26171
  • Bobber
    #16279
    ŐŐŐ most ezt nem értem:)
  • c115
    #16278
    .........
  • Delac
    #16277
    Enigma ????? Coh vagy russet uniq, nem jut eszembe most.
  • Mr_no_NaMe
    #16276
    Hehe ezt így vágom, de az egészet milyen sorrendben? Mert szinte csak az számít énmeg nemtom, hogy mi kell eddig meg addig. Szal azt naggyából tudom, hogy mik kellenek csakhát addig el kell jutni és a többi dolgot milyen sorrendben tanuljam. Most van 7 szabad pontom eddig csak a Warmthra raktam 1-et.
  • Bobber
    #16275
    nekem most a fire sorcom ugy néz ki hogy fire ball full meteor full frosen orb full aszem fire masteri full cold masteri 1 statik 1 warmth 1 teleport 1 energi shield1 shiverarmor 1 na szal valami ilyesmi
    alapbol egész jó mf-re meg nekem tökéletes
    ami meg full imu rám azt meg a csicso elintézi:))

    nekem egy jó cucc összeállitás kéne hogy mit kéne ráadni mert kezdem unni a tal setet
    most azon gondolkozom hogy enigma hoto spirit shako ocu lesz rajta ha egyszer össze tudom hogzni az enigmát:):)
    csak nem tudom az mf mennyire lesz jó
    most a csicskával együtt 375% és csak egy gheed van nálam meg egy 7 es kicsi
  • Delac
    #16274
    Sokan vannak. Csaló az jut bőven négyzetméterenként, sajnos.
    De főleg fiatalok vannak. Mondjuk ez realtív.:S
    De azért a segítőszándék megvolt
  • Mr_no_NaMe
    #16273
    Nagyon szépen köszönöm a tanácsot és a linket. Azon az oldalon tényleg minden fent van. Lehet megveszem a diablót és neten kéne játszanom. Sokan játszanak még vele neten? És kevés a csalás meg ilyenek?
  • Delac
    #16272
    Fire ball* elgépeltem.............+fire mastery...
  • Sas6
    #16271
    Itt a TUDÁS FÁJÁBAN mindent megtudhatsz a varázslóról!
  • Delac
    #16270
    Frozen orb+cold mastery
    Fire bolt+fire mastery+ (ami marad ide a synergyikre.)
    teleport 1 pont, wramth 1 pont. static field 1 pont

    Szerezz minnél több all skill-t.
  • Mr_no_NaMe
    #16269
    Valaki tudna írni egy jó Sorci talentelosztást? Naggyából vágom mire kéne rakni, de nightmaren meg hellen minden második szörnyike immunins valamire.
    Namost ha full fire leszek akkor buktam. Keverni meg nem tudom...Meg azt sem, hogy milyen sorrendben tegyem...
  • Delac
    #16268
    Vagy a holy bolt. :D
  • JancsiPapa
    #16267
    Magic sebzés pl a necro bone spearje v a pala hammerja
    Ne nagyon törődj vele, szart se ér.
  • Mr_no_NaMe
    #16266
    Szó nem volt arról, hogy neten akarok :D
    Amúgy tegnap hosszas ténykedés után sikerült elindítani. Majd lehet megveszem aztán neten is kéne barátokkal csakhát még mindig drága :D
  • Delac
    #16265
    Passz...
    Talán ezt: a magic alapú sebzésekből 4-t elnyelsz. (absorb). AMi meg gyógyító hatású rád nézve.
  • JancsiPapa
    #16264
    Vedd meg te is a játékot... ^^
    Np.
  • zsotee
    #16263
    Hali!

    Egy müködő serial-t tudna valaki adni?
    Előre is köszi!
  • Sas6
    #16262
    A neten nem tudsz a feltört vagyis "crack-es" verioval játszani csak a Single player-ben! Azzal viszont patch nélkül is tudsz játszani.
  • Sas6
    #16261
    mágia bocs:P
  • Sas6
    #16260
    Szasztok!

    Megcsinaltam a LÉLEK runaszót egy 4 foglalatos kardba és azt láttam benne hogy

    [szin=red] 4 mégia elnyelés

    [szin=black] Ez mit jelent???
  • Mr_no_NaMe
    #16259
    Persze kieggel.
  • Mr_no_NaMe
    #16258
    Hi.
    Tudja itten még valaki, hogy hogyan lehet elindítani a törtet? Úgy emléxem valamelyik pecset kellet aztán egy másikat rá a magyarítást. Valahogy így, de nem tudom. Valaki leírná pontosan?
  • JancsiPapa
    #16257
    Jó, te tudod ;)
    Most ismét változik az életemben a dolgok sorrendje, sajnos le kell,hogy tegyem a diot ;)
  • Sas6
    #16256
    mondj már nekem egy BUGOT amit kilehet használni mert én még nem találkoztam egy BUG al sem :)
  • horpeti
    #16255
    hány éves vagy?
  • c115
    #16254
    na ki van benne ebbe?(#16248 hozzászolás)
  • c115
    #16253
    ?
  • Delac
    #16252
    Felpakoltam smitert amit irtam korában és nézeggtem resistet :DD

    Alap felállás. 75/75/90/75. Be castoltattam last wish lvl 11 fade-t. Átment kékbe. Majd kivettem a gris shield-t (3 perf dia)=102re minusz. Ezután a resist igy alakult: 75/47/54/75

    lower resist/conviction-> :DD
  • Delac
    #16251
    El is bxsztam. SRY
  • Delac
    #16250
    Most ez lehet nem lesz százas

    http://www.kepfeltoltes.hu
  • Delac
    #16249
    Egyet mondok, kettő lesz belőle. Én nem fogok jsp-vel kockulni az biztos. Eddig se tettem pedig tehettem volna. Ott szakad a part nálam. :) Tényleg sajnálom azt a sok cuccot ami hátrahagytatok, de nem fogom átmenteni semmit. Nem kótyavetyélem el, az nem az én stílusom, más egyebet nem tudok kezdeni vele. Az se bizti, hogy reset után folytatom. Ha meg igen, akkor a klántársakkal fogunk durván tömörülni. Nincs kedvem se soj-t venni, se grief-t csinálni, aki teszi annak hajrá. Szép nyara lesz az fix ;).

    Az én cuccaimból csináltam annyi only ladder itemet, hogyha mégis folytatom nekem elég lesz startra.


    Most perpill ennyi, ha még eszembe jut valami fontos úgyis leírom.:(
  • c115
    #16248
    holnapra hozonn mindeki képeket a legerősebb karijáról.
    Képek:
    Ivectory(ruházat)
    Skill tree(skillek...)
    Character panel(sternght..)

    Jó buli lesz......
    Vagy csináljunk egy gportálos oldalt közösen 1 felhasználóneven kb 30 an :D.És oda töltdük fel mindet mikor megnézte mindenki mindenkiét töröljük a portált!!!NA??????????
  • radeer
    #16247
    Vettem egy jó öreg , használt LAPtopot mert melóhelyen uncsi 1-2 nap van nyáron alig-alig forgalommal.Aztán épp nézegettem Tesco-ban dolgokat és megakadt a szemem a DIO2+LoD szetten 3500-ért. Mondom mennyire imádtam annak idején, DIO egyet végignyomtam a karakaterekkel és legyőztem a gonoszt, ez meg kimaradt az életemből,így beruháztam erre :)
    Úgyhogy valószínű 2 nap tolom, aztán hétfőn felnézek bnet-re, pár órácskára ahogy család enegedélyezi. Vannak még akik gyűrik ezt és tudna majd segíteni ne kelljen egyedül kalandozgatnom, meg hol találok HUN emberkéket?
  • Bobber
    #16246
    ja és igen még van aki hirdeti is
  • Bobber
    #16245
    igen ezzel van elárasztva a bnet
    a botos baalrunok 99% ez
    azokban a baalrunokban ahol irkálja hogy megyek telézek tisztitom a tp-t tiszta a tp öljük meg baalt
    stb
    ez mind bot szal a gép játszik csak általában mondjuk 90+ karakterek ezek
  • adam1224
    #16244
    Hello!Segítségre lenne szükségem:az első Act-ban a kovácsot kellene elintéznem, aki elvileg a Black Marsh-on levő monasteryben tanyázik. De a Black Marshot teljesen felderítettem:egy torony romjai+Hole és egy híd a tamoe Highland-re.Esetleg arra van?
  • JancsiPapa
    #16243
    Na delac, csücsülhetsz a nagy vagyonon :DDD
    Ajánlom a figyelmedbe ezeket az oldalakat - d2jsp, sztem hallottál már róla.
    Itt az egyik és ITT a másik.
    Ha vmi nem érthető, kérdezz msnen. Egyébként venned kéne esetleg sojokat,azok nonladderben is jók.
  • Delac
    #16242
    Erre csak gombot tudok varni :P
  • JancsiPapa
    #16241
    LOLL :DDDDDDD
  • horpeti
    #16240
    én meg kevesebb mint 20 másodperc alatt uninstalláltam a Diablot.

    Ezt übereld.. :P