26171
  • cickány1
    #14998
    hello mindenkinek egy kérdésem lenne: 1.07-es diablóm van és akkor feltehetem az 1.09-es patchet vagy kell a az 1.08-as?
  • horpeti
    #14997
    tedd azt, de látni nem fogod a listában. De joinolni minden további nélkül tudsz.
    meg csinálni is.
  • Dodo55
    #14996
    Amióta megcsináltam normalon a játékot, azóta csak nightmare játékok vannak a join game listájában. Én viszont szeretnék normal játékokhoz is joinolni.
  • horpeti
    #14995
    Valakinek Heaven's Light van eladó? :)
  • horpeti
    #14994
    Most néztem vazeg, 6 frames Smiteolás 4 ütés / másodperc. lolZ :)

    Az igencsak durva :P

    De valszeg a bnet nincs annyira jó formában, hogy kezelni tudja, tuti lekésik egy csomóról.. :)
  • horpeti
    #14993
    az köszi nem kell, nekem is 181es :)

    vmi közel fullos kell :)
  • JancsiPapa
    #14992
    hát az magától nem megy fel :/
    ezért egy andariel's visage kéne rá vagy duriel páncél...
  • vigyori14
    #14991
    van olyan act 2 es def aurás segitő amelyiknek 210 strenght je van? vagy tudtok mondani más segitőt akinek jo még az insight runaszo, és van 210 str je?
  • vigyori14
    #14990
    186 ed van rajta
  • JancsiPapa
    #14989
    hcn van csak 179 ed % :)
  • vigyori14
    #14988
    üdv. ha skulders ire-re gondolsz nekem van elado, de azt nemtom menyi az ed pill és megnézem.
  • horpeti
    #14987
    Hm, asszem találnom kell egy 195-200 EDs etherial Skulldert.

    Valszeg annak örülne legjobban a palám. :P

    De ist-et biztos nem fizetek érte, max. ha nagyon jól megy a bolt.

    Enigmánál olcsóbb mindenesetre. :P
  • horpeti
    #14986
    najó, ráfizetek egy lemet is! :))
  • horpeti
    #14985
    Vki nem cserél velem Skulldert? :)

    Nekem olyan 195-200as EDjű kellene. A mostanim eléggé ratyi :P

    Ráfizetek pár Pgt... :D
  • horpeti
    #14984
    Hogy essen is valami... attól függetlenül, h. beledöglök :P

  • horpeti
    #14983
    :))

    Hát smiterrel nekem se lenne, ezért csináltam Hammerpalát, némi csapatszellemmel megáldva (Salvation :P)

    Amúgy a torcholásból se lehetne tök jól megélni valszeg, mert ugye pénzbe kerül, hogy le is mehess, aztán nem is biztos megtérül... ha meg runolgatsz a kulcsokért, akkor már inkább HF kari :P

    Jah, lehet kéne pár HF kari :D Anno nagyon kellett az a mal , és pul, amit dobott... az adta meg a lökést :P


    No de mind1... :) Max. eladom COHot... bár nem szívesen, jól jön az... Igaz valszeg csak Überezéskor fogom felvenni, minden más esetben Skullder lesz rajtam. :)
  • Aspyrin
    #14982
    Hr=4 Ist.
  • Aspyrin
    #14981
    Most nincs időm/kedvem a smiterrel vacakolni, róla kaptad meg a zakát is. Teljes erőbedobással a frenzy babám fogom tolni, igaz úgy néz ki csak holnaptól.
  • sz4bolcs
    #14980
    illetve hány ist most egy hr ?
  • sz4bolcs
    #14979
    Srácok: kinek mennyi most az össz vagyona? És ladderben játszotok, vagy non-ladder-ben?
  • horpeti
    #14978
    Nekem kell majd még 1 2 socketes Heaven's light :)

    Majd idővel... :)

    Amúgy ha játszanék normálisan, akkor esnének is a cuccok, de ahhoz nem fűlik a fogam. :P Egyelőre... Most a palafejlesztéssel ment el az idő, ha az befejeződik, akkor lehet tárgyat is keresni.
  • horpeti
    #14977
    nekem bőven elég, hogy azt mondod, hogy láttad, hogy nem regenerálódott, nincs több kérdésem. :)


    Amúgy nem a smiteredről adtad oda a gore ridert, és a guilledet?? :(
  • horpeti
    #14976
    Ma megcsinálom hell HFet, remélem jó rúna esik...
    igazán más reményem perpill nincs :P

    És ez elég gáz... :(

    A legnagyobb gáz, hogy ugye most nem is írtom Baalt se, hanem fejlesztettem palát..

    Meg mondjuk hammipalával lassabb lesz jóval a Baalrun is, mint Amával... Szal ebből a szempontból nem túl jó. :) De hát ez így van, Ama önfejű, de írt, pala viszont jó kis csapatjátékos, de lassabban pusztítom ki a dolgokat...

    Na de majd ha felfejlesztem a csávót, akkor remélhetőleg megint bemákolok 1 skillert, vagy egy Griffont :P
  • Aspyrin
    #14975
    Ne már, mondom hogy használom.. Ha nekem nem hiszel kérdezd meg Delacot, Lilithnél pl. rohadt jó volt, hogy nem regenerálódott, pedig ő is azt hitte, hogy nem hat rá :)
  • sz4bolcs
    #14974
    Dióbél :)) Ezen halálraröhögtem magam. :D
  • horpeti
    #14973
    én azt értem, de fórumon kb. 5 gyerek írta, hogy müxik, másik 5, hogy nem :))

    másik 5 hogy csak lassít az übereken!


    Kinek higgyek?
    Tesztelted már? :)))) Lehet le kéne... :P


    Amúgy persze vágom, h. táp... ha müxik :)
  • Aspyrin
    #14972
    Prevent monster heal= nem tud gyógyulni.
    Rohadt hasznos dolog pl. a kedvenc übereidnél, smiterem egyik kedvenc ékszere ;-)
  • horpeti
    #14971
    A prevent monster healt azt próbáltátok?

    Tényleg lassabb a regenjük a genyáknak? :P

    Van aki azt írja nem hat rá, van aki meg azt hogy igen. :P
  • horpeti
    #14970
    hája.

    Szal nemtom még. :P

    Ha lvl9es Sanccal számolok:

    Az 8.6 yard.


    Ez nemtom elég-e, szerintem nem nagyon. :)

    Pedig elméletben faja lenne. :))))

    Mondjuk egy ráspecializálódott smiterrel sima ügy ez is, meg minden is... De akkor még ilyenekre se lenne szükség. :)
  • MadJani
    #14969
    A Rest in Peace müxik sorcnál is. Baalrunba pl. érdemes vinni, hogy a 2. csapat ne élessze újra a Dollokat, Soulokat.
  • Lazarus
    #14968
    szóval nem :(
  • JancsiPapa
    #14967
    13-14 yard az...lvl 16-18 aura ^^
  • horpeti
    #14966
    ja értem :)

    Sanctuary aura speciel jól jön azok ellen. :D

    kipróbáltam, hát az 5 yard az nem sok, amúgy nem rossz ez aknockback effect, no meg jó nagyot lehet rájuk ütni (pl. csicskának)

    9-10 yard talán már kielégítő is lenne... mindenesetre ebbe nem invesztálok egyelőre pontot :)

    Főleg, mert hammernak is van +150%os bonusza az undeadre.. mondjuk nemtom az mihez adódik a simához, vagy a fulloshoz. :)) valszeg a simához, akkor meg azért nem annyira brutál... hiszen 2 szinergia + 2* 280%...
  • Delac
    #14965
    Chaos Sanctuary. act4 dio előtti rész. Riverről mész be. Kapu felirattal: Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménységgel :)
  • horpeti
    #14964
    mi az a CS?
  • JancsiPapa
    #14963
    Mágus enyhén szólva SZAR.
    Egyetlen kari használja, a cs hammerdin.
    Rárak egy eth shakot+spiritet és egy lawbringert, s mivel cs-ben majdnem mki undead, nem olyan aktívak tőle :D
  • Aspyrin
    #14962
    Majdnem.
  • horpeti
    #14961
    attól függ mi az a majdnem?
  • Lazarus
    #14960
    Tudom núb kérdés, de fel lehet valahogy menni bénetre majdnem eredetivel?
  • Dodo55
    #14959
    LOOOL megy a tv, és hirtelen hallom az ACT II-es úrnák összetörési hangját, odanázek a tvre, és látom, hogy egy ember valami szobrokat tör össze benne.