudnak :D
  • horpeti
    #13975
    mind1, az az idő már elmúlt most nincs semmi :)

    és nem is akarok palára fejleszteni.

    Csak Amazonra. És valszeg azzal is fogok MFelni :P
    Legalábbis most nem kívánok délutánokat eltölteni mefirunokkal, countess runnal... stb stb... meg nem akarok minden nap új karit elvinni hell HFig, stb...

    Abból már kinőttem, ez most egy lightos/élvezős gamma lesz.. :)

    Mivel a játék is kevesebb, és nem annyira céltudatos (eddig így tervezem), így az igényeim is kevesebbek... amit felsoroltam cuccok, azt hiszem igencsak elérhetőek azért... akár ha esik egy jó rúna hell HFen...
    adja isten :)
    Bár amilyen formám lesz pult fog dobni :) (vagy mi is a minimum???) már volt rá példa... legnagyobb HFem GUL volt... :D

    ill. nem sokszor húztam HFért, de pont az 1. ilyennél GULt dobott a csókának, örültem neki.... (na így jött össze 1 hónap alatt a cucc)...
    aztán párat még húztam , meg baalrunon esett IST, és sima ügy volt...
    Igaz az MHval volt, meg loaderrel, úgy sokkal könnyebb volt felszedni minden cuccot... most ha ott állok a cucc mellett, akkor is hamarabb veszi észre egy loaderes csóka, pláne pickittel.......
  • horpeti
    #13974
    hihi :)

    nem rossz!


    Thundergodot lecserélhetnéd Snowclash-re, ha Blizzes vagy, és akkor megvenném hitelbe tőled a thundergodot :)))
    ill. ravenfrostot is szívesen vennék hitelbe.

    low ravenfrost is jó.
    ez a 2 cucc olyan középkategóriás cucc, ami +1 klasszist növel a karakteren ha hordja...

    én mit nem adnék egy Ravenfrostért... megoldódna a managondom + nem fagynék le + nőne blokk + nem kéne cold damages charm... nyami nyami :)))
    Thundergod meg önmagáért beszél (főleg amának)... nekem tuti hogy az egyik gyűrűm és övem ez lesz!

    Még varázslónak is inkább javallott a thundergod, mint a snowclash... sokkal de sokkal :)

    De ha lenne fölös, gondolj rám.... :) én ezekre tuti vevő vagyok :)
  • Aspyrin
    #13973
    Szép teljesítmény egy hónap alatt ;-) Használj redemptiont és tovább élsz :)
  • horpeti
    #13972
    Mara, Hoto, Zakát vondd le....

    az csak utcsó 1 hónapban lett...



    Kb. ez a 3 cucc, amitől egy klasszist lép előre a kari, de helyettük:
    már nemtom melyik amu, de resistet adott
    wizardspike
    stormshield

    is igencsak életképes volt, csak nem az az elit damage.. de 1-2 playernél meg sima ügy voltmindenki... csak igencsak figyelni kell a karira, mert nincs LL, és igen hamar kipurcanhat, ha lazára vesszük a figurát. :)
  • Aspyrin
    #13971
    Coldsorcom cucca kb a kövi: shako, tals amu, upped umed viper, occu, spirit monarch, thundergod, wt, raven, dwarf. Kb. 2 ist a cucc, ennyi a jelenlegi vagyonom a mostani accomon :P
  • horpeti
    #13970
    nagyot mondtam, közel nem céloztam meg 1 istnyit...

    titán
    stormshield
    thundergod
    skullder
    mana heald
    catan's ring
    ravenfrost
    sandstorm cipő
    Laying hands/Soul Drainer


    Ennyi lenne a vágyam egyelőre. :)))
    Ezekben a cuccokban kimondottan jól érezném magam a bőrömben :P
    És azt hiszem bőven 1 isten belül van az össz ár :)
  • Aspyrin
    #13969
    Hoto/wizardspike, Shako, Uppolt Guardian, Zaka/stormshield, Mara, soj, raven, immportal kesztyű, immportál öv/nemtommi, már nemtom melyik csizma.
    Azért számoljunk csak(mindegyikből a leggyengébbet veszem):
    -Hoto(30): ist+mal
    -Shako: pul
    -Upp. Guard.: um
    -Zaka(150): gul/ist
    -Maras(20): ist+mal
    -Soj: 2xist+um
    a többi nem fontos, vagyis kb. 6.5 ist-nyi cucc, azért ezt nem nevezném csóróságnak :D
  • horpeti
    #13968
    én 1-2* duelleztem palámmal anno, de azok elég bénák voltak 1 hammertől haltak :P

    Meg 1* Amazonnal is, varázslónővel nyomott rám Blizzt, én meg elhajoltam, és 4 Furytól szevaszt mondott :PP

    Lámák voltak :P

    Szörnyeket én is jobban szeretek írtani. :)
    Meg röhögni hellbaalon néha, amikor szerencsétlenkednek :P Pedig 2-3* olyan értékű cucc van rajtuk, mint rajtam... többnyire havertól szerzett :)) Aztán para van, ha nem csak állni kell runon :P
  • horpeti
    #13967
    Az én hammerpalámba ennyit áldoztam:

    Hoto/wizardspike, Shako, Uppolt Guardian, Zaka/stormshield, Mara, soj, raven, immportal kesztyű, immportál öv/nemtommi, már nemtom melyik csizma.


    Na most én ezzel voltam kb. 9x szintű... és az égegyadta világon semmi problémám nem volt vele HELLen, simán húztam mindenkit, ancyk is csak akkor tudtak kinyírni, ha vmelyik bugos volt....


    Ezek nemtom mennyibe kerültek, de speciel : Hoto nélkül, és Zaka nélkül is igencsak meggyűlt a bajuk a monsztáknak velem... no meg SOJ nélkül... ezt a 3at csak a vége felé szereztem meg...

    Semmi gondom se volt... és ez azért nem annyira iszonytatóan drága :)
    szerintem kimondottan lepukkant kari a többiekhez képest :))))



    Most Amazont gyűrök, egyelőre teljes cucc nélkül (3 napja diózom 1 év után, semmi más karakter, stb), és egyelőre jól teljesít...

    most érte el nm ACT2őt :)
    43. szint


    A karira kb. 1 istnyi cuccot céloztam meg, mivel nem MFelek egyelőre, és valszeg csak Amával fogok mászkálni majd MFfel hellen, így kíváncsi leszek mennyire fogja bírni a kiképzést.

    Remélem jól :D
    1 közepes Titán kellene de nagyon, vahogy csak sikerül szereznem, az már teljesen új dimenziókat nyitna meg az amám előtt... :)

    Jó kis csóringer vagyok :))))
  • Delac
    #13966
    Én soha életemben nem szerettem a duelokat. Kiráz a hideg, ha visszagondolok egy-két esetre, amikor próbálkoztam. Szörnyket gyepálni annál jobb, csak legyen egy jó kari ami sebez, és ne hulljon hellen act5 nél se. MEgcsináltam első hammerom. lvl 90 ig felhuztam, jó poén meg minden, de valahogy nem tudok vel azonosúlni. A legújabb próbálkozásom tulajdonképpen majdenm életképes, csak ne lenne az a majdnem :( Kéne még vagy 9 ist-t belepumpálni és akkor franko lenne. Amint rájöttem erre, az egésztől element a kedvem. Nem hiszem el, hogy anélkül nem lehet jó karit csinálni, hogy ne kerülne egy vagyonba :(
  • horpeti
    #13965
    igen, low levelnél igencsak kijönnek a cuccdolgok, no meg minden kari különbözően érik be... :)
  • Aspyrin
    #13964
    Egyébként én kifejezetten a low duelt csípem lvl 18-ig bezáróan. Volt egy haverom akinek a lvl 9-es assája halomraverte a nála kétszer magasabb szintű karikat. Valami félelmetes cuccai voltak, eth claw meg mindenféle őrület.
  • horpeti
    #13963
    ha nagyon szépen megkérem, valaki priviben (hogy titeket ne zavarjon) el tudná küldeni arreatról a:

    SPEAR
    Lance
    War Pike


    adatait?
    sebességtől elkezdve minden, amit ír róla.


    Nagyon megköszönném!

    köszi! :)
  • Delac
    #13962
    Ja, mert logikusan van felépítve.
  • horpeti
    #13961
    Igazad van, én arra értettem, hogy ott kevésbé látványos a mannatöltés, mert úgyis több van. :)

    energy shieldnél viszont természetesen így van, elég tápos párosítás :)

    De ez úgy tudom csak fizikai sebzésre van így nem?
  • Aspyrin
    #13960
    És még sorolhatnánk, trapper assa stb. de maga a kari kivitelezése jó.
  • Delac
    #13959
    És egy chargos palával hogy boldogul? Ha azzal egyszer befog akkor fakereszt.
  • Aspyrin
    #13958
    Elolvastam de nem találtam például mana leech cuccot. Rádférne még egy lvl és akkor jöhetne crescent moon vagy cats eye amu, angelic ring helyett pedig valami rare duallecher ;-)
  • JancsiPapa
    #13957
    http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-skills&t=207781&p=1&#post207781

    Postoltam a barbárom ;)
    Nézzétek meg ha érdekel titeket (angol)