26171
  • JancsiPapa
    #16079
    joinolni tudsz attól, meg kreálni is.
  • Yeti28
    #16078
    Pedig még szerettem volba baalrunozni de igy már akkor nemtudok :(
  • JancsiPapa
    #16077
    A másik, hogy egy jó eth insight sebzésben is egész jó...
    Vagy nézd meg az arm of king leoric nevű pálcát, az is ad egy rakat manát és summonra nincs jobb nála.
  • JancsiPapa
    #16076
    mindig csak azokon a szinteken lévő szervereket mutatja, amelyiken az aktuális karival vagy.
  • Yeti28
    #16075
    Most hogy már tudok nightmare-re is menni azért bneten a servereknél normál servereket miért nem mutat?
  • horpeti
    #16074
    hú, tényleg :PP




    Amúgy Shako alap ilyen karinál :)
  • JancsiPapa
    #16073
    Ráraksz egy shakot, +100 mana...
  • Nuki
    #16072
    a strenght és vitality igenis értelmes dolog :D
  • Rundstedt17
    #16071
    Értem.hát alig lehet valami értelmeset kezdeni a statpontokkal.
  • Nuki
    #16070
    a rohatt nagy laggolás mellet
  • horpeti
    #16069
    próbáld meg energy nélkül.

    200 mana szerintem bőven elég.

    Ha mégse, akkor pakolj rá.....egyébként annyira nem kell a summon nekrót kiélezni, ritka, hogy 20-30 teremtményed mellett még rád is mérnek támadást a monszták. :)
  • Rundstedt17
    #16068
    200 mana megteszi?A maradék stat pont gondolom mehet az erőre max 110-ig a többi az életre ,a dexre nincs szükség.Csak azt nem tudom mennyi energy kell.
  • horpeti
    #16067
    :P

    Nekem az alap energy az megfelelően elég volt. Általában a hullák fogynak el előbb, nem a mana :P De persze szépen esznek az átkok is.. de azért van öv.
  • Delac
    #16066
    Nesze semmi fogd meg jól :D
  • horpeti
    #16065
    Amennyi elég a csontik feltámasztására, és az átkok előidézésére.
  • Rundstedt17
    #16064
    Hi.Egy summon nekrónak mennyi mana kell?köszönöm előre is a segítséget!
  • Aspyrin
    #16063
    Infinity rúnaszóval ellátott polearm.
  • SZU
    #16062
    infis? Az melyik?
  • Aspyrin
    #16061
    Hat rá bezony, ezért például jól járnál egy infis merccel.
  • SZU
    #16060
    Thx!

    Valszeg cold ring lesz a fire enchant párja, végülis harcos varázsló lesz a szentem! =)

    A plusz bónusz az enchantban hogy rá tudom varázsolni a partyban bárkire, elvileg a mercre is. Szal, amíg nincs fire immun lény, igazi nagy hent. Az immunisságra nem hat a pala resist csökkentése?
  • Bobber
    #16059
    A fire enchantos sorcrol volt itt egy pár oldalal ezelött beszélgetés
    Én is kiprobáltam de az sajnos igaz hogy nagyon de nagyon jó cuccok kellenek hozzá hogy ütőképes legyen viszont ha jó cuccok vannak rárakva akkor elég brutális dolgokat tud csinálni
    A warmth vagy mi a törpöm az mehet nyugodtan maxra mert ha jól emléxem akkor sinergyje az enchantnak szal az szerintem kell maxon aszem az az egy sin van hozzá
    amugy szerintem az enchantos sorcnak nem tul sok manna kell hacsak a teleporthoz nem mert a támadásához egyáltalán nem kell manna
    És igen mint előttem szóló kolega is mondta valóban ha van rá mód érdemes még egy cold vagy light dolgot nagyjábol felnyomni mert ha fire imu lénybe botlasz az nagy galibát tud csinálni
    A kisérő pedig legyen minnél izmosabb cuccokban szintén
    De ez szerintem általánosságban is igaz:)
    Amugy aszem nekem az enchantos sorcom nighton még a nem imu lényeket nagyon csunyán darálta még baal előtti lények is egy két ütésböl megvoltak
    szal iszonyatos sebzéseket lehet összehozni de a fire imu lények cumik:)

    Szal sok sikert a fejlesztéshez:):)
  • Aspyrin
    #16058
    Rendben, légyszi add meg accod passát hagy tegyek szert a cuccaidra, htx
  • horpeti
    #16057
    nekem amikor adsl routerem volt, simán kikapcsoltam, és bekapcsoltam, és felengedett realm down után!!

    Viszont amióta dial-uposként kapcsolódom (modemcsere volt), azóta valóban tök mind1, mit csinálok..
  • horpeti
    #16056
    mind1, dögöljön meg, nem játszom többet.
  • Nuki
    #16055
    az nem rossz ötlet most látom csak, kar.generálóval csinálsz 1-2t aztán meglátod mi mükszik jól :)
  • Nuki
    #16054
    Heil Sogron!
    megjegyzem az elképzelés nekem is feltámadt az agyamban :)

    szerintem warmth-ra érdemes, és az már bónuszt ad infernóra, azt még megspékeled fire mastery-vel :) - ha már olyan karatkert akarsz ami nem minden utcasarkon fellelhető :]
    de valami lightingot vagy fagyot fejlessz ki mellé, mert egy darab tüzre immunis lény majd meg fog tudni állítani.
    sőt ha mindkettő fő skilledre immunis lesz, vagy az lesz hogy kiadod csicskád kényének kedvének (amiből ált. nem sok jó sül ki) vagy elcsalogatod, aztán átteleportálsz rajta :]
  • SZU
    #16053
    Majd csalok egy lanos karit, megnézem mit tudna alkotni. Felesleges beleölni az időt, ha teljes kudarc.

    Akkor maradt még pár kérdésem. Szal mana shieldre, warmra (vagy hogy írják), fagypáncélra érdemes sok skillt adni?
  • Aspyrin
    #16052
    Saját tűztől nem sérül, viszont készülj fel, hogy hellen az ellenfelek nagyon nagy százaléka tűz immunis. Sok sikert az enchez, nekem nem volt türelmem hozzá.
  • SZU
    #16051
    Vagy mifax adja a manát. Sokat MAGUSozok jóvanna =)
  • SZU
    #16050
    Végülis úgy fejleszteném, mint egy harcost, csak van mana shieldje, shiever pajzsa (ez utóbbi 20-ason) meg egy enchantos (20) brutál kard. És persze a fentmaradó skillekből meteor, amit magára dob a csata közben. Tényleg, a saját tüzétől ő is sérül? Mert akkor a tűzfal is vicces lenne, közelharci varázsló és magára dobja a fire wallokat. Meghatódnának az ellenfelek. Ha gáz van elteleportálgathat.
  • Aspyrin
    #16049
    130-as iq? :O Ez új nekem.
  • SZU
    #16048
    Kár, pedig mekkora lett volna. Mint a MAGUSban a tűzvarázsló. Karddal is harcol, amit megpakol egy kellemes tűzaurával.
  • JancsiPapa
    #16047
    Ha enchantos sorcot akarsz,akkor rohadt erős merc kell...
  • SZU
    #16046
    Hali!

    Most kezdenék egy új karit.
    Egy tisztán tűz alapú varázsló enchanttal nem életképes?
    A mana regenerációra mennyit érdemes pakolni, meg a mana shieldre?

    Egy 50. szintű varázslóval voltam, de túl kevésnek tűnt a manája. 130-as körül volt az inteligenciája, s a manája meg olyan max. 400. Elég hamar ellőtte, mindenféle mana burn nélkül is...
  • Bobber
    #16045
    Ez a durva hogy amultkor én is ezt probáltam és hiába töröltem a regeket hiába uninstaláltam újra hiába váltottam ip cimet valami olyan bejegyzést tesz a géped valameik eldugott sarkába amit nem tudsz letörölni vagy a hálókártya mac adresset jegyzi nem tudom de olyankor arrol a gépröl sehogyse lehet felcsatlakozni a bnetre egy par orára:(
  • Bobber
    #16044
    hehe valameik nap én is igy huztam magam:):):)
    most nyugodt vagyok mert melóban vagyok de engem is megajándékozott egy ilyen tiltással még tegnap este
    Remélem mire hazaérek engedni fog gamelni mert tegnap elég szép mf napot zártam:)
    esett 1 50 es wartravi egy soj meg egy mal runa:):):):):):)
    Csak kiba unalmas álandoan pindle andy meg countes között szaladgálni:)
    De ha esik valami akkor madarat lehet velem fogatni:) és olyankor hiába mennék már aludni mindig kreálok egy újat:)
    Ja meg tegnap szereztem egy 4 soketedes monarch-ot 6% ed el és abba nyomtam egy spiritet:) most azt is tesztelni kell:)
    Ill kéne de sajna meló van:)
  • Bobber
    #16043
    ehh szolhattál volna hogy kell:)
    Van egy 4 es raktáron 183 ed el aszem (remélem nemmondtam hülyeséget csak most bent vagyok a munkahelyemen és iq-bol nyomom:):) )
  • Nuki
    #16042
    loál, inkább kezdj el gyerekdalokat énekelni, vagy Kraftwerket hallgatni
  • horpeti
    #16041
    jah. bár kb. a goblin toe is megéri a 25%kal. Páncél sajna az eth. skullderrel telve van. Hiába, valahonnan kell a bézik MF... Pedig lenne rá sokkal hasznosabb páncél is.. :) de ez mf + skill + high def, szal tök jó.

    na de mind1, mert uninstalláltam :P
  • JancsiPapa
    #16040