26171
  • Aspyrin
    #15799
    Egyébként kizárt egy olyan kockavariáció amibe bármelyik runával működne a dolog. Mindig egy vagy több runához kötöttek a receptek.
  • Aspyrin
    #15798
    Tallózd be nekem ezt a hivatkozást/oldalt és talán sikerül megoldani a problémád.
  • Sas6
    #15797
    Kékkel sem jo. Egy mégikus kék tárgy egy ékszer (- 16% a követelményegből) egy tökéletes SmaRagd, és egy ITH runa. Miért nem jo lehet hogy más ékszer kéne?
  • Sas6
    #15796
    Valaki tudna nekem adni RUNÁKAT van pár dolgom majd uzletelhetnénk ok?
  • mooo
    #15795
    áz
  • mooo
    #15794
    A kulcsszó a mágiskus.KÉK legyen a neve.
  • zetró
    #15793
    jo láték a diablo?
  • Sas6
    #15792
    A honlapon ezt írja és én is igy vsinaltam!

    "Mágikus alaptárgy + 1 Jewel + 1 Tökéletes drágakő + 1 Rúna = Készített tárgy"

    Jah probalkoztam olyannal is amiben volt kék szó is. 3 a max sebzéshez stb. Azzal sem volt jo. Vagy lehet aze me foglalatos?
  • Sas6
    #15791
    Szeretnék csinálni egy készített tárgyat de nem muködik miért pedig a honlapon is igy irja nem tom mi lehet a baj:(( Pedig mindent jol csináltam nem?? 1.11-es patchel Bneten!!

  • Sas6
    #15790
    Nem semmi :) köszke
  • mooo
    #15789
    Nahh ja,csak natalyat jóval könnyebb találni.
  • mooo
    #15788
    xDD
  • Hrisskar
    #15787
    Ha pedig nem add senki akkor meg találok(mint eddig). pl legutobb a Natalya set bakancsát találtam
  • Hrisskar
    #15786
    Próbálkozni szabad :D
  • mooo
    #15785
    Annyiért nem fogsz kapni.
  • Hrisskar
    #15784
    Nincs valakinek egy felesleges Tal Rasha páncélja és botja? Tudnék adni érte egy Aldur buzogány és bakancsot.
  • Rettenthető
    #15783
    A The Stone of Jordan-re az esélyed, ha egyedül játszol és 0% mf cuccod van, akkor az alábbi (1.10 patch alatt legalábbis, gondolom azóta nem változott):

    Andariel (Quest) (Nightmare) 0.0293861% 1:3403

    Ha már túl jutottál Hell Bélán is, akkor ha mf-runolni akarsz:

    Andariel (Nightmare) 0.0129202% 1:7740
    Diablo (Normal) 0.0112314% 1:8904


    Mindahány Ladderbe találtam eddig, kivétel ezt.
  • Hrisskar
    #15782
    Még én se, pedig van egy karim singelben ami csak tárgy találásra gyúrt.
  • LegionarR
    #15781
    Én sem találtam még soha, pedig vagy 3 éve Diózom... De megoldottam, vettem egyet egy Istért :) PErsze nem csak ezt kaptam érte :)
  • Sas6
    #15780
    Szerintetek mennyi rá az esélly hogy ilyet találunk? Egyedi kasztspecifikus tárgyak. én lassan egy éve dio-zom és még nem találtam ilyet.
  • Sas6
    #15779
    Nem értem egészen. A faterodnak nincs meg az eredeti jatek és ugy patchelted meg a 1.11-el? Az 1.11-hez nincs még crack tudomásom szerinte. CSak az 1.10-hez van.
  • Sas6
    #15778
    Ok köszi szépen
  • Sas6
    #15777
    Jólvanna nem is láttam még azt a tárgyat életemben :P
  • Gugger
    #15776
    újra megkapta a game.exe-t, de nem indult el utána. :(
  • Aspyrin
    #15775
    Szerintem deadly és cb sem műxik ww közben :(
    Viszont tegnap kiraktam egy botd thundermault (mivel eth warpikeot órákon át keresve sem tudtam venni) ami nagyon-nagyon szép darab lett: 394ed/14ll :)
  • Nuki
    #15774
    stílusosan akkor most ez a szösszenet illik ide ^.^
  • Nuki
    #15773
    először én se tudtam honnan szülni soj-t aztán rájöttem hogy mi az :D
  • horpeti
    #15772
    wwvel mukodik a deadly strike és a CB, vagy azok se?

    (cast dolgok oké, de ezek?)

    gondolom a mastery criticalja azért tuti hogy müxik.

    én nem látok pörgés közben ds jelet soha.. viszont szimplán ütve láttam... de még figyelem, hátha...

  • Rettenthető
    #15771
    Ha Stone of Jordan -t ilyen hülységre használnál fel, felvágnám az ereidet :-)
  • horpeti
    #15770
    nah, kipróbáltam reapers trollt, nagyon baba :D Amíg nem lesz jobb fegyó, addig akkor ezzel fogom tolni. Vagy még meglátom az IK mault, de ahhoz perpill még nincs elég AR, full settel lenne csak elég, de az nincs.

    Így akkor a reapers ha nem is olyan nagyon, de biztosan talál normal ellent, ez jó. :DD Csicskában meg az obedience és a crushing blow :P
  • Nuki
    #15769
    újra krekk, no problem, amúgy preferálja az eredetit, főleg ha battle netelni akarsz
  • Gugger
    #15768
    az a baj, hogy nem én játszom vele hanem fater nála meg nincs net, átmegyek, átviszem a pach-et meg a magyarítást aztán rohanhatok vissza mert semmi nem megy!
  • Gugger
    #15767
    a patch, csak eredeti játékkal megy? mert felraktam és utána, hibauzenettel leáll.
  • Nuki
    #15766
    a magyarosítás?
  • Nuki
    #15765
    stone of jordan (SOJ) egy Unique (arany nevü) gyürü :)
    keress rá az is ott lesz, nem rossz tárgy :D
  • Sas6
    #15764
    tudomásom szerint nem bántja
  • Sas6
    #15763
    Valaki tudna nekem mutatni egy képet errol mert sose találtam ilyen

    ""Stone of Jordan"" ez a tárgy képe kéne neken.

    3 Perfect Skull + nem foglalatos rare tárgy + Stone of Jordan==
    1 foglalat a tárgyba

    Ezért kéne a kép mert ez jol johet aze az az egy foglalat nek:)
  • Gugger
    #15762
    ok köszi

    meglévő karikat nem bántja a patch?
  • Nuki
    #15761
    szürke vagy fehér legyen a neve... (fehér nevü ha már van benne socket? nem hinném....)
  • Sas6
    #15760
    Szerintem, elég ha csak az 1,11-et rakod fel és jo:)