26171
  • Sas6
    #15759
    kékben sem?? Akkor amiben CSAK fehér van abba muködnek csak aa runaszavak?

    De azé meg kell hagyni nagyon jó ez a kis nyíl nem :P
  • Nuki
    #15758
    az hogy nem hunter's bow-ba kell tenni, hanem ennek nightmare-s vagy hell-es verziójába aminek alapból nagyobb a sebzése :P
    szóval ha rúnaszót teszel, gondold meg milyen a fegyver alaptulajdonsága, azt fejleszti, szóval ha alapból jó fegyverbe teszed bele akkor jó is lesz =)
    (de kék-sárga-zöld-arany nevü cuccban nem müködiknek a rúnaszavak)
  • Gugger
    #15757
    1.11 es patch tartalmazza a korábbiakat vagy fel kell tenni elötte azokat is sorban ?
  • Sas6
    #15756
    www.magyaritasok.hu itt van az 1.11-hez
  • Gugger
    #15755
    magyarítást honnan lehet leszedni ?
  • Gugger
    #15754
    hali,

    sikerült újra feltennem a játékot, és az érdekelne, hogy v1.07-ről érdemes-e patch -elni 1.10-re +accelerator, vagy mit lehet, vagy 1.11-re érdemes? és a tapasztaltabbak azt is írhatják, hogy mit tartalmaz a patch ?!

    Köszi!
  • Sas6
    #15753
    Figyeljetek a készített tárgyak jók szoktak lenni? Láttam a diablo.hu-n és azok jók de mi is tudunk könnyedég ugyanolyak jot öszerakni? Megcsináltam életem első runaszavát!

    FIGYI a diablos oldalon ez a runaszavas fegyvernek a sebzése SOKKAL nagyobb vagy 25-52 kb akkkor mi lehet a baj pedig jol csináltam a név is stimmel :(




    Bocsi én teljesen kezdő vagyok ilyen téren de mi az a dupe-olás?


  • Nuki
    #15752
    dehogy :)
    szerintem te nem dupe-oltál meg ilyesmiztél ezért békénhagynak :]
  • Sas6
    #15751
    Akkor törölni fogjak a karakterem? :((
  • Nuki
    #15750
    de, bannolva lesz mind akit hírbe hoznak ezzel kapcsolatban XD
  • Sas6
    #15749
    Akkor ok aszthittem hogy csak nekem rosz a game :o. Nem lesz majd valami javítás ez ugyben hogy ne laggoljon??
  • Aspyrin
    #15748
    Htx :)
  • Bobber
    #15747
    na lassan gyülnek a kulcsok csak a nihalakás kolcsot nem tudom hogy hogy tudnám beszerezni:)
    ha összejönne a dolog és meglesznek a kulcsok akkor nincs kedve valakinek megnézni azokat az aranyos überköcsög lényeket?:)
  • horpeti
    #15746
    és főleg a hülye bnet idegesít..
  • horpeti
    #15745
    Öh, most valszeg már nem leszek többet jövő hétig, így a tmault lehet nem bírom kipróbálni. :(

    De most jön át haver, aztán utána meg szerintem kialszom magam (aludtam most 3 órát, de az kevés), holnaptól meg már nem is vagyok itthon.

    De lehet ma este még felnézek, bár kicsit besokalltam :))
  • horpeti
    #15744
    oh, Boldog Szülinapot!
  • horpeti
    #15743
    ok!

    Kiváncsi is vgyok!

    De most akkor mégse a warpike? :)
  • Aspyrin
    #15742
    Köszönöm szépen ;-)
  • Nuki
    #15741
    jól látom hogy szülinapja van uram?! :D
    boldog szülinapt ^.^
  • Nuki
    #15740
    ja értem, aszittem neked már úgy megy, nna most ez és ez kell!jó erősen rágondolsz aztán gyere pindle-bácsi.... =D
  • Aspyrin
    #15739
    U know = vásárolok :)
  • Nuki
    #15738
    csak úgy szerzel?
  • JancsiPapa
    #15737
    Nem hinném, a bnet már 1-2 hete ilyen...
    Vmi új dupolási módszer jött be és az a lényege, hogy szétlagoltatják a gamet...
  • Sas6
    #15736
    Az nem lehet baj hogy nekem magyar a jatek nekik meg nem??

    Vagyis ugy magyar hogy felraktam az 1.10-es patchet és utána az 1.10-es magyaritás és igy a jatek 95%-a magyar.Ja de a magyaritás után felraktam az 1.11-es patchet és ugy 95 %-a magyar. NA szal lehet hogy a magyaritas miatt szaggat a jatek csak nekem, és ha leszedném a magyarositast akkor lehet hogy jó lenne.
  • Aspyrin
    #15735
    Ahogy érzed, délután beszerzek egy tmault, hogy lásd mire képes a tömegben :)
  • horpeti
    #15734
    hát tervezési fázisban IK barb, egyébként direkt nem vettem meg hozzá az armort és a sapit sem... szal nálam ilyen nincs hogy amúgy is. Több barbom úgyse lesz. És a warpikeot akarom! :)))

    sebzés ügyben a thundermaul a legjobb, ráadásul mivel annak csak erő kell, így nem veszik el feleslegesen DEX, hanem EDvé alakul..

    Viszont ha már egyszer belefeccölöm a pénzem egy barb fegyverbe, akkor az legyen olyan, ami miatt a WW a WW.. a tömeghent. az 5 ranges tömeghent elég jó :))

    Most 2 rangesssel nyomom és hát nem igazán szimpi, rulZ lenne kicsit távolabb is hentelni. 3 range már azt mondom okés, akkor a mellettem levőket is veri, az 5 ranget meg el se tudom képzelni :)))

    minden döntés előtt 2 szint múlva kipróbálom a reapers trollt, ami szintén 2 ranges, szal ez maradhat a tesóé, aztán valszeg a 4 ranges arioc needlehez nyúlok. :)) Ami van végigpróbálom...

    Több barbom ebben a ladderban úgysem lesz, akkor már inkább végigpróbálom a fegyókat :))

    thundermault is fogok venni, és megnézni hogy áll a kézben, biztos esztétikusabb, mint egy warspike...... :)
  • horpeti
    #15733
    baszki minden 2. kreálás működik csak ez mi??

    végre tudok nyomni 10 perc után egy kreálást, és baalrunt, erre ezzel jon..
  • Aspyrin
    #15732
    Figy, warpikenak kb. ugyanakkora sebzése van mint thundermaulnak. Mivel már amúgy is ik barbnak készült a karid sztem nyugodtan lődd el mace masteryra azt a húsz pontot, addig sem fogsz szenvedni vele, amíg nem lesz meg a botd.
  • Sas6
    #15731
    :( kár. ÉS ellen nem lhet tenni semmit?
  • horpeti
    #15730
    1 jó van abban, hogy így játszadozom, a csicskám mindjárt utolér szintben. :))
  • horpeti
    #15729
    srác hun1en rámwhispel:

    nem kell neked 3 warcryies fegyó

    mondom de, mit kérsz érte

    - runa...

    - milyen rúna??

    - mit adnál érte?

    - 1 thult.

    - Ah, inkább kösz nem:P


    :D

    úristen...
  • horpeti
    #15728
    arioc needle ugyanaz a class, mint a warpike BOTD, viszont ariochoz óriási dex kell, annyit nem fogok adni felesben a karinak.
  • horpeti
    #15727
    jah, és 20 skillpontot bennhagyok tartalékban, amint meglesz BOTD, nyomom a skillt. én Warpikeot akarok, remélem el tudom érni. :)

    Addig meg ez van.
  • horpeti
    #15726
    find item + battle cry 4 skillpont elcseszés: 40% deffel kevesebb lesz.

    Abba nem halok bele, így is 12k a defem 5ös shouttal egyelőre... :)
  • horpeti
    #15725
    pontosan az enyém is ilyen, kivéve, hogy én tettem a find itemre és a battle cryra is.

    Valsze ghiba volt, azt hittem az a -70% to enemy def az táposabb... de lehet tévednem kell.
  • horpeti
    #15724
    azért nem nyomtam eddig, mert még nem tudom melyik álmom fog megvalósulni. Nyilván az eth. BOTD warpike ot akarom... de ha esetleg nem jönne össze...

    Addig ki tudom várni. annyival gyengébb leszek addig... belefér. főleg reaperszel, mert ITD.
  • Aspyrin
    #15723
    Szóval nálam egy ww baba építése kb így néz ki:
    -mastery max
    -ww max
    -bo max
    -berserk 1p
    -inc speed/stamina, nat. resist, iron skin 1p.
    -battle command 1p.
    -maradék shoutra
  • horpeti
    #15722
    csak lol, mert minden 2. kreatem vagy failed to join vagy a diablo2 exception violation...
  • Aspyrin
    #15721
    Folytatván:
    Például mace mastery lvl 20-on +123%ed, +180%ar és 21% critical . Nos mivel általában van az emberen még más cucc is ez igencsak szép eredmény hozhat ki passzív módban is.
  • horpeti
    #15720
    azért érzi a csicskám az erőt. lenooboztak amikor mondtam nm baalrunon hogy 300-800 a sebzésem (srácnak 8k volt eth. oathokkal.

    abban a runban 2 szintet lépett a csicsóm.. ami azt jelenti, igencsak aktív volt :DD