26171
  • Sas6
    #16199
    probaltam megszerezni a botot de nem volt a léádaban bot:((((( most akkor milegyen??
  • Sas6
    #16198
    Ja ÍAzert Karlsbal mert az illik a Diablohoz érted:) Meg olyan jol hangzik.
  • Sas6
    #16197
    hehe:D

    de figyi hogyha megyek megszerezni a botot akkor kifogja nekem dobni a nem csak annyi lesz hogy csak pénzt ad ki meg ilyenek??
  • Nuki
    #16196
    miért pont "Karlbal" ? (ha szabad kérdeznem:)

    hát sajnos újra kell szerezned a botot meg az amulettet :|
    (nézd a jó oldalát, legalább fejlődsz:)
  • Sas6
    #16195
    Gáz van emberek.

    Az Act 2-ben vagyok és már csak meg kéne olnom a druidelt. Egy nagyobb szintu karakter jott segiteni én kinyitottam a bottal a kaput és bementunk druidelhez.Megöltuk és nem enged tovább a 3. actba mert lefagyott a jatek. kiléptem és ujra beleptem és már nem volt meg a botom és az utolso kuldetés sem volt kész. Szal nem is enged a 3- actba nem utazhatok el. Mi lehet erre a megoldás valaki pls segítsen lécci nagyon rossz ez igy:(((((((((((

  • Sas6
    #16194
    Jaja az a accountom neve Karlbal jo mi:D
  • Nuki
    #16193
    az accountod neve ez? :D
  • Sas6
    #16192
    na most kezdtem egy sorcot 19-es szintu tök erös eddig bejon nagyon :) valaki tud jo tippeket adni? vagy jo cuccokat? nektek mi a nevetek a bneten? Nekem KArlbal nektek mi?
  • Nuki
    #16191
    jesszusom a vége felé már kezdett elharapózni a dolog, én személy szerint semmit se értettem így az utóbbi 8-10 hszt :D:D
  • Aspyrin
    #16190
    Ba.
  • Delac
    #16189
    BA vagy PB ??
  • Delac
    #16188
    Nem rossz.
    Mostani viszonyok között tényleg mondhatjuk, hogy jó vétel volt.
  • Aspyrin
    #16187
    Nem vagy ;-) Ha jól emlékszem 365/69 és 12 ist volt
  • Delac
    #16186
    lw stat-t oszd már meg illetve árát, amibe került, ha nem vagyok túl indiszkrét :P
  • c115
    #16185
    .
  • Aspyrin
    #16184
    Lw már megvan(ráadásul kurva jót szereztem betyár olcsón) és van még pár istem talonba, bár normális exilera nem fogja futni, talán egy eth zakára zoddal(volt egy jó ajánlat még tegnap de nem haraptam rá). Botd warpikeos babám "eladtam" és örököltem Jancsitól is szóval megoldom a dolgot.
  • Delac
    #16183
    Honnan lesz lw-re meg exilra pénzed??

    Egyik se olcsó cucc. Lw 10 ist alatt igy reset előtt esélytelen. Múltkor valaki 16-ért akart venni.
    Jó exile szintén 10 ist+
  • Delac
    #16182
    Holy shield nélkül kinézek valami monstában frekventáltabb területre előtte, és vegyük úgy, hogy a resist el van intézve......


    Igazából a grief-t nem értem miért használják überre. Amit tudok.:

    A rajtalévő dmg+ a shieldre is hat. Ok= lesz sebzésed smite-l össz-vissz 550 dmg KB!!
    statban kiírt sebzés meg 3 vagy 4 ezer. tipp!.
    Deadly strike 20. Az mindig jól jön :P
    többi statja nem számos.

    Szép sebzésed van, de "common sense", hogy cb sebez igazi sebzés helyett. Erre a nagy sebzésre, majd csak a szörny utolsú millimétereinél lesz szükséged. szvsz


    Szerintem túl sok mindent be kell áldozni ahhoz, hogy griefet betehessük fegyónak.
  • Aspyrin
    #16181
    Nekem ez az elképzelésem:
    Lw, forti, guillemau, gore, zaka vagy exile, tgod, highlord, bul és raven.
  • Delac
    #16180
    Hogy rakod ki a legalább 70% cb-t?

    Guillames:35
    Goblin Toe: 25
    Duress : 15.
    +mondjuk crafted glowes 10.
    =75

    És ekkor eléggé necces lesz
  • Delac
    #16179
    Mivel van egy lastwish-m kimaradva én ezzel fogom tolni, de ezt anno le is írtam.
    CB: 69(lastwish)+10(giant skull)+10(crafted gloves)
    Páncél: forti.
    cipő: precast miatt marrowwalk
    Shield: gris vortex 3xperfect diamond=102 allres.
    Öv: Tgod.
  • Aspyrin
    #16178
    Azt kifelejtettem :P
  • Delac
    #16177
    -5% chance to cast lvl 11 fade when struck.

    :P 50 allres meg 11% dmg immun. +
  • Aspyrin
    #16176
    Egyáltalán nem vagyok ebbe biztos.
    Last wish előnye:
    -10% Chance To Cast Level 18 Life Tap On Striking!
    -Level 17 Might Aura When Equipped
    -60-70% Chance of Crushing Blow (varies)
    -Prevent Monster Heal
    Ezektől lesz godly a cucc, grief nem igazán tud verseznyezni vele..
    Majd délután referálok.
  • JancsiPapa
    #16175
    Griefnél jobb nincs...light resre pedig: én 20 pontot toltam a resist lightningra+tg = 95% max resist, az invem meg tele volt 10-11light tes sckkel
    Meg se éreztem mefit...
  • Aspyrin
    #16174
    Smitered grieffel tolja majd? Arra gondoltam kipróbálom egy lw-al, hiszen ad might aurát, cb-t stb..
  • Delac
    #16173
    Full legális uberezés szolgálatot vállaltam egy srácnál. Ha ír, akkor menni kell. Igy lett, hogy egy 20/10 pala torchot mal-rt megkaptam, ami elég grátisz. Ma elvileg összfabrikálom a korábban már mesélt karit. :D

    Más: megnéztem milyen resisteket kapok mefi convictionje után. A lightning statra kapott a szemem elsőnek: max 75-ről lett -40. :-/ A többi is hasonlóan kicsi.
    Kiváncsi leszek mit kezd 90 maxolt, egyébként meg 130++ resistel.
  • MadJani
    #16172
    Az a gomb kb a semmi. Blizzard egyik vicce.
  • MadJani
    #16171
    Town Portal tekercs + Hel runa + a cucc a kockában mixelve, de ami benne volt az megszünik létezni, tehát nem kiszedi, csak kiüriti a lyukat.
  • MadJani
    #16170
    http://diablo2.ingame.de/tips/calcs/dropcalc/dropcalc.php?lang=en&patch=110&mode=lod&interface=default&window=true
  • Nuki
    #16169
    "VÉLETLENÜL voltam überezni" háh szeretnék én is ilyen véletlenbe belebotlani XD
  • Delac
    #16168
    Tegnap véletlenűl én is voltam uberezni, egy magyar csapattal. Ahol szintén volt egy sorci, aki szintén telézett nekünk. Nem te voltál az?
  • Nuki
    #16167
    legalábbis min. arra hogy zöld bónuszokat adjanak egymásnak a cuccok :]
  • Rundstedt17
    #16166
    Neked régi verziód van az biztos!Rakd fel az 1.10 patchet!!!A csontis nekró a játék legobb karaktere és fejlesztése imádom.Andarielt a csontik megölték nekem simán,durielt is,sőt mephistot is kinyirták!DE ÚGY HOGY EGY CSONTIM SEM PUSZTULT EL!Úgyhogy hajrá patchet fel!
  • Nuki
    #16165
    Mit tud az hogy GEM ACTIVATED?
    ott gomb az ablak közepén?
  • Nuki
    #16164
    okés.
    hát nem tudom mi a gáz akkor... lehet ha régi verziód van, ott a csontik nagyon gyengusok.. és az lehet a gond
  • Yeti28
    #16163
    Azt már nemlehet kiszedni
  • c115
    #16162
    Nem tudod hogy lehet egy cuccbol ami LYUKAS =soaccked és van benne egy gyöngy azt hogy lehet kiszedni???Balahogy kilehet xcsak nem tom hogy....
  • c115
    #16161
    holnapra megmondom ilyen verzio
  • c115
    #16160
    nem tom de lod.nekromanta a wreth az fog tudod ott az első na az volt 10 akkor golem mastery asszem 2-3 clay golem 3 vagy 4.Meg volt skeltonom is.....