26171
  • Terence007
    #25211
    4 socket pajzsnak mindenképp monarch kell, az a legkevesebb str-es 4 sox pajzs. Larzuk azt hiszem mindig maxot jukaszt, úgyhogy ha találsz egy socket nélüli nem ethereal-t akkor abból csinálhatsz egyet. Ezen kívül még vehetsz vagy találhatsz (bár utóbbira elég csekély az esély).
  • Terence007
    #25210
    Hát fireball az elég gyengus lesz ha raksz is rá sztem. Én mindig azt csináltam, hogy miután a fő skillem kimaxoltam staticra kezdtem pakolni, elég hasznos tud lenni egy sorc ha a fél pályát letudja mindig staticolni, bár az blizz sorc volt. Frozen orb mellé energy shieldet szoktak azt hiszem. Telekinesisre 15-20 pontot, a maradékot meg ES-re. Egy magas szintű frozen orb sorc így eléggé sebezhetetlenné válik. :)
  • sata75
    #25209
    ja és még egy kérdés, hogy tudok 4 lukas pajzsot csinálni, kreálni, lopni stb?
  • sata75
    #25208
    Na mégis segítettek, kedves light amazon áthúzott nm-en, ezúton is köszönet neki:) igaz nem volt anci tp-je ezért kicsit macerás volt.:)
    Elértem lvl70-et kérdés hova tegyem a maradék pontokat, frozen orb, cold mastery, ice bolt maxon. Teleport static 1-1 pötty. Tegyem a fire ballra mondjuk, vagy glacialra pakoljak, vagy nem tudom? Ja és a stat pontjaim sincsenek elosztva lol:)
  • sata75
    #25207
    EnxTheOne for president az "n" betűért!!!
    Istenem mennyit anyázom őket és csak egy n kell:)
  • EnxTheOne
    #25206
    A spammerek ellen legjobban ugy tudsz védekezni, ha beállitasz hogy max mennyi szint külömbségel tudjanak belépni. Pl. 20-as vagy, és beállitasz egy 10es szintkülöbséget. Akkor csak lvl 10-30 között tudnak belépni. A spammerek meg max lvl 3-ok. :D Illetve az "n" bilentyüvel tudod törölni a képernyön lévö üzeneteket.
  • MaRee
    #25205
    Kérdezd nyugodtan, lesz aki segít. Ez meg kamu hogy nekik nem segitettek, mert már 10 éve is úgy ment ez cseten hogy "valaki húzzon már át nightmaren" meg stb, a mostani karakterek 90%-a húzva van. Segiteni fognak, csak megkell találni a normális embereket.
  • sata75
    #25204
    Hát ez nekem magas:(
    Esetleg valaki valami free, low cuccal eltudná látni kezdő orbos sorc illetve smite palámat?
    Cseten akkora gyökerek vannak, megkérdeztem, hogy áthúznának-e baalrunig és még én voltam leosztva, hogy milyen gyökér vagyok mert anno nekik sem segítettek...nc. Meg se merek kérdezni már ott semmit.:(
  • MaRee
    #25203
    Hát ez már tényleg nem olyan mint régen :( Fel is vittem nightmareig egy sorcit de nem az igazi már, állandóan tele spammelik a képernyőt a botok meg stb.. Inkább előszedtem Kingpit'z character pakkot és singleben meg open bneten gyilkolászok és próbálgatom a különböző összeállításokat, openen ha van valaki akkor segitek neki húzni stb... D3-ig elleszek :)
  • plu604
    #25202
    el tudod adni azon a fórumon a cuccaidat forum goldért, amiből meg magadnak vehetsz másoktól cuccokat. nyitsz egy topicot a cuccodnak, mondasz rá egy árat aztán vagy lesz jelentkező vagy nem.
  • sata75
    #25201
    ez a jsp-n tradeléni, ez pontosan mit is jelent?
    én is most kezdtem megint szintén 6 év után, fogalmam sincs mi merre hány méter:)
  • Zan
    #25200
    Ha esetleg nem tetszik b-net,gyere kanira! kaniserver.net

    Kellenenek meg jatekosok,mert nem vagyunk elegen,ellenben rohadt jo a tarsSag 100% magyar,a runa drop rate meg van kicsit emelve asszem 4xesre. Mondjuk igy sem esik hr..legalabb is nagyon ritka.(mondjuk multkor esett egy cham meg azerlott egy jah runa is nekunk haverrral)!

    Na szoval gyertek jatszani,ha van meg kedvetek!
  • DragonIord
    #25199
    próbáltam másik kulcsokkal, ugyanúgy rossz. 3 kulcsal próbáltam mind3nál ugyanezt írta ki:S
  • Terence007
    #25198
    Itt csak három dolgot lehet csinálni.. :\

    1. Vársz, hátha letelik a ban.
    2. Kérsz valakitől kölcsön egy kulcsot.
    3. Mész és veszel egy újat a boltban.
  • DragonIord
    #25197
    áh, megcsináltam és azt írja h az ipmet bannolták:S de nemértem h mért, nemis voltam fent már egy jó ideje:/ mit tudok csinálni? vki segítsen pls, kábeles routeres netem van:S
  • Terence007
    #25196
    Igen.
  • MaRee
    #25195
    Na akkor majd resetelek. :) Egyébként hányszor lehet resetelni? Minden nehézségi szinten egyszer?
  • plu604
    #25194
    blizzard-ra gyúrj ha mf sorcit akarsz - legjobb.
  • MaRee
    #25193
    Kezdő sorcinak milyen skill buildet ajánlotok? Most charged boltokkal nyomom, de nem tudom később jó lesz-e még ez. Zabálja a manát nagyon.
  • Terence007
    #25192
    Lépésenként:
    1. töltsd le, csomagold ki és futtasd a BnetDiagTool.exe-t
    2. írd be, hogy resolve europe.battle.net
    3. válassz ki egy IP-t
    4. írd be, hogy connect "az IP amit kiválaszottál"
    5. zárd be és lesd meg a létrejött Log.txt-t
  • Terence007
    #25191
    Ezek lehetnek az okai a ban-nak:

    - gyors connect aztán disconnect a bnetről
    - sok játékba csatlakozás/kreálás rövid idő alatt
    - "add-on" használat
    - chaten káromkodás vagy valami hasonló finomság
    - többszörös sikertelen csatlakozási kísérlet (Failed to join...)
    - chat spammelése
    - érvénytelen cd kulccsal való próbálkozás
    - hack-ek használata

    De egyébként ha most először látod ezt akkor csak ideiglenes valószínűleg.

    Illetve itt egy megoldás ami segíthet kideríteni mi van, BNet fórumon olvastam:

    Download the Diagnostic Tool created by Win32, below:
    (http://www.Lordaeron.org/BnetDiagTool.zip).

    Extract the files and then execute the program inside.

    First, type in "resolve *realm.battle.net" without the quotation marks. If you get many ip's, then that works.

    The second test is to type this:
    "connect *realm.battle.net" without the quotation marks.

    Now, post the contents of Log.txt in a reply to this thread so it can be reviewed.


    *: Change this with your realm. For example, useast.battle.net.


    Csináld meg és a Log.txt alján látni fogod mi történik amikor próbál csatlakozni.

    Ehhez valami hasonló:

    +++ Begin connection test with Battle.net server 213.248.106.68
    Creating socket...
    Binding socket to any available address...
    Placing socket into asynchronous mode...
    Initiating connection...
    Attempting to establish a connection with the server...
    Connection established with the server, determining if user is banned...
    You appear to be IP banned. Error! 10054

    Itt például egyértelmű a ban.
  • DragonIord
    #25190
    nem maphackeltem soha:S
  • Terence007
    #25189
    Hát az eléggé ban szagú. Gondolom maphacket használtál mikor utoljára játszottál vele.
  • DragonIord
    #25188
    Hellosztok, valaki tudna segíteni?
    Feltettem a diablo 2öt, ut az expet, manuálisan patcheltem 1.13c re
    majd megpróbáltam csatlakozni, és azt a szöveget hozta ki, hogy unable to connect ....
    de a többi szerver meg jó, csak az eu nem. Ezekszerint bannoltak volna?:S
    Vki nem tudna adni nekem egy cd kulcsot?:/
  • MaRee
    #25187
    Köszi!

    Fú de jó ez, hogy resetelni lehet a skill pontokat.. Mit meg nem adtam volna én ezért még 10éve :D
  • sirdond
    #25186
    bannerban a linkek, plusz van még egy ilyen:
    http://forums.battle.net/thread.html?topicId=19065186439&sid=3000
  • sirdond
    #25185
    hetik, de szerintem nem szokták
    én múltkor 3 év után léptem be egy accomra, amit ráadásul egyszer bannoltak is. szóval kétlem,hogy annyira foglalkoznának ezzel
  • JancsiPapa
    #25184
    ez így nem helyes, 90 nap után törölHETik az accot, ha nem voltál fenn
  • MaRee
    #25183
    Volt régen valami oldal ahol lehetett nézni mindenféle karakterhez skill buildet meg guideokat, valaki monnya már meg mi a cím:)
  • MaRee
    #25182
    :( Értem, pedig milyen jó is volt az régen :) Na nem baj nosztalgiázok egy kicsit hogy megjöjjön a hangulat a 3-hoz, lehet singleben felhúzok egy karaktert.
  • sirdond
    #25181
    vannak, de ha 2005 óta nem voltál fent, akkor nagyot fogsz nézni, hogy mennyit változott. spambotok mindenhol, jsp-n kívül alig lehet tradelni, noobok osszák az észt cseten, stb...

    barátokkal funból játszani néha-néha, úgy megéri, de hogy teljesen egyedül elkezdj egy új karaktert, szerintem már nem igazán jó
  • MaRee
    #25180
    Köszi. Tolja még egyébként valaki bneten vagy halott már? :)
  • sirdond
    #25179
    az acc biztos megvan, a karakterek, csak akkor,ha mások nem használták fel a neveiket
  • MaRee
    #25178
    Meddig tárolják az accountokat vagy rajtuk a karaktereket? Kb 2005ben nyomtam utoljára, van még esély hogy megvannak a karijaim?:D
  • steeldriver
    #25177
    Hát, lehet hogy valami olyan extrát használtál ami megnöveli a ládaméretet, de már nem fut (ha azzal töltöd be a gamet akkor elvileg újra megjelennek azok a cuccok)
  • faze
    #25176
    Ez a leirásod alapján classicnak tűnik, de hogy a LoD-os karaktert hogyan sikerült betöltened fogalmam sincs.
  • normen82
    #25175
    Sziasztok,mitől lehet az,hogy a tároló ládám kapacitása kb. a felére csökkent?frankón a fele eltűnt,vele együtt egy csomó relikviám is,de gőzöm sincs hogy mitől!van akinek esetleg fogalma róla,hogy mi a faxtól lehet ez?
  • jazzy
    #25174
    Gondoltam újra előveszem a játékot évek után, mert most olvastam, hogy az 1.13-ban már alapból támogatja a widescreent. Ezt hogyan lehet előcsalni? Próbáltam d3dben, directdrawban, de sehogyan sem tudtam widera átállítani.
  • plu604
    #25173
    én úgy tudom ennyit adnak, mindazonáltal régen diabloztam már.
  • phalanx
    #25172
    mh-ért 3 hónap? érdekes, én botolásért csak 14 napot kaptam anno