26171
  • Aspyrin
    #15719
    Elcseszett egy barb lett :D
  • Aspyrin
    #15718
    1 dekát nem tettem még masteryre.
    Innentől kezdve kár erőlködnöd, mastery az alap amit kinyom az ember aztán a többi.
  • horpeti
    #15717
    de már nem leszek hibrid, mert a WWt maxoltam, max. az 1 skillpontos conceot érdemes használni ilyen unique bossnál.. Bár ha van sebzésem, és el is találom, akkor 1-1 pörgés többször talál, mint a conce...
  • horpeti
    #15716
    1 dekát nem tettem még masteryre.

    BO , WW maxolva, shoutra 5.

    ill. az a battle cryt (hátha segít, de én nem vettem észre) és find itemet is raktam be, meg ugye passzívok.

    Most van 15 skillpontom. Amint elérem a 20at, akkor kezdem növelni a shoutot. :)

    szvsz nincs értelme concentrationös hibridet csinálni... vagy van?

    akkor shout helyett pl. concentrationre... olvastam, hogy csinálták ezt, végülis kevés enemy ellen faja, 1v1ben szupi annak ellenére, h. lassú. :)

    ugye nem eszik annyi manát, Baal ellen conceszal mentem normálon, mert ugye boss ellen nuku leech szinte, és 2-3 porgés és sanyi... Szal van abban a concentrationös hibridben valami....

    Majd kialakul. :)
  • Aspyrin
    #15715
    Valamit kezdek nagyon nem érteni.. Hogy szeretnél reaperssel nagy sebzést amikor elvileg a mace masteryd maxoltad ki ik hammerhoz?
  • horpeti
    #15714
    remélem most fel tok menni, mert már akarok látni vmi normális sebzést reaper'sből, vagy ik maulból (bár ahhoz nincs elég erő:D)

    de valamit már látni akarok vaze, mert eddig egy kalap kaki,pedig amúgy élvezném, ha le is szedi az ellent, nem csak lebeg fölötte :DDD
  • horpeti
    #15713
    np, gondoltam...
  • JancsiPapa
    #15712
    kifagyott a netem, a 3. failed után meg nem foglalkoztam vele....
    Sry nagyon :/
  • horpeti
    #15711
    annyi a mostani fegyóm átlag damageje (valami hand of tam tam scepter 2 palaskillel meg +100% to attack bonus - így is gáz:DD), mint egy ALAP fehér berserker axe lol.. :D

    és ezzel akarok hell act4et , meg bármit :P

    Már normon is gáz volt :DD

    de nightmaren azért még simán ellecheltem belőle killnélkülség ellenére, meg nightmaren azért 10 pörgés után már meghalt :P
  • horpeti
    #15710
    Jancsi, megpróbáltam egyedül diohoz eljutni, de lol egyszerűen a találat az 61%, angelic settel 70 :D

    de vazeg 800zal sebzek mighttal :DDDDDDDDDDDDDDDD (átlag kb. 450)

    a csicska meg 4kt...... (átlag 2.5k)


    hát nem csodálom, hogy nem sikerül nyírni, 800 lol.. nightmare termet is nehezen szedtem így... :DDDD

    asszem nincs más választásom, visszamegyek nightmarre tolni baalrunt, 75-76ig, amikor is felvehetem a reaperst... aztán az ITD és a nagyobb damage az már működni fog.. :) De ez így eszméletlen lol.. :DD

    pörgök rajta 20at, és feléig se ment le az élete, pedig hallom hogy talál is néha. :DD
  • Bobber
    #15709
    amugy valami jó oldalt nem tudotok mondani ahol lehet látni az árakat hogy kb mi mit ér?
    Szeretnék egy két jobb cuccot összerakni de nem tudom miért mit érdemes adni:)
    mondjuk nem vagyok egy hude gazdag ember de szeretnék meggazdagodni és egy kicsit trédelgetni hátha összetudok hozni egy engmát meg hasonló okosságokat:):):)
    Tegnap egy insightot összedobtam a kisérönek és tényleg vicces dolog:)
    Kelmees hogy nem nagyon kell a mannával foglalkozni:):)
    mondjuk amit nem értettem hogy néha nem kapcsolta be az aurát és nem tudom miért akkor ki a kézböl vissza a kézbe és jó volt csak bosszantó volt:):)
  • Bobber
    #15708
    huhh vazze elolvastam a dolgot és egy icsit hanyat is estem tőlle:)
    el se tudom képzelni most hogy ezt végég tudjam csinálni arrol meg nem is beszélve hogy azt meg pláne nem tudom hogy a végét hogy tudnám leölni:):)
    ez kiba kemény lehet és nagyon de nagyon táp cuccok kellenek hozzá szerintem:):)
    Azért ha valaki probálkozik akkor és akar csapatba nyomni ilyet akkro szoljon megyek szivesen:):):)
    bár nem tudom mit tudok segiteni:):))
    csak szimplán a kiváncsiság hajt:):):)
  • LegionarR
    #15707
    Tudtommal nem csak veled kivételezik, újjabban mindenkivel ilyen kedves a Bnet... Velem is...
  • Aspyrin
    #15706
    Köszi
  • Sas6
    #15705
    Nem tudjatok véletlenül hogy mi a Büdös k***a életért laggol a játék? Csak nekem laggol a haveroknak nem m,it lehet ellen tenni?
  • mooo
    #15704
    BSZ Aspy!
  • LegionarR
    #15703
    aham, köszi, már értem... Magamtól nem jöttem rá hülye vagyok én már ehhez ilyen későn
  • Delac
    #15702
    Csak az az egy accountom van.
  • Rettenthető
    #15701
    Huszonvalahanyas
  • LegionarR
    #15700
    2xes? Az meg milyen? Nem tudom, amatőr vagyok
  • horpeti
    #15699
    nincs vkinek 2xes karija? együtt lehetne tolni a dolgokat... :)
  • horpeti
    #15698
    nah, 1. createm failed to join.. pedig át akarom adni a nekrorol vissza a barbárra a cumót :PP

    Lehet nem fog sikerülni, akkor mérges leszek :D
  • horpeti
    #15697
    nem, gondolkodás nélkül beszólok annak, aki kötekedik :PPPP
  • horpeti
    #15696
    aha. az szép :)

  • horpeti
    #15695
    csak montecarlo az accod?

    enyém pet3vil2 , a barbár, meg a summon nekróm már azon van.

    de most akkor minden erővel a barbra koncentrálok. :DD (és idővel)


    apropó, vki egy angelic amuval nem tudna megdobni? van 3 gyurum is cserébe :PP de amu az ááá, nem. :D
  • Rettenthető
    #15694
    Peti igazán nem kötekedés képp, de Te mindent ilyen körülményesen, alaposan, mindent megvizsgálva csinálsz?

    Fagyit is így eszel?

    ...ha üvegkehelyből eszed, akkor 0.01653%-a a pohár falán marad, valamint a kanál és a szád közötti szakaszon is elveszhet egy kis mennyiség (függően a környezeti tényezőktől: hőm, párattart, szélerő stb, valamint a fagylalt összetételétől); amire az esély legrosszabb esetben 25%, de ha tölcsérből eszed, akkor ha túl lassú a fagylaltbevitel, akkor...
    :-)
  • Sas6
    #15693
    ok köszike
  • LegionarR
    #15692
    Remélem értem miről beszélsz... Azt szeretnéd tudni, hogy tudsz-e segíteni a haverjaidnak (akiknek még nincs kész a küldi), úgy hogy befejezzék a küldit... Csak úgy tudsz nekik segíteni, ha ők kreálnak játékot, és nem te... Ha kreálnak játékot, te beugorhatsz hozzájuk, és kinyúvaszthatjátok Diablót... De nekik csak akkor fog sikerülni, ha jelen vannak Diabló bácsi halálakor!!! Tök mind1 hogy ki öli meg (ki adja az utolsó ütést)...
  • Sas6
    #15691
    Elviselheto persze a jatek mindent potol.

    Én mnost neten jatszottam és elottem megölték Diablo-t és azt irja hogy a kuldetés kész. DE akkor a barátaimmal akikell nyomjuk 3-an azzal már nem is tom megölni diablot mert nekem már kész és nekek nem engedi a kuldetést megcsinálni?
  • Aspyrin
    #15690
    Forti, botd tmaul, arreat, gore, tgod, 3wc amu, dualring, raven.
  • Delac
    #15689
    Nem baj, ezért szeretünk Peti ^_^
  • Delac
    #15688
    WhirlWind nevű barbár képesség. Pörgésből gyepál. Nekünk is szokott rendesen laggolni, fene a dolgát. Sajna ez van, nem muszáj szeretni.:) Elviselhető azért szerintem.
  • horpeti
    #15687
    huh, eléggé bedinkultam, sorry! :))

    na most jóideig nem írok semmit, főleg nem ilyeneket! :))

    MAjd esik ahogy puffan, nem kell mindenért írkálnom oldalakat....
  • horpeti
    #15686
    berserker axenak kicsi egyedül a dex igénye, a többié elég magas, és az mind veszteség az életből, sajna EDt sem ad :)
  • horpeti
    #15685
    Ez a colossus blade elég ratyi, ha választani kéne, inkább a berserker axeból csinálnék BOTDt.

    2 kezes használatra meg eth. warpikeból. :))

    De a colossus bladenél még a great poleaxe is jobb, mivel az 5 ranges 3 range helyett...

    a kard max. azért jó, mert tetszés szerint lehet tenni mellé mást is, ha nem kell 2kezes használatra, vagy pl. egyszerűen csak védekezni akar...


    Ti mit gondoltok erről, nektek mi jön be?

    sebzésre a thundermaul és warpike ver mindenkit (de ugyanannyival lassabb is, kérdés kinek mi tetszik, több ütés, több esély DSre, CBre, stb, vagy nagyot) , a poleaxe és CB ugyanannyi 2kezesként (csak ugye 1ik 5 range másik 3), berserker axe jobb mint CB 1kezesen picit... de 1kezesen fele akkorát sebeznek a cuccok...
  • horpeti
    #15684
    Akkor végülis csak az a lényeg, hogy mennyi lesz a fegyóra ráírva... mind1, hogy az EDből vagy +dmgből érte el. Akkor is a skillből levőt felszorozza.

    Kiírás szerint baromira nem így van, egyedül a concentration auránál van így, hogy a karakterlapon levő damagét szorozza fel, a might pl. ami sima ed-t ad, csak a weapon alapjához való ED állományt növeli...

    Ehh. Ez így akkor az egész egy nagy humbuk...


    A +dmg-s az már tuti, a %edre még nem volt így leírva, hogy bug, csak egyszerűen a kalk úgy számolja hogy az a weapon és akkor azt szorozza fel a skillel.

    Ez is a logikus, nem kell a fegyver saját sebzésébe belenyulni, illogikus, hogy az alapját növelje a skill, de a dió mégis így csinálja, és ha adsz neki +100% edt pl. mightból, akkor az alap * (wED + sED) lesz kiírva... de a kalkod szerint sem így müxik, hanem alap * wED * sED


    Bocs, akkor ha lehurrogtalak az elején, kiírás szerint az van amit én mondok, de ezek szerint a játékon belül nem.. de ezt én nem tudtam. :)

    Ilyetén a mightos merc az nagyon durva mindenkinek, hiszen amit lát az ember fegyver damaget, azt fogja többszörözni... Mégha nem is ezt látja kiírva... Honnan tudják ők.. biztos tesztelték, v. ismerik a forráskódot. :))


    Ilymódon viszont asszem a BOTDre kell esküdjek,mert annyival nem üt nagyobbat a grief, mint amennyi bónuszt kap a BOTD. :)
    Igaz annyival drágább is...
  • horpeti
    #15683
    Delac:

    ehh.

    ez a kalkulátor nem csak a + dmg-t számolja úgy, hogy összeadja, és arra jönnek az EDk, hanem képzeld amit te mondtál, hogy a fegyver alap * ED és rá a skillből ED...


    Hm, ez lol... akkor végülis nincs értelme az egésznek, mert ezek szerint nem számít semmi sem, csak az, hogy mi lesz fegyver kiírt végső sebzése...

    De én úgy láttam, hogy az ottani EDk összeadódnak, és az alapot szorozza meg:


    pl. 30-40 damage + 400% ED a fegyón + 500 % ED skillből..

    a kalk szerint (30-40)*5*6... vagyis ugyanaz a metódus, mint a +dmgre...


    viszont ez baromira nem így látszik a damage kiíráson.. Akkor ez is bugos mégis?

    Mert akkor fölös volt a hajcihő a grieffel, a BOTD edje ugyanolyan értékes mint a grief +dmgje... Legalábbis a kalk szerint.


    Biztos nem írnák így ki, ha nem lenne így nem?

    Akkor ez viszont full máshogy értendő... És akkor ez így egész máshogy játszik.
  • Sas6
    #15682
    Mi az a WW??
  • horpeti
    #15681
    12 ezres WWt hogy a francba sikerült elérni?? :)

    Mi volt rajtad aspy?

    bárhogy számolgattam itt a cumót, 3 ezer volt a legtöbb ami kijött..

    ugye 400at sebez a grief pl. és mastery + might + WW... 9*es szorzó sem jön ki...

    12k hoz 30szoros szorzó kéne.. (+2900% ED)... Az meg hogy? :))
  • Sas6
    #15680
    Tök jó ez az Internetes játék 2 oszt. társammal játszunk és baromi jóóóóóó. Sokkal többet lehet találni zöld tárgyakat (set) sárgát és kövekest stb-. szal baromi jű egyutt megyunk és irtunk. Elképesztoen jo érzés igy játszani hogy a barátaimmal játszok:D Ja és mindig harcolunk azokárt a nagyon jo tárgyakért amik a (fő)szörnyekbol jonnek ki.

    Nekem egy barbárom vagy baromi erös és GYORS is :D

    Nektek már volt olyan hogy egy zöld (set)tárgyat ugyanazt vagy 5-ször megtaláltátok mert nekem ma volt az és amikor nézem hogy je set tárgy és az már megvan:D hát beszarás nem:)



    Nektek is szokott baromira LAG-olni a game? mert nekunk néha nagyon idegesito tud lenni de télleg csak néha szerencsére.