26171
  • EnxTheOne
    #25171
    Én már több éve maphackelek, soha nem kaptak el :D
  • sirdond
    #25170
    szerintem nem permaban van az accra, hanem csak 1-2 év

    amúgy, starcraft 2 hack miatt az összes játékod bannolták
  • Terence007
    #25169
    Szerintem csak a Diablo-n belüli accountot. Azért csúnya lenne, ha az összes játékodat ban-olnák miatta.
  • Daell Drow
    #25168
    Es ha van mellet 3-4 masik blizz game, akkor azt is?
  • faze
    #25167
    Az accountod viszont mindkét esetben végleg bukod.
  • Terence007
    #25166
    Értem, köszi!
  • plu604
    #25165
    először három hónap (asszem ban) ha másodjára kapnak el vele akkor permanent ban.
    A warden (blizz anti-cheat software) figyeli a géped, és hidd el, detecteli. Megjelöl csalóként aztán blizzard félévenként nagy bannoláshullámot indít, akkor kapsz 3 hónapot, ha másodjára is megjelöl a warden akkor örökre.
  • Terence007
    #25164
    BattleNET-en a maphack használatának milyen szankciói vannak? (természetesen csak elméleti szinte kérdezem :) )
  • Daell Drow
    #25163
    óóó, de elfelejtettem ezt az oldalt. Regen 4-5 eve sokat jartam ide olvasni.
  • mascarun
    #25162
    Épp az imént találtam egy Diablo képregényt! Meg is lepődtem. xD
    Képregény
  • Soad999
    #25161
    Megoldódott a probléma ^^
  • Soad999
    #25160
    Hali! Gondoltom h unalmamban előveszem már a jó öreg D2-t. Viszont X éve amikor régen toltam volt hozzá vmi mod, amivel ha jobb gombbal vagy altal kattintottam a skillekre akkor levette a pontot arról a skill tree-n vmint a karakter főbb statjait is újra ellehetett osztani. Vki nem tudja véletlen h meik mod lehetett ez?
    Köszi :)
  • EnxTheOne
    #25159
    Ennek a hozzászolásnak eltudnátok magyarázni az értelmét? Tanulok angolul de nem megy. Assassin képességel kapcsolatos. Van az a 3 blade skill, amiknél a sebzésed csak 3/4, vagy 3/8-ad.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Originally Posted by Arreat Summit
    The +min/max damage listed on the skill effectively works the same as +min/max damage added to your weapon on normal attacks, except that it is not reduced by the 3/4, 3/8 & 1/4 penalties. So for damage dealing purposes, on blade fury, you could treat it exactly the same as an offweapon source of +min/max damage, ignoring the penalty. This is especially important, as with high levels of blade skills, the +skill damage can deal more than the weapon "half" of the damage.

    I almost fell off my chair. This is huge! Do people know about this? It flew in the face of everything I thought I knew about this skill. Nearly all the guides I had read with any mention of Blade Fury had all said the same thing: that this was a 1pt-wonder; additional points in this skill are wasted. But if the above statement is correct, a 20pt investment in Blade Fury could potentially yield THOUSANDS of damage! I immediately dug up my data sheets and started repeating all my tests, this time making no assumptions about what Blade Fury was and wasn't supposed to do. The following is a description of my findings, and the conclusions made therein.
  • sirdond
    #25158
    nem olvastam végig a linkelt topikot,még. csak nekem akkor is furcsa ez az egész,de én is megértem. a d2 scene amúgy is haldoklik, a blizzard hanyagsága miatt és a d3 egyre közelebbi megjelenése miatt is,úgyhogy talán nincs is akkora igény,mint régen.
    az adatbázis nagy része nekem is megvan,de azért köszi

    EnxTheOne: én hétfőn még biztos nem tudok indulni az új karakterrel,sőt inkább csak a hét vége felé
  • JancsiPapa
    #25157
    figyelj, én is néztem nagyokat, de megértettem az érveit.

    A topikban, amit linkeltem, látod az okokat. Nem az a pár ezer forint volt az érdekes, amit fizetni kellett évente, hanem egyszerűen baszott nagy pangás volt a fórumon, echte magunkkal beszélgettünk.
    Mivel azért szerette volna, hogy amit ő hetekig csinált aprólékos munkával, megmaradjon, ezért itt van egy köztes megoldás. Ha gondolod, elküldöm neked a linket, ahol megtalálod, szerintem így semmi elítélendő nincs benne.
  • EnxTheOne
    #25156
    Reset után benne vagyok. :D
  • sirdond
    #25155
    hm,valaki hc?
  • EnxTheOne
    #25154
    Eh, most hétfőn lesz reset. Lehet hogy megint elkezdek akkor majd játszani. :S
  • sirdond
    #25153
    lol. akkor joey el mehet a francba
    miért volt gond üzemeltetni az oldalt? nektek pénzbe került?
  • JancsiPapa
    #25152
    mondom megvan a teljes adatbázis, csak joey eladta egy magyar itemshopnak :D
  • Delac
    #25151
    Nagy kár, pedig mennyi jó leírás volt rajta. Az érzés megismételhetetlen, utálom is érte nagyon.
  • Aspyrin
    #25150
    Itt olyan nincs. :) Linket javítottam.
  • JancsiPapa
    #25148
    kb pont egy éve

    de az adatbázis elérhető még egy helyen, amit itt büntetőpont miatt nem reklámoznék :D
  • sirdond
    #25147
    úgy értem,hogy ezeken az oldalakon,diabloii.net,theamazonbasin.com/d2/ és d2jsp.org
    ezeken az oldalakon minden lehetséges(és még azon felül is) információ fent van ami a játékkal kapcsolatos.szóval biztos megtalálod amit keresel

    Delac: hát,nem olyan nagyon régen.de volt róla szó itt is,keress vissza,ha érdekel
    (egyébként nálam archiválva megvan a nagyjából teljes oldal a fórumot és 1-2 dolgot kivéve,úgyhogy szólj ha kell)
  • Delac
    #25146
    Rakanius mióta szünt meg? nemár :(
  • sirdond
    #25145
    amazon basin d2 fóruma?
    de amit ezen az oldalakon nem találsz meg,az máshol sincs fent
  • GyaxyBoy
    #25144
    Egyik sem az! Köszi azért!
  • sirdond
    #25143
    diabloii.net?
    annak lett új címe, és azon kívűl hirtelen más nem jut eszembe,ahol rengeteg info fent van

    vagy esetleg d2jsp
  • GyaxyBoy
    #25142
    Nem! Nem magyar oldal volt. Angol
  • sirdond
    #25141
    nem a hun1.rakanis.hu-ra gondoltál? az már megszűnt sajnos
  • GyaxyBoy
    #25140
    Sziasztok!

    Régen találtam egy forumot, ahol le vannak írva tök jól részletesen a Diablo 2 karakter guide. Nagyon sok fajta volt és nagyon részletes. Volt csóró jó karakter és közepes meg gazdagoknak való. PVP, és PVM. szóval minden.
    De most google-ban semmit nem találtam. Pedig máskor tök hamar meg volt.
    Azt tudom, hogy egy érdekes sárgás színű weblap volt.
    http://www.diablo2.com/forum/ szerintem nem ez, pedig a cím mintha ez lett volna.
    Viszont a régi topikokat leírásokkal nem találom. Törölték volna? Nem tudom.

    Van valami jó oldal? Ahol van minden leírás?! Előre is köszi!
  • mascarun
    #25139
    Majd szombaton benézek Mediamarkt ba! Emlékeim szerint volt ott valami díszdobozos alap+kieg 2-3000ért! Remélem nem vitték el!
  • Ic3 m4n
    #25138
    gyere kani2-re
  • sirdond
    #25137
    inkább sokára :)
  • mascarun
    #25136
    Az nem gond! 2-4000 pézt ez a játék mindenképpen megér!
    Bár nemsokára itt az új rész.
  • EnxTheOne
    #25135
    Nem. Csak eredeti játék kell hozzá.
  • mascarun
    #25134
    Fizetős?
  • plu604
    #25133
    persze, elég sokan tolják még mindig.
  • mascarun
    #25132
    Multi része megy még ennek a játéknak?
  • Zan
    #25131
    Hát nagyon köszönöm!Azért ez a semminél,amit ezekről eddig tudta sokkal több!Most már a CB-vel kapcsolatban legalább felvilágosodta,a kraftolást meg lehet majd kipróbálom,ha elérem a lvl 92-t.Egyenlőre csak 88 as vagyok...!:)