26171
  • horpeti
    #15959
    tegnap én is akartam, de nem tudtam kreálni se :P


    Amúgy én hülye állat eladtam az eth. durielsemet egy curse +34 lifeos charmért.

    nézem a listában mal/istet ér.... ugye eth. duriels meg ér max. umot.

    de rájöttem ám még a lenyomás előtt, hogy ki a frásznak kell curseos GC :))) de belementem, mert anno próbáltam 3* is eladni azt nem ment. :D

    most meg a GCt próbáltam, de nem jött senki 10 perc alatt. :)
  • Aspyrin
    #15958
    Már nem emlékszem, én annyit adok-veszek egy hét alatt mint más egy fél év alatt :p
  • horpeti
    #15957
    3/2/nemtommis az enyim.
  • horpeti
    #15956
    El is adtad?? Mennyiért?
  • Aspyrin
    #15955
    Nekem mondod, pár hete raktam ki egy 2-est, kicsit jól jártam vele
  • horpeti
    #15954
    azért ez a CTA is lol.

    kb. 5.5 ISTbe kerül megcsinálni, és 50% esélyed van, hogy többet fog érni, meg hogy nem..

    2.5 istért megvenni mekkora lol... :)

    Szerintem este megpróbálom 4ért eladni, végülis CTA2 :))
  • horpeti
    #15953
    Akkor végülis jól jártam, ha a CTA mivoltát nézzük nem? :)

    Bár én eleve CTA1et akartam, az meg lett volna pl. 2 ist....

    most cta2 2.5 ist...

    az a +1 nem nagy szám, sose érdekelt. :)

    Amúgy 60 dex igénye van, azért az nem vészes :)
  • Aspyrin
    #15952
    :DDDD Pont azért volt óccsó mert képes volt kirakni egy ilyen fegyverbe valamelyik lángész.
  • horpeti
    #15951
    ugyanazokat mint a régebbiekkel.
  • horpeti
    #15950
    akarod, játszhatunk picit.

    Én újra a sorccal kezdtem játszani, azért is vettem a CTA-t, mindig is ez volt a vágyam :)

    Aztán most teljesült! :)

    90 másodperces álom. :P
  • Yeti28
    #15949
    Sziasztok.Most kezdtem újra dió2-öt szal nem vágom milyen skilleket érdemes fejleszteni amának ezzel a patchel.Előre is köszi a segitséget.
  • JancsiPapa
    #15948
    nn diablo...
  • horpeti
    #15947
    nah, a nap vége ugy lett, hogy láttam egy gémet N 3 dest key, mondom megyek azt eladok, erre exception errorral kilép dio. megyek vissza másik karival megpróba join, ilyet ír: "UNABLE TO ENTER GAME"

    lol, ilyet nem láttam. utána kivág, és restricted from realm..

    hát baxa meg anyját, na mind1 :D
  • horpeti
    #15946
    jaja.

    most nyomtam picit, nem volt laggos! csak néha.

    vettem 2.5 istért egy CTA2őt. Lehet dupeolt, hogy ennyiért adta.. nemtom

    de vmi et. cadoceusba tette... mondjuk ha nem ütök vele akkor nem gond nem? :)
  • Rettenthető
    #15945
    Már szinte nosztalgikus visszagondolni oly rég dióztunk együtt :-)
  • horpeti
    #15944
    be szép is volt, amikor együtt mászkáltunk...

    Most is azt kéne...
  • Rettenthető
    #15943
    Asszem nem véletlen, hogy az elmúlt 2 napon nem voltam bneten. Egyszerűen nincs értelme, hogy hergeljem magam ezzel a szarral...
    Majd, ha a r/k edves Blizzard veszi a fáradságot és megcsinálja, akkor felnézek megint, addig csak az agyvérzés kerülgetne úgy is.
    A csalóktól meg az életet kellene megvonni, nem a játék jogát.
  • Bobber
    #15942
    igen én is mást szoktam csinálni pl dühöngök:)
  • Nuki
    #15941
    ilyenkor megyek fel msn-re vagy csinálok valami mást :P
  • Bobber
    #15940
    na hatott a fenyegetés mert be tudtam lépni:)
  • Bobber
    #15939
    ja csak nagyon bosszanto hogy a lagos b net miatt az embernek ezerszer kell probálkozni és utána meg a sok proba miatt büntibe vágnak:((:(:(
    még most megprobálom aztán ha nem megy felrobbantom a blizard székházat
  • horpeti
    #15938
    játszhatatlan vaze.

    Még bizniszelni se lehet, mer tnem tudom megkreálni a gémet. Hát gg.

    meg is untam
  • Hrisskar
    #15937
    Ja az én sorcim már 2 Immortal king-es tárgyat talált+egyébb durva barbár tárgyak. És mind odaadtam Nuki barbárjának :D
  • Aspyrin
    #15936
    Nyugi, ha nem próbálkozol kb. 2 óra elteltével újra lehet csatlakozni. Én is megszoktam kapni mostanában, most pl. baalquest befejeztével ajándékozott meg a battlenet vele
  • Bobber
    #15935
    ja csak nehogy téged is bannoljanak mert tul gyorsan mf-elsz mint engem mert nem tudok másra fgondolni mint hogy bannoltak
    csak azt nem értem hogy hogy a fenébe
    ugyani nem megy se a régi se az új cd-keyel mintha az ipm bannolták volna de az se lehet mert ip-t újitottam szal a gépemre irtak valamit amit nem lehet leszedni mert jiába instalálom ujra hiába törlöm a regystrit stb akkor se tudok belépni pedig ott nem irja ki hogy bannolva vagyok csak azt hogy ideiglenesen nem tudok csatlakozni probáljam később
  • horpeti
    #15934
    előbb gyűjts cuccot varázslóval mással, aztán add oda a barbárnak, és jobb lesz. jó cucc nélkül a barbár egy kalap xar
  • Krisztinabarbár
    #15933
    Jah csak az a baj,hogy az én barbárom iszonyú szerencsétlen eddig összesen csak 1 green tárgyat talált!
  • Krisztinabarbár
    #15932
    Folyamatosan issza az élet italt,de az a vicces,hogy nem használ!!!
    Kibirhatatlan!Fáj a fejem már!!!!
  • Bobber
    #15931
    a barbi jó ha visszaolvasol itt egy pár oldalt meglátod hogy elég jó dolgokat lehet vele csin csak jól kell felöltöztetni
  • Krisztinabarbár
    #15930
    A barbárommal most mentem diablohoz!
    Szörnyű a barbárom nem diabloval nem bír,hanem már odajutni se lehet!
    5-szer kipurcant!!!!Nincs hozzá idegem!!!!!!
    Asszem választok egy másik karaktert!
    Ez a barbár szörnyűűűűűű!
  • Bobber
    #15929
    hát ezt kurtára nem értem egyszerüen nem enged be a bnet pedig nem is csináltam semmi csunyát és az a poén hogy egy másik cdkeyel is felinstaláltam mondom megnézem azzal tudok e valamit csinálni de az europai szerver nem enged be még azzal se mintha az ipmet bannolták volna agy nem tudom kezd kilenni a tököm ezzel a rohadt bnettel
  • Bobber
    #15928
    esély mindig van
  • Rundstedt17
    #15927
    Van valami esélyem a singleben A Trang Oul's set megszerzésére?
  • Bobber
    #15926
    ehh csináltam inkább az egyik amcsi szerveren egy accot:)
    tök jó sose lagol nincs kidobálás stb lehet hogy ott is maradok egy kicsit mert ez nagyon bosszantott már az utobbi időben ami az eu szerveren volt és most meg még ki is nyomott:(
    csak kár hogy ott nem lesznek magyarok:(
  • Bobber
    #15925
    mondtam már hogy utálom a bnetet??:)
    állandoan ledobál utána meg anyit probálkozom hogy bannol egy időre és most nem akar visszaengedni imádom ezt az üzenetetet

    your connection has been temporaly resricted from this realm. pls try to log in at another time.
    Régen irtó ritka volt most meg nem akar beengedni reggel ota:(:(
  • Krisztinabarbár
    #15924
    Én mióta felraktam a diablo2-re a legutolsó javitást azóta iszonyú gyenge a barbárom!
    Még Durielt is alig tudta legyőzni!
    A régi barbárom amelyiknek még nem voltak javitásai azzal simán megöltem mindenkit,akadálytalanul!
    Szerintem azért tulzás volt ennyire legyengiteni a barbárt!
  • dj peaty
    #15923
    sziasztok akinek van itt msn-e léci adja meg
  • horpeti
    #15922
    hoppá lol. nemtom honnan szedtem az 50% deadly strikeot, griefnek csak 20% :)
  • horpeti
    #15921
    ha müxik DS, akkor nekem valamennyire szimpibb lenne 1 egykezes grief.

    2 kezesben szvsz tök fölösleges, azért a +50-60 damagéért.

    az 50% DS miatt sebzésben kb. eléri a thundermault is, ha átszámoljuk (+ a sebességét is), viszont akkor van még 1 kéz 1 pajzsnak... no meg ITD a grief.


    Bár akkor is a BOTD jobban tolja, meg sokkal rugalmasabb, nem kell máshova leech, meg jópár statbonusz, meg ilyesmi. :)
  • horpeti
    #15920
    ki kell próbálni vázz... :)

    rettenthetőtől elkérem a -reqes IK maulját, és guilli, goblin toeval majd letesztelem Baalon. :PP

    vagy bármelyik lényen, mondjuk nightmare dio a jó, mert azt tuti eltalálom valamennyire, de mégis sok az élete, nekem meg kevés a damage :D :D