26171
  • Csimbi
    #15158
    najó, nem vitázom veled...
    valszeg sokkal jobban értesz hozzá mint én

    (bár ha fent valakit megkérdezel erröl, lehet mást fog mondani)
  • Aspyrin
    #15157
    Ne bomolj plzz :DDDDD
  • Csimbi
    #15156
    aspyain:
    csak a resist nem perf, de igy is minden közel 85-90%, nem kell több :D

    perf upped mage: 98 def, és kb HR-t ért, mikor utoljára voltam fent, gyanitom most se sokkal olcsobb
  • Csimbi
    #15155
    kb 3 hónapja nem jáccok d2-t, és nem ültem sokat a gép elött :D
    egy karit kell tolni, nem többet, aztán kész ez a cucc adag nagy része reset után a 2 hónapra megvolt, utána már csak baalrunoztam....

    (2 hete osztogattam el a cuccaimat, mert már nem d2-zök)
  • Aspyrin
    #15154
    Perf upped magefist= na ez lol, ki az az elmebeteg aki magefistet uppol
    Egyébként a hoto és a mara messze van a tutitól, hajrá :D
  • Csimbi
    #15153
    ha MF-elni akarsz akkor csak ennyi a vált. (nekem is 2 cuccom van)

    - 2x perf nagel
    - perf chance
    - 2x 7% MF
    - shako + p topaz

    = 228% MF

    mindenhova jó, és még ölni is simán tucc vele
  • horpeti
    #15152
    mondjuk én nem kockulok ennyit a gép előtt...
  • Csimbi
    #15151
    jah, merc:

    - eth infinity
    - eth forty
    - eth gaze
  • horpeti
    #15150
    jah, de ez nem MF sorc :)

    Persze lehet vele MFelni. :)


    Én egy tök átlagos sorcit akarok, persze áldozva az MFért.

    Szal occu, shako, spirit, tal amu, tal armor, arach, magefist, raven, resistgyűrű, wt lesz rajta.

    Persze ebből még occu, tal amu, armor, arach, magesit nincs :DDD

    De majd lesz. :P
    Tal armort úgyse próbáltam még ki, de szimpinek tűnik. Úgyis v. skulldert, vagy tal armort használnék az MF miatt. Tal armorban meg van egy rakat resist is...

    Persze Baalrunra Vipermagi + TGvel fogok menni, az fix. :) (mármint ilyen csoportos XP fejlődés)
  • Csimbi
    #15149
    érdekes, amiket irtok :D lvl94 fire sorc:

    - hoto 33
    - upped 5/5 fire die perf viper
    - perf 5/5 fire shako
    - mara 23
    - 35/110/7 148 def spirit
    - perf upped magefist
    - archnid (v TG)
    - 205/65 Waterwalk
    - raven +20 dex
    - dwarf star perf
    - 19/20 sorc torch
    - 17/15 anni
    - perf Gheeds
    - 8* (20-30 life) fire skiller
    - 7* 20 life SC

    hajráá!
  • horpeti
    #15148
    De emlékszem, felüdülés volt az Eschuta az Oculus után (Baalrunra)... Majd kipróbálom... :D

    Addig gondolkodom, hogy DEFes segítő legyen-e vagy pedig holy freezes. :P
    Tudod, az örök dilemma. :)

    Mondjuk az tény, hogy kimondottan sorc esetében az idő az ami megfizethetlen... Ha fele olyan gyorsan üt bárki, akkor addigra már sehol sem vagyok..

    105ös FCRrel még lassítás nélkül is simán kiteleportálok az ütésből, nemhogy ha holy freeze is van.. szal nem lehet rossz dolog. :)

    Viszont többnyire max. a Bossok azok, akiknél nagyon nagy szükség van arra, hogy a csicska felfogja (pl. Hephaistot...)

    Bossok ellen pedig a def sokkal hasznosabb... Legalábbis én így tapasztaltam.

    Meg máshol is ezt olvastam, bár kimondottan szubjektív.
    Az biztos, hogy nekem csak defes segítőm van sorcihoz, szal nemtok nyilatkozni ezügyben. :)


    Majd megtapasztalom. :P
    Csak olyan gagyinak tűnik hogy ORB mellé még tolom a holy freezet...
  • horpeti
    #15147
    Akkor alapból nem bugzik,csak ha eltalálnak :D

    Mondjuk az jó. Mert akkor nem tud tovább lőni a soul. :P
    Nekem mentette meg már így az életem... Mondjuk ha épp eltalál 20 soul, és nincs elég FHR, akkor amúgy se fog sikerülni a teleport :PPP

  • horpeti
    #15146
    hát igen, minden tekintetben nagyon szimpatikus. :)
    Úgyhogy majd veszek is 1et.


    Tal armor v. Vipermagi v. eth. Skullder ez még a jövő zenéje... mivel Eth. skullderem van, ezért az a kézenfekvő, de majd persze vásárolok. :)

    Övnek nem hinném, hogy a tal rashat nyomatnám., annál szvsz jobb a TG és az arach is. :)

    Viszont így a TAL armor képes partiban lenni a viperrel.. egyedüli akadály a breakpont.

    Ha tg-t használok, akkor össz +20 FCR kell (35ös Spirit mellé), ami Tal armornál +10 FCRes gyűrűt von maga után.
    Ha arachnidot, akkor simán elég a Tal armor, de akár egy Stone is :P FCR kényszer nem lesz.
  • Aspyrin
    #15145
    Erről beszéltem pár sorral alább, ha soul eltalál attól is teleportálhat :/
  • horpeti
    #15144
    Alapból is buggzik, vagy csak tényleg csak akkor szívózik, ha megütnek, ill. eltalálnak (asszem nem csak fizikai találatra igaz, hanem pl. meglő Soul akkor is nem?)

    Anno mintha alapból is szar lett volna... Vagy azt csak félreértelmeztem?
  • Aspyrin
    #15143
    Ugyan, occu egy nagyon hasznos és nem utolsó sorban olcsó cucc. Ha az a fránya teleport nem lenne rajta tuti nem használnék hotot sosem.
  • horpeti
    #15142
    occu nekem csak az MF miatt kell. :)

    Semmi más.

    Mondjuk skullderrel,v. Tal armorral ez ellensúlyozva van. De 300 felett nem leszek csak Occuval.
  • JancsiPapa
    #15141
    jó de ez az delac O_o sorcra miért? :)
    sztem vagy 200 alatt, v 300 felett jó az mf
    nekem most 310 full cuccokkal ^^ bár egy nagel 30 kellett ^^
    bye all, mentem kémiafaktra, a sorc torchról még majd beszélünk Peti.
  • Delac
    #15140
    Használj hoto-t, azon van resist fcr is dögivel. Az a +3 all skill meg hab a tortán.
  • horpeti
    #15139
    Occu igen néha elég idegesítő, de pl. mentette meg már az életem hogy megütöttek és elteleportált. :D

    Szívesebben használnék Eschutát (bár ugye cold a főskill), de Occu jó sok mf és res.
  • horpeti
    #15138
    a Legerősebb szvsz az arach, vipermagi, tal amu trió...

    sok resist, FCR, skill.

    MF nuku :D

    Kérdés mennyi MF kell.. anno azt hallottam, mefihez 250nel kell menni.
    Pindléhez még kevesebb...

    Alapból barangoláshoz meg még nagyobb passz....

    Alapból occu + wt + shako ad 74*2+44= 192 MFet... Szal ez már önmagában is szép... :)

    tal armor és öv amuval együtt meg. lol.

    88 + 10-15 ... (kb. skulldernyi)

    Szvsz a tal armor az tetszetős, viszont övnek akkor már inkább egy TG-t vagy egy arachot pakolnék be.

    Tal armor és skullder között van némi minőségi különbség...
    Kis MFtől és +skilltől (no meg eth skulldim 2100 defes:D) eltekintve a tal armor jóval hasznosabb, ráadásul tal amuval +10 FCRt is ad. Vipermagit viszont csak az MF miatt veri...

    Szal ha skulldi és tal armor között kéne választani, akkor a Tal armort választom. :) Bár beleszerelmesedtem az ethes skulldimba, de hát mind1. :)
    Amúgy se fognak megütni, sose tették.
  • horpeti
    #15137
    én még sose használtam. :D

    mondjuk a +20 str és a +20 vita az kőkeményen ad 40 statpontot (kvázi 40 vita :D). Meg ugye a light...

    Bár nekem anno se volt soha gondom a lightressel, csak most mondogattátok :)


    Kvázi az arach nem is rossz, akkor mellé tudom rakni már a skulldert, vagy a tal armort...



    Mondjuk tal arm, öv, amu együtt se rossz, majd átgondolom...

    Attól függ mennyi MF kell.
  • Aspyrin
    #15136
    A mániám a tg, amikor occud van és bekerülsz a soulok közé tgod nélkül=gyors halál tud lenni, hiába a 75res :) Tgoddal nincs ilyen gond, dobálhat az occu is.
  • horpeti
    #15135
    jah, a Tal armor se rossz (gondolom ezt nem lehet uppolni már)


    Skulldiban tetszik, hogy 2100 defes (enyém).

    Bár valszeg nem lényeges, csak eljátszottam a gondolattal. :)



    Jah, MFet mennyire lőjem be?

    Mert ugye mint mondtam shako + wt + occu + gheed is már 21x.

    Aztán azt hallottam, nem szabad túlzásba vinni, mert akkor sok rare esik, nem pedig unique (aztán persze lehet az is jó).

  • Delac
    #15134
    Egyik se olyan betyár fontos egy sorcnak.
    Le kell szokni Tg-rol. Közel sem olyan hasznos mint ahogy azt hiszik.
  • Delac
    #15133
    KB, de ha nincs más hátra mint előre, akkor még egy crafted caster belt is elfér.
  • horpeti
    #15132
    +20 Lightning Absorb
    10% To Maximum Lightning Resist
    +20 To Strength
    +20 To Vitality


    Még sose használtam speciel, de szvsz hasznos. :)

  • JancsiPapa
    #15131
    arachnid mesh?! minek a tg? ^^
  • Aspyrin
    #15130
    Használj tal armort. Az ad szépen resistet és mf-et is, ha amuval együtt párban vannak +10fcr is jár hozzá, ha még övet is dobsz neki +66 mf stb.
  • horpeti
    #15129
    ja, hogy vipermagi ráadásul +30 FCR, wow.. :D Ez is csábító :)

    De a skulldi MFe, és nagy defe is. (több, mint duplája a vipermaginak)
  • horpeti
    #15128
    meg gondolom akkor cold resed sincs :P

    Max. cold ressel hányhat nem?

    az olyan mint res nélkül az absorb... Vagy többet sebez, ha befagysz? :)

    Igen, az absorb az ami vonzó a ravenen.


    Most azon töröm a fejem, hogy hogyan lesz meg a 105 FHRem, de nagyon nem akar összejönni, lehet 1-gyel kisebbel kell beérjem. Csak ugye 9 és 8 Frames castolás között van kis különbség teleport szempontjából...

    Cucc:
    Occu
    Shako
    Skullders
    33as Spirit (de majd 35öset veszek)
    tal amu
    magefist
    tg
    wt
    2 gyűrű még kérdéses.

    Így 83 FCR pont a cucc. 35ös Spirittel kell még 20 FCR... Egy uppolt vipermagi jó lenne, mert ráadásul ad szépen rest is, csak akkor elesek a skulldi MFétől. Nem kevés...

    Vagy felveszek 2 10 FCRs gyűrűt, de akkor meg ott is értékest bukok.

    Mondjuk lehet be kell áldozni a skulldert az FCRért, csak már tökre megtetszett... :)

    mondjuk 74+74 + 44 + 24 (gheed) = 216 MFem lenne skulldi nélkül is, skulldival meg kb. 340...

    Fene tudja. :)

    2100defes ethes skulldim van :P Jó kis defes segítővel + frozen armorral szépet produkálna. :)))

    Bár még lehet holy freezes segítőm lesz, de a frozen orb is lassít picit nem?? akkor meg annyira nem érdekel, inkább legyen full tankmódban a csávó, úgyis csak arra kell, hogy feltartsa az ellenfelet, amíg én alkotok hátulról. :)
    Bár megeshet, hogy a holy freezes még ebben az esetben is fincsibb, mint a defes, passz... :) Anno defes volt.
  • Aspyrin
    #15127
    Castolásra nincs hatással, viszont én pl. utálom mikor Baal lehány a fagyival és majd belepusztulok mivel nincs cold absorbom(raven).
  • horpeti
    #15126
    figyi, ha egy sorc be van fagyva, akkor a teleport, meg egyéb támadó varázslat is lassabb? vagy miért fontos, hogy ne fagyjon be? :)
  • vigyori14
    #15125
    van itt olyan aki rendszeresen vadászik diablo klon ra? ha igen eltudja nekem magyarázni hogy énis hogyan tudnék rá vadászni?
  • Aspyrin
    #15124
    Jaja, már alig várom a délutánt, hogy felöltöztethessem
  • Delac
    #15123
    Arreat sapival már majdnem/ ha nem több mint 30 ll. :) AZért az szép. 14 manal, nem leszel bajba mana témában sem. Páncélból ha lesz lehetőséged szerezz egy Forti-t, igen nagyot lök a dmg-n.
  • Aspyrin
    #15122
    És a líccsel sem lesz gondom :)
  • Delac
    #15121
    Akkor most van egy csomo all atribod :)
  • Aspyrin
    #15120
    Na persze, aztán győzd fizetni az elvesztett durabokért a súlyos tízezreket :) ÉN maradok a botd ba-imnál.
  • Delac
    #15119
    Egyik kézbe grief balta, a másikba meg beast balta. Very best of frenzy barbi