26171
  • Aspyrin
    #15879
    Pvp-ben a vesztes játékos egy fület hagy maga után a hulláján kívül.
  • Rettenthető
    #15878
    1., Nem gondolod, hogy tal rúnával túl olcsón jutnál szuperfegyverhez?
    2., Kicsit kultúráltabban is fel lehet tenni a kérdést...
  • Hrisskar
    #15877
    Szerintem úgy érti, hogy egy horadic cube-nyi tal runát.
  • Nuki
    #15876
    hogy érted hogy az összes? :o
  • zachi
    #15875
    sztem szuvenír
  • zachi
    #15874
    igaz ha azösszes tal rúnát összepárosítjuk a hordarik cube-ban akkor kapsz egy szuperfegyvert???????????????????????????????
  • Sas6
    #15873
    Figyeljetek már mire jók az interneten szerzett fűlek??
  • Nuki
    #15872
    én arra hogy odaadjam neked, mert lusta vagyok barterolni =)

    amúgy P.Topazt, P.Diamondot, és craftolni néha...
  • Hrisskar
    #15871
    Ki mire használja a gemjeit és runáit??? Mert én 95%-ban barterelésre (ma Tal Rasha pálcáját szeretem meg igy).
  • Lest4t
    #15870
    sikerült valami gagyi román nyelvű torrentet letöltenem, ezt szeretném valahogy angolra változtatni...(patch 1.11) valami ötlet?
  • Rundstedt17
    #15869
    A legiten alatt mit értesz?
  • JancsiPapa
    #15868
    Több legiten játszó ember, olyan rúnaszavak/cuccok/receptek, amiket openen nem próbálhatsz ki.
  • Rettenthető
    #15867
    Ez régen működött, de kijavították ezt a hibát(?), úgyhogy mostmár nem tűködik olyan hatékonysággal, mint pl. 1.09 alatt (asszem ott még jól működött).
  • SZU
    #15866
    Értem, de azért egy Hell4-es venom lord sem csak 500-at sebez... S a Clay golem mit tud ugyanebben a helyzetben? Lelassítja?

    Egyébként valaki kipróbálta ezt a bloodgólem+Ironmaidenes dolgot?
  • Rundstedt17
    #15865
    Szóval a Clayt vagy az Iront érdemes fejleszteni,esetleg a fire-t.De abban mindenki egyetért hogy a corpse explosiont ki kell fejleszteni.És mi a különbség a battlenet és az open battlenet között?
  • JancsiPapa
    #15864
    Ebből ugye vedd le a physical resistjüket és még 10k élet is bakfitty egy hell a4 venom lordnak...
  • SZU
    #15863
    Azaz, ha a helles lény sebez 100-at, (ennyit meg biztosan fog minimum), akkor saját maga sebzősik 2K-t. Ami azért nem rossz, ha vesszük, hogy 500-at üt akkor 10K-t kap vissza. Persze fizikaiban.
  • SZU
    #15862
    Hát nemtudom, de egy maxolt thorn ad vagy 1020%-os visszasebzést, a vasgólem meg kb. 600-as. az iron maiden is tud adni vagy 500%-osat. Azaz 20x-osát kapja vissza a saját sebzésének, igaz fizikaiban.

    Egyébként meg azon filóztam, hogy egy vérgólem ügye gyógyítja magát és minket a saját sebzésével. Most ha iron maidenes lény megüti a vérgólemet, akkor saját magát is sebzi. Nem lehet, hogy némi bug miatt ez a visszasebzés is rögtön gyógyítja a gólemet és a nekrót is? =)
  • JancsiPapa
    #15861
    Ó, hát hellen annyi élete van egyik-másik szörnynek...Meg se érzik az IM-et...
  • Aspyrin
    #15860
    Iron maidennel csak az a baj, hogy hellen alapból 50%-os fizikai immunitásuk van a szörnyeknek ami igencsak visszafogja a sebzést, ráadásul nagyobb az életük stb. úgyhogy nem az igazi csak normon esetleg nighton. Pvp-ben pedig használhatatlan mivel csak 10%-os visszasebzéssel működik.
    Jómagam firegolem párti voltam, fire enchanted szörnyek kifejezetten gyógyították illetve a tűzzel sebző ellenségek is.
  • vigyori14
    #15859
    nekem is van sumon nekrom és énis clay golemet maxoltam, sztem jó választás volt most 45 ös szinten van és 27k az élete, nemsebez vmi sokat de szinte sose ütik le, és lassitja az ellent.
  • Nuki
    #15858
    és Thorns-aurás csicska? :)
  • SZU
    #15857
    Szerintem a vasgólem meg iron maiden esetleg még mellette egy thornos pala elég kemény gólemet eredményez.

    Úgy bárki megüti, fexik azonnal. PvPben egy 60 barbi havert megátkoztam iron maidennel, megütötte a 5-ös (én 25-ös nekro voltam) vasgólememet, s lement kb. az összes élete. Alig élt. Jó! Mondjuk PvpP-ben a legritkábban ütnék meg a gólemet, mennének a nekróra, de PvE-ben a lények ütik azért rendesen.

    A bocis pályára mentem be egy kimaxolt thornos palával párban. Futottunk a bocik elől, a gólem körül meg hullámokban estek össze egy-egy ütéstől a bocik.
  • JancsiPapa
    #15856
    Elég gáz mind sztem, talán a clay golem a legjobb - én anno az enigmás summon necromnál az maxoltam ki. A végén lesz 10k+ élete, és actboss ellen nincs jobb ellene dec átokkal.
  • Nuki
    #15855
    #15849 #15850: ezekhez nem értek, sry :) többiek válaszolnak talán ^^
  • Nuki
    #15854
    rónaszó, rúnákat kell hozzá szerezni :)
    arra pedig nincs hatással a Better Chance of Getting Magic Items....
  • Nuki
    #15853
    hát ha a synergy bónuszt annak veszed (zöld név a skillekben, tudod)
  • Rundstedt17
    #15852
    Jól tudod!Csak nekem az kérdés hogy az 1.10 es és asz 1.11-es között mi a különbség!Tehát az 1.11-be gyengülnek-e a csontik?
  • Rundstedt17
    #15851
    Még egy kérdés Enigmát hogyan lehet szerezni?
  • Sas6
    #15850
    A barbár kardjába mit érdemes tenni ha 3 foglalat van benne egy jo kis runaszo vagy valamilyen koponya vagy valamilyen drágakövet?
  • Rundstedt17
    #15849
    Nagyon köszönöm!És gólemet milyet fejlesszek?Revive használható azaz ér valamit?
  • Nuki
    #15848
    ezt nem tudom minek írtam de nyilatkoznom kellett.
  • Nuki
    #15847
    1,10 és fölötte kezdtek el durvák lenni a csontis nekromanták...jól tudom-e? mert addig nem nagyon voltak elkenve hájjal.
  • JancsiPapa
    #15846
    ,,Aztán?" -> nekem volt egy summonom, hát, átkoknál még tegyél a lower resistig egészen, valamit a p&b skilleknél nyomd ki a corpse explosiont! Ez az, ami IGAZÁN pusztítani fog - 1-2 hullát megcsinálnak a csontik, aztán a többit ez öli meg. Ez a sebzés ugye a hulla életének x százaléka (nem emlékszem :( ) és ez félig fizikális, félig tűz alapú sebzés.
    Tehát: a hellen összefutsz egy physical immunnal, akkor lower resist és ott csak az első hulla lesz nehéz =)
    ,,Lehet single-s karakterekkel battle netezni?" - lehet, open battle.neten, de hidd el, a ladder jobban megéri!
    ,,Mi az a enigma?" Egy rúnaszó mellvértbe, amivel minden karakter képes lesz arra, hogy teleportáljon.
  • Sas6
    #15845
    1.07-hez tudomásom szerint nincs csajk az 1.10-hez meg az 1.09-hez meg az 1.11-hez.
  • Gugger
    #15844
    aha, akkor ez lehet a gond!

    Magyarítás van 1.07 hez vagy 1.10 hez?
  • CattiBrie
    #15843
  • Rundstedt17
    #15842
    Lenne néhány kérdésem!Csontis nekrót akarok fejleszteni!Akkor úgy gondolom hogy ki kell maxolni a RS meg Skeleton masteryt,1 az amplifiryre,1 a decrepfiryre,1 summon resist!Aztán?Az 1.10-be vagy 1.11-be erősebb a nekró és mi van a csontikkal?Lehet single-s karakterekkel battle netezni?Mi az a enigma?Esetleg revives nekrót fejlesszek?Segítsetek!
  • mooo
    #15841
    Egyébként azt a kurva fertőzést is megkaptam a múltkor a víztől...
  • mooo
    #15840
    lol.Lehet ki kéne már nézni az ablakon