26171
  • Bobber
    #16537
    majd rájössz
  • Bobber
    #16536
    na azt hiszem én most hagytam ujra abba a diablót
    ugy néz ki hogy valaki meghekkelt vagy nem tudom nem tudok belépni az accjaimmal egyikkel se az egyikre azt mondja hogy az accom le van már zárva a másikra meg hogy valaki már használja a cdkeyemet
    szal köszönöm a tanácsokat amiket itt kaptam de ugy néz ki hogy most megint sokáig hanyagolni fogom a játékot mert nem másoknak akarok cuccokat és karaktereket fejleszteni
  • Rundstedt17
    #16535
    Csaltál tudtad hogy kizárhatnak érte!Úgyhogy megérdemelted!Bocsi de én utálom a csalásokat.És teljes mértékben egyetértek a szó nélküli tiltással!
  • Rundstedt17
    #16534
    Tényleg a battle nethez mi kell?Megéri egyáltalán felmenni rá?Milyen gyors net kell hozzá?
  • Aspyrin
    #16533
    Megvan :)
  • Aspyrin
    #16532
    :O durva, felteszem és megnézem a kulcsom..
  • Mr_no_NaMe
    #16531
    Ezér érdemes ám megvenni...csinálsz valamit azt szó nélkül bannolnak...
  • Delac
    #16530
    Hehe bannoltak bnetről cd-keyel együtt. Klántársat hasonlóképpen. Szó se róla használtunk maphacket, de akkor ilyen alapon ma nem sokan jutottak fel Bnetre.

    Ha valakinek van hasonló tapasztalata írjon valamit.

    Igencsak ennyi volt Diablo 2-s net karrier. Pedig mennyi cucc volt nálam ^^
  • Nuki
    #16529
    telepítsd föl újra a diablot ;)
  • JancsiPapa
    #16528
    Single playerben nem viszed el 85-nél tovább,bneten kb 90-ig el lehet nyomni, kockulástól függően. Volt már 2 94es karim is, majdnem rá is ment a kapcsolatom (jó nem csak ettől, de úgy egyáltalán a netgamingtől)...
    Szal okosabban, mint én ;)
    Amúgy lvl 99 a max.
  • donatus13
    #16527
    meddig fejlödik a hös?
  • JancsiPapa
    #16526
    Azon a 3000 fton ne múljon már a kedvenc játékod ;) Én is így voltam vele, nem bántam meg, sok jó emberrel hozott össze a sors a bneten.
  • miilann
    #16525
    direct IPn tudnank egymassal jaccani? -.-'
    modjuk sztem megveszem mer kedvencem jatekom meg most is ahhoz képest szinte ingyér van ;>
    és akko majd mek betölnetre
  • JancsiPapa
    #16524
    Ha megmondod, hogy tegyem fel, felteszem ;)
  • setuh
    #16523
    feltenne valaki ezt a nevu fajljat ide :patch_d2.mpq (csak az akinek angol a dioja)
    azert kene hogy ujra angol lehessen a diom
    elore is koszi
  • JancsiPapa
    #16522
    Tudtommal nem...
  • Prince of Máté
    #16521
    a DiAblO II-vel lehet battle.neten játszani ha nem eredeti a játék?
  • JancsiPapa
    #16520
    Hát, hardcore karakterem 50-es szintig volt normalon, baalrunon :]
    Mehetsz nightmaren, vagy player 8 baalrunok is jók.
  • Nuki
    #16519
    haladsz tovább a küldetés szerint ahol tartasz :) ha nem kapsz nagyon XP-t akkor tovább kell haladni, mert előbb utóbb találsz egy helyet :)
  • zachi
    #16518
    valaki nem tudja hogy lehetne egy negyvenegy-es szintü karakterrel hol lehetne gyorsan szintetlépni???
  • Nuki
    #16517
    tényleg, igazad van :D
  • JancsiPapa
    #16516
    Bnet FAQ
    Azért jó ez ;)
    Ja és a hivatalos oldal...
  • Nuki
    #16515
    nehéz lenne jó fakkot írni egy diablóhoz :)
  • JancsiPapa
    #16514
    Tedd fel a kérdésed :/ nincs atm.
  • Nuki
    #16513
    igen a chatbe :) #16511
  • miilann
    #16512
    van itt faq?!
  • JancsiPapa
    #16511
    entert megnyomod, és már írhatod is.
  • SZU
    #16510
    Hogy kell ezt a /players 8-at bepötyögni? Van valami console?
  • Aspyrin
    #16509
    1.11 előtt jött ki
  • SZU
    #16508
    Az 1.10 az nagyon új verzió? =)
  • Nuki
    #16507
    szerintem is, de ez már csak a nagyon új verziókban NEM működik
  • JancsiPapa
    #16506
    /players 8 - azt hiszem így van.
  • SZU
    #16505
    Úgy értve 8 pléjeres mód, hogy mondjuk 2-en játszunk, de mobok szintjét megnöveli úgy, mint ha 8-an lennénk humánok. Meg persze az xp-t és a cucc dobást is.
  • JancsiPapa
    #16504
    Régen hallottam ilyenről (mármint a 8+ players modról), sztem ugyanarról beszélünk, a régi 1.09 alá :S
    8 player az megvan simán, mod nélkül is.
  • SZU
    #16503
    Hi!

    Jó ideje keresek egy peccset, vagy modot, amivel 8-16-32playeres módot lehet csiholni lanra 1.10-es LOD alá. A gond, hogy nem találtam, csak 1.09-est.
    Tud valaki egy linket adni?
  • Rundstedt17
    #16502
    Na hagy haljam a dárdás amazont.Vagy ha tudsz valamilyen jó karit akkor kipróbálnám!
  • JancsiPapa
    #16501
    Mindig olyan karakterleírés kérsz tőlem, amilyet még sosem próbáltam :))
    Nah, amazonnál a dárdás sokkal, de sokkal erősebb, a bowos ismét csak a legjobb cuccokkal éri meg a szenvedést.
    Angol oldalon ( EZ LENNE AZ ) A következő fejlesztést találtam:
    Max Freezing Arrow
    Max Multiple Shot
    Max Guided Arrow
    1-8 Penetrate
    12~20 Critical Strike (erre lehet sztem kevesebbet is...)
    12 Pierce
    2-2 a passive&magic skillfa középső oszlopában lévő skillekhez.
    Ha egy dárdás amazon (javazon) leírás is érdekel, szívesen leírom, az egyik legjobb kari sztem.
    Singleben a cuccok egy bowazonra: vegyél egy baszás nagy bowot, minél jobbat találsz, annál jobb, unique is jöhet. Aztán legyen rajtad minél több life és manaleech, increased attack speed. Nem lehet cuccokat nagyon singlehez mondani, mert úgysem azokat fogod megtalálni...
    Viszont ITT VAN a hivatalos diablos oldal, nézz körül, hogy melyik felel meg legjobban az előbb általam leírt feltételeknek.
  • JancsiPapa
    #16500
    A shadow master állítólag jobb a warriornál, de nem kell rá 2-3-nál több pont.
  • JancsiPapa
    #16499
    Na szóval.
    Kedves Vice35.
    Ahhoz, hogy multiplayerben játszhass, kell hogy legyen egy eredeti diablo cd-d, eredeti cd-kulccsal.
    A szerver, ahol játszani tudsz, azt battle.net-nek hívják.Ez több részre van felosztva, elsősorban open és closed battle.net-re. Az openen játszhatsz a single-s karaktereiddel. Az alapvető különbség az, hogy a closed battle.net-nél a szerveren mentődik a karaktered,ergo nem tudsz belepiszkálni.
    A closed realm is két részre van osztva, ladderre és nonladderre. Ladder karaktert érdemes kezdeni,mert itt több cucc található, több recept elérhető és a rúnaszavak közül is van ladder-only. Ezt a laddert kb évenként (véleményem szerint 1 hónapon belül) resetelik, azaz a ladderes karakterekből nonladder lesz, azaz mindenki a nulláról kezdi, kezdheti elölről a laddert.
    Ha fenn vagy a battle.neten, akkor keress egy olyan gombot, hogy create game, majd itt megadhatod a játékod nevét, esetlegesen jelszóval is levédheted.
    Még valami: ha még egyszer elkezded az idegesítő spamodat, akkor egyszerűen szólok egy moderátornak. #16447 <- olvasd el ezt a hozzászólásom.
    Köszi.
  • JancsiPapa
    #16498
    Vice, picit értelmesebben már...Lemoderálom a felesleget, aztán megpróbálok segíteni, de elég hülyén teszed fel alapból...