26171
  • Delac
    #16119
    Aspy-t kérdezed. ^_^ Totál igazságosan el lett osztva.:DDD
  • JancsiPapa
    #16118
    a 30 hrnyi vagyon az jspn volt, fgben, azt már el is osztogattam :)
    Nektek is jut elég, elhihetitek :)
  • JancsiPapa
    #16117
    Aspy, Delac, Peti
    kaptatok pmet. üljetek össze, nekem aztán igazságosan osszátok el!
  • horpeti
    #16116
    nekem meg súrolja az 1 hrt. :P a nem dupeoltat :DD

    nekem max. vmi BOTD vagy grief kéne, de amúgy meg rühellek kapni, szal elvetve :P De legalább 1* működne a rohadás barbom :PPP na majd max. kockulok ha akarok. :D
  • JancsiPapa
    #16115
    Ja igen - cuccaimra nagy eséllyel pályázhattok ;)
    'MySocialLife WAS SLAIN by ThisGame'
  • JancsiPapa
    #16114
    lol ^^ néztem jspt, 30 hressé duzzadt a vagyonom ^^
  • horpeti
    #16113
    de gondolom amplifyjal meg nem fog nőni a CB hatása... szal nem tűnik fairnek :)
  • horpeti
    #16112
    rövid kérdés:

    A CBre is hat a fizikai resist akkor ugye?

    Ergo akkor az alapból 1/4 normál 1/8 unique és 1/mennyihányad ACT bossos CB képlet is feleződik alapból nem?
  • horpeti
    #16111
    hehe! :)

    ez a recept amit lentebb írtam, vagy kesztyűre is sokféle vonatkozik?

    rajta van arreaton így sorrol sorra az összes recept, vagy honnan nézhetem?



    ill. ezen kívül még mire érdemes craftoltatni? amulett? gyűrű? cipő? öv?


    nyilván ha látnám a recepteket jobb lenne, vagy ennyir enem fix a dolog?

    bár amit srác most írt, az eléggé fixen le volt írva, hogy CB, life, ero, LL...
  • Delac
    #16110
    Én ilyenek craftolásával szoktam az időt elütni. Jött már 2 bow/2 java mod is rá :D 20 iasal ;) Pul-rt el is vitték. Napersze nem eladni csinálom őket, egyszerűen hobbi :)
  • JancsiPapa
    #16109
    Köszi fiúk!
  • horpeti
    #16108
    és ha jól láttam ez egyáltalán nem drága!!! :)

    Barbnak is jól jönne :P Oda úgyse kell IAS :P
  • horpeti
    #16107
    The recipe for blood crafted gloves is : Blue (magical) heavy/sharskin/vampirebon gloves,perfect ruby,nef rune and any jewel. You have guaranteed 5-10% cb,some life leech ,life and strength iirc. In any case these ,the recipe can produce arguably the best zealot gloves,especially if you have life tap from somewhere else than dracul's.


    Ehh, ezt se tudtam. :D

    Arreaton le vannak írva a crafted cuccok receptjei? és csak én nem néztem őket? :)

    pl. egy 10 CBs kesztyű nem is olyan nagyon rossz dolog!! :)
  • JancsiPapa
    #16106
    Jut eszembe - Peti, Aspy, Delac nyomjatok már 1 pmet az msn címetekkel - már ha van és meg akarjátok adni ;)
  • horpeti
    #16105
    Megtaláltam!

    Item Name: Steelrend
    Quality: Unique
    Type: Ogre Gauntlets
    Stats: Defense: 232-281 (Base Defense: 62-71)
    Required Level: 70
    Required Strength: 185
    Durability: 24
    +170-210 Defense (varies)
    +30-60% Enhanced Damage(varies)
    10% Chance of Crushing Blow
    +15-20 To Strength (varies)
    Value: Low stats: Mal. Good stats: 1-2 Ist. Almost perfect: 4-8 Ist. Perfect: Close to 10 hrs


    Ez se annyira rossz, bár szvsz egy laying of hands hasznosabb. :)

    Bár palának nem annyira, ha +853% EDje van... a 350 az csak +33% damage a démonok ellen az meg fityfiritty...
  • CsuHuCsu
    #16104
    küld el az email címed az enyém [email protected]
  • CsuHuCsu
    #16103
    nekemis a nekromancis van meg.
  • CsuHuCsu
    #16102
    hali nem engedi beírni :((
  • horpeti
    #16101
    Szerintem újrainstallálom, és csinálok egy zealer palát. :)

    Jó sok CB lesz rajta. Aztán ha majd lesz rá zsé, veszek egy PB griefet, és odapörkölök mindenkinek. :)
  • horpeti
    #16100
    Melyik kesztyű ad 10% CBt? :-o
  • horpeti
    #16099
    A számolásnál legalább kell picit használni az agyam, ezért tetszik. Játék közben csak zombulok :D
  • horpeti
    #16098
    jól érzi. :P

    De a számolás része érdekel :DD

    A játék már nem annyira, ráadásul sok időt vesz el :PPP
  • horpeti
    #16097
    elméletben igen, de nem hiszem hogy újrainstallálom azt a kakit.


    De pl. szívesen írtanék már 1* übert, meg dclonet.
    A hammerpalám képes lenne átöltözve, de mérhetetlenül nem élveztem, emiatt is hagytam abba.

    A barbot a den of evilben még élveztem is. Ha act5ben is így írtana, akkor nem is hagynám abba a játékot, de sajnos nem teszi...

    Rohadás MFre meg még mindig a sorcom a legjobb... 300as MFfel bárhol végigmegy, és elég gyorsan... Ezért szenvedjek bármilyen más karival jóval kisebb MFfel??

    Nah, ezért kezdem unni a dolgot... nincs értelme, mert cuccot keresgélni sorccal jó, akár végigvonulni bárhol, minden más nem olyan hatékony... Max. annyiban jobb, hogy nem unja meg a játékot, ha 1* sorccal hentel végig, 1* barbbal 1* mással.. de lényegében véve ugyanaz történik, semmi értelme. :))


    De tuti vissza fogom még rakni a diót, csak magam sem tom miért.

    Tök szép itt tervezni a karikat, de minek? minek jó az,hogy juj kicsit jobb lesz a sebzés,meg több CB... attól függetlenül még gázabbul írtom a népet , kevesebb MFfel, meg minden....

    Jó lenne ha azt tudnám válaszolni, hogy : élvezetből. Az már nem sok van, inkább már csak az újabb tárgyak az, ami úszásra készteti az embert az óceánban... :P


    Antireklám rulZ :D
  • JancsiPapa
    #16096
    Peti, te már csak számolsz, nem is játszol ^^
  • Aspyrin
    #16095
    Egyébként már megint játszol ?:DDDD
  • horpeti
    #16094
    +7 skilles palánál full zeal + fanánál + sacrifice:

    +853% ED van. :)
  • horpeti
    #16093
    a fene megeszi, de én a barbbal akartam ilyen jó kis írtós karit, a WWvel van rá esély, de nagyon nem akar összejönni. :D

    A sebzés nem lesz olyan óriási ha nem vagyok elit playa, így marad a CB. :D

    De vazeg az arreatot mondjuk Guillis sapkára cserélni elég nagy gáz. :D

    Mondjuk Goblin toe 25% CB... de sapival együtt lenne igazán szupi...




    Palával szívesebben tenném fel a Guilli sapit, mert ott úgyis "csak" Shako lenne rajta, ill. nem annyira nagyon fontos a + skill, mint a barbnál (arreat 2 skillje ad csomó resistet + alap resist, szal kihagyhatatlan).


    És akkor palán lenne:
    highlord (33% ds), guilli (35% cb, 15% ds), gore rider (15% cb, 15% DS) v. goblin toe (25% CB) - de ha van máshonnan is CB, akkor annyira nem halálos, ha itt csak 15% van... mellé van hasznos kiegészítő.

    1. verzió (gore)
    50% CB, 63% DS
    2. verzió (goblin)
    60% CB, 48% DS

    Mindkettő elég imponáló :))

    És mondjuk még a fegyverből lehetséges DS vagy CB, az attól függ...


    Aztán így ha nem is ütök nagyon durvát, de maxos sebességgel (mert ugye akkor azért az az alap, hogy erre törekedjek) ilyen CBvel azért tudnak feküdni a szörnyek nem? :P

    Szvsz Barbbal is csak így lenne esélyem eth. BOTD nélkül, CB, CB, CB... Mert végülis az is ugyanolyan gyors, mint a zealer, ráadásul az nagyon radiusban több lényre is hat, ergo táposabb... (bár nem tudom a sebzés milyen, de ha csak ugyanakkora sebzést ér el a zealer, mint a WWs, akkor a WW sokkal durvább, mert jóval többmindenre hat ki...


    Inkább Barbbal csinálnám a dolgokat... :)

    De ha arreatot lecserélem Guilli sapkára az eléggé gázos... Így sincs resist, mivel az eth. skullderhez ragaszkodom az MF miatt, így nem lehet felvenni másokat... Bár lehet TAL armor lenne az arany középút, csak az fele akkora def, az meg barbárnál igencsak fontos. :P
  • horpeti
    #16092
    pedig ugyanolyan gyors mint mondjuk a zeal... főleg ha folyamatosan nyomva tartom a gombot.. 4 frame az 4 frame zealnél és ennél is.

    :P

    bár nyilván zealnél jobb, hogy eleve több célpontot is üt (ez speciel a hátránya tömegben, mert mindenkibe belever 1et, aztán jóvan, hadd üssenek tovább:D), meg hogy nem lehet megszakítani...
  • Aspyrin
    #16091
    Smite nem igazán hatásos tömegben.
  • horpeti
    #16090
    :DD

    A zeallel viszont ugyanúgy beszívhatom, mint a barbnál a WWvel. El kezdi a 6os ütését, és máris szevasz van... :)

    Amúgy mi a jó a zealben?
    Sokat üt 1*re?

    Mert pl. ha griefet használ az ember, akkor a smite damage is elég sok lesz , nem is nagyon sokkal lesz durvább a zeal... És a smite mindig talál, ill. ott is simán elérhető a 4 FPA, zealnél is gondolom ez a max....
  • Aspyrin
    #16089
    Fuss Forresttttt fusssss :DDD
  • SZU
    #16088
    Majd a hétvégén megnézem csalással egy kimaxolt sorci mit küld. Csak ügye közel se lesznek olyan cuccai, amivel hellen apríthatna. Hiába fog tolni +1000000000 fire damaget a kardja, ha van 200 armorja...

    A manashield miért nem jó? 20-as warmthal regenerálódik, s szinte csak a csata elején feldobja a mana shieldet, tart vagy 3 percig, meg ügye a kb. 4-5 percig tartó enchant, meg a 2 percig tartó shiever armour. Akkor tehát a mana többsége fel sem lenne használva. Ha 1 pontot sem adok a manára, akkor is kapok valamennyit szintugráskor nem?
  • horpeti
    #16087
    jah, már kérdeztem: ha iron maiden van rajtam, mit tudok tenni a nemütésen kívül zealer palával?
    előveszek egy íjat v. 1 javelint? :) v. várok?... :P
  • horpeti
    #16086
    vagyok lol - nagyon
  • horpeti
    #16085
    manashield ebben a formában vagyok nem jó.. :)
  • Delac
    #16084
    A fire mastery-t ne hagyd ki.
  • SZU
    #16083
    Nos, egy 50-es Sorci 20-as warmth/20-as enchanttal és 10-es fagy pajzsal, meg egy manashielddel. Megfelelő cuccok nélkül nightmaren (amit gamble dobott, meg a boltban vehető volt legjobbak), üt mindent, ami nem fire resistes. A többieknek meg elég elvileg a frost novát gyúrni. De összességében nem elég jó. A kimaxolt enchant ad valami +500 fire damage-t a fegyverre. Oszt kész.

    Egy harcosnál gyengébb, bár a harcosnak nincs shiever páncélja, sem mana shieldje, sem frost novája.
  • Nuki
    #16082
    akko van asszem :)
  • JancsiPapa
    #16081
    ööö - peasant crown.
    De adok én egyet, úgyse játszok mostanság...
  • Nuki
    #16080
    és akinek nincs shako-ja?