26171
  • steeldriver
    #25130
    Üdv.

    -Crushing Blow vagyis a CB az adott százaléknyi eséllyel 3/4-eli az ellenség aktuális hp-ját (playerek esetén csak 1/10 hp-t vesz le, bossoknál 1/8-ot )

    -Nem hat, csak a csicsó fire damjára

    -Talán érdemes craftolni, viszont elég macerás tud lenni mert egy itemre nagyon sok féle haszontalan affix kerülhet, mire összejön egy használható cucc

    szerintem amivel érdemes próbálkozni: Hp Gloves (knockback), Blood Gloves (5-10% CB), Blood Ring, Caster Amulet (5-10% Fcr)

    A tárgyra csak adott szintű tulajdonságok kerülhetnek az affix listából ( http://classic.battle.net/diablo2exp/items/magic/ )

    A tárgyra kerülő lehetséges tulajdonságokat legfőképp a player szintje és a szörny szörny szintje határozza meg fele-fele arányban

    Hogy egy 2 class skilles amu jöjjön ki sok resisttel, fcr-el: pl +2 to Necromancer Skill Levels - Amulets(90), ahhoz kell egy jó playerszint (92) és egy area 85-ös területen levő Unique/Champion stb szörnytől esett item (88)

    itt jön be a felezési arány:
    (88/2)+(92/2)=90 ->ami már jó, mert ilyen szinten kerülhet rá az említett +két classkill (csak ezekről tudok nyilatkozni, mással még nem nagyon próbálkoztam)
  • Zan
    #25129
    Sziasztok!

    Valaki meg tudja nekem mondani a kovetkezo par kerdesemre a valaszt?:

    1.Mit jelent pontosan a Crushing Blow kifejezes a jatekban es pontosan hogyan mukodik?Azt tudom,hogy smitternel alap.

    2.Ha csicsora felrakok mondjuk egy Obediencet,abbol a -25% enemy fire resist ram is vonatkozik?

    3.Hogy is van ez a craftolos dolog?Erdemes-e?Az arreaton olvastam a leirast,de tul bonyolult volt szamomra az angol szoveg...!Nagyjabol ertettem,de anyira azert nem vagom!

    Udv
  • Delac
    #25128
    norm/night/hell-n ha megcsinálod akkor azzal 3x tudod resetelni.

    Sok fajta build van, a leggyakoribbakat már mondták.

    Whirlwind: 20 ww skillre, 20 fegyver tipus mastery, 20 battle orders, pár pontot érdemes rakni iron skinre, és natural resistance-re, illetve 1 pont feltétlen a berserkre fizikai immun ellen

    Frenzy: 20 frenzy 20 fegyver mastery, 20 battle orders, 1-1-1 iron skin, natural resi, berserk,. Talán a frenzy synergyre is érdemes rakni, double swingre, amig frenzyt el nem éred tudj mivel harcolni.

    str, ammenyi kell ruhához, dex 150 körül bőven elég magas szinten is, többi vita, energyire nem kell, ha szerzel steal mana cuccokat.
  • levikeeee
    #25127
    ja és még egy kéréds hol tudom resetelni a statjaimat? zt tudom hogy első actba a csajnál azt még nemis használtam el mert félek hgoy csak egyszer lehet és nem korlátlan?!
  • levikeeee
    #25126
    nem nyomom online mivel nem indul nekem a rendes szerver...azért köszi a helpet. amugy statokat mire kell nyomni, str es vit ugye?
  • EnxTheOne
    #25125
    Egyébként normalon, nmen tudok segiteni ha kell.
    chatbe ir be:

    /f add *LordDie
  • EnxTheOne
    #25124
    attack rating= mennyi esély hogy eltalálod az ellenséget. Sok kell belöle, csak akkor nem kell ha a fegyveredek van "ignore target defense-e".

    A leggyakoribb barbár a whirwindes, majd a frenzy
    Googleba: d2 barb build

    ha nem is tudsz angolul, akkor is felvannak sorolva a szükséges skillek.
  • levikeeee
    #25123
    Esetleg ha tudnátok nekem még tippeket adni hogy barbárnak melyik skilleket huzzam annakis örülnék. vagy hogy pl milyen fegyverre gyúrjak :)
  • levikeeee
    #25122
    Sziasztok, Lenne két kérdésem megkérlek aki tud segíteni az adjon pár tippet. (Barbarian vagyok)

    Mire jó az Atack Rating? rengeteg itemem van ilyen csak foglalja a helyet vagy éris valamit ha sok atack ratingem van?
    Milyen charmokat tartsak inkább magamnál barbárként? elég sok hülyeség van és uncsi minden 2 percbe teleportálni a városba.

    Köszi előre is, üdv
  • Zan
    #25121
    Sziasztok!

    Erdeklodnek,hogy valaki itt kozuletek jatszik -e a 6net, vagy a kani szerveren?Ha igen,elmondanatok,hogy a 6net szerverre miert nem tudok regisztralni?!Az oldalon nem mukodik a regisztalo-redszer;egyszer ezt,egyszer azt ir ki;nem ertem.Van,amikor be sem hozza az oldalt!
    A kanit sikerult megcsinalnom,de ott meg ma d.u. egy lelek sem volt fent...egyaltalan jatszik meg ottt valaki?
  • EnxTheOne
    #25120
    "Jobb késöbb mint soha." :D
  • sirdond
    #25119
    csak egy pár évet késtél ezzel
  • EnxTheOne
    #25118
    duel me. :D
  • Arthi
    #25117
    Köszöntem!
  • faze
    #25116
    PlugY?
  • Arthi
    #25115
    SP módban nem lehet übert nyitni? Illetve lanban? Mert nagy nehezen megszereztem a kulcsokat és cseszik portalt nyitni :/ Valami 5let?
  • sirdond
    #25114
    unsocketelni tudod a tárgyat, de a gemeket/rúnákat nem kapod vissza belőle
    a recept pedig: 1 Hel Rune + Scroll of Town Portal + Any Socketed Item
  • Antoska94
    #25113
    Hy nekem olyan kérdésem lenne hogy ki lehet e bármien tárgybol szedni a köveket és ha igen hogy???
    sos válszt szeretnék pls köcce3
  • Imremagdi
    #25112
    Régen (évekkl ezelőtt) SBLIVE kártyával hátsó hangszoróból szólt az eső hang

    Most meg sima stereoba.

    X-FI elite pro, windows 7.
    2 environment effect be van kapcsolva, ehhez persze beállítottam Creative ALchemy. Enélkül nem is aktív ez a menüpont
    1.12 verzió.

    Ezen nem lehet segíteni? Ennyit lehet kihozni belőle?
    kösz
  • JancsiPapa
    #25111
    ezek kik voltak? csak érdeklődöm
  • SolBadguy
    #25110
    B.U.E.K nektek \m/



  • sirdond
    #25109
    végleges
  • Arthi
    #25108
    Király... :/ És ez időtartalmas ban vagy végleges?
  • sirdond
    #25107
    több mint valószínű, hogy hack miatt zárolták
    szóval, ha nem te voltál, akkor az akinek kölcsönadtad
  • Arthi
    #25106
    Ám legyen.
    http://img513.imageshack.us/img513/2483/screenshot001hc.jpg
  • sirdond
    #25105
    egy képet linkelj már,hogy mégis mi a probléma, mert így nagyon zavaros nekem
  • Arthi
    #25104
    Ez elég valószínűtlen mert eredeti a D2 meg az Expansion is.
  • eloim
    #25103
    ez azért van, mert gondolom a kódot nem a blizzardtól vetted, hanem vmelyik nem hivatalos oldaltól. Én is így jártam, de felvettem a kapscolatot azzal az oldallal, ahonnan vettem, és kértem hogy javítsák a hibájukat. Kértek screenshotot arról, hogy "disabled" a kulcs és ennyi. Utána még 3-szor kaptam olyan kulcsot, amire nem volt jó, mígnem az utolsóval már nem volt gond.
  • Arthi
    #25102
    Jah és még annyi, hogy csak az Európa szervernél van ez... Ha szervert váltok nem szívózik.
  • Arthi
    #25101
    Semmi. Rányomok hogy csatlakozzon Battlenet-re, csekkolja a verziót és ezt dobja ki. :/ Valami ötlet?
  • sirdond
    #25100
    általában kiír egy hibakódot is
  • Ic3 m4n
    #25099
    nektek jo a kani? :D
  • Arthi
    #25098
    The CD key that you installed with has been disabled. Please contact blizzard entertainment technical support for further assistance.

    Az angol tudásom elég szegényes de ebből sztem nem derül ki, csak annyi hogy kikapcsolták és vegyem fel a kapcsolatot. Na de ahhoz már kevés vagyok.
  • sirdond
    #25097
    esetleg,ha leírnád,hogy mit ír ki,talán tudnánk is segíteni

    de egyébként, csak úgy nem szoktak bannolni
  • Arthi
    #25096

    Szevasztok! Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy miért blokkolhatták a CD-Key-em? Illetve ez a blokk végleges vagy itt is úgy működik mint az átlag online játékoknál, hogy bizonyos ideig tart?
  • Rollee
    #25095
    Jaja penetrationre gondoltam, valóban az lenne :D
    Nem online játszok, de ha fogok megfogadom a tanácsod, kösz a segítségeteket!
  • plu604
    #25094
    úgy érted a penetration skillel?
    nem. túl táp lenne. 5x átmenne a szörnyön és vége is van.
  • Broafka
    #25093
    a középső oszlop a fontos lényegében. Mindegyik kikerülési vacakra (dodge, avoid, stb) 1-1 pontot. meg még 1 pont mehet az elso oszlop elsojere (sajnos nevét nem tudom) A többit a cuccok felhúzzák, már ha online játszol., ha nem akkor kicsit más az elosztás
  • Rollee
    #25092
    Sziasztok. 1.13-ra patchelt diabloban singleben a guided arrowt nem lehet átlőni a szörnyeken?
  • SolBadguy
    #25091
    bow