26171
  • Nuki
    #16159
    milyen verziójú diablód van? milyen skillre mennyit raktál?
  • c115
    #16158
    Nem toom de valahohy nem nagyon megy a cucc.......Ugyértem nekromantával,izé szoval én nem jövök ki varázslóként.Itt van Andariell(fönt a képen is) aki az act1 fő ellensége!Na most nálam volt egy jó páncél meg minden pajzs tuti varázslatok és egy olyan fegyver ami bot.adott +5 reise skeleton astb....Megvolt már vagy 6 db skeletonom mentem andarieelhez.támadtam 1 csontira egggyet utott meghalt!Rám meg csak 2 kellet utnie nyekk!Ekkor begurultam vettem egy erős fegyvert oszt megöltem.Nem LEHET ugy menni nekeromantával NORMÁLIS-an hogy azon télleg varázsó cucc klegyen nem páncél,bot legyen nála ne kard.........Nekem nem ment szerintem IMPOSSIBILE!(lehetetlen)
  • Nuki
    #16157
    szerintem itt ilyen nincs :D
  • Bobber
    #16156
    ja azzal el se dicsekedtem hogy tegnap megvolt az első organszetes kalandom:):)
    egy csapatnak kellett egy kulcs és én meg felajánlottam hogy adok nekik mert nekem volt
    ingyé stb meg minden
    csak annyit kértem had menjek le megnézni milyen is a olog:)
    még örültek is egy kicsit mert sorcal voltam és tudtam telézni:)
    hát mit ne mondjak nem tul valoszinü hogy sokat fogok ilyesmit csinálni mostanában:)
    elég kemény volt a dolog andi valami iszonyat volt aikor meg a 3 fö szörny volt bent az valami rémálom:):)
    de azért élveztem csak az keseritett el tényleg hogy nem tudom ezt hogy a fenébe fogom valaha is megcsinálni:):):)
    de nem adom fel:):):):):):):
  • Yeti28
    #16155
    Tudnátok olyan linket adni ahol levan irva hogy melyik tárgy milyen mobnál esik legnagyobb valószinűséggel?Elöre is köszi
  • Nuki
    #16154
    az a másik :|
  • c115
    #16153
    Ilyenkor jövunk rá hiába van pénz hiába veszünk akármit nem tudjuk használni!
  • Bobber
    #16152
    hehe:)
    nem vagyok én az a dupe-olos ember:):)
    csak egy kicsit bosszanto hogyha jobb üzletet látok mindig akkro vág ki a bnet:):)
    na meg lusta vagyok tradelni:):):)
    amim van se tudom eladni:)
    szal ha valakinek kell akkor itt is hirdetem:)
    1 vampire gaze
    2 skuldi
    1 vipermagi 35 all ressel
    4 soketedes flail 2 db
    3 skos pancél 2db aszem
    4 szokos kraken shel nem tudom ér e valamit:)
    1 passiv ama skiller nem tudom mit ad még
    1 curse skiller 38 lifal
    2 fire facet lvl uposak 4/5 és3/4 aszem
    na meg egy csomo szemét
    csak most ezek jutottak eszembe:):):):)
  • Aspyrin
    #16151
    Csinálj magadnak :DDDD
  • Bobber
    #16150
    jaja ott nem sokat ér:):):)
    bezzeg a jó kis ist runa:):)
    de kevés van nekem beléőle:S:S
  • Nuki
    #16149
    aztán rájössz hogy a pénz sem minden :P
    főleg ha eredeti diablo-d van és battle.neten akarsz majd kereskedni :P
  • c115
    #16148
    Sok mindent tapasztaltam egy expansion és egy Diablos kari között.Vegyük a nekromantát.A Nerkromanta expansi-ba abban külömbözikaz eredetitől hogy:ACT II be rohadt soakt lehet vele keresni!Én 2 nap alatt végigvittem Az első 2 actot és a harmadikba 150.000 el mentem!(gold)Viszont a Sima játékban vigimentem 2 np altt ugyancsak de nem kerestem többet 50 ezernél!
  • c115
    #16147
    Sok mindent tapasztaltam egy expansion és egy Diablos kari között.Vegyük a nekromantát.A Nerkromanta expansi-ba abban külömbözikaz eredetitől hogy:ACT II be rohadt soakt lehet vele keresni!Én 2 nap alatt végigvittem Az első 2 actot és a harmadikba 150.000 el mentem!(gold)Viszont a Sima játékban vigimentem 2 np altt ugyancsak de nem kerestem többet 50 ezernél!
  • Nuki
    #16146
    diabloval csinálom, jobban szeretem azt a hejet :D
  • Bobber
    #16145
    lerohansz 2x mefihez felszedsz midnen szemetet amit dob és meg is van
  • zachi
    #16144
    vki tudna adni 100000 gold-ot?????????????????
  • Bobber
    #16143
    hehe itt a nagy osztozkodásba egy enigmat hozzam is hozzamvaghattatok volna:):):):):):):
    (vannak reményeim mi?:)
    amugy meg tök ideg vagyok mar megint:( egy sracnak akartam adni cuccot ki be lépegettem a karikkal mert keresetem a cuccot erre megint kitiltott az a rohadt bnet:(
    lehet lassan feladom én is:(
    mondjuk akkor a nem sok cuccom majd megöröklitek:)
    na szolottam UFF:)
  • regen
    #16142
    Bnetet elfelejtheted tutira crackkel - szerintem. ^^
  • Yeti28
    #16141
    Nem.No cd carck szvsz az hogy nem kell a cd-t berakni nem?Eredeti diablo2-m van.
  • JancsiPapa
    #16140
    magyarul te cd-kulcsot kérsz tőlünk - eredetit? ^^
  • Yeti28
    #16139
    aham
  • JancsiPapa
    #16138
    Úgy érted bneten is?
  • Yeti28
    #16137
    Valaki tudna adni no cd cracket ami működik is?
  • MerlinW
    #16136
    Diablo2+LoD v1.11 magyarítás by Andie cracked
  • horpeti
    #16135
    hú, én mennyit neveltem byteot...

    hódító, lemuria... évekig mindekettőt. :P



    Hála az égnek már vége, de elég nagy árat fizettem az életnek... hú nem is tudom mennyi időm ment el. De mondjuk csak kb. 1 évet bántam meg a 4-5ből... :)
  • JancsiPapa
    #16134
    Az jó biznisz volt részemről...perf ll jó ed...
    aztán elvinni az accokról mindent!!!a barbot meg hagyjátok meg :)
    tessék megbeszélni ingame, hogy kinek mi kell - ha bármi kis flamet látok, visszakérek mindent és úgy ahogy van, letörlöm az összes karimat...
    jóindulatból adtam nektek oda cuccaim,még véletlenül sem akartam ezzel ellenségeskedést szítani....
    Egyébként amit angol fórumra írtam, leírom ide is:
    ,,Never forget: this game is a bunch of 0's and 1's , your chars are just bytes...
    Your life worth more than these bytes ;)
    Im just 17, but i've spent more time on this bullshit as i should "
    ennyi fiúk - ezentúl árban nem tudok majd segíteni, minden másban még tudok.
  • JancsiPapa
    #16133
    Naazért, mert annyit csináltam volna, hogy visszakérem az összes cuccot és szimplán letörlöm az egészet...
    nekem itt ne legyen egyikőtökben sem még csak rossz érzés sem...
  • Delac
    #16132
    Közbe hozzám átvándorolt az anni. És kb ennyi részemről.
    Max azt az eth crown of thieves-t bepróbálom uppolni.
  • Aspyrin
    #16131
    Van eni, cta, hoto stb. Én már visszaraktam soso torchot+infyt is :)
  • horpeti
    #16130
    lol, még jó hogy kimaradtam ebből.

    Azért egy enigmát hagyjatok már meg, mert lehet kipróbálnám valamelyik nonsorc karimmal amit szerettem. pl. a nekro :P
  • Aspyrin
    #16129
    Egyébként is a nagy lábujjamra gurultam a székemmel és rohadtul fáj
  • Aspyrin
    #16128
    Figy én már elmondam, hogy ami kellett elvettem. Úgy náz ki most lightsorccal fogom tolni, szóval nyugodtan vigyed fortit :)
  • Delac
    #16127
    ááá, na sikerült ezek szerint bénám fogalmaznom. Re:

    Talán a AP forti-t elfogadnám, mert AP. Egyébként van nekem fortim, csak az dusk. Nem is ez a lényeg. Nem kell az se ha neked szükséged van rá, (tényleg komolyan) meg semmise. Nem ezen múlik az én nyugodalmam. Csupán az zavart, hogy amint meg lett a pass, mf-orbsorc hammerpala cuccai elszállingtóztak. Ugy kellett megkérdezni tőled mi volt rajta. ":S" [omg]

    De inkább hagyom is témát, mert Jancsee pont ezt akarta elkerülni. :O SRY!!
  • Aspyrin
    #16126
    Azt hiszem amit te említesz nem ugyanaz. Jancsi befejezte a játékot és felajánlotta a cuccait=én elfogadtam. Nem elvettem, elloptam stb. Nem is értem miről beszélsz.. Én akárhányszor abbahagytam az eddigi 5 évben a játékot az összes cuccom szétosztottam. De ha az zavar, hogy előtted levettem pár cuccot szólj nyugodtan, mondtam az előbb is az enit szívesen adom, és akkor már bőven a többszöröse marad ott.
  • JancsiPapa
    #16125
    Van egy 5allres 5fhr sc - minimum 3 ist
    aztán a rare ringjeim is minimum malt érnek - a 20 str+fcr+allres az sztem 5 hrrig simán elmegy..10fcr11allres10str is odabasz - df 1-2-3 ist, akkor isted zaka, egyebek...
    Csak annyi,hogy aspy a könnyen tradelhető dolgokat szedte le :D
  • Delac
    #16124
    Illetve van annyi cuccom, hogy ne irigykedjek másokra, azokra se, akik elveszik. Nyilván kell neked (ha tudnád megvennéd).

    De ezt te is tudod nagyon jól.
    Az meg hogy a múltkor berágtam rád a 14ed dusk miatt, te is érezted, hogy némiképp jogos volt.
  • Delac
    #16123
    :S

    Sztem nem szép dolog elvenni más cuccait, annak ellenére, hogy az illető arra felhatalmazott. :)

    Adott már más is meg accountot nekem. Megnézem/tiszteletem teszem a karakterek előtt, illetve a sok belefeccölt idő előtt, majd ott hagyom, ahogy találtam.

    Nincs pofám elvenni, és ha valaki elveszi, annak rosszalásomat közlöm. :P Ennyi.
  • Aspyrin
    #16122
    Most mit izélsz :S Maradt még bőven eni, cta, torch stb. Mondtam, hogy a többihez nem nyúlok, ha esetleg a másik eni is kell csak szóljatok most úgysem fogom használni egy darabig :)
  • JancsiPapa
    #16121
    láátam, írt aspy...
    írtam msnen is, mostantól ez a ti dolgotok.
  • Delac
    #16120
    Mármint a saját karijai között :P
    8)