26171
  • sata75
    #25251
    lvl10 felett nem fogja írni
    +ha belogolsz vele 9 naponta akkor sem törlődik:)
  • Klemice
    #25250
    még valami, miért írja a karakteremre hogy expires in 10 days?
  • Klemice
    #25249
    de a diót nem fogadja el sajnos mert a haverom már beregelte, de amúgy már megy minden, köszönöm a segítséget!
  • Bobber
    #25248
    torent se kell hozzá ugyanis a blizard oldalárol le lehet tölteni érvényes cd kulcs mellett a diót is meg a lod-ot is
  • JancsiPapa
    #25247
    akkor tiszta sor, egy torrentről letöltött diabloval, a saját cdkulcsoddal és crackelés nélkül menni fog
  • Klemice
    #25246
    közben kaptam egy eredeti diablo 2 cdkulcsot is, csak annyi, hogy be van regelve battle.net-en de nem használják
  • JancsiPapa
    #25245
    a két cdkulcs kell hozzá, kiírja, ha a classic vagy a lod kulcs foglalt / banned

    Egyébként, olcsóbb megoldás : szétnéztek googlen, néhány itemshop árul cdkulcsokat. Gondolom nem nagyon bíztok az ilyenben, de annak idején mi is árultunk, nem mondom hogy 100%-osan jók, viszont cserélik és ha paypalon fizetsz és úgy gondolod, hogy átbasznak, akkor simán vissza lehet húzni az összeget.
  • Klemice
    #25244
    Na szereztem egy LOD-ot, már csak az alap diablo 2 kéne hozzá -.-
    Ezt nem lehet úgy hogy a warez diablo 2-re felteszem az eredeti lod-ot? :D
  • EnxTheOne
    #25243
    Én kb 6 éve 3000-ért vettem, +házhoz szállitás. (cd galaxis)
    Még egy posztert is kaptam hozzá. :D
  • sata75
    #25242
    2 hónapja bemákoltam a tecsóban 2990HUF -ért a kettőt,
    rá kb 4 napra feltolták 5k-ra:)
    Cd galaxisban is annyi most.
  • MaRee
    #25241
    Mindenhol kb 2000-2500 forint körül van külön-külön.
  • Klemice
    #25240
    hol a legolcsóbb most a dio2 meg a lod együtt?
  • Tatyla
    #25239
    megoldva
  • Tatyla
    #25238
    leszedtem de nem engedi feltenni win7 64bit-em van
  • lolSL
    #25237
    több mint egy éve
  • Tatyla
    #25236
    kérdés: ez az 1.13-as patch kijött már?
  • Bobber
    #25235
    egyszer már mondták mert egyszer már régen eljátszottam ezt velük. Persze akkor addig vertem az asztalt amig megcsinálták de most nem volt kedvem ezzel szórakozni. Szerencsére megoldódott a dolog mert megy megint midnen rendesen.:)
  • phalanx
    #25234
    nyugodtan felhívhatod a szolgáltatót, max azt mondják, hogy nem (nem fogják azt mondani)
  • Bobber
    #25233
    és azt hogy??:)

    a netszolgáltatót nemhívhatom fel hogy cseréljen ip-t mert nem enged be a diablo:)
    a renew stb parancsok meg nem nagyon szoktak nekem új ip-t adni, legalábbis régen nem nagyon akarta megújítani az ip-met ill megújította de mindig ugyanazt osztotta le:)
  • phalanx
    #25232
    IP csere és mehetsz vissza
  • Bobber
    #25231
    hát ez az hogy engem se:(
  • BoneDragon
    #25230
    Engem be se enged eredeti játékkal bnetre... Érdekes.
  • Bobber
    #25229
    hat kezdek kicsit én is nyűgös lenni a bnetre:(
    játszogatok tegnap tök gyanutlanul épp egy botot követek és szedem utána a cuccokat amikoeet otthagy, mikor kilépek a játékból a game kivág és közli hogy probáljak belépni később mert pillanatnyilag fel vagyok függesztve. hát kurva jó nem is botoztam és csak mert a baalrunokba mentem kibasz a game és szerintem bannol is. Frankón be van állítva a botdetektoruk. ja és ezt kb az után hogy 10 percet játszottam és kb- a második játékom volt szóval még az se lehet hogy túl gyakran csatlakoztam játékra.
    szóval lehethogy meglátogatom majd a kanit én is igaz még sose voltam.
    menyiben más az mint a bnet?
    nincs teli mindenféle extra kreált cuccokkal ugye?
    és hasonló kérdések:)
  • dvid95
    #25228
    bocs
  • sirdond
    #25227
    olvass vissza kemény 6 hozzászólást...
  • dvid95
    #25226
    csö tegnap gondoltam egyet és letöltöttem a d2-t kiegészítővel együt csak nem tudom neten nyomni ezért tud nekem ajánlani valaki egy működő tört szervert.
    jó lenne kösz elöre is
  • rusty66
    #25225
    Tudnátok írni egy két kari gyúrást ami mostanában megy? Régóta nem vettem elő a d2-t, visszaolvasni nem igazán van most időm :S, az az igazság nem is találok a neten ugy mint anno.. egy-két rövid leírásnak viszont örülnék! A hammerdinhez meg a smiterhez most nincs mood, de minden máshoz lehet :D THX mindenkinek előre is!
  • Bobber
    #25224
    szerintetek egy ethereal Sandstorm Trek csizma 251es defel ér valamit bneten? bár ahogy néztem mostanában nem nagyon megy a kereskedés:(
  • Ic3 m4n
    #25223
    én ott toltam..de ráuntam, lehet még visszanézek majd, van 1-2 fullos cuccom:D
  • plu604
    #25222
    bocs, nem voltam elég tiszta, a gamblingelésre írtam amit írtam.
  • sirdond
    #25221
    ok, és akkor most minden nap reklámozni fogod?
    szerintem legutóbb is elolvasták és ha érdekelte volna őket, már ott lennének...
  • Zan
    #25220
    Nem tudom srácok,ahogy olvasgatom a hsz-eket,ez a b-net ami mostanában van elég gáz lehet!Nekem van diom, de még igy is a kanin jàtszom,mert ott legalabb jo a társaság.Segitünk egymasnak,meg minden. Szóval mindenki aki egy jót akar diozni,jöjjön oda. Adok cuccokat is kezdeshez,van külön encser acc,ami közös es mindenki használhat!

    Akit komolyabban erdekel a dolog :

    www.kaniserver.net

    ,vagy keressen meg priviben!
  • sata75
    #25219
    ah értem ty az infókat.
  • Terence007
    #25218
    Nem a karakter szintje, hanem az item szintje (ilvl - item level) határozza meg, vagyis hogy hányas szintű monster dobta el. Egyébként a következőképpen függ össze a socket szám és az ilvl.
    ilvl/lehetséges maximum socket: armorba/sapiba/fegyverbe/pajzsba
    1-25 1-3 1-2 1-3 1-3
    26-40 1-4 1-3 1-4 1-3
    41+ 1-4 1-3 1-6 1-4
    És ugye Larzuk papa bele is pakolja a maxot, de ahhoz, hogy a Broad Sword-ba 4-et rakjon legalább 26-os ilvl-nek meg kell lennie.
    Hogy az ilvl-t kiderítsd, az Arreat Summiton megtudod nézni a szörnyek szintjét. Elmész IDE, és például:
    Act II Bestiary -> Claw Viper és ott látod a táblázatban, hogy melyik "típusú" viper melyik szinten hányas szintű (ugye amit eldob, annak lesz akkora az ilvl-je, mint az ő szintje). Normálon itt egyik se jó neked, mert mindegyik <26 szintű, viszont ha nighton dobta volna bármelyik a Broad Swordot, akkor abba Larzuk is 4 sockettet tett volna (mert ott már mindegyik >26 szintű).
    Remélem érthető volt!
    Ha megint látsz esni max. 4-es kardot jegyezd meg gyorsan ki dobta. :)
    Egyébként monarchnál ettől már nem kell félni, mert az elit cucc és azt csak olyan magas szintű monsta fog dobni, hogy Larzuk is maxot fog belerakni.
  • plu604
    #25217
    érdemes hellen, meg úgy emlékszem a karaktered szintje is befolyásolja mennyire jó (értsd: milyen magas ilvl-ű) itemeket kapsz.
  • sata75
    #25216
    hát nekem a kard se jön össze:(
    runák megvannak de a lukasztáskor csak 3 socketet tett bele a bácsi a broad swordbe, pedig arreaton azt írja 4 a max:(
    a gamblenál mindegy hol csinálom? vagy érdemes mondjuk hellen?
  • EnxTheOne
    #25215
    spirit kard az semmi. (pajzs az kicsit nehezebb)
    Sapka: peasant crowt szinte ingyen hozzád dobják (+1all skill)
    vagy ort+sol runa szó. Ez is ad +1 all skillt.
    Skin of viper mage is szinte ingyen van.
    +2 vagy +3 cold skilles amuletet meg nem nehéz gamblezni.

    Ez már +8 skill. Ezzel lazán megölheted andarielt, vagy mephistot.
  • sata75
    #25214
    warmthon is van egy pont igen, csak attól félek hellen a sok immunnal nem tudok majd mit kezdeni:(
    tudom csicsó így meg úgy, de mindig meghal szerencsétlen:)
    és igen nem vagyok túlgearelt sztem kb az összes cuccom el tudnám adni mondjuk egy chipped topázért:))
  • plu604
    #25213
    energy shield mf-elésre szerintem felesleges, a static viszont jóféle. ha nem vagy túlgearelt akkor a warmth-ra is rakhatsz 1 pontot.
  • faze
    #25212
    Ehhez hozzátenném hogy 156 erő kell hozzá, úgy számolj.