26171
  • Noodlee
    #14558
    Na mi van?
    Nem lesz game?
  • JancsiPapa
    #14557
    Az én singer barbomon két wizardspike van =)
  • balvin
    #14556
    Hi, ti kiket szoktatok ölni, mikor mfeltek? Mennyi az ideális mf?
  • Noodlee
    #14555
    Senki nincs ingém?
  • Noodlee
    #14554
    Lenyomtam Act1.
    Lvl 12 vok.
  • horpeti
    #14553
    itthon vok. De azt hiszem most nem diozom, picit beleuntam... Talán később.
  • Nuki
    #14552
    fú de aktivak vagytok :DD
    szóval valaki tudna tanácsot adni, idézés szinten mi jönne jól a partinak? vagy egyáltalán idézzek-e valamit? :)
  • Rettenthető
    #14551
    végül is épp ráérek
  • horpeti
    #14550
    Amúgy nekem 1.10zel is volt ilyen, amikor pl. Baalrunnál nagyon gyorsan akartam kreálni, vagy nagyon gyorsan joinolni..... olyankor vmiért beragadok.

    Viszont azt vettem észre, hogy akkor ha egy full más játékba akarok konnektálni, akkor oda sikerül (mert nem vagyok benne), és akkor kimegy a lock arról a gémről is, amibe nem tudok bemenni..

    De ez ritka....

    Ha pl. az ember vár 1-2 mp-t a köv. joinnál, vagy kreánál, akkor ez nem lehet probléma.


    De természetesen más oka is lehet, pl. szar a szerver :P De ez amiről beszélek valszeg azért van, mert pillre megakad a server, és még nem logoutol ki rendesen az előzőből, és ugye 1*re nem lehet az ember 2 gémben.. :)
  • Delac
    #14549
    valaki ráér most játszani??
  • Rettenthető
    #14548
    1.10 alatt nem tapasztaltam ilyet soha, viszont 1.11 alatt nagyon vad.
    Volt elégszer mikor horpetivel is játszottunk és egyszerűen kivágott.
    De ez amikor egyedül játszom, akkor is előfordul elég gyakran.
    És korábban ilyen nekem soha nem volt.
    És az meg aztán, hogy se join-olni, se kreálni nem tudok, az manapság már szinte mindennapos. És ezt úgy, hogy előtte teljesen normálisan játszottam, szal nem ki-be-ki-be-ki, vagy ami mégrosszabb, simán fellépek a bnetre és nem enged semmit, na az a kedvencem.
  • horpeti
    #14547
    Szerintem is jó buli, amíg van lelkesedés. :)


    Én annyiban lógok ki a csapatból, hogy egyrészt nem leszek mindig, és akkor lemaradok, ill. nekem ez főkari, nem pedig egy direkt SG-s kari, szal egyértelműen az ellentéte is igaz...

    Viszont ha legközelebb indul hasonló, akkor természetesen funból én is valami egészen másat fogok csinálni.
    Meg amúgy is kicsit máshogy működik az agyam etéren... :)))
    Sajnos nem mindent élvezünk ugyanúgy... :)
  • Aspyrin
    #14546
    Nekem csak annyi volt az elképzelésem, hogy kezdjük el aztán hogy meddig jutunk majd kiderül, személy szerint örülnék ha egyáltalán nájtig eljutna a csapat.
  • mooo
    #14545
    Sok sikert hozzá Ezt majd hellen is így akarjátok?
  • horpeti
    #14544
    Jaja, szóval rush for items! :)
  • Aspyrin
    #14543
    Már értelek, csak nagyon lassú az agyam két kávé után :DDDDD Szóval mivel ez egy szűz játék nem szeretnénk elrontani az örömét a nem a játékon belül szerzett cuccokkal :)
  • Aspyrin
    #14542
    Hol?
  • Aspyrin
    #14541
    1.10 óta van ez a "biztonsági" módszer a botok kikerülése végett. A botok nem szívnak de mi igen :@
  • mooo
    #14540
    Már úgy értem,hogy másik karidtól cuccot átadni.Te írtad :O
  • Aspyrin
    #14539
    Miért ne lehetne cuccolni? :O
  • mooo
    #14538
    Mit nem érteni?
  • Noodlee
    #14537
    He??
    Annyira nem voltam gyors.
    Régebben nem volt ilyen!

    Lehet, hogy beszívtam valami sz@rt Dión keresztül??
  • Aspyrin
    #14536
    Ha túl gyorsan ki-be mászkálsz a játékokba kapsz egy pár perc pihenőt. Rosszabb esetben le is dob egy negyed órácskára.
  • Noodlee
    #14535
    Failed 2 Join Game!

    WTF??
  • Aspyrin
    #14534
    Hm? :O
  • Noodlee
    #14533
    Nem tom hogy mi van, de egy idő után minden partyban belaggolok, és kidob. Ha én kreálok akkor is :((
  • mooo
    #14532
    Én azt nem értem,hogy miért nem lehet cuccolni a karitoknak.Vagy hellen már más lesz a helyzet?
  • Rettenthető
    #14531
    Tűzhányó az agyad :-)
  • Aspyrin
    #14530
    sg / forum
    ugye milyen találékony vagyok?:)
  • Fest ricsi
    #14529
    aspyrin megyek én is majd hét óra körül irj egy privit pls a pályanévvel kapcsolatban
  • Noodlee
    #14528
    Összefutottam 2 noob Swe csókával...
  • horpeti
    #14527
    de van.. De nem lehet. :)


    kb. 4re leszek otthon...
  • Aspyrin
    #14526
    Lenne de dolgozom :/ Próbálj meg felzárkózni lvl 15-16 környékére és végezd ki act1-et. hogy minden klappoljon estére.
  • horpeti
    #14525
    köszi, egyértelmű! :)

    Akkor elvileg nem kell félni, dobhatom, ameddig csak azt nem mondja "need Java" :P


    1.10ben mintha nem így lett volna, mert haver mondta, hogy eldobta a Thunderstrokeját.... de aztán lehet én értettem félre.:)

    Ez így jó hír :))
    Bár ha belelendül az ember, akkor váltani kell Titánt :PPP Talán ennyit már nem is ér... Bár sima uppolthoz viszonyítva az etherial +40%os sebzéssel rendelkezik kb., ez igencsak odatesz a leechben. :)
    igazi elit fegyver egy Javazonnak... ennél jobb már nem is lehet. :)
  • Noodlee
    #14524
    Valakinek nincs kedve most egy kicsit jáccani?
  • horpeti
    #14523
    Amúgy nekem a tegnapi játékmenet nem kicsit rohanós volt.



    Mondjuk érthető :DDD

    De én ennél nyugisabbhoz vok szokva... :)
  • Rettenthető
    #14522
    Ill kifogyhat, de nem dobhatod el mindet
  • Rettenthető
    #14521
    A fehér és a nem replenish-s etheral kivételével egyik sem fogyhat ki.
    Ha már magic-s, és van rajta +1 ar, akkor már megmarad, de az utolsó úgy marad nálad, hogy azzal már harcolni nem tudsz. Ugyan az, mint mikor elkopik a kard...
  • horpeti
    #14520
    és akkor ütni se tudok vele már?

    tehát akkor elméletielg eldobja az utcsót is, de az üres tár ott marad.. :P


    Sima Javelinnél el is tűnik a kezemből???

    tehát csak replenishnél nem gáz???



    ki kéne próbálnom, de most nem vok otthon, az infó meg most érdekel :PPP

    na de majd kipróbálom vmi kommersz javelinnel, ha itt nem születik megoldás.



    Gondolkodom az eth. Titánon...

    Ha feluppolnám titánt +40% lenne a leechem, ha etherialt, akkor a mostanihoz képest +80%... :P

    Az igencsak jobbá tenné a karaktert, ez talán egy olyan dolog, amire érdemes áldozni, mert dupla leecht felrakni karira nehezebb...

    Amúgy a sima uppolás is +29% damage dobásra +39 ütésre (de ugye nem ütök, mert úgyse találom el :P)
  • Delac
    #14519
    (/f add noodlee) felvenni embereket friend listbe.
    (/f msg küldendő üzenet) igy tudsz velük beszélni
    (/f r noodlee) leadni valakit a friendlistából