26171
  • CsuHuCsu
    #15999
    Köcce a segítséget.
  • Aspyrin
    #15998
    Keress valami ingyenes képfeltöltő szolgáltatást és linkeld be. Vip jogokhoz emeltdíjas sms-ért juthatsz, a fórum kezdőlapján találhatsz infót róla.
  • Bobber
    #15997
    :*
    :)
  • CsuHuCsu
    #15996
    Hogy lehet Vip jogot kapni?Csak azért mer nem engedi a képet feltenni mert 55kb. :((( Segítsetek már.
  • CsuHuCsu
    #15995
    Hali mindenkinek.Teszek fel pár képet és van közte egy cipő amit még nem láttam semmilyen képen vagy cd Stb: Ha valakinek ez megvan szóljon már.
  • horpeti
    #15994
    hagyjuk, magánügy. :)
  • Nuki
    #15993
    nem én írtam azt, de ha úgy gondolod.
  • JancsiPapa
    #15992
    Nem a fanszőrzetem mennyisége miatt írtam - de mindegy, hagyjuk akkor.
  • Nuki
    #15991
    tessék te izs ilyenekkel viccelődsz!!4 :D
  • Aspyrin
    #15990
    Ha feszült vagy "könnyíts" magadon
  • Nuki
    #15989
    amúgy nem :-
  • Nuki
    #15988
    jovanna poénkodni akartam, oldani a feszültséget
  • horpeti
    #15987
    Én lereagáltam :PP
  • horpeti
    #15986
    Téged felizgat?
  • Aspyrin
    #15985
    Ööö, ezt most inkább nem reagálom le
  • Nuki
    #15984
    pon hogy annak kéne fölizgatnia ha már nincs aki megtegye... :|
  • Aspyrin
    #15983
    Ez van. De ugye nem lesz megint kirohanás, hogy abbahagyod a diót mert már nem izgat fel :)
  • horpeti
    #15982
    nő a szakálla, bnőjének meg nem :PP

    bocsi!


    Azért most még játszol?
  • Nuki
    #15981
    mit jelent az hogy érettebb vagy? :o
  • JancsiPapa
    #15980
    16
  • Nuki
    #15979
    ő mennyire fijatal?
  • JancsiPapa
    #15978
    Mert fiatal én meg érettebb vagyok mint 17 ~~
    -.-'
  • Nuki
    #15977
    rekláááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám :D
  • CattiBrie
    #15976
    gyere Tibiázni :*
  • Nuki
    #15975
    nem untatás :o
    miért is?
  • JancsiPapa
    #15974
    nah, sry mkinek, hogy a magánéletemmel untatom, de most én szakítottam asszonnyal...
    másfél év -.-
  • Nuki
    #15973
    de miazhogy kitilt? :ooo
  • Bobber
    #15972
    én nem tudom csak azt ho9gy megint kjaptam egy rohadt tiltást szal megint ugy érzem hogy dió székház robbantás lesz mert a tököm kivan hogy hazajövök szeretnék gey kicsit szorakozni és erer megszopat a bnet:(
    Szal bocsi fiuk szerintem nemsokára midnenkinek vége a dionak mert az tuti hogy leterorizálom a blizard székházat :)
  • horpeti
    #15971
    :D

    Bármi megeshet.

    Még az is, hogy emiatt jobb drop%ot raktak a játékba, hogy úgy tűnjön mintha dupeolás lenne (árcsökk):DD
  • Nuki
    #15970
    szvsz lehet hogy az elejént csaltak de lehet hogy nem. könnyebb ráfogni a dupe-olókra, mint bevallani hogyha véletlenül sc-dio szervert állítottak wow-szolgálatba
  • horpeti
    #15969
    remélhetőleg a dupe abbamarad igy, és nem lesz lagg. :D

    Már eleget dupoeoltak.
  • horpeti
    #15968
    ehh, akkor ennek a seasonnak annyi... gg Blizz és duperek.

    És ezek után töltsön el valaki 16-20 órát a gép előtt MFeléssel...


    Bot, dupe, MH az már nem is lényeges...


    Hát ezek se a játék öröméért játszanak az tuti. :)
  • Aspyrin
    #15967
    Váá, bnetet elárasztotta a kaki. Jah, Ber, Zod stb. 3 Ist. Árak a béka segge alatt, tiszta 1.09 vége érzés..
    (mai kedvenc játékom: offer 35 duped hr)
  • horpeti
    #15966
    amúgy elit kariknak:
    maxos torch +20dex
    maxos ravenfrost (PVPre pláne a CBF miatt) +20 dex.

    akkor már csak 20 kell , az meg majdnem minden karinál megvan alapból...


    97erő -15%req az eth. miatt : 82 erő
    Hát nemtom milyen elvetemült van, akinek nincs ennyi ereje, de az akkor ne is vegye meg :P


    szal elvileg bár elég noob cuccban van, de teljes értékkel használható majdnem mindenkinek.

    Aki még ennél is jobban kiélezi a kariját, az úgyis kockul eleget egy jobb ctara :D
  • horpeti
    #15965
    tette a frász, vettem... :)

    etherialban van ráadásul.


    Hát akinek nincs 97 stre (bár szerintem etherial miatt kevesebB), az úgyse ilyet fog venni, hanem maxos ctat, mert az ilyen fullra maxolós kis pvps buznyák... :D

    60 dex igénye van. az mondjuk már igen, neccesebb, nekem speciel maxos ravenfrosttal pont 60 van... (+ shako + mittoménmég mi)... De ez is olyan, hogy karik nagyrészének van ennyi dexe. :)

    Mind1... ha nem kell másnak, nekem tökéletes :)))
  • Delac
    #15964
    Ha jól olvastam caduceusba tetted. Nem véletlenűl volt az olcsó :P.
    req : 97 str 70 dex. A dex miatt, meg egyébként alapból nem jó az ilyen spéci itemes cta.
  • horpeti
    #15963
    cta-val viszont jó boltot csináltam akkor is, ha nem tudom eladni drágábban. De ha 3 istért már el tudom, akkor nyertem rajta malt, ha 4ért, akkor ist-malt... Persze aztán lehet 2ért se megy el. :) Akkor meg hordom egészséggel, ez volt az álmom. :)
  • horpeti
    #15962
    jah, rájöttem. Evvan. Csináltam már rosszabbat is. Max. odaadom a csontvázkirálynak. :)
  • Aspyrin
    #15961
    Kész csoda lenne, ha valaki jelentkezne a skillerre :( Rossz bolt volt.
  • horpeti
    #15960
    meg eladtam a skullderemet pulért. :D

    még van pár ott a raktáron, amit el kéne passzolni, de kb. fal annak is az értéke.. :))

    jó amúgy, ha lehet közben játszadozni... de ha laggol, meg meg se kreálja, úgy a francnak van kedve.


    Este megpróbálom 4istért elpasszolni a CTAt :DD Bár magamnak vettem, de nekem megfelel 1gyel kevesebb szinten is... aztán akkor meg lehet rajta nyerni.

    Vagy ha eladom 4 istért, akkor veszek egy BOTDt :P Bár most a sorc is jó volt, bár lejárt lemez... mint minden. Túl sok élvezet nincs, uncsi hogy menni és akkor írtani (most direkt nem is teleztem baalhoz, hanem csak odamentem.