26171
  • Aspyrin
    #15118
    Türelem, majd otthon megnézed
  • horpeti
    #15117
    A VIP regisztrációd 7 napon belül lejár!


    Nédda.

    :)
  • horpeti
    #15116
    pff :P

    Azért szerettem volna most látni pár dolgot. na mind1, ha nem külditek, akkor úgyse lesz :)
  • Delac
    #15115
    Ez esetben krealsz egy sorcit, és ott meglátod.
    Máskülönben. passz
  • horpeti
    #15114
    Köszi! :)

    figyu, nem jön be melóban.

    Nekem nem kell semmit kalkulálni, nekem csak az a 3 oldal kell :P

    rámenni, save as, 3 dolgot csomagolni, elküldeni :P

    És boldog leszek! :DDD (Diabloban)

    Na mind1 amúgy. :PP Többet nem könyörgök. :DD
  • Delac
    #15113
    http://diablo2.ingame.de/spiel/skills/calc/index.php?lang=en

    próbáld ezt
  • horpeti
    #15112
    pls infót :P

    Freeee .:D

    Hun-1 .. :D
  • horpeti
    #15111
    Bár majd még meglátom. De szerintem egy totál univerzális sorcot akarok, az pedig a FO és a Ball...

    FO és Lightingot még nem próbáltam, de annyira nem is vonz.

    A fireball nagyon tetszik. :D

    Meg az orb is. Hasonlók, célozni kell mindkettővel.

    Persze Blizzel meg behal mindenki. :DD De mind1... :)
    Orbbal nincs olyan, hogy szegény 1. szintű srácra ráfutnak huzi közben, mert elszaladnak a Blizz alatt :PPPP Viszont igencsak kisebb a hatótávolsága az ORBnak, sokkal közelebb kell merészkedni.

    Szvsz az ORBos a bátrabb :P

    Mondjuk nem izgat, defes csicskám lesz, no meg ott lesz a coldos armor is a sorcon. nem lesz gond. :D
  • horpeti
    #15110
    nem képletet kértem, hanem a sorc infót arreatról :PP

    De köszi!

    De a másiknak is nagyon örülnék. :))))


    Bátorság ide vagy oda, én a FO + Ball kombót csipáztam anno is a legjobban, és most is azon gondolkodom.

    Volt Blizz sorcom is, FO sorcom is. A FOt sokkal jobban élveztem, mint a Blizzest, és szvsz szinte ugyanúgy írtottam vele, tetszett hogy célozni kell a labdával, stb.

    Meg szeretek mindenkit írtani, összes Areat, stb stb... Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy a csicska le bírja nyírni a cold immut, tutira bírja. De én szeretem érezni a powert mindenki ellen... Elég ha a merc azzal törődik, hogy megvéd. :D

    Egyébként nyilvánvalóan a Blizzes az durvábban írt, de nekem a FObbal sem volt anno soha semmi gondom...

    És persze én választom ki, hogy kit akarok megölni. :) Sorccal pláne.. szal nem is muszáj a cold immut se blizzel... nekem jobban tetszett az orb, mert tetszett, hogy kell vele célozni. :)

    És persze azzal fizet az ember, hogy sokkal közelebb kell menni, sokkal sebezhetőbb, több adrenalin...
    De így nincs az a hely, amit nem tudok leírtani könnyen...

    És én nem éreztem, hogy nagyon gyengébb lett volna az orb.

    Az a labda, ami nem pattan szét az nemtom, de hihetetlenül hatékonyan írtott le mindenkit. :)

    Igaz, lehet kell 1-2 is csávóba a vége felé, Blizzből meg ugye 1 is elég...

    Hát nemtom, nekem sokkal mozgalmasabbnak tűnt az orb.. persze veszélyesebb is. :)
    De így izgibb... Blizzel túl könnyű. :)
  • horpeti
    #15109
    Jah, eladó egy low pala torch Mal-umért.

    ill. szeretnék egy low sorch torchot venni. (nemtom mennyi, talán mal az ára??)

    Jancsi, a tradekben tudsz segíteni? :)

  • Aspyrin
    #15108
    Egyszerű a képlet: coldsorcot gyárts. Személy szerint blizzard párti vagyok az összes synergijével együtt de sokan nem szeretik mivel csicskának kell gyilkolnia cold immunisokat. Szóval ha nem vagy bátor akkor frozen orb/fireball a kombód :)
  • horpeti
    #15107
    vmelyikőtök össze tudná dobni az infót nekem? :)
  • horpeti
    #15106
    hehe :)

    Self power az jó.

    Bár azért az ACT3 összes quest összes térkép wphez tényleg nagy akarat kell :)))))
  • Delac
    #15105
    Az íjat sajnálom, hogy beálldoztad.
    Egyébként, tegnap útjára indítottam a barbomat. Hellen egyes egyedűl fogok végigmenni. Minden questet megcsinálok 100% selfpower 0% huzás. Minden térkép totál fefedezve, összes wp begyűjtve stb. Kivácsi vagyok meddig fogom bírni akarattal.
    :)
  • horpeti
    #15104
    Én meg asszem úgy döntök, hogy csinálok egy sorcikát, ha tovább szeretnék játszani. :)

    Kell némi mozgalmasság... :D

    No meg már uncsi sétálni is, bár tudom, hogy úgy is eshetnek cuccok... :)

    Este neki is látok, ha hazaérek, bár az elég későn lesz. :D


    Fú, megkérhetnék valakit, hogy nyomjon save-ast a sorc mindhárom ágára arreatról, és csomagolva elküldje emailemre?

    Nagyon lekötelezne. :)

    Meg majd meghálálom húzással. :P
    Végre mobil leszek! :)

    Üdv.

    [email protected]
  • Aspyrin
    #15103
    Estére totál bekattantam. Jópár fos tréd után úgy döntöttem visszatérek barbomhoz. Vettem is neki két botd ba-t, hogy öljön boldogan míg meg nem hal :D Igaz fortit egyelőre egy arky+2 helyettesítí de lesz ez még így se.
  • horpeti
    #15102
    hihi, köszi! :)

    Asszem most nem kell :)
  • JancsiPapa
    #15101
    Joey Oldala
    Egyik legjobb bnetes barátom oldalt csinált, görbe tükröt tartva a hun-1-nek.
    Mostanra kibővült az egész, most már cikkek&fórum is van.
    Cikkeknél keressétek a barbom leírását ;)
    @JaNoU =)
  • JancsiPapa
    #15100
    Jajj, ha a www.diabloii.co.uk - t nézed akkor néha nem kell ám hinni , amit ott látsz :)
    van egy eth tresherem, ha besockolod, 5-öt ad bele és ha kell még vmi, akkor azt is szívesen adok hozzá =)
  • horpeti
    #15099
    nekem LI leverésre kell az Ama mellé.

    Eth guardian angelt nyomok a 90 allres miatt.


    Őőő most nem érdekel, mert felbaxtak újra agyilag a netesek.

    Csöngettek, jöttek, modemet cserélnek (mert ugye negyed sávot kapok), hogy ez megbízhatóbb, meg stb.
    Viszlát.

    Teljesen gallyra ment a netem... de minden nem csak a le, hanem feltöltés, maga az egész.

    Alig jön be bármi is.
    anyátok csáját.....

  • Delac
    #15098
    eth stone jó cucc ^_^ 60 FHR 43xx def :D

    Reaper ára: Már amikor én találtam enyémet ( november) akkor is lem volt. :D AZóta meg passz.
    De ha pl egy eth-s kell max ed-l, az tuti drágább nem is kevéssel. Én viszont ugy vagyok vele, hogy merc nem azért kell, hogy ossza a népet, hanem, hogy adja az aurát. Nem árt ha vissza tud ütni, ennyi:P Illetve ne verjék le a lábáról egyhamar-> (eth stone-ra mindenképp érdemes beruházni). Ha bent leszel megmutatom, már ha érdekel egyáltalán :)
  • Nuki
    #15097
    o_O ő sem tanult törit :D
  • Aspyrin
    #15096
    Sosem érdekelt a magyar csatin zajló eszmefuttatás de azért ezen a párbeszéden röhögtem egy darabig :)
  • mooo
    #15095
    LOL?
  • horpeti
    #15094
    Jah, meg az undeadek ellen szeretem a lifetapet, főleg a soulok.. meg 1-2 Boss is hozzá... annélkül behalna...
    De speciel decrepifyvel hasonlóképp megoldaná a dolgot, mivel kevesebb ütést kap, és többet sebez.. :)
  • Bobber
    #15093
    hehe ha emlékeznék én még arra:):):):):)
    na de nem baj majd ha nagy lkeszek akkor egint nyomjuk együtt:):)9
    Akire tuti emléxem anno az Lacika 79 aszem ez volt a neve a forumban meg Shaba 23 talán:)de ebben már nem vagyok biztos:):):)
    Na meg saba mindig elfoglalt volt vagy mi:):):):)
    De szerintem ezek a nevek is elárulják hogy én is 1.10 ben toltam utoljára:):):)
  • horpeti
    #15092
    egyedül bossoknál tartom fontosnak a lifetapet, mert a merc az iszonyat maluszokkal küzd a bossok ellen leech szempontjából (meg mindenki, de ő pláne a sebzés is csak töredék...)

    Egyedül a CB az, ami azért legalább hat. :D
    De erről le kell mondani.
    De kevés olyan nagy boss van, amihez egyedül kell hozzáfogjon... :)
  • horpeti
    #15091
    jah, akkor kvázi 50% DR? :) (csökkenti damaget)
    akkor még fele olyan gyorsan is üti ezt
    és -50% fiz resnél meg kvázi duplasebzés. (dupla leech!)

    azt mondom erre wow. :)
  • Shaman
    #15090
    jah,ezen kívül lassítja is az ellent,illetve csökkenti a damage-t is,szal jó kis átok az a dec...
  • horpeti
    #15089
    és ugye jól tudom, az amplify -100%, a decrepify -50% fizikai resistet nyom?
  • horpeti
    #15088
    Ahan..Köszi! az azért nem olyan nagyon sok.
    Bár ha úgy nézzük, akkor 4 sec alatt 33%os esélynél simán újra tudja castolni...
  • Shaman
    #15087
    rádiusa 4 yard,s lev 1-en 4 secig tart
  • horpeti
    #15086
    a Lvl1 decrepify az hány másodpercig is hat? nem sokáig... és asszem a radiusa sem valami egetverő... de biztos jó. Az tuti hogy az Lis lordok ellen aratna, mivel azok ellen nem müxik a holy freezes lassítás...

    Viszont van pár olyan nagyon jó tulajdonsága az obediencenek, ami eléggé fájó ha elvész (40 FHR, nekem pl. 26 allres)...

    Ugye tanulmányoztam Hit recoveryt is merceknél, hát elég lol. 0-val 15 frame, 30cal 10. :)

    Na most amikor 8 pörgős gec körbeállja, teljes sebességgel + boss is extrafast, akkor üssön szegényke. :))

    Mondjuk valami eth. Stonenal ez megoldható, csak én inkább resistre gyúrtam fel a csávómat, azt vettem észre, hogy inkább a resist az, ami probléma, nem a csapkodások...

    Persze a pár lord ellen kell a stone :D meg a damred pl... De akkor meg a soulokért sírnék.... szal mindig van valami. :P
    Ezért most azt csinálom, h. beállok a tömegbe nézni őket, amíg a csicska letisztítja rólam a csávókat. :PP
    Lifetappel meg ugye elég párat is ütnöm :P

    Viszont ha lesz reaper's , dobhatom a sutyiba a lifetap wandomat :)))
    Bár valszeg akkor nem lesz rá annyira szükség :) bár az undeadek ellen akkor nem lesz olyan funny.. Lifetappel az (rájuk is hat:D)
  • Shaman
    #15085
    hát én nagyon rég dióztam,még 1.10 idejében de ha jól rémlik,hatott a dec az ancykra....legalábbis nekrómmal bőszen toltam,miközben idézett sereg gyürte őket :-p
  • horpeti
    #15084
    Hm, Ancykra miért nem hat a decrepify? :) Immune to Curse vagy mi? Lifetap müxik rájuk... :)

    Amúgy elég nagy a kihívója... egy Obedience eth. Tresher! :))

    Szal fight. :))


    Nekem igen a decrepify nagyon tecc...


    Olcsó? azt írja az áras oldal hogy a nagyon jó az 2 ist, a jó az ist körüli..

    Mit gondolsz, mennyiért lehetne hozzájutni?


    Amúgy én nem poénkodni akarok a szörnyekkel,hanem kinyírni őket :P Az nem jó, ha ő poénkodik, nekem 2-3 mp után ne legyen szörny a látómezőben különben irgumburgum... :D
  • Delac
    #15083
    A reaper elég vicces jószág. Nekem merc-n olyan van, és hát jól elszokott poénkodni a szörnyekkel :) Alapból van rajta elég lifeleech, szal én nem pocsékoltam socketelni. Jó stat van rajta összeségében, de leginkább a decrepify ragadja meg a szívemet. Az egy haláli cucc fegyvereken :) ha egyszer le-castolja akkor 'jónapot' effektus. Kár, hogy ancik ellen nem hat :(. Mindent összevetve csak ajánlani tudom + még olcsó is.
    Tombreaver-t sztem resist+ 3 soc miatt szeretik. Abba az ember azt rak, ami pászol. Nincsenek megkötések, a rugalmasságot fizeted meg.
  • Aspyrin
    #15082
    Az agyam mint egy szita szorri, mondj egy accot hátha könnyebben fogok emlékezni.
  • horpeti
    #15081
    nemtom nekem tetszik a reaper's troll is.
    decrepify (dupla sebzés, fele olyan gyors és fele olyan erős ütés), deadly strike (még 1* dupla sebzés), picit gyorsabb is, Life leech!!! + 1 socket (ebbe mondjuk -25% traget def, és akkor biztosabban talál)



    Bár tetszik az Obedience resist + FHR + CB + -enemy def + AR kombója is nagyon.

    Mondjuk kétségkívül erős tényező, hogy Obediencem van, 2istem viszont alig, főleg egy merc fegyverre. :)))
  • Bobber
    #15080
    nem baj majd ha megint magamhoz térek én is és ráérek akkor majd megyünk gyakni:)
    Mondjuk te már nem emléx szerintem rám és nekem is csak halvány emlékeim vanna de annó nyomtuk együtt sokat:)
    [reméli nem téved és nem keveri össze valakivel:)]
  • Aspyrin
    #15079
    *érdemben
    [fáradni látszik]