26171
  • Rehom
    #25047
    thx működik :)
  • DarkSl4yer
    #25046
    Shift tart+katt a potira.
    Asszem így van ha jól emlékszem.
    3éve nem toltam
  • Rehom
    #25045
    valaki nem tudja véletlenül,hogy az invertoryból , az italokat hogyan lehet berakni az övedbe úgy,hogy ne az egérrel keljen húzogatni bele? mert úgy tudom,hogy valamelyik gombbal egyből belerakja
  • faze
    #25044
    Act I-ben próbáld
  • Fantusz
    #25043
    1 Wirt's leg + 1 Tome of Town Portal: Átjáró, amely a titkos tehenes pályára visz.

    Megjegyzés: ez csak a Rogue Camp-ben működik, és csak akkor, ha az utolsó Act utolsó küldetése a Quest Log szerint be van fejezve és csak addig működik, amíg nem voltál jelen a tehenes pályán olyankor, amikor valaki épp első alkalommal ölte meg a Cow King-et azzal a karijával.
  • skygt90
    #25042
    hali..valaki megtudná nekem mondani hogyan tudok bejutni arra a titkos tehenes pályára ? ha jól tudom kell hozzá wirts lába,,,és egy teleport kötet amit berakok a horadic kockába....de hiába teszem nem nyílik meg az átjáró se normál se nightmare fokozatit...valakinek valami ötlet ?
  • JancsiPapa
    #25041
    az esetek többségében 1 óráig tart, viszont addig ne próbálkozz

    ha jól tudom 25 játék / óra a limit

    bannt nem kaphatsz érte.
  • Tensor2
    #25040
    Hali!
    Valaki tudna nekem mesélni erről a közkedvelt szövegről=
    Your connection has been temporarily restricted blablabla.
    Annyit tudok akkor kapom ha túl sok szerverre lépek be rövid idő alatt , gyakran váltogatom őket...de azt hogy meddig tart. Tapasztalataim szerint elég változó.Meg ha pl olyan ügyes volnék hogy sorozatosan kapom ezeket akkor még bannt is kaphatok? Valaki meséljen erről pls:P
    Előre köszönöm!
  • eloim
    #25039
    jaja nálam működik rendesen :) Azt azért tudni kell a szinkronról, hogy nem teljes, így nem mindegyik npc szólal meg magyarul.
  • JancsiPapa
    #25038
    elvileg ha felülírod a szükséges mpqkat, akkor nem lehet más hang, mint a megadott :)
  • cucumber87
    #25037
    Sziasztok!

    Kiváncsi lettem a szinkronra, leszedtem innen

    Telepítem, felül is irja a szükséges file-okat de minden hang marad a régiben. Valami ötlet?
  • eloim
    #25036
    wow köszi :) a fene sem gondolta volna hogy így eldugják ezt az opciót...
  • JancsiPapa
    #25035
    http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=21032460&f=34

    itt megtalálod
  • miilann04
    #25034
    ha minden igaz auchanba lehet kapni 3ezerért a diablo2t. érdekesség hogy elvileg a d2 is 3ezer és a d2+lod pack is. ha vkit érdekel érdemes elmenni megnézni mert máshol általában 5-6 szokott lenni a kettő együtt.
  • eloim
    #25033
    meglepően gyorsan válaszolt a support, screenshotot kértek, amit elküldtem, kíváncsian várom mi lesz belőle...
  • Rundstedt17
    #25032
    netről vásárolni cd-keyt nem jó ötlet,valszinűleg többeknek is kiadták....
  • eloim
    #25031
    Sziasztok!

    Ismét lenne egy kérdésem,ezúttal viszont technikai jellegű... Épp most próbáltam belogolni, mikor is kiírta, hogy ezzel a CD kulccsal nem tudok csatlakozni a battle.netre, mert vki épp használja azt. Ez most annyit jelent hogy beszoptam, és szerezhetek új CD kulcsot, vagy van esetleg megoldás hogy ezt a problémát kiküszöböljem? (pár napja vettem a kulcsokat a getcdkey.com-ról, eddig nem volt vele probléma). Próbáltam regisztrálni a cd kulcsot blizzardnál de nem találtam meg, hogy hol lehet...
  • JancsiPapa
    #25030
    ha ő üti le a szörnyet, akkor összeadódik, ha legalább van rajta 1 mf, amennyiben nincs rajta, akkor 0 mffel számol
  • JohnnyG
    #25029
    a mercen lévő mf összeadódik az én mf-mel?érdemes sok mfet a mercre rakni?
  • Kewell
    #25028
    már 1 napja az unable to connect to battle.net hibaüzenet jön ki ha csatlakozni akarok, ha régebben ilyen volt általában fél óra után, visszaengedett, mitől lehet ez most?
  • JancsiPapa
    #25027
    igen
  • JohnnyG
    #25026
    esik monarch shield nightmare act 5-ön?
  • Delac
    #25025
    Hammer nem vesz lesz életet/manát.

    Abba szerintem semmit, de talán ha mégis akkor 3 eth, nyílván nagy runákat nem érdemes belepakolni. 3 eth -75% target def
  • Remalom18
    #25024
    Ha mondjuk egy fegyveren ott van hogy 7% életet vagy manát levesz ütéskor, az csak a fegyverre vonatkozik, vagy pl hammeres palanal a hammer skillje is le fog venni hp-t meg manat az ellensegtol? + Milyen runákat érdemes egy 3 socketes zöld macebe tenni?
  • miilann04
    #25023
    kösz
  • HammeRed
    #25022
    Másold fel a cd-n lévő mpq.kiterjesztésű fileokat a feltelepített diablo2 mappába és nem fogja kérni a cd-t többet...
  • miilann04
    #25021
    kösz szépen, akkor nálam van a gebasz, majd utánajárok. se ff se ie nem hozza be.
    másik, korábban volt vmi hivatalos nocd patch a játékhoz, asszem azt is onnan lehetett letölteni, így én most nem tudom szal vki tudna segíteni? :)
  • Rettenthető
    #25020
    Ami a banner-ban van Arreat Summit (az utolsó link) az nekem csont nélkül bejön.
  • JancsiPapa
    #25019
    75% allres, 75% block, többtízezer def, 4000+ life
  • Remalom18
    #25018
    Mitől van az hogy egy 90-es Baalon vagy bárhol (pala) alig megy le az élete? Valami cuccot visel a hammeres pala vagy tele van potionokkal? Vagy annyira fullos kari hogy alig sebeznek rajta?
  • Fantusz
    #25017
    Arreat Summit működik.
    Hun1.Rakanis - karakterbuildek, tippek, tanácsok - zárt ajtó
  • miilann04
    #25016
    ami a bannerban van arreat summit az megszűnt? mert innen a lap nem jeleníthető meg, blizzard oldaláról meg már el se tudok oda navigálni mint régen..
    ha valaki tud vmi alternatív oldalt ahol hasonlóan minden össze van szedve azt meg köszönném :)
  • sirdond
    #25015
    hidd el tudni fogod :D

    amúgy semmi sem undetectable, főleg nem egy public bot...
  • Remalom18
    #25014
    Köszi, és honnan tudom hogy 30 napra bannoltak? mit ír ki?
  • plu604
    #25013
    A blizzard anti cheat rendszere elég geci módon működik. Ha cheatet észlel, legyen az dupe program/bot/hack vagy akármi, megjelöli a cd kulcsodat, mint cheater. Szépen összegyűjti egy adatbázisban a cheaterek cd kulcsait, aztán olyan félévente egy blizz alkalmazott gondol egyet és rányom arra a gombra hogy "ban all". Így kb. ennyi. Jó, kicsit korrektebbek, ha először kapnak csaláson csak egy hónapra bannolnak, ha másodjára, örökre.
    Tehát, hogy a kérdésedre is válaszoljak, most még nem tudhatod le leszel-e bannolva. Az hogy a weboldalon egy botra azt írják hogy undetected, az még nem garancia.
  • Remalom18
    #25012
    Elég fura kérdés, de tegnap letöltöttem egy botot, kiváncsi voltam hogy működik. Hát egy fos volt. És aztán mondták nekem hogy bannolhatnak érte. Megnéztem honlapon azt írták undetected. SZóval az a kérdés hogy várhatok bannt vagy már bannoltak volna ha észre vették volna? kevesebb mint negyed órát próbálkoztam vele. Többet nem fogok ilyen szar 3rd party programokat használni, nem ér annyit az egész, itt aggódni.
  • JancsiPapa
    #25011
    csakis fehér / szürke dolgokba lehet tenni, magic és afelett nem működnek a rúnaszavak, valamint csak annyi socketesbe lehet beletenni, ahány socketes a rúnaszó.
    jó hely, hammernak ideális
  • JancsiPapa
    #25010
    http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=21032460&f=34
  • Remalom18
    #25009
    Sziasztok. 2 kérdésem lenne hozzátok.

    1.: Ha van egy 4 socketes body armor, abba lehet enigmát tenni( vagy egyáltalán érdemes-e egy sima kék 223 defes req 100 strengthes body armorba olyat tenni)?
    2.: The Pits jó MF hely, vagy időpazarlás?

    Válaszokat előre is köszönöm
  • Rundstedt17
    #25008
    Köszi:)!