26171
  • sirdond
    #25090
    attól függ milyen ama, de egy pont mindegyikre mehet
  • SolBadguy
    #25089
    Hy all ujra -.-" xD,amazon asszonysagnal magic es a passiv kepessegeken belul meikekre erdemes pontot rakni esetleg kimaxolni...:> ?


    Infokat koszonom szepen elore!

    \m/
  • Rundstedt17
    #25088
    a summoner 1.10-es óta megállíthatatlan nem hiszem hogy változtatnak rajta

    Amit nem bánok mert mindig is a csontik voltak a favoritok,előzőleg már normal után nehéz volt velük :(

    Viszont amit blizznél nem értek hogy a hasznos skillek miért válnak egyre jobbá,a haszontalanok meg miért szarabbá minden egyes patchel.

    pl fire golemre alapozott necro még 50-vhányas fire golemmel is max 1500 sebezne minden féle drága felszeréléssel.lol

    Vagy a mage skeletonok miért nem jók semmire.

    Illetve a dimishing return túlzó sok skillnél legalább lenne értelme vmilyen szinten többet nyomni néhányba de nem....

    pl summon resist ha 20-at nyomok bele kb +1%resist......
    ugyanúgy mintha 1-et nyomtam volna,cska -1%-al kevesebb.....
  • keysersoze
    #25087
    A dio2 legnagyobb hibája hogy minden patchban más és más a játék, ami eddig jó volt, az most szar. Jön egy új patch, ez a lista se ér semmit.
  • JancsiPapa
    #25086
    még mindig igénytelen szar
  • sirdond
    #25085
    ilyenkor gondolkozik el az ember,hogy csak szimplán hülye és ennyi az értelmiségi szintje,vagy direkt trollkodik?
  • plu604
    #25084
    megelégeltem, húzzál máshova reklámozni, enjoy your ban, boldog karácsonyt.
  • JancsiPapa
    #25082
    igénytelen.
  • sirdond
    #25081
    java és bow és ugyanolyan jó lehet,itemek meg olyanok amilyeneket tudsz szerezni
  • SolBadguy
    #25080
    mien tipusu amazont erdemes csinalni egyelore nemtudok donteni,help itemek mienek jok esetleg set itemek?



    Hail^^
  • sirdond
    #25079
    ok,hogy itt reklámozod még a szabályzat ellenére is, de azért nem kéne minden második postnak ennek lennie...
  • gamby
    #25076
    sziasztok! kis segítségre lenne szükségem!van nekem egy diablo2 ami 1.01 es verzióju.felpeccselem az 1.11 esre mert ahhoz van magyarosítás és ilyenkorr már nem hajlandó elindulni a játék.de ha felrakom az 1.13 as peccset akkor simán elindul csak akkor meg lefayg a menüben a magyarítás miatt.
    mi lehet a gond? előre is köszi!
  • Deathwww
    #25075
    Diablo Fan vagy ? Vagy csak szeretsz Gamelni?
    Szeretnél online játszani de, nem szeretnéd megvenni eredetibe?

    http://www.kyra-gs.tk/

    Ezen a Szerver honlapon mindent megtalálsz, hogy hogyan kapcsolódhatsz online!
    Új szerver, eredeti megjelenésben, hiba mentes!
    Napi 18 órás felügyelet!
    Bot és csalás nélkül!
    Ne hagyd ki!!!!!
    Mindenkit várunk szeretettel!

    Diablo II (.::Kyra::.) server
  • Deathwww
    #25074
    hello
  • Musztafa111
    #25073
    Hát Median XL móddal kapcs igazad van, de Eastern Sun-on Lodos alaptudással simán el lehet indulni...
  • Rundstedt17
    #25072
    Móddal játszani olyan mintha teljesen más játékkal játszana tehát nem dioval :D
  • Musztafa111
    #25071
    Talán játsz valamien módon...
  • Delac
    #25070
    Így van, sokkal jobb a pozitív hozzáállás mint az 5-s lottó hasonlat. :P Különben hogy húznánk ki épp ésszel a Diablo 3-ig.
  • Rundstedt17
    #25069
    Na még egy összehasonlítás kedvéért
    5-ös lottó nyerési esély:43.949.268
    Zod rúnát szerzel Hephastótól:15.360.900

    Végülis nem rossz 3 szor nagyobb esélyed van ZOD dropra mint az 5-ös lottó egy szelvényel.
  • Terence007
    #25068
    Most miért csapod be szegényt? Minden rúnára 50% esély van. Vagy eldobja vagy nem.
  • Rundstedt17
    #25067
    most nézem elszámoltam:
    15.360.900 a korrekt az elsőnél
  • Rundstedt17
    #25066
    még konkrétabban:
    Ha Hephastot 153609-szer megölöd valszinűleg meglesz a ZOD-od

    Dionál rosszabb a helyzet :(
    1:0.00000081
    1,234,568-szer kill után lesz meg a ZOD :D
  • Rundstedt17
    #25065
    singlében esélytelen

    bneten duppolva hozzájuthatsz mint bármi máshoz

    De ha elméletben gondolkozol:
    -Csak act V-ben a Hellben vagy esetleg Diablo és/vagy Hephasto droppolhatja

    jah és a drop esélye(ezt ki kerestem hogy lásd)
    1:0.00000651 xDD
  • SolBadguy
    #25064
    zod runakat vagy hasonlo magas szintu runakat hol lehet felkutatni?


    AWE
  • Rundstedt17
    #25063
    megtértem :D
  • nearo
    #25062
    Ez egy állat :D
  • faze
    #25061
    Csak türelem kérdése, lásd superdave.
  • sirdond
    #25060
    csak single playerben, ha jól tudom ott bármikor, nem kell előtte végigvinned
    és igen 1-8 tetszőlegesen használhatod
  • eloim
    #25059
    köszi a választ, most már értem :)

    ezt a players 8 parancsot bármikor meg lehet adni? vagy előtte végig kell vinni rendesen a gamet? illetve a 8 helyett 2-7-et is írhatok?
  • sirdond
    #25058
    nulla cuccal, vagy olyanokkat használva, amit út közben találsz, elég nagy kihívás,de nem lehetetlen
    nekem orb sorc-cal sikerült hc-ban hell act4-et kivégezni, de utána már képtelenség volt, aztán kicsit jobb cuccokban már ment baal is
    ami még jó szerintem: frenzy barb,bowama,trap/kicker hybrid

    a lényeg,hogy nem szabad csak a karakterre hagyatkozni,mivel a rád immunis mobokat úgy is a merc fogja megölni, ezért nem árt,ha van egy jó tankod
  • Rundstedt17
    #25057
    A players 8 parancs csak single playerre vonatkozik.A több játékost hivatott szimulálni azzal hogy ugyanúgy megemeli a szörnyek életerejét mintha csapatban lenne az ember.
    Vmi ilyesmi:
    +350% life
    +50% sebzés
    VISZONT
    +350% extra xp
    és sokkal jobb drop

    Persze hogy hell viable a barbár ha players 8-ot nem használod.
    Viszont singléban players 8 paranccsal kétlem,gear hiányában....

    Az én kérdésem olyan buildre vonatkozott amely képes hellen players 8-al szolózni.

    A summoneren és a blizz sorceressen kivül eddig ilyeneket nem nagyon találtam.
  • eloim
    #25056
    amit leírtál, azt kifejtenéd bővebben? régen diablóztam már, de ladderen most újra kezdtem, és most kerültem hell szint közelébe a barbárommal. Mit jelent a "Hell képes build /players 8 paranccsal"? Barbárral teljesíthető a hell szint vagy macerás? Bocs ha hülye kérdéseket teszek fel, de ezek szerint van még mit tanulnom :)
  • faze
    #25055
    Neked kell rá az utolsót csapni, ha a merced öli le és van rajta MF akkor az összeadódik a tiéddel.
  • Tensor2
    #25054
    Hali!
    Mf-el kapcsolatban kérdeznék.Mikor számít az mf-em?= ha én kreálom a szervert,ha én ölöm meg a bosst vagy ha én is megütöm a bosst de más öli le?Vagy elég ha csak beállok a game-ba és nézelődök?:) Valaki magyarázza el pls:P
  • Rundstedt17
    #25053
    főleg necroval kisérleteztem mert a summonerrel már annyit nyomtam reméltem van vmi életképes build a csontikon kivül de sajnos nem

    a poisonmancer gear nélkül életképtelennek bizonyult(és még geaarel sem bírt a p 8-ast max players 3)

    a bonemancert meg sem említeném már nightmarén nem volt elég a sebzése

    a dagger necro meg egy vicc.
  • Rundstedt17
    #25052
    jó de nem mindegy hogy mennyi energiát kell rááldozni.
    mert pl summoner szinte felszerelés nélkül és semmit sem csinálva hell viable(jó egy kicsit lassú)

    a blizz varázslónő ami még jó volt,gyorsabb szedi a bossot mint a summoner(de alulmarad mert kényelmetlenebb az összkép)

    Az alább említett light javazon,meg hammerdin jónak jó de már gear igényesek ami azért singlében luxus

    Kissé egysikú a játékmenet hogy minek próbálkozak más builddal mikor úgyis csak szívás a vége?
  • Rundstedt17
    #25051
    mondjuk jah nekem is a favorit a summoner
  • plu604
    #25050
    Ismerősöm fire ele druiddal vitte végig. Mindennel lehet, csak akarni kell :D
    (meg a jó gear ugye...)
  • nearo
    #25049
    Hát nemtom... marharég diabloztam már, és a komolyabban csak summonerrel játszottam.
    Esetleg még trapper asa meg smiter pala jó lehet.
  • Rundstedt17
    #25048
    1,Summoner
    2,Blizzard Sorc
    3,Lighting javazon
    4,Hammerdin
    Ezeken kivül még van Hell képes build /players 8 paranccsal?
    Kérdem mert én ezeken kivül más működőképest nem találtam?