26171
  • Rettenthető
    #15839
    Én sem gondoltam komolyan;-)

    Azért az esély, hogy 2x közvetlen egymás után essen ist countessnél, félek elég apró. Persze lehet innentől nem esik semmi :-)
  • Aspyrin
    #15838
    Hehe, ezt már hallottuk itt a fórumon párszor pár emberkétől :DDD
    [viccelt]
  • Sas6
    #15837
    Lécci rakj fol képet én is Miskolci voltam pár éve.
  • Bobber
    #15836
    miskolcnak megint vége kibaszott nagy jég esett megint bocsi hogy ilyen csunyán irok de nagyon durva iszonyat hogy mekkora forgoszél tölcsér is volt ha tudok tesek fel képet le lett fényképezve
  • Rettenthető
    #15835
    Esett még egy ist ;-) (az előzőn túl)


    Asszem abbahagyom a játékot, a csúcson kell abbahagyni:-D
  • Sas6
    #15834
    heheh:DDD

    ez teszett.

    És valaki nem tuds nekem adni Runát? Persze nem csak ingyen:DD Uzletelhetunk.
  • Aspyrin
    #15833
    Sajnos nincs értéke, Charsi talán ad érte valamennyit :)
  • Aspyrin
    #15832
    A minimál felszerelés kb. így néz ki nálam(sorc mellé): andyface, uppolt eth duriplate és eth insight cv.
  • Sas6
    #15831
    ezért ki ad nekem Bneten rúnákat?? Valaki lécci adjon kellenének :)

  • Bobber
    #15830
    hehe el is felejtettem hogy lehet lukasztani:):):)
    a fenée:)
    igy sokkal könnyebb lenne
    sőtt szerintem hagytam is ott mert mondom minek ha nincs benne luk:):):)
    huhh de nyubi vagyok:):)
    Amugy szerintetek mibe érdemes a kisérőt öltöztetni érdekelne egy átlagos meg egy nagyon táp verzió is:)
    mind runaszavas mind normál cuccos szal ami kifér a csövön:):):)
    csak mert unom hogy mindig elhal mellőlem szerencsétlen:)
    És anno egyszer amikor pl egy asa csoka huzott a szemem felakadt mert hellen a kisérőjével ölette meg funbol az ősöket
    igaz k3 as szintü vaolt vagy 95 de akor is pimaszság:):):)
  • horpeti
    #15829
    jaja tuti.

    de BOTDre gyúrom a barbot.. szal addig valszeg nem is tudok vele játszani, amíg az nem lesz.

    de nem akarok még 1 barbot csinálni, ha pl. megvan BOTD...

    ha thundermaulos BOTDm lesz, akkor mehetek IKra is, de ha warpike pl. akkor mentemem kell a pontokat, na majd jövő héten csáó
  • horpeti
    #15828
    van egy eth. tresherem lukasztás nélkül most találtam.

    ha kell eladom
  • Aspyrin
    #15827
    Franc, nekem "csak" malokat dobál :)) Gratula.
  • Aspyrin
    #15826
    Ezt miért nekem? :O
  • Rettenthető
    #15825
    Most mondjam :-) ? Megint esett countess-nél Ist rúna... :-)


    CV? Colossus Voulge? Nekem van 4 luku, igaz nem eth es mar nem emlexem superior-e vagy csak sima... de nekem kicsit soknak tűnt az a 210 str.
    De ha csak valami tesco gazdaságos runaszót rax bele (pl. insight), akkor tied, viheted.
  • Delac
    #15824
    Pul ért adnak bármilyen eth 4 soc elite version polearm-t. Pl cv 4soc pul- t simán. DE eth tresher is van. Ált úgy adják őket, hogy neked kell Larzukkal belyukasztanod. CV-be 4 lesz a default. Tresher/cryptix axe 5 sox. Ezeket is pul-rt biztos kapsz.
  • Bobber
    #15823
    kis kérdés mintha emlitettétek volna hogy kb mennyiért mennek a kisérőknek a fegyverek
    Sezeretnék csinálni a kisérőmnek fegyot de nincs turelmem keresni socok fegyot szal szeretném megkérdezni hogy mondjuk eth CV mennyibe kerül?
    vagy ha keresnem kell akkor hol keressem ?
    Eddig cowrunokat nyomtam de sajna se CV nem esett se 4 socketedes shield semmi amiböl lehetne játszani:(
    Szal eeknek az ára érdekelne:):):)
    köszi a segitséget előre is:)
  • Sas6
    #15822
    Hát ez hihetetlen ez a LAG-olá igy elbaszni egy nagyon jó játékot hogy lagol.
  • JancsiPapa
    #15821
    3. game failed...hm, abbahagyom a diot 1 picit, vár a halál annyit arra, hogy legyen egy épkézláb gém, ahol játszhatok...
  • JancsiPapa
    #15820
    Ik set azért jó, mert sok-sok másfajta sebzést is ad.
    De tudod mit, nemsoká fenn leszek bneten, megadom a nonladderes accom passját, nézd meg az ik barbom.
  • Aspyrin
    #15819
    Hm, szerintem próbáld ki az ik szettet a maxolt masteryvel és jó lesz a kép.
  • horpeti
    #15818
    IK cipo, ov, kesztyu
    raven
    8 life leeches gyuru (+ mf)
    crescent moon amu
    arreat
    eth. up skullder
    és a fegyók.
  • Aspyrin
    #15817
    Miből áll a felszerelésed?
  • Aspyrin
    #15816
    Bocsi, benéztem.
  • horpeti
    #15815
    ehh ehh.

    gratu a thunderhez.


    Hát nemtom mi van ezzel a deadlyvel, mondjuk én mintha láttam volna olyan izélgetést.

    de a CBt majd megnézem guilli sapival meg goblin toeval hogy muxik e.. ha az muxik, muxik a ds is.


    Megcsináltam a karit, most 81es. de eszméletlenul szar a sebzés. Reaperszel és arioccal is. Arioc 4es range legalább. bár furi mert baromira nem látom azt a dupla ranget...

    De gáz a sebzés. 600-2500 fizikai Mighttal.
    max. WW.


    nyilván a mastery is kéne, akkor az dob rajta kb. 800 damaget...

    De ez is elég gáz.

    hell den of evilnél egyedül a fallenek estek 1.re, a nagy medvékhez már 3-4 ilyen kellett... nevetségesen gyenge vok. :(

    Lehet az IK mault fogom gyúrni, ha megy a CB, ill. az ik maul is már jóval többet sebez ezeknél...

    csak ahhoz erő kell. :)

    mondjuk a thundermault érdemes a barbárnak gyúrni valóban, mert igaz kisebb range, de sok erő az sok ED is...

    Speciel ez az elvileg 4 range se olyan óriási...

    Majd elválik, most ugyis hanyagolom a dolgokat, pénzem egyáltalán nincs erre se. hiányzik 1 ist.

    de ha akarok játszani barbival kénytelen leszek az ik maullal tolni amíg nincs BOTD, de szerintem az is jó lesz. a fene tudja. és megeszi :)) warpike a jó.

    viszont amíg nincs ilyen botdm , addig halál gáz az egész...

  • LegionarR
    #15814
    Nagyon félreértettél, egy szóval sem írtam hogy sojt-vettem, az egyedi kasztspecifikus tárgyakról volt szó... Jalal-t vettem...
  • Rettenthető
    #15813
    Classic-ban okay, de exp-ben botorságnak tartom ilyenre pazarolni.
  • Sas6
    #15812
    Mikr lesz már kijavítva egy a rohadt lagolás
  • zachi
    #15811
    uh
  • zachi
    #15810
    nem rossz gyűrű
  • Sas6
    #15809
    Köszi szépen hogy megkerested nekem és még hogy ilyen szépen is kivégtad:) köszke
  • Aspyrin
    #15808
    Tipikus drop, egy szempillantás alatt eltűnik a földre pottyant junik ring aztán jön az izgalom, hogy vajon manald lesz-e vagy sem :D
  • Aspyrin
    #15807
    Érdekes.. Soj ára 2 ist+um, de minimum 2 ist. Furcsa, hogy te istért vetted és még kaptál mást is mellé
  • Aspyrin
    #15806
  • Sas6
    #15805
    Már látom köszke. De olyan ****** idegesitö az a ********** LAG-olás.
  • JancsiPapa
    #15804
    Pedig classicban van, aki megcsinálja...Ott nincs Larzuk q, meg act 5 sem...
    Én is kezdeni akarok a classic hardcore karit =)
  • Aspyrin
    #15803
    Egy általános receptet olvastál :) Ha craftolni szeretnél 4 különböző alapformátum létezik:
    -A Vér tárgyai
    -A Varázslás tárgyai
    -Az Erő tárgyai
    -Az Oltalom tárgyai
    Mindegyik verzióhoz más-más runa illetve kövek kellenek.
  • Sas6
    #15802
    Érdekes. Na mindegy - Tárgy alaptipusok- Készített tárgyak (narancssárga)
  • Aspyrin
    #15801
    Ez csak egy kezdőlap nálam.
  • Sas6
    #15800
    Itt van a készitett tárgy