26171
  • Aspyrin
    #16319
    Ez csak egy jelképe annak, hogy te már jártál übertristben és legyőzted az ellenfeleket.
  • Hrisskar
    #16318
    A Standard of Heroes mire jó???
  • Aspyrin
    #16317
    Ez egy másik játék :)

  • Bobber
    #16316
    Nekem ütős volt az asám nem rugdosos és azt tudom hogy az alap ccc az nati set meg bartuck volt ill aszem draculs kesztyü ill minden olyan cucc amivel life lichet tudtam csinálni szal ugy nézett ki a csata hogy beáltam baal előszobájába és jöttek a lények és még a fullos tormentor vagy mi a fene respbe is be mertem állni simán sőtt hel isualnal is én huztam a 7 es partikat:)
    mondjuk haverok röhögtek nagyokat mert az életem az folymatosan le fel le fel 0 és full között
    de nagyon ritka volt hogy innpom kellet volna a sebzésem ben volt a legnagyobb de azért ha lassan is de le tudtm mindet irtani
    mondjuk én phonixet nyomtam fel neki ill a villámot
    elég nehéz volt mondjuk néha eltalálni hogy csak 2 bogyó pörögjön körülöttem de azért rá lehet érezni:):)
    ha meg nagy baj volt akor a fagyasztást nyomtm és szépen egyesével lenyomtam a lényeket már ha nem voltak cold imuk:)
    Mert akkor azért előfordult hogy szaladtam:):):):)
    de ami tetszet pl az asába hogy kiba gyors volt nagyon gyorsan szaladt is meg irtozatos gyorsan ütött:):):)
  • Aspyrin
    #16315
    Ahogy érzed
  • Sas6
    #16314
    Köszi szépen!
  • Delac
    #16313
    Shadow Dancer kell a lábára, ez fix. 2 skilles 25-dex-s. A többi itemet én is meghallgatnám.
  • mooo
    #16312
    Leírhatnád hogy kell rugós assát fejleszteni imba cuccokkal
  • horpeti
    #16311
    az én fejem is tele van a Dióval, főleg, amikor olvasom a HSZeket, de semmi kedvem nincsen újra játszani, semmi újat, élvezetet nem tud nyújtani már... :)

    Voltam így már pár dologgal, amihez mondjuk több éves skill és rutin is kellett... De azt is abba kellett hagyni egyszer, mert már a játékkedv eltörpült a felelősség, meg követelmények mellett... (pl. csapat, versenyek, stb. :D)



    Bár ez a rúgós ASSA nem rossz. :DD

    Ilyet sose próbáltam még... :)
    Arra nem is tudom milyen cuccokat kell adni, csak egy durva cipőt? :P
  • JancsiPapa
    #16310
    Restartolj, nekem ez segített ilyennél.
  • radeer
    #16309
    Az elöbb megaszakadt a kapcsom, egy töltésnél kifagyott.
    Próbáltam visszamenni de azt írja valaki használja. Gondolom bennragadt a karakterem, az acc-al. Azt írta várjak 5 percet, ez olyen 15 perce volt.
    Mennyi idő míg be lehet menni újra?
  • JancsiPapa
    #16308
    Anno csináltam egy dragon talon assat, überre akart volna készülni :)
    Jó lett volna, ha megcsinálom, csak nem volt türelmem hozzá :D
    Annyi skillerem volt, hogy 7-et rúgott már egyszerre, és hát egyedi is lett volna, nem egy booooring smiter hozta volna a torchot :)
  • Bobber
    #16307
    irigylem amugy a türelmeteket hogy ennyit kisérleteztek
    nekem sose volt sajna ennyi türelmem
    az egyetlen kari amivel szerettem kisérletezni az a martialos asa volt és azzal elég szép eredményeket értem el:):)
    de már nem nagyon emléxem arra se sajna
    pedig anno volt hogy azzal huztam ehllen 6-7 es partit és megálta a helyét simán:)
    néha kicsit lassab volt de nem birták agyonvágni :):):)
  • JancsiPapa
    #16306
    lol :)
    Meg a 16-20-10 anni ;)

    A kettőnek amúgy nincs köze egymáshoz, lehet, h soha többé nem fogok aktívan diozni, attól még annyi adat van a fejemben erről a játékról...
    Törit tudnám ennyire, már országos versenyt nyertem volna:D
  • Delac
    #16305
    Támogatom. Persze a döntést felgyorsította egy enigma :DDD khm.

    ;-)
  • Bobber
    #16304
    :):):):):)
    megnéztem::):):):)
  • JancsiPapa
    #16303
    francokat...nézd meg a linket, amit Delacnak adtam - egyáltalán nincs benne ilyen atyaúristenes. És nem holmi 'hírnév' v mi kell nekem, felelősséggel jár ez.
  • JancsiPapa
    #16302
    Baalre jó sorc csak egy van:
    Egy lightningsorc infinity-s merccel. Volt már százféle sorcom, de eddig ez vált be a legjobban baalnél.
    Enigma 3 karira létfontosságú:
    Hammerpala, trapperassa, eledru.
    Enélkül lassúak, bár még a trapper megvan nélküle.
  • Bobber
    #16301
    aszem azért mert tud hozzászolást törölni tud beállitásokat csinálni pl háttérszint adni a forumnak stb
    szal ő az atyauristen a topikban:)
  • JancsiPapa
    #16300
    Csekkdisszáut
    ;)
  • Bobber
    #16299
    köszi a viszonylag kimerítő választ:):):):)
    aszem az enigmát azért is akarom annyira mert sose volt:)
    és én már vagy 4-5 éve tolom igaz csak bneten vagy 1.2 évet nyomtam és nemrég kezdtem ujra egy nagy szünet után:)
    szal az enigma az nekem egy álom:):):)
    mondjuk ugyis a palám kapja majd mert akarok egy fullos palát is csinálni maras már van hotot ma már nem nehéz szerezni zaka shako van fullos wartravi van szal szépen gyülnek a cuccok:)
    soj is van egy
    csak az a rohadt enigma:):):
    tudi most is akkroa jönne össze a lé rá mikor reset lesz:):):)

    a sorcal meg eléggé bajban vagyok
    mert alapbol majdnem egy ágas de mivel szeretek játszani is ezért a frozen orbra is raktam rendesen de azon kivül csak a fire ágat nyomtam
    és sajna meg kell állapitanomhogy igy is nagyságrendekkel gyengébb mint egy tápos pala
    szerintem ha meglesz az enigma sokkal életképesebb karaktert tudok összerakni palábol mint most a mindjárt 91 es sorcom mert sajna a sorc csak mf-re jó nekem:(
    kisérleteztem hell baallal de egyedül nem megy a sorcal a palával viszont szerintem lazán lehet nyomni bár lehet hogy tévedek

    szal azért is érdeklődtem hoyg szerintetetk lehet e valami cuccal ugy rendberakni a kicsikét hogy baalnal is megálja a helyét ill az előszobájában vagy felejtsem el???:):):)
  • Bobber
    #16298
    felőlem mehet:)
  • Delac
    #16297
    "What is do u kerek"


    Aki házigazda, az miért jó neki?? Ezt el tudja valaki magyarázni?

    Tavaly tavasz óta merültem bele én is dio Bnetbe. ;-) 1 év totál elég, hogy az ember beleb*zuljon, meg a hülye szakrövidítéseket összasszociálja értelmes szavakká. :D
  • mooo
    #16296
    támogatom
  • JancsiPapa
    #16295
    Hivatalos d2 oldal
    Hát, egyébként meg google, ne legyél lusta...
    Complete Set Bonus
    +3 To Sorceress Skill Levels
    Replenish Life +10
    65% Better Chance Of Getting Magic Items
    25% Faster Hit Recovery
    +150 To Life
    All Resistances +50
    +50 Defense vs. Missile
    +150 Defense
    Display Aura
    De itt a set bónusz, a 'display aura' pedig semmit nem jelent, csak csicsás.
  • JancsiPapa
    #16294
    Majd belejössz!
    Én is núb voltam még tavaly tavasszal...
    Ja igen - lassan már egy éve leszek az sgn. Van/volt egy dédelgetett álmom, szeretnék itt házigazda lenni...
    Azt hiszem, elég sok dolgot tudok az egész diabloról, sokat játszottam vele, talán túl sokat is
    Mit szólnátok ehhez?
  • Mr_no_NaMe
    #16293
    Most itt állok Act III-ba lvl 20-on a sorcimmal van két elosztható pontom. Kéne az Energy Shield, de ahhoz 6 szint pontjait kéne felhasználni...addig meg nem fejlődik a tűzlabda és begyengülök. Ilyenkor mit kell csináljak? :S
  • Sas6
    #16292
    valaki megtudna mondani hogy ha megvan a tal rasha set összes darabja akkor milyen bonuszokat kapunk?? Mert én tal set-rol infokat nem talaltam:(

    Valaki tudna dobni egy oldalt ahol van rajta info és hogy miket kapunk ha megvan az osszes darab??

    Lehetoleg magyar legyen az oldal!
  • radeer
    #16291
    Hát én megvettem és kipróbálat multiban.
    Amilyen nagy rohanás van a pályákon, XP-ért gyors fejlődés, meg ezek a szakszavak semmit nem értek, gondoltam valami arcokkal a HUN ladderben szépen megcsinlom a küldetést amire épp ráérek, de aztán rájöttem egy nagy rohanos játék elsőre noob-oknak nincs keresnivalójuk :)

  • Sas6
    #16290
    Bocsi de én az ilyen szakszavakat nem nagyon vagom:)

    Mit tud az az aura amit kapok a full set miatt??
  • Sas6
    #16289
    Bocsi de én az ilyen szakszavakat nem nagyon vagom:)

    Mit tud az az aura amit kapok a full set miatt??
  • JancsiPapa
    #16288
    Ez az új patchben sztem a barbár új skillje lesz :D
    Ráfut, lefejeli 6x, és ezzel felborítja az ellent :D :D
  • Delac
    #16287
    EZ a ráfutás egy az egyben charge :D
  • Delac
    #16286
    Sokat kell játszani, és tudni kell, hogy mi mennyit ér. Gyakorlatilag mindent el lehet adni legrosszabbb esetben pgm-kért. Fontos tisztában lenni azzal, hogy a socketes cuccok messze többet érnek bárminél/relative gyakorsiáguk miatt. Jobb rájuk figyelni. Hr ugyis riktán esik, észre vesszük ha netalán-tán esne egy .:D

    200 mf szép, bár sorcinál 400 is lazán kivitelezhető, érteleme nincs ellenben.
    300++mf-l nagyon jól boldogulhat az ember.

    Tal setből neked még a tal bot hiányzik. Swiriling crystal típus név. A full set egybe szép, és kapsz egy spéci aurát grátisba, ami dekorál. Csili-vili, de más egyébb haszna nincs.
  • horpeti
    #16285
    Inkabb a Chargeot kellett volna imitálni :) Mert az is volt:D
  • Sas6
    #16284
    Ha nekem olyan van hogy 200% nagyobb esély mágikus tárgyat találni az mennyire jo?

    Mennyi az esélyem hogy fogok találni sok-sok jo tárgyat:PP
  • Sas6
    #16283
    A tal rasha set-bol nekem már megvan a páncél,az amulett,a maszk és az öv. az 5. az mi?? És azt édemes hasznalni??
  • JancsiPapa
    #16282
    Picit offtopic:
    ZidaneZeal
    xD
  • Delac
    #16281
    Hoto lemaradt. :-/ ejh very best of vegyes esetén.
  • Delac
    #16280
    Sorcra enigma nagy pazarlás. Enigma-> 1 teleport. Az összes többi statja csak hab a tortán.

    2 high runa egy ilyen páncélra, ami ezen(teleport) kívűl felejtős. Logikátlan ilyet adni rá. A többi, amit én ajánlok, illetve bármi más, azok egytől-egyig stat használhatóság elvén szerepelnek.

    Drága cuccból Chains of Honor, az ami SZERINTEM erősen javallott. FCR teljes hiánya miatt viszont megfontoladnó beszerzése, ha tudjuk előrő, hogy bajosan lesz meg a breakpoint, már ha egyáltalán érdekel minket :D ;)

    Vagy: Vipermagi, uppolt 35 allres, bele um vagy Ptopáz ha mindenek felett mf, bár ez utóbbi esetben a következő ajánlatom csábítóbb: Skullder's Ire (russet uniq->). Karakterszinttől függő mf, allskill (ez vipernél is igen huzó tényező)
    E háromból választanék ha megtehetem azt a luxust, hogy ezek átgondolásánál az "álom" nem játszik közre. :P
    Én CoH-t szeretem valamiért. Még tavaly amikor elkezdtem Bneten játszani ez a runaszó volt, ami megfogott az összesközül első pillanatra.

    A többi itemet sorcra a teljeség igénye nélkül nem fogom részletezni
    öv: arach/goldwrap
    kesztyű: magefist/chance guard
    cipő: wartraveler/ egy jó rare, ami neadjisten még ad resistet is.
    páncél: coh/viper/skullder
    fegyó: occolus/eschuta (tiszta fire ág esetén, bár ehhez kell még infi, <- nem árt legalábbis)
    pajzs: spirit monarch lehetőleg fcr 35
    sapka: shako ebbe ptopáz/um runa Attól függően, hogy melyik a fontosabb/szükségesebb
    amulett: vegyes felállásnál mara/ tiszta ág eseten adott ág 3 skill
    gyűrű1: soj
    gyűrű2: ha nem telik sojra akkor az itteniből vállogas)): mf/str/fcr/allres/mana egésszéges kombinációban. Fontossági sorrendet az határozza meg, hogy mire van éppen szükséged.


    Remélem segítettem. :D