26171
  • Delac
    #16239
    Engem egyszer kevesebb mint 3 perc alatt huztak át hellen. O_o Act1-től act5-ig ancikkal bezárólag.
  • Bobber
    #16238
    hehe arrol nem is beszélve ha az ember meg a bugokat használja ki akkor kb 15 perc 0-ról hell act5
    na jó kicsit több de ha vannak csapatok akkor kb anniy:)
    mondjuk az a rohanás:):):):)
  • c115
    #16237
    Szép........De én még életembe nem jutottm el az ACT IV ig!!!!!!
  • Delac
    #16236
    Egy nap alatt hellen egyedül act3. Barbival (enigma free) És nem ám átrohanva rajta, hanem még a 'sewer'-t is totál felfedezni (mh free) Ala' natur ahogy régen csináltam, single playerben. Minden waypoint begyűjtve stb stb....
  • c115
    #16235
    Jó oké akkor nincsen javáD!Mert a flashbutton menü az izé azk képek ből összeálló menü.na.Ma reggel megöltem Mephistot egy 24lvl es barbárral.Nem nehéz de nem könnyü.Már Izual-t is kiszabaddditottam.Msot vmi LÉLKÖVEKről van szó.azé 5 nap alatt 3 actot végig nyomni..........
  • Sas6
    #16234
    nekem a menuben csak nagy fehérség van. nincs semmi foellenség meg ilyenek.

    Ja és kicsit moderáld magad légyszives!!
  • c115
    #16233
    SAS!!!!Otta menübe:Fő ellenségek,stb.....Ne basszá mű ki velem!
  • Nuki
    #16232
    akko tessék szabadon felhasználni :)
  • JancsiPapa
    #16231
    Nonladderben még annyira nem érnek semmit sem a cuccok, mint itt, a ladder végén.
  • Hrisskar
    #16230
    A stormshield mennyit ér?????(non-ladderben találtam, ha valakit érdekel)
  • Sas6
    #16229
    nem lattam
  • c115
    #16228
    kössz te te izé te sas te látod a flashbutton menüt?szal látod a menüt?Mert volt aki nem láta!
  • Sas6
    #16227
    hát még van mit rajta csinalni de jó :)
  • c115
    #16226
    szíváááááássssss!!!!!Hel rúna + Scroll of Town Portal + foglalatos tárgy a hordaic cubeba beletéve és transmulate=Unsocket (foglalatok kiürítése)
  • c115
    #16225
  • c115
    #16224
    Na és?Az nem baj de tudod milyen nehéz volt ennyi flashbutton menüt megcsinálni!
  • Aspyrin
    #16223
    Először is ez reklám amiért megkapod majd a magadét. Másodszor: ha már a játékkal kapcsolatban próbálsz valamit összehozni legalább vedd a fáradtságot és nézz utánna az alapvető kifejezéseknek hiszen temérdek hibától hemzseg már a kezdőlap is(sorcressor, assansin)stb. Harmadszorra pedig nem kívánom minősíteni a munkád mert valószínűleg sértődés lenne az eredménye.
  • c115
    #16222
  • c115
    #16221
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉsssssssss ...........kész!Mgvan megnyilt a www.diablo2-necromancer.gportal.hu NAON COOL!Amugy Vip tag vok
  • Sas6
    #16220
    tok jo egyes szervereken csak dobálnak ilyen DOL runákat meg iulyen el eth meg ilyen zöld cuccokat:D elszméletlen ruva
  • Bobber
    #16219
    fire sorcom van egy kis cold-al mewgtoldva hogy ne legyen teljesen a csicsára utalva most ugye tal setben szaladgál a kicsike wartravival ill soj van rajta de szeretném kiprobálni hogy mi van ha nem talban van mi az a cucc kombo amivel jó a kicsike sőtt ugye jobb is lehet mint a tal sorc:)
    csak sokba kerül:):):)
    a csicsonak tegnap raktam össze egy insightot (aszem ez az most lusta vagyok utánanézni, a mediaurás:))egy cv-be és tök hepi voltam mert 17 es aurát ad:):):)
    de azt se tudom hogy őt mibe lenne jó felöltöztetni mert most elég noob cuccok vanak rajta:)
    szóval várom a tippeket:)
    ha sikerül végre összetradelnem egy enigmát akkor a hammerpalára is kiváncsi lennék szintén hogy azt hogy érdemes összerakni:):):)

    Remélem nem baj hogy ennyi hülyeséget kérdezek:):):)
  • vigyori14
    #16218
    ez az accom: toth007 ha gondolod keress meg és megbeszéljük, most leszek egy kicsit.
  • Sas6
    #16217
    Persze érdekelnek mi a neved a Bneten A karakterem neve Karlbal_TT majd a csetren beszélhetunk.
  • Delac
    #16216
    Gul csak a ladder legeléjén ér 2 ist-t. Karácsonykor még kb istum. Most tavasszal már istpul. Így majus/június magasságában már csak ist.:(
  • Delac
    #16215
    Attól függ milyen sorcot akarsz csinálni. Fire: akkor eschuta kézbe+ spirit. Pancél: mf/resist/all skill legjobb kombinációjában. Shako minden verzióban jó.(cold/light.)

    Ha leírod fire/cold/light közül melyiket preferálod tudok egy-két tippet adni. De aspy/jancseepapa-nak komolyabb sorcai voltak. Ők egy pöttyet jobban értenek a dologhoz.
  • vigyori14
    #16214
    sash6 nekem vannak elado cuccaim sorc ra, van tal amu, shako, occu, lidless, magefist, vipermage, ezekt eladom ha erdekelnek.
  • Bobber
    #16213
    le kell kicsinyiteni a képet:):):):)
  • Bobber
    #16212
    :):):):):)

    Na én vagyok az a nyubi sorc aki most tanul ujra mindent:)
    De lassan kezdem megérteni hogy néha miröl beszéltek:):):):)

    más

    tényleg enyire el vannak szálva az árak
    Tegnap tök nyügös voltam mert még anno esett egy gul runám és tökre örültem neki hogy majd becserélem 2 istre most meg közlik velem hogy csak egy istet adnak érte :(
    Pedig hogy örültem neki hogy van
    Rohadtul akarok majd venni egey enigmát de most csak ugy tudnám megtenni ha eladnám szinte mindenemet:(
    és azt annyira nem akarom:)

    sorcot szerintetek hogy erdemes felöltöztetni ha nem tal setben van??
    még nem néztem hogy mit lenne érdemes ráadni de most kicsit gondolkozom rajta hogy a tal setet lecserélem valami keményebbre:)
    jöhetnek a tanácsok:):))ű
    köszi:)
  • Delac
    #16211
    Igen, csináltam is egy képet, amikor voltuk uber durielnél. Direkt horpetinek, de túl nagy a kép.:)

    Akkor te voltál, illetve én.-> Kickin_Ass
  • Bobber
    #16210
    Delac
    #16205 hozzászólást nézd meg pls:)
    te voltál?:)
  • Delac
    #16209
    Máskülönben igaz amit mondasz, mert chargos palám (grief+exile+coh+gore+guilames)
    és 3-as szintű smite-l baalnak vigyorogni sincs ideje.
  • Delac
    #16208
    Aspy mondta hogy járt?

    OMG nehogy már egyedül maradjok ott magnak .:(
  • JancsiPapa
    #16207
    70% cb van vagy nincs...
    Számolhatunk oldalakat - a smiteremen volt egy gyenge grief,dracul,coh,guill face, gore, upg zaka, 2 raven, tg és highlord - 1 percnél nem volt több über tristram.
    Lehet számolgatni, meg 'úristen mi lesz a ressel' - itt a tapasztalat.
  • Sas6
    #16206
    Valaki nem tud nekem egy jo kis varázslonak valo cuccot adni? persze nem ingyen :P
  • Bobber
    #16205
    háát nem tudom:):):)
    lehet:)

    forrocska néven nyomom a sorcal ill az accom neve bobberke2
    milyen karival voltál?
    nállunk volt egy pala meg egy barbi és andinál jött be egy nekró
    szal ha stimmel akkor én voltam:):):)
  • Sas6
    #16204
    hehehe
  • Nuki
    #16203
    np ^.^ én is meg lennék ijedve :D
  • Sas6
    #16202
    már sikerult huha de megilyedtem de köszike szépen mindent!!!
  • Nuki
    #16201
    nekem hasonló van hellen: megöltem tanácst, szétvertem a gömböt durance 2es wp-is megvan, de más kapuján nem mehetek be ami Durance of Hate-be vezet..próbáltunk már mindent, sazl csak saját kapumon mászkálhatok vissza...
    ja persze ha meg eljutunk odáig hogy megöljük mephistot, egyből kilép, vagy valami miatt ált nem sikerül, nagyon erőlködik >:D
  • Nuki
    #16200
    :ooo
    akkor csatlakozz egy group-hoz aki éppen csinálja azt a küldit, és átcsusszansz velük :]