26171
  • Hrisskar
    #16039
    Én ekkor kitombolom magam és miután lenyugottam akkor újra próbálkozok.
  • Delac
    #16038
    Elég szar itemekkel lesz ki a cb-d :P
    Goblin toe, duress, guillemes helm. De megéri ;)
  • vigyori14
    #16037
    na már mind1, egy ember 2/3/3 as eth darkforce-t akart eladni pul ért, épp 1ik karimál sem volt pul
  • horpeti
    #16036
    uninstalláltam, regből is kitöröltem :P

    kapjabe tövig! :)

    majd egyszer én marha úgyis visszarakom
  • vigyori14
    #16035
    üdv, ha valaki lene olyan jószívű h kölcsönbe tudna adni nekem egy pult nagyon mgköszöném, aki td jöljön ide: o darkforce spa , adok erte keysetet meg summon sk-t amig vissza nem adom a pul-t, a leghamarabb ha lehet.
  • horpeti
    #16034
    nah, most baxa meg az anyját a Blizzard, nem játszom többet ezzel a szemét köcsög játékkal.


    kreálnék nem enged.

    akkor jövök be egy másikkal és akarok joinolni, erre kiírja, hogy unable, és ki vok tiltva a realmből..

    hát apja faxát bele az egészbe. minek görcsölök itt... fasz kivan játszom vmi értelmesebbel.


    na bocs!
  • horpeti
    #16033
    nem lesz griefem senkinek se kell a cta2 :P

    főleg nem 4ért :D
    Akkor használom, a varázslóm örül neki :D
  • horpeti
    #16032
    jejejeje esett thunderstroke :DD

    életem elsője :P
  • horpeti
    #16031
    grieffel 3* többet sebeznék smitetal, mint a gagyi barbom teszi. :PPPPPP

    Lehet olyant fogok venni, aztán csinálok egy zealer palát :)

    Zeales pala hogy írt amikor iron maiden van rajta??? neki nincs berserk... :(

    Olyankor melyik skillt használhatja?
  • horpeti
    #16030
    akkor nem 1000-2500 lesz a sebzés, hanem 7-8k. :D
  • horpeti
    #16029
    én smiterre griefet tennék az 100 :)
  • horpeti
    #16028
    kabbe :P
  • Delac
    #16027
    + gris shieldnek 148 str kell :P. A dex-t vedd ráadásnak :) Mert minden amit megspórolsz, megy a vitalityre. ;)

    Uber smitter, terv licens stb.. :
    Lastwish 69 cb :D
    marrowwalk: lifetap
    forti (300-ed-t bárhol szivesen látok) amaradék "gagyi" statról nem is beszélve.
    Gris shield +3perf diamond 103 resist. Kezitcsókolom....
    spéci amu. Echte original rare. nn highlord.
    ring: raven/str+dex allres
    Bonevisage +10 cb 2 soc* 30ias, 450 def ^^
    crafted kesztyű 10 cb+ 15 str 8 dex szintén spéci saját.
    Thundergod öv; aspy öröksége. Ennyi rámragadt az egyűtt eltöltött időből :P
    +egy tetszőleges szar torch.

    Tervzett élet:2000+ alapból.
    Ha jól számolom a belső infók alapján legalább 185++ resist. Amire jön a lastwish fade statja +50 allres. -> Mefi tehet egy betyár nagy sziveséget, akármekkora conviction aurát is hoz. :P

    Sebzés lesz vagy 1000-2500 ig. Hiába cb, a szörnyek utolsó 2 milliméterét ezzel verjük le. (szvsz)
  • JancsiPapa
    #16026
    Peti eszmefuttatását láthattuk.
  • Delac
    #16025
    Sztem nincs igazadd. Smiterre ilyen kell. Life tap-t castolni uber előtt finoman szólva is életveszélyes, pláne ha azt még 'W'-zni is kell. A castolás idejére is kell egy másik shield ami ad resistet, Vagy még egy zaka ? Nagy pazarlás lenne.

    Cb-t 1000 másik helyről meg lehet oldani.
  • horpeti
    #16024
    full IKt meg az MF miatt :)

    az az eth. skullder az nagyon tápos, öröm vele a játék.

    Csak a resist egy nagy kaki. :D
  • horpeti
    #16023
    Obediencet csak azért nem szívesen rakok össze, mert egy kalap kaki annak a sebessége WWnél... :(
  • horpeti
    #16022
    Azt nem tudom még mennyi lesz az erő és a vitalitás egyensúlya, azt hiszem a túl nagy vitalitás nem minden, ha nem tud az ember ütni vele jó nagyokat. Amúgy meg megvéd a resist és a nagy def bónusz... :)
  • horpeti
    #16021
    1. nyomok egy soul drainert, akkor lesz elég mana leech + lifeleech (-50 def/hit is faja :P) Mert végülis az IK kesztyű faja a sok statbonusz miatt, de van, amit nem lehet statból elérni (pl. leech). igaz 40 statpont = 40 erő = 40%ED :D Ami azért nem kevés! :) Szal még meglátom!

    2. akkor egy gore ridert vagy egy goblin toet (elvileg táposabb WWnél ha lassabban mozog a WW, mert többször találok, igaz engem is :P) - bár a mobilitás az elég előny. De itt a hangsúly a CBn van, mivel az nem jön máshonnan!

    3. Övnek vagy marad az IK a sok erő és resist miatt, vagy a franc tudja

    4. highlord egyértelműen

    5. soul drainer esetén nem kell manald heal, amúgy igen, és 1 ravenfrost sem árt, az ad sok dexet és ARt.

    6. eth. upped skullder, hogy azért essen is valami :D

    7. Arreat's face sajna kötelező a sok resist, erő, skill, leech miatt, pedig sebzésszinten többet érnék egy guilleaume's sapival a nagy CB és DS miatt, de valamivel védekezni is kell. :D


    Fegyónak meg perpill van az arioc needlem, ami elég viccesen szar, de talán a CB tol rajta, hiszen minden másodpercben elvileg 1 CB be fog jönni. :)) És DS is elég jó lesz (83%)



    Segítő meg marad MIGHTos, hogy adjon egy kis EDt legalább...


    Aztán kell a fegyver upgrade 1.ként. :))
    Lehetséges, hogy egy 1kezes griefet inkább vásárolnék (35 IASfeletti berserker axe 3 ranges), és akkor mellé tolhatnék még bármit.
    De a legjobb megoldás valami 5 ranges csudajószág lenne hosszútávon.


    Egyelőre egyik sincs, szal kár elmélkedni :))))


    Ha el tudom adni CTAt, akkor lehet gondolkodni a hogyan továbbon, de azért kipróbálom hogy CBvel mit tudok alkotni. Éppen ezért valszeg az IK mault is célba veszem felvételre :))
  • horpeti
    #16020
    nekem is fos, épp szakítófélben :((

    Szal jól beástam maga a dióba figyelemelterelésnél. :))


    Barbimat lehet újjáélesztem, bár sok minden függ a tárgyaktól... Az übercsicska sebzésemet kompenzálnom kell némi CBvel... és erre az áldozatra hajlandó vok. :)) Persze ha van egy EBOTD, vagy egy grief, akkor az is egészen más...

    Asszem vagy maradok a 2*1 kezes 3 ranges fegyóknál, vagy pedig egy 5 ranges weapont érdemes beizzítani.

    1 grief mellé nagyon szívesen tennék valami jó kis CBs fegyót, így a főmonszták is tán elég jó eséllyel halnának :P
  • JancsiPapa
    #16019
    hehe -az enyémnél csak jobb :D
  • JancsiPapa
    #16018
    Aspy!
    Ott a fórum, regelj, írd le ezt neki - én nem is gondoltam rá :S
  • Aspyrin
    #16017
    Egyébként szorri ha agresszívnak tűnök de nagyon fos napom van :(
  • Aspyrin
    #16016
    Ja és mégvalami, hogy Joey komád is tisztán lássa a dolgokat:
    Crushing blow:
    Esély arra, hogy egy csapással lekapd a szörny aktuális életének x%-át. Ez változó érték, alapban 1/4, játékosok és zsoldosok ellen 1/10, szörnyfejedelmek és főnökök ellen 1/8. Távolsági fegyverekkel ez az érték 1/16. Hat rá a fizikai ellenállás (amennyiben az nagyobb, mint 0).
  • Aspyrin
    #16015
    Ja és a lifetaphez pedig kézbekap az ember egy wandot et voilá. Ezért biztos nem cserélnék le egy goret.
  • Aspyrin
    #16014
    Határozottan hülyeség. Str és dex miatt? Mihez is kell rettenetes nagy str? A legtöbb str-et igénylő cucc a zaka ami kemény 89 str req. Ha nem képes az ember ennyit összeállítani az már szomoró. Dex? Mi a ráknak amikor smitenek egyáltalán nem kell dex mivel állandóan talál, maxolt holy shielldel pedig alig kell vmi a 75 blokkhoz. Szóval lehet núbozni.
  • JancsiPapa
    #16013
    vessző nem jó helyre került, de hát na :S
  • JancsiPapa
    #16012
    Nem lolz az...
    nézd ,EZT Joey komám buildje - és igaza van vele!
  • csoxy6
    #16011
    a bone prison miatt meg szerintem egyáltalán nem rossz
  • csoxy6
    #16010
    egyenlőre nincs jobb gondoltam ez is megteszi
  • Aspyrin
    #16009
    Necro csuka palának? lolz
  • csoxy6
    #16008
    Hy!

    Ha a Marrowwalkra gondolsz nekem megvan! A battle-netes palámnak a lábát melegíti a fagyos napokon! Elég jó!
  • Aspyrin
    #16007
    Egy linket kérnénk.
  • Delac
    #16006
    Mi van vele?
    Egyszerű marrowwalk.

    Kéne egy belőle?
  • CsuHuCsu
    #16005
    legalább egy valaki nézze meg.
  • CsuHuCsu
    #16004
    A kepfeltoltes.hun megtudjátok nézni a cipőt.Publikus képek listája maj tovább gomb.
  • CsuHuCsu
    #16003
    most töltöm fel.Csak nem ide.
  • horpeti
    #16002
    Ha előfizetsz a VIP jogokért, és szerencsés vagy, megkapod a jogot, Pamela Andersonnal tölts egy éjszakát!
  • CsuHuCsu
    #16001
    Köcce a segítséget.
  • Bobber
    #16000
    elő kel fizetni