26171
  • horpeti
    #14198
    Mondjuk vigyorka ha nyomsz diora baalra lowerresistet, akkor az úgy még szebb :D

    v. lifetapet... akkor az úgy táposabb, mintha smiter paláva jössz :)
  • MadJani
    #14197
    A Jab is sorozatot üt mint a zeal. Csak a Jab-nál nem tudom mennyit.
    Persze, hogy nem várja meg az enemy amig leütöd mindet :) Túl szép lenne.
  • horpeti
    #14196
    azt nemtom, mér mitől függ?

    szinttől?

    3 darabot ha jól számoltam.

    minél nagyobb szintű annál többet szúr 1re?

    és addig az enemy nem is üt engem???? tehát 1 körnek felel meg?? mert pl. zealnel is amikor 7et ütött, akkor addig az enemy bevárja vagy mi? :)
    engem igencsak zavart, hogy néha teljesen lefoglala a karit a zeal.. meg kellett várnom, míg befejezi addig nem tudtammozogni.
  • MadJani
    #14195
    Darabszámra gondoltam, nem szebzésre :)
  • horpeti
    #14194
    nem sokat, 1100 körül ami fizikai kb.
  • MadJani
    #14193
    Ha Jab-ot használsz az mennyit szúr? indegyikre külön-külön megdobja az 5%-ot. Viszonylag hamar kijön belöle.
    De emelett szerintem is biztosabb, a töltet.
  • horpeti
    #14192
    hehe.... akkor nézegetem. valszeg ez így jobb nem?


    bár kicsi a duration nem??

    ami meg 1/3aolódik is hellen...

    szal úgy kemény azt is átkozni 3 ütésután.
  • horpeti
    #14191
    bár inkább a genya undeadek LIsek a gémben nem?

    pl. az a forgatós genya lord, soulok...

    azok ellen a ghoulhide többet ér, lehet át is cserélem a kesztyűmet... gondom úgyis csak undead LIkkel van...


    most über az más tészta :)
  • MadJani
    #14190
    Árusoknál is lehet viszonylag gyakran kapni (pl. malah Act5-ben)
    Van rajta pl lvl 5 lifetap (97 charge).
  • horpeti
    #14189
    5% a life tapra kevés:) akkor inkább használok laying of handset... azzal lesz nagyobb damage a démonra, és több life leech.. :D
  • horpeti
    #14188
    milyen wand van, amin life tap töltet van? vagy ez ilyen makker rare wand?

  • horpeti
    #14187
    nah, 3 istet kaptam volna skillerért, de nem adtam el....

    hátha jancsi jobbat kihoz :))
  • horpeti
    #14186
    ő pill nézem
  • MadJani
    #14185
    A Dracul kesztyü, meg az Exile pala rw esélyt ad a life tap-ra, de lehet ugy is, hogy másodlagos fegyvernek beraksz egy wand-ot amin Life Tap töltet van, és mielött ütni mész leátkozod vele az ellen. A marrowalk csizmán is van Lifetap töltet.
  • horpeti
    #14184
    és melyik az a cucc, ami ad life tapet?

    és az hogy is működik?? bekapcsolod és kész? :)
  • horpeti
    #14183
    van málom, de nem kell torch.

    viszont rettenthetonek kell sorc torch, keresd meg.

    perpill asszem csak a pala combat 12 FHRes skillere van, de nemsokára úgyis pénzre váltjaa... szeirntem jó neki az ajánlatod.
  • horpeti
    #14182
    aha, megvan guillaume.


    nice cucc... asszem akkor be is szerzek 1et :P
  • MadJani
    #14181
    Smiter az a Life Tap miatt birja. 50% life stolen. Ha bejön a CB akkor egyböl Full a life, mert 600k élete van mind a 3 übernek (Player 1).
    Gulliname Face a sapi neve. Ha egy kicsit rosszul irtam akkor bocsi, emlékezetböl volt :)
  • Aspyrin
    #14180
    Hátöö smiterem még csak lvl 80 körül van, és per pillanat eléggé cucchiányos, de talán estére bevásárolhatok:P

    Közérdekű információ:van egy eladó sorc torchom, mal az ára tessék megkeresni ;-)
    *nyolckeres (délután 16h-tól kb.)

  • horpeti
    #14179
    én hétvégén tuti nem tudok, mert jönbnő.. de ma mehetünk :))
  • Aspyrin
    #14178
    Ha hétvégén nyomjátok csatlakoznék hozzátok hamerdinnel vagy smiterrel ;-)
  • horpeti
    #14177
    jah... akkor ha 3 percig üt vki, és kibírja a minionokkal, akkor azért az szép teljesítmény :))))

    8an biztos lesznek akkor rajta :P

    na de mind1, ki kell próbálni... majd vigyorival :D

    bár egyelőre nem vok úgy öltözve... akkor vennék 1 tiarát is nekem is meg mercnek is :P mercnek is van 40% crushing blowja meg nekem is most 30 :D de akkor kell olyan spéci sapkát venni, amiben van 35. azmelyik is?

    mondjuk igen fölös ezen lovagolnom, úgyis esélytelen :D
  • horpeti
    #14176
    és szerinted a köcsög lények blokkolják? :))

    nemtom... kicsit azért túl gyakori... 5ből 1 talál... 4et kiblokkol? van amikor meg ütök lényeket, és 15ből 1* leechel manát... de életet azt igen....
  • MadJani
    #14175
    Smiter csak a 3 fömuftit öli le. Utána felkapja a Torch-ot és vagy Save&Exit, vagy futás kifelé.
    Mefi jéglabdája szerintem kicsit bug-os. Nem a pajzs block-olja le, hanem néha valamiért nem talál.
    Akkor idéznek, ha látnak téged, de olyankor egyfolytában. Ha túl sokáig tart a gyilok, akkor nagyon sokan lesztek.
    CS-nek és a Fury-nak is a fizikai támadása blockolható, és leech csak fizikai sebzésböl jön.
  • horpeti
    #14174
    ko ko mal pajzsom még nincs meg, 1 ko hiányzik még (de a pajzs is szar, szóval nem rakom bele), de van 1 43allreses wardom :P

    max azt még be lehet izzítani :P
  • horpeti
    #14173
    hm, bennevagyok! :))

    Mindenképpen kell a tapasztalat!

    én szerintem partyban a smitter paláddal jobban járnánk (fanás?)

    fanával eléggé überbrutál tudok lenni:DDD
  • horpeti
    #14172
    Aha... akkor csak azt nem értem a smitter az hogy nyírja ki a körülötte levőket? az csak 1re tud koncentrálni...


    pl mefinek van az a ballja amit lő... az lepattan pajzsról (többi nem)


    Jah, értem, akkor griffon is kizárva.. akkor nem lehet megtörni. :)

    Nem csak akkor idéznek, ha a képernyőben vannak?
    Hát ez így elég kemény :P majd meghagyom akkor másnak... Charged strike oké, az tápos is, nekem 2 szinergiája táplálja.. (ugye jab és penetrate helyett azt raktam, így most szívok LI ellen :P) ... azzal Baal meg dio meg is lenne lassacskán, de Mefi sux, meg a teremtmények :D

    (apropó én azt vettem észre, ha charged strikekal ütök, kb. minden 3. ütésnél lop életet, és manát (vagy ritkábban)... ez miért van?? ennyire belaggol a játék? elvileg mindig találnia kéne... vagy nem?)
    Marha idegesítő, de főleg a mana... látom, hogy néha nyomja a manaleechet (életet gyakrabban látok), de hát...
    Fury meg szinte kivétel nélkül leechel, ahogy kell... (csak ha mellédobom akkor nem :P)

    Pedig tetszik a CS, de ha felbaxnak emiatt, akkor 1 enemyre is rádobok 10furyt :P


    köszi! :)
  • vigyori14
    #14171
    horpeti egyszer kipróbálhatnánk az überezét, mert még énse voltam, és már csak 2 dest key kell és meglessz a 3x3 keyset. ketten kisegíthetnénk egymást, van egy nekrom és egy smiter palánm. ha nemsikerül akor legálább láttuk h mien nehéz.
  • MadJani
    #14170
    Azt irtam, hogy skilleren kivül minden. Ergo skiller nem volt, de ha lett volna akkor az Javelin lett volna.

    Dió és Baal nem probléma, ha nincs a közelben Mefi. Mint ismeretes a Charged Strike a játék egyikk leggyorsabb Boss ölöje. Baal minionjait viszi a Fury is simán, de pl Dió venom lordjai mindenre immunok. Talán egy infy-s merc meg tudja szüntetni, de mivel nekem singleben nem voltak minionok igy erre nem tudom a választ.

    Convi-nál mint az összes többi auránál is mindig a hatótávolságon belüli legerössebb hat csak. Mefi Convi-ját talán még egy pala sem tudná überelni, igy az övé érvényes. Viszont kb csak akkor van hatással, ha képernyön belül van Mefi, mert kb annyi a hatótávja. Igy Baal-t és Diót, ha elviszed mefi mellöl akkor sima ügy mindkettő.

    A pajzs block-ja nem fog fel elementál támadást, ergo mefi ellen nem jó. Az elhajlások már inkább, de a kb. -50-es resek miatt nem sokat számit.

    A Griffon-on, vagy bármilyen cuccon levö -res Immunokra nem hat amig nem töröd meg az immunitást (nem viszed valamivel 100% alá). Infinity kizárva, mert Mefi melett a slvl12-es convi inaktivvá válik. Talán egy Lower Res töltetes wand, de szerintem az sem tudja megtörni.

    Attack Ratig: Mivel a mlvl 110 lent, igy nagyon sok kéne, hogy eltaláld. Ezért jó a Smiter, mert always hit-es és nem kell hozzá AR. A Crusing sikerességének elöfeltétele, hogy találat legyen. Jab sokat üt, de sokszor nem talál, és be is kell vele fejezni amikor már nincs számottevö CB. Ehhez viszont kicsi az elérhetö sebzés.

    Idézni folyamatosan idéz mind a 3, igy pikk-pakk tele lesz körülötted minden, ha nem sikerül kinyirni gyorsan.

    Ha felmész italért akkor kb kezdheted elölröl, mert olyan gyorsan regenerálódnak.

    Nagyjából ennyi :)
  • horpeti
    #14169
    ez micsoda, ésmiért is csít?
  • dokar
    #14168
    Hali,

    Tudom, hogy kicsit cheat a dolog, de Diablo Lightning Hose-t szeretnék használni.
    100% chance dolog, on attack pl:)
    segít vki?
  • horpeti
    #14167
    milyen skillereid voltak?

    javelin, vagy passzív?

    és milyen támadással írtottad őket?? :)
    Mondjuk az is sokat számít... :P
  • horpeti
    #14166
    gondolom 75%os blokkal azért lehet semlegesíteni Mefi támadásaiból nem??

    Vagy ő hogy támad??
    Mert 75%os blokkal lehet védeni ütését, meg néha az olyan ballját is.... persze a lighningot nem, de nem tudom mit varázsol... Persze ha blokkra alkalmat a pajzs Mefinél, akkor egyértelműen neked van igazad!! Amúgy meg 75%os blokk akár még jól is jöhet...

    én nem voltam, nem tudom mit varázsol... de pl sima Mefi engem 1-2* talált el max... Amikor meg leveszem a pajzsot, akkor meg jóval hamarabb találnak el..
  • horpeti
    #14165
    igen, épp a Sanctuaryt akarom összerakni :DD

    de lehet, hogy nem gamblezek, és majd 1 tutit veszek...


    Mad-jani: szal a convija miatt lesz szükség HELL +100% resre??
    vagy alapból ha bemész tristamba ez jön elő? És ezt mefi csinálja? (ergo másik 2nél még van is res...)
    Akkor az jobb lenne, mint gondoltam :)) Akkor "csak" Mefire van szükség nagy resre... pl. sajnos pont ez a csóka light immunis, ez igencsak elkeserítő egy amazon számára.. :((

    Amúgy Griffonnal levetted róla az immunt, vagy mi? Mert elvileg 110 rese van, akkor abból 15, maradt neki 95??? és nem volt immu?? Erre értetted, hogy meg sem bírtad karcolni? :)




    Azt nemtom, mekkora AR kell ahhoz, hogy átüsse az ember ezeket a lényeket?
    Kicsit nem vagyok képben etéren, mert Azt tudom, hogy pl. a 7-8000es AR, és a 3000es AR között kb. 10-12% különbség van chance to hit szempontjából... az meg úgy elég vicces, szal igencsak el se talánám Mefit... Aztán az meg gondolom luxus, hogy nem találom el csomószor... Mivel túl se fogom élni :P

    Amúgy mikor varázsolgat teremtményeket?? Miközben ütöm??? akkor nem hinném.. amíg odafutok hozzájuk, addig gyorsan nyomnak??? vagy amikor pl. felmegyek a TPn, mert elfogy összes piám? :))) (v. átöltözötök)

    Milyen resist kell igazán??
    Mefihez kell a lightning gondolom (egyéb?)
    dio ?? (fire/lightning?)
    bél ?? (szokásos fire, meg cold/lightning?)

    Többivel mi van? fizikai sebzéstől ne is féljek?? (ergo ne a damredre gyúrjak :P)


    Jancsi: odaadom skillert jó? Mert hétvégén úgyse leszek... bizniszeld el úgy, ahogy érzed, hogy jó áron adtad el... nem akarom, hogy pl. ír vevő, én meg pl. hétfőn este tudom csak odaadni neked... és akkor neked úgyis taliznod kell vele is stb stb, macerás... inkább odaadom.
    Úgyis bízom benned.. :) akkor meg mind1.
  • MadJani
    #14164
    Ha csak a res fontos, akkor többet érsz egy 4 sock 45 allres-es alapba rakot 4 Um vagy 4 PDia-val.

    Viszont Hammerdin többet bukik Zaka nélkül mint Shako nélkül.
  • Delac
    #14163
    Resist 4ever!!
    Szerintem még annyit lehet megpróbálni, hogy pajzsból kereseni egy 3 soc nagy def/ nagy resist félét, és bele sanctuary-t.
    Most egy aerin shildem van 43 resistel 3 socba. Csak a def ne lenne 26 :(
  • MadJani
    #14162
    Minden skiller-eken kivül. Griffon, CoH, Anni, Torch, Mara stb. Kb megkarcolni sem tudtam, Ö meg a Convija miatt pillanatok alatt fektetett. Ez Single volt ráadásul, ahol nem idéz-nek. BNet-en a rengeteg csonti meg csontimágus még némi extra e mellé.
    Alapból megvolt a Full res-em, de a convija minuszba vitte mindet.

    Eddig 2 fajta kari volt akivel meg tudtam csiálni egyedül. Természetesen a Smiter, bár Ö othhagyta a minionokat. A másik egy Hammerpala aki mefihez átöltözött
    Shako -> 85% Kira
    Enigma -> CoH

    Nekem a hammer jobban tetszett, mert üres volt Tristram mikor feljött :)
  • JancsiPapa
    #14161
    Nah indulhat a hc... ^^
    Haverom javazonnal, én hammerrel - durva lesz
  • JancsiPapa
    #14160
    flail v bármilyen low str req cuccba -> nem azzal ütsz
  • vigyori14
    #14159
    üdv. a black runaszot mindegy h mien mace osztályú fegyverben rakom ki? ja es delac én montecarlo acc ra üzentem de vmi piros hibaüzenetet irt ki.