26171
  • Hrisskar
    #16497
    nem kell sokat rakni rá, használj mana lopásos tárgyakat
  • Krisztinabarbár
    #16496
    Akarom mondani bérgyilkosnő!!!!
  • Krisztinabarbár
    #16495
    Én egy bélgyilkosnővel játszom.
    Azt szeretném megtudni,hogy mennyit érdemes a mannájára rakni.
    Éshogy megéri az árnyék szolgát fejleszten(a gyengébbet)?
    Vagy meik teknika erősebb az árnyéknál?
  • zachi
    #16486
    ugyanúgy te loköttttt
  • zachi
    #16485
    érted amit mondok?
  • zachi
    #16484
    mondom eleinte fejleszted a karaktered aasztán pedig ha elakadnál aqestekben a kkor megkérsz valakit hogy húzzon
  • vice35
    #16479
    de host gamen akkarok játszani
  • zachi
    #16477
    eleinte felfejleszted a karaktered aztát ha elakadsz a qestekben akkor megkérsz valakit hogy húzzon (:+)
  • zachi
    #16473
    lehet
  • vice35
    #16470
    valaki dundna segiteni hogy hogyan kell onlinen játszani?
  • Nuki
    #16469
    eredeti diablod van?
  • zoli0324
    #16468
    Hello tudnátok mondani egy olyan progit ahol könnyen játszhatok onlinen v ahoz mit kell csinálnom??
  • Rundstedt17
    #16467
    Köszönöm a tanácsot!Akkor nem szenvedek a poisin necróval.Egy amazon indítitásában tudnál segíteni?Főleg az íjas képességekre koncentrálóban!
  • JancsiPapa
    #16466
    Hát akkor meg még inkább nem ajánlom, sajnos olyan cuccokkal, amiket singleben lehet találni, abból nem lehet még egy épkézláb poison necrot csinálni...Na de ha lesz időm, megpróbálok segíteni.
  • Aspyrin
    #16465
    Még mindig nem tudod jól ;-)
  • Rundstedt17
    #16464
    single
  • zachi
    #16463
    bocs a multkori hülyeségemért utánanéztem csak terevezgetik.nembiztos de ha jóltudon a hármat nemsokára kiadják (kb 3 hónap)
  • JancsiPapa
    #16462
    Single playerben vagy a neten nyomod?
  • Rundstedt17
    #16461
    Szeretem a kihávosokat!Úgyhogy megköszönném ha összehoznál egyet nekem!Mert fogalmam sincs hogy milyen cuccok és fejlesztések kellenek hozzá!
  • JancsiPapa
    #16460
    Nem lenne rossz a poison necro, sebzést sem. Az a baj, hogy hellen az összes élőhalottnak rohadt nagy psn resistje van, nem beszélve az act4 venom lordjairól...Másrészről pedig egyik-másik szörnynek annyi élete van,hogy alig érzik meg (act 5 death lordok pl...).
    Ha még mindig érdekel a cucc/leírás, szívesen összehozok én neked, de én személy szerint nem ajánlom, főleg single playerre nem.
  • Rundstedt17
    #16459
    Na lenne egy kérdésem!Segítsetek nagyon fontos lenne!Egy poison necrót akarok índitani!Poison novát használva.Na szóval megállja a helyét a poison necro?És mit érdemes fejleszteni?Azt tudom hogy a 3poison skillt alapból maxolni kell!És aztán mire van szükség?Köszönöm előre is a segítséget!
  • JancsiPapa
    #16458
    Huh, köszönöm ;)
  • JancsiPapa
    #16457
    Lol ha lenne d3, akkor ezt bejelentenék a blizzesek egy picit...
    Az egész blizz 3 játékból él, köztük a dioból ^^
    Ja igen, egyik jóbarátom oldalán ismét láthattok új karakterleírásokat (köztük az enyémet is :P ) valamint új screenshotokat a magyar diablos aljanépről :]
    http://hun1.rakanis.hu/ !
  • Nuki
    #16456
    na erre igen kiváncsi vagyok. szerintem ne higyj neki, kivéve ha hivatalosan a Blizzard Entertainment programozógárdájához tartozik. :)
  • zachi
    #16455
    figyu?az egyik szerepjáték fórumon olvastam a 3-ról és a 4-ről meg is fogom neked keresni a nevét
  • Mr_no_NaMe
    #16454
    Na lökjél képeket...Amúgy nem gondolod kicsit nagy hülyeségnek, hogy amerikába van 3 SŐT 4! is és akkor semmit sem tud róla egész európa (bár sztem még amerika se :DD) és sehol semmi hír róla? Sztem ezen gondolkozzál kicsit..
  • zachi
    #16453
    mér te láttál már képeket róla?
  • Nuki
    #16452
    persze, és felébredsz hogy bilibe lóg a kezed...
  • FLeK0
    #16451
  • zachi
    #16450
    mellesleg én már láttam képet a dio3-ról nagyon szar
  • zachi
    #16449
    elmondanám hogy már van diablo3 meg 4 is (amerikába aszem)
    a 3 nálunk is nemsokára lesz
  • Nuki
    #16448
    főleg crack után meg torrent meg ftp link után érdeklődni újreg dolog
  • JancsiPapa
    #16447
    Most ez úgy mindenkihez szól: ha feltesztek egy technikai jellegű kérdést, akkor te legyetek már ennyire türelmetlenek - azt hiszem, ha tudnánk segíteni, akkor azt megírnánk nektek. Nem írunk rá semmit, akkor valószínűleg azt jelenti, hogy nem TUDUNK segíteni. Nem kell 25 pls, szerintem itt mi mindig segítünk, ha módunkban áll.
    Köszöntem!
  • Hrisskar
    #16446
    Szerintem kérdezd meg a fejlesztőket :D
  • csoxy6
    #16445
    Ez a szar BNET megint nem enged FEEEELLLL!!!!!!!
  • setuh
    #16444
    hmmmmm nem segitenetek pls!
  • hgerg
    #16443
    biztos kurvajó lenne/lesz
  • hgerg
    #16442
    lesz Diablo 3?
  • Delac
    #16441
    Az ilyen jellegű problémákhoz nem értek, ha értenék már írtam volna valami épkézláb ötletet.

    Technikai dolgokhoz nem nagyon értek. :(
  • setuh
    #16440
    hi all!tudna vki adni egy linket a Dio2 play discenek a torrentjerol?