26171
  • Rettenthető
    #14918
    Ehh, ilyen joah Countess runom még soha nem volt:

    Egy szellem főnök dobott az 5. szinten 1 SS-t, majd a Countess megajándékozott 1 Ist-tel. Ez túl nagy mák, érzem most lesz a ladder reset, mert minimum ekkora kibaszásnak kell most jönni, nehogy már jó legyen nekem :-)
  • horpeti
    #14917
    jah, oksa!

    Majd megnézem, mennyivel nagyobb erő kell az elit pajzsos kivonatához. :)


    oksa, 4 ist! :) Köszi!



    Én este 6 után leszek fenn, akkor mehet a trade.


    Jó angolozást! :)) Bad Boy... :P
  • JancsiPapa
    #14916
    Hát csak akkor kell az uppolás, ha smiteolni akarsz - elite pajzs smite dmgje sokkal nagyobb.
  • JancsiPapa
    #14915
    4 istért, ennyit írtál.
    Megvettem, most suliból írok, angol óráról , 2-3 körül leszek.
  • horpeti
    #14914
    Srácok, az uppolt zakának nem lesz sokkal nagyobb a defe nem?


    de a smite damagéje igen?

    vagy hogy is müxik ez? :)


    Sok helyen olvasom, hogy uppolt zakával rulZ a dió, bár én meg azt hallottam, xart se ér az uppolás.. de lehet smitenál igen? :)
  • horpeti
    #14913
    Hihi, mennyiért? :)

    köszi!! :)
  • Krezga
    #14912
    biztos hogy csak modban
  • Nuki
    #14911
    valszeg csak mod ^^
  • Ascyra
    #14910
    Sziasztok ismét! az Act 3 as hireling tuti hogy hellen frozen orbokat dobál! Lehet hogy THK mod ban csak :D már tényleg nem emlékszem :D
  • Dodo55
    #14909
    What's the Black Tower Key?
    This was a common question back in the D2 days, but we don't hear it much anymore. The Black Tower key can be seen in a screenshot here. It's a removed quest item that has no function in the game and can't be accessed on the realms, but can be hacked out and accessed in Open Battle.net. It was originally part of the Act Three quest, and you would have had to find it and then use it to unlock the entrance to the Durance of Hate. At some point Blizzard replaced that with the "Destroy the Compelling Orb" quest, but the key was left in the game code, unused. It was a popular thing to take screenshots of and claim it had some use in a secret quest or level, but it never did anything.
  • Rettenthető
    #14908
    Sztm Te modokkal játszottál és már nem tiszta, hogy mi van az origi dióban és mi van a modban; vagy egyrészt késő van, másrészt rég játszottál egyálalán...
    Az Act 3-s Hireling nem dobál sosem orbot...: Glacial Spike/Ice Blast/Frozen Armor -t varázsol.
  • Ascyra
    #14907
    Nemtom hogy ez most hogy működik de anno nálunk voltak különböző "run" ok meg egyéb, ha nem neten nyomod akkor is 1xerű mivel a barbár az 1 ik legerősebb kari.És normalon mindenkivel könnyen kinyírható Diabló. Ha nincs más akkor vegyél lightning resistes cumókat nagy armomrt meg 1 mégnagyobb baltát:D(és 3. falutól esik normalon a full rejuvanation vagy mi a franc ha 1 pontot raktál a find potionra akkor is, meg csinálni is lehet. Ha parázol ilyenekkel menny le.)Remélem nem írtam hülyeséget rég Dióztam már :D
    ( Ú gy emlékszem a 3. faluban vett coldos srácnak is jó hasznát vettem, főleg mikor már freezing orbot nyomkod a mobokra)
  • Krezga
    #14906
    Hát ilyenről még nem hallottam
  • Ascyra
    #14905
    Sziasztok!
    Hallottam 1 érdekes dolgot és szeretném tudni, hogy igaz-e?
    Elméletben csak sima D2 ben mukszik de nemtom.
    Az a lényeg, hogy mikor a Dark Wonderer elteleportál akkor jönnek mobok. Na ha ott meghalsz 2x er akkor ha felveszed a cuccaidat akkor nálad kellene hogy legyen az a bizonyos Black tower key. És ha ezt vissza viszed akkor a Countessznél 1 újabb szint nyílík.
    Van olyan interneten is játszható mod amiben kicsit átalakítva működik, de teljesen máshova kell menni és a shadow lands re nyit kaput ahol a Standard of heroes-t és az Enigmat lehet megszerezni. Lécci válaszoljatok!
  • JancsiPapa
    #14904
    igen.
  • Nuki
    #14903
    gondolom képesség, amúgy egy socketes tárgyba Larzukkal nem lehet még+ socketedet vinni, minden tárgyat csak 1x lehet odaadni neki, ugye többiek?
  • zachi
    #14902
    nekem kiírta babrálgattam kicsit a tűzfallal és jó lett (de lehet hogy csak várni kell)
  • noctlown
    #14901
    bocs, mi az a fissure?
  • Delac
    #14900
    Ez a phenős taktika müködik. Annó régen és is egy 4 s szintű fissure-l nyirtam ki. 2 tele townportal könyv fogyott el mire meghalt. :D

    2. kérdésre a válasz sajnos nem. Érthető okokból kifolyólag, hisz így túl egyszerű lenne.
  • noctlown
    #14899
    Üdv.

    Normalon, Diablo ellen tudtok valami jó taktikát, barbárral? Haver druidával nyomta le, de úgy, hogy odament, ütött bele párat, elment, ütött bele párat elment (mikor elment, akkor pihent, feltöltötte magát, stb), ami szerintem kissé bajos, ennyire erősre csinálták volna?

    Második kérdés: bneten többször is meglehet csinálni azt az akt 5-ös küldetést, amely ajándéka egy tárgy foglalatosítása? mert ez tök jó lenne, egy csomo foglalat lehetne egy tárgyon
  • JancsiPapa
    #14898
    Horpeti megvan a coh. =)
    83% ed dusk, kurvára jó!
  • Nuki
    #14897
    nekem sosem írta ki, amúgy nem engedéjezek ált semmit :Ð
  • Hrisskar
    #14896
    Szerintem ez egy hibrid. Át menet a Dungeon Siege 2 és a Diablo II között.
  • metlogen
    #14895
    Hi

    Tölthető a TITAN QUEST demo!!!! Detto Diablo,még a billentyű beállítások is.
    A Grafika egyszerűen gyönyörű, váltakozó nappalok-éjszakák, az ellenség úgy esik össze mintha igazi lenne ...stb, több ezer felszerelés...multiplayer..... Diablo kedvelőknek kihagyhatatlan!!!
















    bocs a nagy képekért
  • Delac
    #14894
    Akkor ott a registry van elcsesződve emberesen. Megoldást nem tudok rá mondani, sajna nem vagyok ilyan window agyturkász. (inkább szerencsére:D)
    Egy full reinstall windoznak sztem megoldja a problémát.
  • Delac
    #14893
    ehh, ez mennyire fix?? Csak gyűrűnél van az énfajta számolásom?
    Ha igen, akkor felaksztom blizzardot :( Na majd kipróbálom valami itemen.

    Egyébként meg a charm-k is engem igazolnak. Azoknál is bevállt a statisztikám. Merem remélni most az egyszer te tévedsz :)
  • JancsiPapa
    #14892
    Jewelt írtam, nem gyűrűt.
  • McFrost
    #14891
    van sima is + LOD is
    ha beírok vmi nevet kéri a play cdt áll jelleggel , ha nem írok be nevet akkor nevet kér
  • horpeti
    #14890
    Nah, elméletben már le is győztem az übereket, meg mindenkit szarrávertem :DDD

    Gyakorlatban meg eltépek, aztán talán hétfőn el kezdek egy paladint, de még ez is igencsak kérdéses. Lolz... De elméletben már jó vok, és tökre élvezem :PP

    Csak a sok órát játszani, na az... az kaki:P

    Na jó hétvégét, jó játékot! :)
  • Delac
    #14889
    "AZ ön készülékében van a hiba." Nem tom mi lehet a baj.
    Sima dio2, vagy a kiegészítő (LoD) ??
  • horpeti
    #14888
    már tudom a választ, ne válaszoljatok véletlenül se :P
  • McFrost
    #14887
    nem , de már 5x feltettem, de most nem megy
  • horpeti
    #14886
    a kérdésem úgy szólt lejjebb, hogy ha blokkolnak akkor a 2 frames Block érvényes, ha ütnek akkor az 5 frames hit recovery isnt it? :)

    Vagy mind2 esetben számít a hit recovery??

    szvsz úgy lenne logikus... és persze mivel a blokk ráta gyorsabb (2frame vs 5 frame), így ha blokkol az ember, akkor jóval hamarabb jön helyre....

    mondjuk majd kipróbálom élesben is.... :)

    Aztán úgy szemmel is látható.

    Jó nagy táp a holy shield :))
  • Delac
    #14885
    ki van próbálva :P

    Egy 8 min dmg gyűrű +200 végső statnál. (c betű).
  • horpeti
    #14884
    nem mondod?


    én úgy tudtam, hogy a +ED jewel meg bármi +EDt ad a fegyóhoz, szal pl. a fegyó 250%os EDjéhez adódnak, szal lesz 275.

    like duress... szvsz ugyanúgy müxik a jewel is...

    szal ...


    de lehet a jewel ED külön műfaj, bár úgy igencsak táp lenne, ha a kész sebzést növelné 15%kal :PP
  • horpeti
    #14883
    :DD


    Aspy:

    Ha nem válik be a fanás íj, meg a dream, vegyél egy ACT1es rouge mercet, és rakd rá. mekkora flash, hogy fana aurát kapsz...

    Elég nagy flash lenne a Javazonnak pl :DDD

    De mondjuk egy Barbnak se kutya :PP
  • JancsiPapa
    #14882
    a jewelek max dmgje a fegyver VÉGSŐ sebzéséhez adódnak sry
  • JancsiPapa
    #14881
    fbr nagy szar, ne is foglalkozz vele...
  • horpeti
    #14880
    jah, majd kipróbálom :)

    Csak túl kell élnem azt, hogy legyen hullatömeg... :P
  • Delac
    #14879
    Másold fel az összes MPQ-t a play cd-ről, ami még nincs fent a vinyón. Ha jól emlékszem a music lesz az, bár nem biztos. Mondjuk ennek ellenére is mennie kéne, alapból.

    Hülye lesz a kérdés, de 'must try' kategória. Eredeti a cd?